Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Sylwia trzymam za Ciebie kciuki jutro! Na pocieszenie powiem Ci że u mnie punkcja to był pikuś, szybciutko, bez problemów i praktycznie bezboleśnie. Ciut czułam po punkcji ból jajników, ale to było tyle co przy okresie, nawet tabletek nie brałam. Krwi też nie było. Generalnie bardziej się nacierpiałam u dentysty heh ;) Czekam na Twoje wrażenia po ;) Buzki i powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małamii u mnie 8 tydzień ciąży. Wzięłam L4 zaraz. W zasadzie od transferu w pracy byłam 3 dni, bo najpierw urlop, potem wzięłam L4, wróciłam do pracy na 3 dni i na pierwszej wizycie wzięłam zwolnienie. Dr M powiedział, że L4 ile chcę, bez ograniczeń. O tym kleju słyszałam, że dobrze działa :) U mnie z transferu w zasadzie też prawie "uciekł". W drzwiach odpowiadał na pytania, które miałam w głowie. On już chyba tak ma. Najważniejsze, że już masz maleństwa ze sobą i teraz już tak będzie, aż się wyprowadzą z narzeczonymi :) Sylwia będzie dobrze :) Powodzenia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia powodzenia jutro! Co do kościoła i in vitro to mnie juz nie rusza co ta czarna mafia mowi na ten temat. Najważniejsze ze mam dziecko z milosci a ze byly problemy to musiała mi pomoc trochę medycyna i to na tyle. Ksiadz to dla mnie nikt wazny mimo ze jestem wierząca, to zwykly pracownik Boga i nie musze wcale chodzic do kościoła żeby wychowac dziecko w domu na katolika. Za tydzien mam chciny krasnala i nawet nie wiecie jaką ochotę mam po isc do ksiedza i zapytac czym moje dziecko sie rozni od innych i gdzie ma tą słynną bruzde na czole bo jakos jej nie widzę. Tylko to mnie powstrzymuje ze nie chce narobic sobie i dziecku na przyszłość problemu. Slyszalyscie wypowiedzieć tego księdza ktory uznał ze rozumie pedofilow bo to dziecko prowokuje ksiedza? A ze geja nie rozumie bo to zbliżenie dwoch doroslych ale pedofila rozumie ze moze miec pociąg do dziecka....zgroza co za kretyn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia, bardzo dobrze godosz! :) Mam nadzieję że ksiądz zauważył nasze ostentacyjne wyjście, choć siedzieliśmy na chórze, ale mało ludzi było. Szkoda gadać, belki nie widzą we własnych oczach ale innym będą mówić co jest dobre a co złe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ta apteka w bytomiu to na olimpijskiej? Ile? Czekam juz na punkcje z wenflonem. Mam na pare dni lutinus wypisany potem zmienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwcia nie słyszałam tego o pedofilu... masakra!!! To chyba jakiś ksiądz pedofil powiedział co go podniecają właśnie dzieci... Od razu powinien zostać wyrzucony ze służby i za takie słowa skazany! Też ich nie uznaję, są debilami do kwadratu, którzy nawet nie próbują dowiedzieć się co to jest in-vitro i jak wygląda. Sylwia tak na Olimpijskiej 1. Trzymam kciuki oby poszło gładko. Zobaczysz już swojego Diamencika :) PIERWSZY RAZ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, powodzenia zycze, oby wszysko bylo po twojej mysli. Witam sie dziewczyny w ten śnieżny dzien :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylwia ilosc super :-) teraz trzymamy kciuki zeby sie zaplodnily i ladnie dzielily :-) a u mnie od rana sypie snieg :-P Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten gosc to ja linkaa28 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Sylwius ale tego nahodowalas:))) teraz 3mam kciuki za zarodeczki;)kiedy masz transfer?? W srode?? Izus ale sie fajnie czyta te Twoje posty:)ja dalej mam nadzieje.i wierze ze teraz musi sie udac.. fajnie ze jestes na l4 w naszym przypadku trzeba miec spokoj i malo stresu...kiedy masz kolejna wizyte??:)) Nikita Ty kiedy masz podgladanko? Bo w czwartekmasz punkcje?dobrze kojarze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia_159
