Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Laurenta...przykro mi:(jakoś nie umiem uwierzyć w to,że dr M jest taki...:( dlaczego do niego nie możesz się umówić ??dziwne;/ i jeszcze kazali Ci płacić no chore:(:(dobrze,że jednak nie musiałaś bo to by było naprawdę nie fair... ciekawe co dr Cz by Ci powiedziała...ale z tego co słyszałam to do 21 października jest na urlopie... sylwia to super:) a widzisz tak się bałaś;) to fajnie będziesz miała dużo komórek a z nich silne zarodki:) a ja już po wizycie i jestem w szoku !!! jeszcze na takiej wizycie to nie byłam!!! naprawdę ta dr P to cudna kobieta....taki lekarz -wszystko mi wyjaśniła,napisała co i jak brać!! no jestem w mega szoku... Transfer mam w sobotę...a od dzisiaj już lutinus mam brać...jajniki super..chociaż nie umiała się ich doszukać..ale żadnych torbieli nie było czego się bałam..no a endometrium 10 mm... więc pozostaję mi czekać i modlić się aby maluchy ze mną zostały..będę miała podane 2 zarodki AB..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małami no wlasnie zastanawiam sie, czy Cie widzialam dzis w GynC :) powodzenia, bedzie dobrze :) To ty masz transfer w sobote a ja prawdopodobnie punkcje :) Mowilam, ze dr P jest o niebo lepsza :) bylam tez u dr M wiec mialam porownanie :) Moje wyniki: Estradiol: 742,8 pg/ml Progesteron: 0,555 ng/ml wiec chyba ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaa28
Małami cieszę się ze jesteś zadowolona z dr P i wizyty:-) no i sobota to będzie mega szczęśliwy dzień :-*** mam nadzieję i bardzo Ci kibicuję zeby zarodki się zadomowiły na całe 9 miesięcy! :-D Nie ma innej opcji Kochana:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linka dzięki:* to będą moje najdłuższe 10 dni.... czekania:( Sylwia jeśli masz piękne długie włosy to się widziałyśmy:) stałam za Tobą jak płaciłaś za wizytę:) tylko nie wiedziałam czy to napewno Ty:P a skąd już masz tak szybko wyniki??;> wydaję mi się,że ok-ja estradiol 700 coś miałam 2 dni przed punkcją...strasznie powoli mi rósł...ale jednak 9 komórek było-więc u Ciebie będzie jeszcze lepiej:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam dlugoe wlosy :D kurde a ja Cie nie widzialam :D!!! Bylam przejeta wizyta i moj placil a ja siedzialam :)))) a w poczekalni nie siedzialas, nie widzialas mnie? Bo sie rozgladalam i zapamietywalam kto jak wygladal zeby potem spytac czy to nie bylas Ty :D Wyniki w GynC sa za godzine max dwie wiec poszlismy na lody i wrocilismy po wynik :)) Edit: pytalam mojego to on wie jak wygladasz, mnie nie bylo to dane :D Aha: nie zmieniala lekow, dala na kolejne trzy dni gonal w tej samej dawce plus cetrotide :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurenta to niepocieszające co piszesz. Szczególnie, że ja mam wizytę w środę i pewnie usłyszę to samo. Choć u mnie 3 miesiące przerwy już prawie minęło. Może jednak powinnaś się była do dr Cz umówić, skoro ona ci wcześniej powiedziała, że miesiąc przerwy wystarczy. Dziewczyny na rejestracji mówią, że kasy nie mają, CHYBA że lekarz zdecyduje inaczej... Może dr Cz by u ciebie jednak rozpisała stymulacje? Z drugiej strony powiem ci, że to ciekawe z tymi przerwami. Mi dr M powiedział, że to z powodu leków przyjmowanychw stymulacji musi być 3 m-ce przerwy. A ty je przyjmowałaś niemal tak długo jak w krótkim protokole, więc w teorii organizm od nich też powinien odpocząć. Wiem, że czujesz się oszukana. Że liczyłaś, że wkrótce będziesz miała maleństwo. Współczuję ci i łącze się w bólu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurenta
