Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

ewela dzieki no kichanie juz prawie przeszło... ja tez w sumie nie mam jakis straszych bolów tylko tak jak piszesz troche pobolewa ... tez kurcze nie moge tak cały dzien leżec zwariować idzie......... a powiedz mi robiłas wczesniej sikańca ,bo niewiem czy cos wykaze ten sikaniec i jak tak to kiedy najlepiej go zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie robiłam sikacza. One są mniej czule niż myślałam . Po 2 betach pozytywnych dopiero zrobiłam sikacza w 12dpt i 2 kreska byla slaba. Takze dla mnie tylko test z krwi na poczatku się liczy. Ja poszłam juz 8dpt. A tobie joafer podali ilu dniowe. Zarodki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baska1988
Helen to prawidlowo maz sprzata ty odpoczywasz haha. Moj sypialnie juz miesiac temu pomalowal i kuchnie. Ale faktycznie duza pomoc jak maz posprzata ja tam z tym nie mam problemu w zeszlym tyg ja pojechalam na zakupy a moj cale mieszkanie posprzatal. Ja w marcu mam zamiar kupic lozeczko a w kwietniu kaze go poskladac. Helen to jeszcze 2 miesiace ci zostaly i bedziesz miala malego ze soba. Moja tez juz byla odwrocona poprawnie ale lekqrz stwierdzil ze ma jeszcze czas i pewnie pare razy jeszcze zmieni polozenie. Joafer tak tylek od lezenia moze mocno bolec. A jak ci idzie z kolorowaniem tych kolorowanek antystresowych? Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela ja 16 tego miałam punkcje a wczoraj miałam transfer. Masz rację nie robie sikanca. Tylko mi 10 dpt wypadnie w niedzielę i niewiem czy zrobić wcześniej czy czekać do poniedziałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sa laboratoria czynne 24 h na dobę 7 dni w tyg. Ja robiłam w takim właśnie. W Kato. Ul markiefki 87. Wynik po 2 h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewela a ile płaciłaś za betę na markewki? Wynik jest online czy trzeba czekać? Mela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewela wynik za 2 h nawet w niedziele? ? Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, bete robia tam na biezaco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pipi kochana - strasznie mi przykro :( Który dzisiaj dzień po transferze? Jakie masz dalsze plany? Trzymaj się Dziołcha :( Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Placilam za betę 25 zl. Tam jest labo z diagnostyki. Wyniki on linę na necie po 2 h. Przy okazji można darmowo założyć kartę i miec. Na stale 5% znizki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joafer zazwyczaj. Labo przy szpitalach sa czynne 7 dni w tyg .poszukaj u siebie w miejscowosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorciak1805 byłam we wtorek. Kazał mi się dalej leczyć u dr Janosz. Ja do Invimedu w Katowicach bym nie poszła, nawet jakby mnie prosili. Mam bardzo złe zdanie o tej klinice. Wizytę mam we wtorek. Pipi tulę mocno i współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja gość który wczoraj raz o godz 21:17 napisał wpis. Nie życzę wam źle,nie krytykuję,nie jestem moherem a tym bardziej nie popieram Pisu.Nawet zaczęłam wpis od tego że nie mam nic przeciwko in vitro ale zwyczajnie jak czytam na ten temat zwłaszcza o oddawaniu do adopcji zarodków to zaczynam się zastanawiać jaki problem cywilizacyjny i rozwojowy czeka ludzi za kilkanaście,kilkadziesiąt lat jak te dzieci czytaj rodzeństw zacznie się nieświadomie rozmnażać.Wiem,że wy teraz o tym nie myślicie ale kiedyś to może być problem.Teraz owszem zdarzają się romanse jak któraś z was napisała ale zwykle rodzice orientują się że to może być rodzeństwo bo mężczyzna kojarzy że X lat temu miał romans z daną kobietą.W takich przypadkach zwykle rodzina stara się rozdzielić brata i siostrę informując o tym ale w przypadku adopcji zarodków ciężko będzie określić kto jest rodzeństwem i to wtedy nie będzie nawet rodzeństw przyrodnie tylko po jednym ojcu i jednej matce. Jeszcze raz podkreślę że nie życzę żadnej z was źle tylko niepokoi mnie ten problem który kiedyś może wyniknąć z rozszerzania się tej procedury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anies30
GOŚCIU proponuję więc napisać esej/rozprawę, założyć osobny temat/panel dyskusyjny i dywagować tam czy za kilkadziesiąt lat będzie tak czy inaczej. I nikt Ci nie każe adoptować zarodka a świata swoim zdaniem nie uratujesz. Wątek chyba jest jasno określony więc skończ zjadać nam miejsce na nasze wpisy i nasze problemy tu i teraz. DO WIDZENIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pipi przykro mi :( popłacz, odeśpij, popraw korone i do przodu z planem B. Tule mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiurka86
