Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

A właśnie smutasku pomyliło mi się :)...ale może ktoś odpisze nam jak jest przy tym programie 2+1 czy można poczekać z ta kolejna próba jak ktoś nie będzie miał kasy na leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina oczywiście jutro kciuki będe trzymała :) jak wrócisz napisz jak wrażenia itp. Melka oby jutro Twoja beta była dodatnia... już za dużo tych zer:( trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania ja nie mam blizej tam poprostu mieli miejsca z programu MZ wiec sie zdecydowaliśmy bo w Gyn nie mogli mi zapewnić ze starczy im kasy... ja jestem z Bielska-Białej wiec jade przez połowę polski , mam wycieczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jestem załamana...trudno mi wierzyć w tego mrozaczka skoro podaje się w 1 kolejności te najlepiej rokujace...nie udało się więc slabszy ma jeszcze mniejsze szanse :( cały czas myślę o tej immunologi bo u nas pewnie to jest przyczyna..:(( A są tu albo były jakieś dziewczyny które miały problem z immunologia i jakies leczenie (oprócz intralipidu, encortonu, fragminu) pomogło? :(( Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu... jak byłam ostatnio u dr M to mówił, że jak z jajnikami będzie wszystko ok to zaczynamy stymulacje ale ją się chyba zaczyna w którymś dc. Również 3 procedurę będziemy musieli odłożyć w czasie (mysle, że pod koniec roku jak nam się wcześniejsze procedury nie powioda).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko nie wiem co zrobimy jak będziemy musieli brać kolejny miesiąc antyki wtedy nawet z 2 procedurami nie damy rady do końca czerwca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie smutasku tez sie boje tego ;( bo teoretycznie po atykach dostaje sie@ to w tedy ma sie ta stymulacje czy dopiero po okresie...jesli ktoś mogłby nam opisać jak to wygląda czarno na białym...proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiurek86
Stymulację zaczyna sie zazwyczaj. W 2 dniu cyklu chyba ze ma sie długi protokół. Ja teraz kończę antyki, ide jutro do lekarza po przepisanie leków i jak dostanę okres to drugiego dnia zaczynam sie kłóć :) czas stymulacji zależy od reakcji naszego organizmu. Po punkcji mamy w tym samym cyklu transfer pod warunkiem, ze endo i badania krwi są ok. Co do tego czy można przełożyć kolejne podejście na pózniej w programie 2+1 to wydaje mi sie ze w umówię było napisane ze trzeba wykorzystać wszystkie próby w ciagu dwóch lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiurka86
Ale muszę przyznać ze bardzocieszy mnie fakt, ze zostały mi 3 tabletki ovulastanu bo jestem po nim wkurzająca i szybko sie denerwuje :) ze wszystkimi wdaje sie w niepotrzebne dyskusje i generalnie sama ze sobą nie mogę wytrzymać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiurek86 czyli po antykach jak zacznisz @ w 2 dniu zaczyasz stymulacje ..przez ile dni?...orientujesz sie jak jest przy dł.protokole to w tedy bieże sie 2 mc antyki czy o co chodzi?ty też jesteś w tym programie2 +1?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
catrina a ja cały czas myslałam ze w katowicach masz tą wizyte ;p..daj jutro znać jak było:)powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiurka... rozumiem Cię, mnie też wszystko wkurza ale na szczęście zostało 8 tabletek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia nie załamuj się. Właśnie przy mrożonych komórkach jest więcej ciąż, niż z świeżego transferu, tak przynajmniej mówił mi dr M, zresztą jakbyś popatrzyła na ich wyniki (GynC) to byś widziała, ze więcej ciąż mają z mrozaczków. Tu jest kilka dziewczyn, które zaszły w ciążę właśnie z mrozaczków. Mała, Grania, Iwcia chyba też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiurka86
Tak Aniu609, jestem w tym programie. Zaczynam stymulację 2 dc a jak długo będzie trwała to nie wiem bo to moje pierwsze podejście ale z tego co czytam to czasami trwa tydzień a czasami dwa , ale myśle ze to taki maksymalny czas trwania stymulacji. W długim protokole ponoć jakoś chyba w połowie cyklu zaczyna sie zastrzyki które wprawiają organizm w "stan menopauzy" a po dwóch tygodniach zaczyna sie docelowa stymulację, która wyglada jak w krótkim protokole. Ale co do długiego nie powiem bo nie będę go miała wiec więcej szczegółów nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiurek86
