Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Kto ma punkcje w sobotę? Trzeba się jakoś do niej przygotować? Ponoć mam nic nie brać tylko przyjechać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na str Kliniki Bocian jest informacja ze sa wolne miejca dla osob przenoszacych sie z innych klinik.Moe ktos zainteresowany skoryta. Tola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki lutinus kupujecie z czerwonym czy z niebieskim paskiem na opakowaniu? One się czymś różnią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12345

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
123567890

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12345

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dziewczyny :) Tola a długo się tak suplementujesz? Czytalam ze 40 % osób ma przyjemniej jedną z tych dwóch mutacji MTHR, a Twój mąż też się badal? Dorciak to zakładam te różowe okulary :) a co :) Kupiłam też te leki o których pisalyscie z Sil tzn Miovarian i Colostrum tylko nie wiem czy mogę zacząć to brac przed badaniem NK ? Doradzcie :) Maniofranio i jak tam ? Wiecie czego żałuję .... ze jak we wrześniu odeslali mnie w Gyn z kwitkiem i kazali czekać do stycznia, to nie skierowali mnie do immunologa czy genetyka :( a ja wtedy jeszcze lekarza wierzyłam i nie robilam nic na własną rękę, a tak już od dawna bym wiedziała i mogłabym się suplementowac od 6 m, żeby przygotować się do 3 protokolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasek ja miałam z czerwonym Lutinus- może dawką sie różnią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolka1234 to mnie uspokoilas , a u jakiego immunologa byłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaa28
Smutasek one się niczym nie różnią, w gyn sprzedają z czerwonym paskiem a ja kiedyś odkupowałam od dziewczyny przez neta z niebieskim, dawka jest ta sama. Bałam się wtedy że to nie to samo i zadzwoniłam do apteki w gyn i pani powiedziała że kiedyś też sprzedawali z niebieskim paskiem, musisz jedynie zwrócić uwagę na termin ważności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Suplementuje sie Femibionem Natal 1, Prewenitem, kw foliowym 5 mg juz ok 1,5 roku. Czyli od kiedy zrobilam badanie. Nie oszukujmy sie klinika w diagnostyce mi nie wiele pomogla. Do genetyka w klinice slam z kariotypami moimi i M, i mutacjami. U immunologa bylam. Czesc badan porobilam a potem olalam temat. Chcielismy zrobic ostatnie ivf i zajac sie adopcja. W lutym mialam ostatnia 3 punkcje z rzadowki. Wzielam intralipid, enorton, fragmin, luteine, te witaminy i wkoncu sie udalo. Licze na serducho we wt. Mysli mam rozne. Co ma byc to bedzie. W osrodku adopcyjnym zkwalifikowalismy sie na kurs. Wiec jak dobrze pojdzie to po raz kolejny zostane mama. A moze nawet i ta z brxucha i z serducha bo takie mamy plany. Tola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nikogo nie chce straszyc. Wg anglojezycznej literatury ma to wplyw na te choroby. Kazdy wierzy w co chce. Ja nikogo nie chce straszyc. Mi genetyk tez powiedzial ze to nie ma naczenia. Co nie onacza ze olalam temat. Suplementuje sie. Co m by to bedzie. Tola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Core urodzilam nie wiedzac ze mam mutacje. Ginekooog zlecil mi w ciazy badanie AFP to nie wiem czy os podejrzewal. Teraz tez mam zalecenie se ze wzgledu na ta mutcje w 12 tc mam robic to badanie. Cora urodila sie zdrowa. Bralam zwykly folik. Tola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny. A ile dziennie się bierze tego lutinusa? Zaczyna się w dniu transweru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tola- super, zazdroszczę, ze Twój mąż jest chętny na adopcję :) a teraz życzę z całych sił żebyś zobaczyła we wtorek bijące serduszko :) oczywiście , ze będę się suplementowac , tego nie odpuszczę bo wiem jakie to ważne, Ale nie chcę tej mutacji traktować jak wyroku - tym bardziej, ze Tobie się udało i masz już zdrową córeczkę :) a w 1 ciążę zaszlas naturalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z M jestesmy razem od 2003r. Malzenstwem od 2009r. Od 2007 wiem ze mam pcos i moze nie byc latwo. Giz od razu wdrozyl mi leczenie w 2009r. Zaczelam od Clo, Bromka, Lutki, Estrofemu. Po 5 z cyklach na tych cudach w ciazy nie bylam, ale gin zrobil elektokuteryzacje jajnikow choc bez oznczenia amh. Na dzisiejszy czas bylo to ryzkowne. No ale w pierwszym cyklu po laparo i na tych lekach bylam w ciazy. No i mamy core. Po 2 latach powtorzylismy schemt. Nie udalo sie. Potem 2 razy jeszcze innych ginow probowalo cos zdzialac az dotarlam do temstu ivf. Jestem po 2 ciazach biochemicznych-jedn po ivf a druga naturals to ciaze po corce. Moja glowa jest pelna roznych mysli. Staram sie myslec pozytywnie ale same rozumiecie. Nawet dr M mowil na wizycie pecherzykowej ze widzi ze jetem bardzo sceptycznie nastawiona. Ehhh. Mowie do kropka i wierze ze jeet ze mna i zyje ale umieram ze strachu. Adopcja juz przewijala sie w naszych rozmowch od 2007 r no i teraz wcielamy w zycie. Juz jestesmy po rozmowach w osrodku i testch i we wrzesniu lub pazdzierniku bedzie kurs. No i mam nadzieje kwalifikacja. Tola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polimorfizm genu MTHFR : mutacja punktowa w genie MTHFR (C677T) prowadzi w warunkach niedoboru kwasu foliowego , witaminy B6 i witaminy B12 do powstania hiperhomocysteinemii , a w konsekwencji do uszkodzeń komórek śródbłonka naczyń , upośledzenia procesu fibrynolizy i występowania zakrzepów oraz patologii rozrodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Homocysteina niekorzystnie wpływa na reprodukcję. Jej wysokie stężenie w płynie pęcherzykowym jajnika może zaburzać interakcję pomiędzy plemnikiem a komórką jajową, zmniejszając tym samym szanse zapłodnienia. Dodatkowo hiperhomocysteinemia powoduje upośledzenie implantacji zapłodnionego jaja oraz niekorzystnie wpływa na procesy embriogenezy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc jestem po punkcji 9 dojarzałych jajek wszystkie zapładniamy, transfer we wtorek po swiętach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina super wynik teraz trzymam kciuki żeby się wszystkie zaplodniły i ladnie dzieliły do wtorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
catarina brawo. To teraz trzymamy kciuki, aby dobrze się dzieliły, dobrze rozwijały:) A powiedz mi, czyli będziesz miała podane 5 dniowe zarodki, a wiesz dlaczego???? Oni tak działają? Bo ja to się boję, bo mnie własnie nie dotrwały do 5 dnia, wszystkie przestały się rozwijać i nic nie dotrwało do mrożenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale co lekarz na to powiedział? Wytłumaczył dlaczego 5 dniowe podają? Czy maja jakiś sposób, jakiś środek na to aby przetrwały? Kurczę, jestem przed pierwszą wizytą a boję się jak cholercia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie powiedział oni tego nigdy nie tłumaczą to jest rola embriologa, zazwyczaj podaja 5 dniowe , jutro bedą dzwonić co i jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina SUPER :) na pewno będą ladnymi warszawskimi :) blastkami - tego Ci życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina trzymamy kciuki za blastusie... a powiedzcie mi ile kosztuje zrobienie kariotypów i ile sie na nie czeka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina, ja mam do Ciebie inne pytanie jeszcze? Ile razy w sumie od początku byliście w Warszawie? Co ile miałaś podglądanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maniofranio czekamy na dobre wieści :) Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×