Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Ania... umowiliscie się już na wizytę do dr M? Czy ciągle się zastanawiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madzia wiem, ze jest Ci ciezko. Dzielimy te uczucia z Toba. Dzisiaj placz a od jutra plan B. To my musimy walczyc o nasze szczescie! Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikita mialam na mysli sex na szkielku :-) Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAK Malami wizytę w Invinedzie w Wawie mam 7.03 , dobrze że jest to forum bo nawet mężowie nie rozumieją naszych uczuć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak strasznie mi przykro Madzia :(( Kurde dziewczyny, dzwonię i nikt tam nie odbiera! Nie wiecie do której ci laboranci pracują w niedziele??? Teraz nie wiem kiedy będzie transfer :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Dziewczyny, jestem tu nowa, ale łączy mnie z Wami ta sama klinika i ten sam problem niestety... :-( Przeżywam bardzo każdą Waszą porażkę i oczywiście jestem przerażona faktem, że nie za dobre wieści ostatnio na forum.. Jestem na początku brania antków, a później najprawdopodobniej 2+1. Dr M stwierdził u nas niepłodność idiopatyczną, ale mam niskie amh - 1,3, myślę, że jakość moich komórek nie jest niestety najlepsza... >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> pipi777 jeżeli można chciałabym zapytać czy bierzesz jakieś suplementy? Ja nie wiem co możemy jeszcze zrobić, żeby się udało... ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny poboolewa mnie brzuch jak na @ myślicie że to dobrze czy nie bo niewiem Czy tak ma być. Jak zwykle już panikuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita Kurcze a oni wogole w niedziele pracują? Nic się nie martw atakuje jutro z samego rana. będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madziu a może jeszcze za wcześnie. Mnie ta trzecia p.dr (nie pamiętam jak się nazywa) powiedziała ze na kartce pisze ze 10 dpt ale ona sugeruje 12 dpt żeby zrobić badanie. :( Melka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joafer mnie tak boli od 2 dpt i sądzę że to od tych tab. Z progesteronem. Bierzesz tez duphaston? Melka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masakra dziewczyny, nikt nie odbiera :( Mówili mi że laboranci pracują w nd, myślałam, że cały dzień, ale może tylko do któreś godziny.... zła jestem że wcześniej nie dzwoniłam... Zadzwonię tam zaraz o 7 rano, ale pewnie będzie we wt :( Boję się że te zarodki nie przetrwają następnej doby, a moja macica się już "Zamknie" na zarodek :( Zestresowałam się przez to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Nikita dzisiaj niedziela wiec pewnie rano pracuja;( ale kuzwa mogli Ci dac znac...co z komorkami....nie demerwuj sie;** ja tez pamietam za pierwszym razem czekalamna ich telefon jak na zbawienie...to sie okazalo ze zapomnieli.... Jutro z samego rana dzwon;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj ciezko to czytać..taka mialam nadzieje ze Tobie Madziu sie uda.. Dobrze ze jest mrozaczek. Następnej musi sie udać...zaraz sie załamie ze wybrałam gyn. Lalika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No mnie właśnie po transferze przepisano tez duphaston 3*1 tab. I oprócz tego lutinus 3*2. A czy jutro jak pojadę do gyn ok 15 będę miała jeszcze w tym samym dniu wyniki z bety? Wiecie może? Melka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mam pytanie w dniu punkcji Panie w rejestracji dają kartkę do wypełnienia i maż z nią szedł do laboratorium że nawet nie wiem co to za zgoda była w takim byłam stresie, możecie mi powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze wit. D3 miałam przepisana, chociaż mam w normie. Melka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melka ja poprzednio miałam też duphostan teraz lekarz stwierdził że nie trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita nie martw się, one w labo też mają dobre warunki, a przynajmniej zobaczysz jak się podzielą do 3 doby, Ewela miała w 3 dobie i się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu w dniu punkcji to mąż dostał do labo kartkę z inf do uzupełnia dot. jego danych i ilości dni wstrzemięźliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia nie nie .....smutno mi razem z Tobą ;( prosze jutro godz 12,30 o kciuki na pierwszej wizycie w Invimedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia bardzo współczuję i tulę mocno. To jakaś masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu przykro mi :(..masakra jakas..prawie nikomu się nie udaje :/..nie wiem ale dziwne to wszystko jest :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catrina a to jedziesz do invimedu w Warszawie?a nie w Katowicach?czemu?masz do Warszawy bliżej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasku jutro będę się umawiać...mam prośbę czy jak będziesz jutro na wizycie to zapytasz się czy ta 3probe można zrobić sobie w późniejszym czasie np za pół roku?wiesz o co mu chodzi bo nie zdążymy z 3 próbami jak nam się nie uda do czerwca :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak to jest jeżeli dostalm@19 i zaczęłam w tedy antyki 7.03mam przyjechać na ponglond to co zaraz po antykach będę miała ta stymulacja potem od razu punkcje i transfer, czy będę musiała najpierw znowu czekać na @ i po dopiero stymulacja itd?jak to wygląda proszę napiszcie mi bo mam już taki mętlik w głowie ; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×