Sylwia zdecydowaliśmy po morzu przelanych łez że wracamy do Provity. Gratuluję Ci i życzę powodzenia :) Malami 3mam kciuki za Twoj transfer :) Sil oby chociaż Tobie się udało. Powodzenia :) Nie chcę widzieć się z dr Cz... 3mam mocno kciuki za sobotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia nie mam takiego zamiaru :) 3mam za Was kciuki. Jak tylko będę po wizycie w Provita dam Wam znać co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ktos chetny na herbatke i rogalika z roza? :) Dziewczyny, czy ktoras z Was placila za mrozenie zarodkow w GynC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Sylwia - ładny wynik brałaś tabletki antykoncepcyjne przed stymulacja czy nie ? ile miesięcy miałaś przerwy od stymulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bralam jeden miesiac. To moja pierwsza stymulacja. Narazie ten estradiol niziutki, bo przyjmuje sie ze na kazda dojrzala komorke musi byc minimum 200-300 estradiolu. No ale jeszcze trzy dni mam gonalu potrm ovitrelle wiec podgoni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ale się porobilo...czytam i wierzyć mi sie nie chce:( malami dr Piekarz wspaniały lekarz prawda? Mi prowadzila ciaze do drugiego trymestru i wszystkim polecam. Naqwr, gdy juz nie bylam jej pacjentka a mialam problem i napisalam do niej meila po 22 godzinie odpisala mi po pięciu minutach...lekarz z powolania a nie dla kasy. Trzymamy z krasnalem za Was kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) Sylwia jak tam? :) podglądanie masz w czwartek tak?? nie kojarzysz może czy w sobotę jest dr M? bo liczę na to,że on będzie mi transfer robił:) Od wczoraj biorę lutinus i strasznie mi wypływa:( tzn po nocy jest okey ale w ciągu dnia katastrofa:( czy to tak ma wypływać mocno>? bo już się zaczynam obawiać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Iwcia dr P przecudowna:) naprawdę byłam w szoku :) jak by się udało to do niej chce trafić:) bo wiem,że będę czuła się przy niej bezpiecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak pytalam dr P o wyplywajacy lutinus to powiedziala, że to normalne bo organizm wchlonie tyle ile potrzebuje a reszte wydala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak w czwartek mam podgladanie :)) nie mam pojecia kto jest w sobote ale pewnie albo on albo dr Polacek ktory podobno tez jest specjalista bdb dziewczyny go tez chwala ;) Tak dr P super lekarz- moj tez ja bardzo lubi. Tylko ja nie mam do niej zadnego kontaktu :( musze ja poorosic jak juz sie uda w razie czego. Lutinusem sie nie przejmuj- jestem rownorzednie na innym forum i on tak wyplywa. Ja ogolnie poproszeno luteine bo lutinus cena zabija a to tez przeciez progesteron... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze troche sie martwie bo dzis mialam drugi zastrzyk cetrotide i kurcze jak moj wyciagnal igle to na skorze zostal bombelek z tym lekiem maly ktory trzeba bylo wytrzec no i w strzykawce takie trzy malusie kropelki, ze jak docisnelam tloczek strzykawki to jeszcze ciut wylecialo i teraz bede miala schizy czy lek zadziala... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) Sylwia ja tez tak czasem miałam więc się nie przejmuj:-) Sil powodzenia na wizycie!! Stawiam dziewczynki kawkę albo herbatke co kto woli i wracam do pracy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Czesc Dziewczynki:** Sylwia nie przejmuj sie ja tez tak mialam:)) Ciekawe jak tam Sil bo dzisiaj ma wizyte u dr M ..czekamy na info.. Mi sie dzisiaj juz nic nie chce czekam na sobote i sie stresuje:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie sil daj znac :) Mala dzieki, bo ja juz zaraz mam w glowie scenariusze ze pewnir mi pekna bo nie cala dawka byla dana :P ile mialyscie tych zastrzykow cetrotide? Bo ja 3, jitro ostatni i o 11;30 eizyta i zapewne decyzja o punkcji w sobote czyli jutro wieczorem pewnie jeszcze ovitrelle dostane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Sylwia ja mialam 6.. ale punkcje mialam robiona dopiero w 15dc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieczyny nastęonym razem mam iść na wizytę 9 lub 10 dc. Pewnie będziemy monitorować cykl... kiedy lepiej iść. Poza dr M kogo polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×