Czuje sie juz lepiej. Najgorszy byl powrot do domu do nie dosc ze narkoza to choroba lokomocyjna i oczywiscie nie obylo sie bez rzygania po drodze :( teraz juz doszlam troche do siebie. Tylko kreci sie w glowie i bola jajniki. Jestem zadowolona z wyniku pecherzykow- jutro dostane telefon on embriologa ile komorek sie zaplodnilo i jesli wszystko bedzie ok to w srode transfer Marcel(a)(iny) :) oby okruszek zechcial ze mna zostac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia WOW!!! Oby było 6 super mocnych zarodków, chociaż w zasadzie 1 wystarczy :) Co u Ciebie? Dobrze się czujesz? małamii mam teraz w środę i już się nie mogę doczekać. Dokładnie teraz tylko rilaksik i dużo odpoczynku :) Oszczędzaj się i dmuchaj, chuchaj na Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małamii, podglądanie mam jutro i to chyba ostatnie i najprawdopodobniej punkcja w czwartek, chyba że coś zmieni :) No to Sylwuś odpoczywaj i oczekuj dobrych wieści! :) ciekawe czy Ci podadzą 2dniowe czy starsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do teraz zle sie czuje po tej narkozie... i brzuch mam tak okropnie wzdety... przy ruszaniu sie boli cale podbrzusze... mam nadzieje ze omienie mnie hiperka... dr M mowil o transferze w srode wiec pewnie 2 dniowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baska1988
Sylwia teraz to tylko odpoczywaj śpij i znowu odpoczywaj haha to najlepsze po czymś takim. Ładny wynik 14 komórek teraz niech się ładnie dzielą. A w środe zobaczysz zabierzesz swojego małego bąbelka do domu. Powodzenia wam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki :** A ja mam pytanie techniczne- moze ktos bedzie wiedzial :) ginka mi mowila, ze zeby transfer mogl sie odbyc to prg nie powinien byc wyzszy niz 1,5. A od jitra czyli dzien przed transferem(oby) mam brac lutke(narazie mam lutinus). To gdzie logika skoro przed transferem bede miala sporo wyzszy prg niz 1,5? Lekarza zapomnialam zapytac dzis bo bylam zbyt przejeta tym co sie dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia,oj to nie obyło się bez nieprzyjemności :( Teraz musi być już tylko lepiej! Marcel/ina na pewno z Wami zostanie :) Trzymam kciuki a udany sexik na szkle i super dzielące się zarodeczki. Teraz odpoczynek i szykuj domek dla maluszka :* Liczy się progesteron przed punkcją :) Spokojnie teraz już progesteron ma wzrosnąć. Też nie wiem czemu przed punkcją ma być niski skoro potem i tak jest sztucznie mocno podnoszony ale widać tak ma być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam wysoki progesteron przed punkcją...i z tego co mi dr M tłumaczył wpływa to na endometrium tzn zarodek i tak by się nie zagnieździł...:( Ja po drugiej swojej punkcji tak cierpiałam ,strasznie mnie bolało...wzięłaś sobie jakieś tabletki przeciwbólowe?? Miałaś kroplówkę po punkcji? To teraz zajadaj ananaska i przygotuj domek dla Marcelka/inki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos tam mialam jeszcze jak lezalam na tym lozku. Nie bralam nic przeciwbolowego. No to patrzcie, skoro zle wplywa na zarodek to po co sie bierze luteine jeszcze przed transferem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Bo wynik progesteronu jest kontrolowany przed punkcja...po punkcji podaje sie juz progesteron czyli lutinus.. Z tego co kojarze to mialas progesteron ponizej 1,5 wiec niczyn sie nie przejmuj:*** Ja tez tego nie moglam skumac ale dr M wie co robi i jemu zaufalam:))ja mam takie jajniki ze przez te dawki hormonow podczas stymulacji szalaly:((i to juz dwa razy. .. musialam czekac aby zabrac malenstwa do domku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie nic dr nie mowil dzis ze transfer moze byc odroczony sam powiedzial ze w srode. :) Pytal tez mnie czy chce cos na uspokojenie przed transferem. Powiedzialam zeby wypisal recepte wiec dostalam relanium. Jeszcze nie kupilam, bralyscie? Ile kosztowal? Dzis w aptece za 20 zastrzykow 4 opakowania lutinusa i zamur czy jakos tak zaplacilam ponad 700 zl :/ no ale lutinus drogi... zjem te 4 opakowania i jesli sie uda to przerzuce na luteine.mam brac 2 tabletki co 8 h wg rozpiski z kartki jaka dostalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
To teraz odpoczywaj i nie rozmyslaj:)bo juz pojutrze zabierzesz malenstwo do domku:) Ja za relanium placilam ok 14zl wzielam jedna tabletke 2h przed transferem i bylam mega spokojna hihi:)) a lutinus tez mam jak Ty 3x2 tabletki co 8h:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia gratuluję wyniku. A co robisz z nadprogramowymi jajeczkami? Jeśli będą dojrzałe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia a gdzie kupiłaś ten Lutinus i po ile? Tam w Bytomiu? No i jak to się stało, że jednak Lutinus, a nie jak mówiłaś Luteina? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×