Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość gość
A co Ty Karolka jesteś przeciwna badania prenatalnym? Robi się podstawowe i gdy jest coś nie tak, albo gdy rodzice są obciążeni to się je rozszerza napisałam cos źle? Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow Catarina idziesz jak burza, czyli krótki protokół. .. a antyki bralas przez miesiąc? Zazdroszczę, już też bym chciała się kluc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia wydaje mi się, że jesteś fajna Babka, jak będziesz chciała pogadać, zapraszam na maila mandy@onet.pl, bo dużo jadu tu ostatnio na forum niestety... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hope nie antki brałam tylko przez 12 dni, miało byc 15 ale @ mi sie spózniła ale dr mówił ze nie ma to takiego zanaczenia. zapomniałam dodać ze minus taki ze miałam umówiony zabieg na 9,30 a na sale wzieli mnie o 11,00 a ja od 4 rano bez picia i jedzenia bo przed znieczuleniem, i dopiero po zabiegu dostałam pól kubka wody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
catarina super ze juz zaczynasz. Wierze ze teraz ci sie uda. Helen ja też coś zaczynam puchnąć najgorzej mam dłonie koniec z noszeniem obraczki przez jakis czas :) Mozna uznać ze jestem wolna haha. No napewno szybko zleci wiesz zastanawiałam się czy jeszcze jesteś x2 czy już zostałaś szczęśliwą mamą :) Z miłą chęcią bym cie osobiście poznała tak jak Izke. Ja za tydzień mam 3 prenatalne badania i troche sie boje ale mam nadzieje ze mala dobrze rosnie. Z reszta ostatnio daje mi niezle popalic. Basik wiara czyni cuda wiec uwierz w twoje kropki :* Powodzenia jutro i trzymam mocno kciuki :) Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadu??? Ehhh nie wydaje mi się. Nie wszystkie sie musza ze sobą zgadzać. Ale od tego jest forum żeby się wymieniać. Doświadczeniami i opiniami. I z założenia forum od tego ono jest żeby prowadzić dyskusje. Ja nie czuje żeby tu bylo duzo jadu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mandy super! Zapisuje mail :)) skąd jesteś? Caterina qrde...ja tez tak czytałam ze krew nie odzwierciedla tego co w macicy..i dziś pani dr immunolog choć noe siedzi w temacie jak to nazwała stwierdziła ze na wszyszkie ewentualności jesteśmy zabezpieczanie tzn. Fragmin, intralipid, kwas foliowy, encorton..inne metody tzn.szczepienia i wlewy z immunoglobulin to testy bez poparcia na sukces niestety...idę do grygi za tydzień juz z wynikiem KIR..może cos ten wynik wniesie do sprawy. Pytałam czy robić allo dr tez powiedziała ze to są tylko wyniki bez wskazań do jakiegokolwiek postępowania medycznego i lepiej kolejna procedurę opłacić niż diagnozowac coś czego nie da się efektywnie leczyć :(( Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia zrobisz jak uwazasz ale on na mój Kir i ALLO MLR nic nie wnoszą do sprawy, ja jestem rozczarowana ze zrobiłam te badania bo one są bez sensu to są słowa dr Grygi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Caterina KIR mam już zrobiony..allo myślę ale z tego co się nasluchalam to chyba bez sensu :( Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mandy i dojeżdżacie aż do gyn do Katowic? Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrcze Dziewczyny chciałam podejść do tej iui, a w tym czasie porobić immunologię i ew. genetykę, żeby przygotować się na maxa do inv, ale z tego, co piszecie, to te badania niewiele wnoszą... :-( I faktycznie jak czytam, to wszędzie takie opinie... Zrobię chyba ten immunofenotyp i zobaczę, co powie dr Gryga, a więcej już nie będę szukać... Dobrze, że jesteście, wiele się od Was dowiedziałam i nauczyłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia wcześniej "leczyliśmy się" w Opolu (bo bliżej), ale jak zaczęliśmy myśleć o inv, to przenieśliśmy się do Katowic i sporo dojeżdżamy... Studiowałam i jakiś czas mieszkałam w Kat, miasto nie jest mi szczególnie obce, więc tak wybraliśmy, oczywiście też sprawdzałam statystyki, ceny i opinie - tak trafiłam na Was :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka1234
Dziewczny na złe wyniki badania KIR poprzedni immunolog w GYNC przepisywał Accofil domacicznie, a póżniej w zastrzykach. Mega drogi - 5 amp 650 złoty prawie. Dopytajcie o to swojego immunologa, co o tym sadzi. Madzia: Absolutnie jestem za badaniami prenatalnymi. Co do urodzenia dziecka to każdego osobista sprawa i nie mam prawa się wogole na ten temat wypowiadać. Chodziło mi o to ze amniopunkcja nie jest późniejszym odpowiednikiem PGD i nie może być traktowane jako "zamiast" i jakos to będzie. Nie wszystkie dziewczyny tu na forum siedza w tych tematach az tak gleboko i nie chciałabym żeby wysunely z naszych rozmow takie wnioski. Ja tak zrozumiałam Twoja wypowiedz. Moja odpowiedz nia miała na celu dokopanie komus, ani wprowadzeniu dodatkowego jadu. Zdziwila mnie tylko lekkość laczenia tych 2 jakze roznych i niewspółmiernych emocjonalnie badań, z których wynik drugiego może być bardzo traumatycznym przezyciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tylko wpisałam możliwości które mi przyszły do głowy w danym momecie w danym temacie , pomijajac fakt ze nie uwazam ze napisalam tam cos zlego...to wątpię że ktoś przeczyta i jutro tak zrobi bo Madzia z forum tak napisała..raczej takie sprawy są rozwiązywane z lekarzem analizując każda sprawę bardzo indywidualnie..to było na pocieszenie ze nigdy nie jest aż tak źle ze zawsze można coś zrobić.. chyba ostatnio jestem tu bardzo atakowana.. Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny pyt z innej beczkimcseka mnie pierwsza punkcja czy mozna miec kolorowe zele na paznokciach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Catarina idziesz jak burza;*** mocno 3mamkciuki teraz bedzie okkk;))) Allesa a Ty jak tam Kochana?;) Basik 3mamkciuki za bete;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można, nie ma żadnych przeciwwskazań do pomalowanych czy sztucznych paznokci. Tak samo nie zwracają uwagi na biżuterię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helen jak to leci, juz dziewiąty miesiąc:) noe tak dawno ja rodzilam a jutro moj szkrab ma 7miesiecy. U nas dobrze, Szymek juz siada i nie ma mowy o lezeniu na plecach. Jak go postawie i sie czegos trzyma to chwilkę nawet stoi. Ogolnie czas zasuwa nanprzod i juz sie stresuje powrotem do pracy bo bardzo bym chciala pobyc z nim jeszcze w domu, tyle lat na niego czekalismy i chcialabym byc przy nim caly czas przynajmniej do drugiego roku ale z jednej pensji nie da rady. Dziewczyny pod koniec ciazy pchnięcie to normalne a pod koniec i po porodzie moze byc spore. Mi az rak mocno nie puchlo ale dziewczyny ze mna na sali chodziły w skarpetkach bo nic na nogi nie mogly założyć. Pewnie wyprawki juz macie gotowe? A jak stres przed porodem? Jest juz? Ja mialam okres gdzie bylam przerazona ale juz w szpitalu tak chcialam zobaczyc moje dziecko ze stresu zero i czekalam zeby juz mnie zabierali. Dzien cc mimo iz byl ciezki to wywołał takie emocje ze stal się najpiekniejszym z dotychczasowych a lzy lecialy wielkosci grochu;) kazdej z Was tutaj zycze takich przezyc. Powodzenia jutro na becie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt Co nie bedzie kazał zeli zrywac nic sie nie martw;) ale do porodu i niektorych zaboegow nie wolno miec nawet pomalowanych paznokci. Siniejące paznokcie to dla anestezjologa najwczesniejsza oznaka ze cos sie dzieje nie tak dlatego czasem na poważniejsze zabiegi lepiej nie miec nawet pomalowanych dla siebie samej i wlasnego bezpieczenstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mandy tez jestem z opolskiego i mialam podchodzic w Opolu ale opinoe na necie mnie przestraszyly i wybralam Gyn. Do Katowic nie mam az tak daleko jakies 70 km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka1234
Madzia nie atakuje Cie, poprostu nie rozumiemy sie w tej kwestii. Ale forum przeciesz jest dla wszystkich, dzieki temu kazdy moze zastanowic sie nad roznymi rozwiazaniami i napisac swoje zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sil co to za skrot? Dpt dpo kojarze a to? A to mozna tak o poprosic o hodowle do blastocysty? A co jak ona padnie? Jak z kosztami wtedy skoro transfer sie nie odbedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak Sil_sb jestem. Dzisiejsza wizyta była długa i powiem Wam, że mam pełną czapkę. Masakra. Prosiliśmy aby pani dr nam to wszystko zapisywała, bo ja byłam tak zamotana. Wyszedł mi wynik V leidena dodatni, czyli jestem w grupie ryzyka zakrzepicy zatorowej. Jak przyjmuję antykoncepcję, a przyjmuję, to muszę brać acard. Następnie mnie Sil wyszedł ciut gorszy wynik NK 13 % i też mam mieć wlewy intralipidem. Ogólnie Pani dr przepisała mi dodatkowe wit.D, jakieś inne specyfiki, aby poprawić jakość komórek. Co do V leidena, poza tabletkami, mam sie dużo ruszać, schudnąć, ale ogólnie ******aby ten przepływ w krwi był ciągły, a nie tylko siedzenie na d***e. Ogólnie podłamka, śmiałam sie kiedys z mojej babci, że tabletek przyjmuje jak w aptece, a teraz sama będę oddzielała te tabletki rano, te po południu, te wieczorem. Pani dr powiedziała że to co mi wyszło, mogło być przyczyną poronienia i teraz, że nie mogę zajść w ciążę. Ale nie poddajemy się. Walczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina jakiego stopnia masz endometrium Czy myślisz że to coś da Jak w ogóle wrażenia w Warszawie jak doktor dworniak jeszcze nie mam wizytę wyznaczonej cały czas czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina A Ty już miałeś wcześniej wizytę w Warszawie kto ci przepisał tabletki antykoncepcyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia1981
gość co do kolorowych zeli zadzwon i zapytaj niby nie powinno się miec do znieczulenia zakrytych paznikci ze tak powiem bo anestezjolog musi widziec ukrwienie płytki paznokcia ,w wielu szpitlalch przynosza ci zylektke i skrob sobie paznookcie jak taka madra bylas juz to przeszlam wiec zadzwon i zapytaj pani anestezjolog przemiła kobieta ale procedury to procedury nic nie zaszkodzi zadzwonic no chyba że któras zdziewczyn miala i nic jej nie powiedziano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×