Przy krótkim protokole muszę przez 1 mc brać antyki aby wyciszyć jajca, przy długim nie wiem czy tez sie bierze antyki ale cały proces stymulacji trwa 2 tyg. Dłużej. A Ty Aniu gdzie chodzisz na wizyty do kat czy do Bb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba znowu zacina stronę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina witam w klubie dojeżdżających pacjentek :) Trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę, ja do Gyn mam ponad 300 km ale wszystko można znieść aby tylko zrealizować marzenia. Madziu tak mi przykro...to wszystko nie tak... Joafer moja kochana jak mijają Ci dni? Jak sie czujesz? Dajesz rade? Ile dni leżałaś plackiem? I gdzie kupowałaśLutinus? I co z leki teraz bierzesz? Zamur, Lutinus, ? Ja nadal się kłuje, we wtorek mam podglądanie. Dziś przetoczyłam sobie intralipid pierwszą dawkę - wszystko ok. Dziewczyny jestem załamana tymi betami...co tam się dzieje?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dredzik kochana lezalam plackiem czwartek i piątek w sobotę już nie dałam rady coś tam porobilam:-) ja biorę lutinus i fragmin. A lutinus kupiłam w aptece na dole niestety masakryczna cena. Pytałam się wcześniej o tych twoich znajomych czy długo czekali na maleństwo i jak to wygląda bo szczerze mówiąc jeszcze dokonać się nie orietowalam. Fajnie ze takie maleństwo dostali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Melka 3mam kciuki za Twoja bete;)) A Ty Nikita atakuj labo;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny powiedzcie mi jak wygląda criotramsfer czy ja mam iść do lekarza przed okresem czy bierze się anty czy jak :(( Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach Joafer juz Ci piszę jak to bylo z tą adopcją. Zglosili się do Ośrodka Adopcyjnego, w naszym województwie lubuskim są trzy. Przeszli cykl szkoleń, cały proces rekrutacyjny i czekali na telefon ....6 miesięcy!:) i dostali Zośkę! Od urodzenia byla w pogotowiu opiekuńczym także nie z żadnej patologii. Trzymam się tego planu B aby nie zwariować jak czytam że kolejnej z nas się nie udaje....ach i powiedz mi czy te pojedyncze dawki Menopuru 75 mają taką dużą objętość 1 ml? Czyli to co w rozpuszczalniku bylo to wstrzykujesz do amp i wszystko podajesz? Cudownego dnia Dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalika a jak u Ciebie? Dzis 5 ds. ? Dobrze pamiętam? Idziesz krótkim czy dlugim protokołem? I co u Was nie zagrało ze jesteście w Gyn ? Tule Cię ciepło mój roczniaku 84 ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciociakachna
Catarina daj znać proszę jak wrażenia po wizycie! Trzymam kciuki! Za wszystkie trzymam i życzę miłego poniedziałku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry drogie Staraczki! :) W końcu dodzwoniłam się do laba (pracują od 8), gadałam chyba z p. Urszulą, powiedziała mi że pobrali mi 10 komórek z czego 8 było dojrzałych, zapłodnili wszystkie (tak jak dr M obiecał) i na razie jest 8 zarodków :) Pytałam się jak rokują, powiedziała ze dobrze bo są 4A (tylko nie wiem czy wszystkie). Transfer będzie jutro o 11:20, mam nadzieję, że przez dr M. Docisnę go zeby mi sprawdził macicę, czy aby na pewno nie jest za pózno! (18 dc) Pierwszy raz będę miała podawane 3dniowe zarodki... Ogólnie cieszę się, ale nie na wyrost, bo u nas w sumie nie ma problemów z zapłodnieniem tylko z dożyciem zarodka do 5tej doby, nie mówiąc już o zagnieżdżeniu...Ale jestem dobrej myśli ;) Dredzik, ten Menopur 75 ml wstrzykiwałam sobie cały, czyli cały rozpuszczalnik. Nie wiem czy tak trzeba było, bo normalnie się mniej podaje, natomiast zawsze miesza się cały rozpuszczalnik, tylko w większych opakowaniach jest większa ilość proszku. Może wystarczyłoby pół, ale wolałam nie ryzykować i wstrzyknęliśmy w sumie 2 razy tą końską dawkę ;) Melka trzymaj się dzisiaj, oby to był Twój szczęśliwy dzień, życzę CI z całego serca! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dredzik84 :* tak dzisiaj 5ds. Zaczynam czuć jajniki, albo sobie wkręcam..czy Ty tez juz cos czułaś? Ale i tak boję się jutra ..ze doktor powie ze mało mam pęcherzyków..ale będzie co ma byc. U nas problem jest z nasieniem z morfologia, jest go dużo bo okolo 90mlionow ale morfologia waha sie od 1do2 % a nawet było 0% prawidłowych. Przeszliśmy 3 inseminacje ale w Opolu i zdecydowaliśmy sie na in vitro w gyn na 2plus1 program ( jutro musze zapłacić..o zgrozo tyle kasy :\) . W miedzy czasie ja przechodziłam badania w tym laparoskopie i jestem zdrowa :). Do gyn jechałam pelna nadziei a jak czytam na tym forum kolejne zle info o niskiej becie to sie podłamuje..zaczynam wątpić w swój wybór. No ale nic nie zmienię i wkręcam sobie ze mi sie uda..no bo musi sie udać. Boje się tylko punkcji bo narkozę bardzo zle znoszę. Czy Ty juz podejrzewasz kiedy będziesz miec punkcję? I ile masz pęcherzyków? Życzę jutro owocnej wizyty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podpisałam sie -- Lalika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiurek ja też się lecze w gyn w Katowicach u dr.M ...mam narazie przepisane antyki i mam sie zjawić u niego miedzy 16a 20dc chce iść do niego 7.03 to będzie 18 dc zobaczymy co mi powie..a u was jaki jest problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×