Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Aniu... w sobotę jadę i ciekawa jestem co dalej... też się stresuje ale jestem pozytywnie nastawiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutasku a transfer bedziesz chciała miec w tym samym cyklu co punkcja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dr M mówił, żeby być godzinę przed wizytą żeby mieć aktualne wyniki badań... jak to robicie rejestrujecie się i idziecie na badania czy pierw badania i za jakiś czas się rejestrujecie? Nie chcę żeby mnie dr wziął na wizytę zanim wyniki będą (a ostatnio weszłam jakoś ekspresowo chyba 20 min przed ustaloną godziną wizyty )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania609 podglądanie jest po to, by lekarz sprawdził jak ma się sytuacja w macicy po owulacji, ja zwykle byłam w okolicach 17 dc. Jeśli chodzi o sex, to w stymulacji nie ma przeciwwskazań, tylko przed punkcją trzeba mieć przerwę min 2 dni, bo nasienie nie może być młodsze niż 2 dni i starsze niż 5 dni. Po Transferze zero sexu aż do bety. A jak beta pozytywna, to trzeba rozmawiać z lekarzem, zwykle min do 3 m-ca odradzają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu... jeszcze nie wiem czy w tym samym cyklu. Ta niewiedza mnie najbardziej stresuje... ale może w sobotę więcej się dowiem. Będziecie brać kroplówke i klej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jeszcze raz bardzo proszę, odpowiedzcie mi co to jest ten ten immunofenotyp? Pytałam wczoraj wieczorem ale forum się zacięło a w dzień nie mogę, bo wracam z pracy po 22.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biore klej napewno co do kroplówki wydaje mi sie troche strata kasy ..ale nie wiem..takie jest tylko moje zdanie a wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro badamy poziom witaminy D 3..to jest badanie z krwi prawda?nie trzeba byc na czczo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu... klej też chcemy a nad kroplówka się jeszcze zastanawiam. Jutro idę do lekarza i zapytam czy w przychodni mogliby mi podać. Wit D z krwi ale czy na czczo to nie pamietam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania ile placiliscie za jedną próbę i co w tym macie? Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania ile placiliscie za jedną próbę i co w tym macie? Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania gonapeptyl przy dlugim-wyciszenie,wprowadzenie w sztuczna menopauze... Wit D badalam po wizycie,nie trzeba byc na czczo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania ile placiliscie za jedną próbę i co w tym macie? Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxime1106 immunofenotyp to badanie, w trakcie którego wykrywa się występowanie komórek natural killers, które występują w ciele kobiety starającej się o dziecko w drugiej fazie cyklu. Komórki zasadniczo pomagają nam, ale powinna być ich określona ilość. Gdy jest ich za dużo to zaczynają one walczyć z zarodkiem. Badanie na Śląsku wykonuje się w Provicie. Koszt 400 zł, należy się na badanie (z krwi) najpierw telefonicznie umówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maxime1106 nie wiem czy w końcu dowiedziałam się czy nie, ale powiem tak. Immunofenotyp to badanie, które wykonuje się w II fazie cyklu. Ono wskazuje Nk ( natural killer) czyli jeżeli dobrze pamiętam, to co przeszkadza w zagnieżdżeniu się zarodka. Najlepiej wyjaśni Ci tą sprawę super kobietka na tym forum Sil_sb :) badanie to wykonuje Provita i cena 400 zł. Wynik otrzymujesz w ciągu tygodnia. Dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maxime dokładnie o immunofenotypie i NK Sil_sb napisała na str. 685 Dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania ile placiliscie za jedną próbę i co w tym macie? Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne co tu wygadujecie immunofenotyp GynC wykonuje już ponad rok ! Provita nigdy nie robiła immunologii wiem bo byłam pacjentką Angeliusa, i specjalnie zmieniłam na GynC bo mają jedyni na śląsku immunologa z doświadczeniem w niepłodności dr Sydora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12345..... d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu GynC nie wykonuje immunofenotypu. Wykonuje profil limfocytarny podstawowy w kwocie 390 zł, w którym nie ma wszystkich wyników. Jakbyś poszukała w sieci informacji na temat intralipidu i immunofenotypu na Śląsku, to byś się dowiedział, że w Provicie pracę nad tym zagadnieniem zaczęły się na początku 2015 roku. Gync zaczęło podawać intralipid w listopadzie 2015...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny wiecie że te szczepienia linfocytqmi sa zabronione w USA.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×