Ja jak przyjdzie ten dzień, w którym będę miała zrobić betę to pewnie pójdę i zrobię, ale kiedy odbiorę wynik to już cieżko powiedzieć :) już tyle zrobiłam testów w życiu i na żadnym nigdy nie widziałam dwóch kresek, ze ostatnie kilka cykli dość mocno opóźnionych wolałam żyć w błogiej nieświadomości i czekać na okres, który przyjdzie lub nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pipi strasznie mi przykro:( 3maj się Gościu nie oceniaj innych!! skoro adopcja zarodka to jedyna szansa na posiadanie dziecka? zresztą nawet się nie denrwuję bo wkurwiają mnie takie osoby jak TY!!! Nie udzielaj się tutaj skoro temat Cię nie dotyczy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pipi przykro mi że się nie udało:( Ewela a Ty powtarzasz bete?? Małami cieszę się ze macie plan B że się nie poddajecie:) to będzie WASZE ukochane dziecko i bardzo Wam kibicuję:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie oceniam nikogo ani nie krytykuję jakbyś małami nie zauważyła jedynie napisałam jakie jest ryzyko w latach późniejszych.Na temat natrafiłam przypadkiem bo akurat byłam na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pipi przykro mi, trzymaj się i nie poddawaj, to przegrana bitwa, a walka nadal trwa. joafer to cudownie, ze wszystko dobrze poszło i masz juz dwa skarby ze sobą. Dbaj o siebie i maleństwa, wypoczywaj, czas do bety szybciutko zleci. Trzymam kciuki! Zizia wypij gorąca herbatę z cytryna, soczkiem i polez w łożku. Aby tylko Cię nie rozłożyło. Mnie przerwali stymulacje ze względu na chorobę, gdyz anestezjolog mógłby odmówić znieczulenia mnie do punkcji. Trzymam kciuki, zeby wszystko dobrze poszło. Nika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pipi przykro mi, trzymaj się i nie poddawaj, to przegrana bitwa, a walka nadal trwa. joafer to cudownie, ze wszystko dobrze poszło i masz juz dwa skarby ze sobą. Dbaj o siebie i maleństwa, wypoczywaj, czas do bety szybciutko zleci. Trzymam kciuki! Zizia wypij gorąca herbatę z cytryna, soczkiem i polez w łożku. Aby tylko Cię nie rozłożyło. Mnie przerwali stymulacje ze względu na chorobę, gdyz anestezjolog mógłby odmówić znieczulenia mnie do punkcji. Trzymam kciuki, zeby wszystko dobrze poszło. Nika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pipi przykro mi, trzymaj się i nie poddawaj, to przegrana bitwa, a walka nadal trwa. joafer to cudownie, ze wszystko dobrze poszło i masz juz dwa skarby ze sobą. Dbaj o siebie i maleństwa, wypoczywaj, czas do bety szybciutko zleci. Trzymam kciuki! Zizia wypij gorąca herbatę z cytryna, soczkiem i polez w łożku. Aby tylko Cię nie rozłożyło. Mnie przerwali stymulacje ze względu na chorobę, gdyz anestezjolog mógłby odmówić znieczulenia mnie do punkcji. Trzymam kciuki, zeby wszystko dobrze poszło. Nika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małami dlaczego masz w opisie brak szans i nadzieji..ja bym jeszcze próbowała. .może akurat tak się złożyło pechowo ze te trzy transfery były nie udane,,skoro embrio powiedział ze nasienie ok jajeczka ok to myślę że jest szansa nieraz 3 podane zarodki to za mało. ..qrde dlaczego w tej rzadowce jest tak ze nie można mrozic zarodkow przed piąta doba..nawet te słabsze mają szansę podane wcześniej mają lepsze warunki do rozwoju niż w labo :// nie poddawaj się invimed ma fajny program b.opłacalny mojej znajomej udało się tam za pierwszym razem ;) Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja betuje..ale czuję że nic z tego nie będzie żadnych objawów brak plamienia impl.nic a nic...:( juz obadalam grafik na crio w razie..i kapa na maxa niewiem co ja znów wymysle ze mnoe w pracy nie bedxie.. :(( chce wierzyć że się uda ale jak się nakrece ze pewnie się udalo to rozczarowanie jeszcze trudniej będzie ugasić..ehh Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Madzia to kiedy robisz bete? Gosc nie komentuje... Patrzylamtez na ten invimed ale raczej nie ma tez za dobrych opini:( jedynie jeszcze provita zostala...jak narazie wczoraj rozmawialam z dr P w sprawie adopcji bo onato wszystko prowadzi...jak narazie sprobujemy tej IUI moze lapnie..a jak nie to moze jeszcze na jedna procedure sie skusimy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W niedziele jak znajdę labo 24h a jak nie to jadę rano do gyn na 8 i tam czekamy na wynik. . :O Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia ja tez nie miqlam plemienia implatycyjnego. Nie kazda kobieta je ma !!! Nie martw się na zapas. linka ja robiłam betę w 8dpt -19, 10 dpt-91, 12-dpt-204. I od tego momentu nie powtarzalam juz bety. W piatek za tydzień ide na badanie usg do Gyncentrum. 1 wizyta po transferze jest darmowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×