Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość gość
Opłaca jeżeli wykorzystasz 3 proby. Jeżeli tylko 2 to lepiej iść do novum gdzie 2 próby kosztują 10 tys...tylko ze nigdy tego nie wiadomo za którym razem się uda :( Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sil_sb pracujesz dla Provity ??? twoje posty wyglądają jak słaba reklama Provity, skąd wiesz że rozpoczęli prace nad tym 2015 ??? zadzwoń do Gyncentrum i dowiesz się że też to wykonują. I przestań spamować wątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu jakie spamowanie? Jak Ci się nie podoba nasze forum i wymiana wiedzy to poszukaj innego , bo Sil zawsze chętnie odpowiada na pytania, a w ostatnim czasie pytań dot. immunofenotypu było mnóstwo. ... tu każdy dzieli się swoimi doświadczeniami, wiedzą i dajemy sobie wsparcie, najlepiej dodawać takie komentarze jako anonimowy gość - czy Ciebie łączy z nami wspólny problem czy raczej Ty dla kogoś pracujesz i stąd te kasliwe uwagi ? SIL nie przejmuj się kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w przeciwieństwie do was nie reklamuje nikogo a wprowadzanie w błąd nas i promowanie ciągle jednej kliniki na wątku GynC nie można nazwać próbo informacji ?? tylko słabą reklamą, fakty są takie GynC wykonuje takie badania i ciągłe w rzucanie Provity nie jest tu na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauważyłam że gość ciągle przechwala gyncentrum -moze jestes z recepcji i masz obowiązek wrzucania pozytywnych opinii - no cóz rzadówka sie kończy .....zyski spadną to trzeba opinii nawrzucać żeby naiwni pacjenci uwierzyli... prawda jest taka że provita jest lepsza kliniką niż gyncentrum - wcale sie tak nie reklamuja a ile maja pacjentów - to o czymś swiadczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nerwowo. Mam pytanie do gościa. Kiedy ten dr Sydor przyjmuje i czy trzeba za niego dodatkowo płacić. Bo myślałam, żeby jechać do Grygi, ale w tej sytuacji wolę iść do Sydora, tym bardziej, że przyjmuje w Gyncntrum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kaska, sorry ale to ty zachowujesz się jak recepcjonistka na straży ;) Ja osobiście jestem wdzięczna gościowi za to, że wyprowadził mnie z błędu, bo nie ukrywam, że ten immunolog i immunofenotyo były argumentem za Provitą, ale wszystkie inne przemawiały za Gyncentrum, więc ta informacja rozwiała moje wątpliwości, bo dotąd myślałam, że w Gync tego nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! :) Na wstępie do gościa - jak Ci się nie podoba, to spadaj! Ja tam jestem zadowolona i wdzięczna Sil za pomoc, sama też idę badać immunofenotyp do Provity. Także siedź cicho a nie atakuj dziewczyny, która innym chce pomóc! W dodatku leczy się w Gyn, a nie w Provicie, więc nie ma żadnego celu w promowaniu innej kliniki :/ Ja dziś wybieram się do dr M, zobaczę co powie. We wt byłam w Genomie na wizycie u genetyka, dr Sodowska. Obejrzała nasz wywiad i powiedziała ze jest duże ryzyko, że bedę miała chorobę zakrzepowo-zatorową, w sensie, że będzie mutacja genu np MTHFR. Przepisała nam (mnie i mężowi) pakiet zakrzepowo-zatorowy, tj. MTHFR, czynnik Leidena (który akurat ja już miałam badane, ale bedę miała znowu bo jest w pakiecie) i gen protrombiny. Wszystko na NFZ, zaoszczędzimy ok 1300 zl., minus jest taki, że czeka się ok 2 m-cy na pobranie krwi i ok m-ca na wynik, także 3 m-ce w plecy :/ Choć jak mowiła dr, to oni mają najkrótsze okresy oczekiwania i ludzie z innych miast do nich przyjeżdzają. Trochę mnie to martwi bo chce jak najszybciej podejść do kriotransferu, ale nie będe znac wyników. Lekarka powiedziała ze mogę podejść, ewentualnei niech dr M rozważy podawanie zastrzyków z heparyną, zobaczę co dziś powie. 30go mam immunologa, wcześniej 23go ten immunofenotyp, obawiam się ze też nie będzie jeszcze wyniku i nie zdążę przed crio wziąc ewentualnych wlewów....Ech same problemy. Sil dobrze że napisałaś ze intralipid powinien być refundowany jak jest wskazanie! Ciekawe czy się ugną i wywalczysz... A ja ogólnie jestem strasznie podłamana, wczoraj byłam z moimi koleżankami w knajpce, miało być relaksująco, ale już z początku jedna taka, co dawno się nie spotykała, bo miała ważniejsze sprawy, nagle przyjechała by się oczywiscie pochwalić ze jest w 3-mcu ciąży! Jakby mnie grom trafił :( Dopiero się hajtała w zeszłym roku i mówiła, że u nich to szybko ciąża nie nastąpi, bo mają ogromne stresy i rzadko mają okazję to robić, więc jakoś się w ogóle nie spodziewałam takiej informacji... Robiłam jak zwykle dobrą minę do złej gry, ale wracając nie mogłam powstrzymać łez :( Wszystkie moje koleżanki zachodzą po kolei w ciążę i czuję, że za chwilę nie będę miała się nawet z kim spotkać, bo nie wytrzymam tych ich ciąż i dzieci psychicznie :( Czuję się masakrycznie samotna z tym problemem :( Gdyby nie Wy, to bym myślała, że jakims wybrykiem natury jestem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil jest jedyna osoba która ma chyba najwięcej cierpliwosci na odpisywanie. W kolko na te same pytania !!! Sil podziwiam cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope 83 - miałam robione prawie wszystkie badania co Ty z wyjątkiem: androstendion - chyba że to inaczej się nazywa, i bez MTHFR - ważne to jest? Mnie wyszedł dodatni V Leiden, więc nie wiem czy to ma coś wspólnego????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikita jak ja Cię rozumie...:(( u nas to samo..juz nie ma się z kim spotkac odreagować bo wszyscy w ciąży...mam już dość :"( Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikita jak ja Cię rozumie...:(( u nas to samo..juz nie ma się z kim spotkac odreagować bo wszyscy w ciąży...mam już dość :"( Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikita jak ja Cię rozumie...:(( u nas to samo..juz nie ma się z kim spotkac odreagować bo wszyscy w ciąży...mam już dość :"( Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę że dział marketingu Provity ostro walczy, ranking ministerstwa i gazety wyborczej o czymś świadczy !! ale jak uważacie że Provita jest lepsza to nie wiem czemu tu jesteście ?? Nie ma co w chodzić w polemikę, tylko jeżeli macie kłamać to lepiej żebyście opuściły wątek. Fakty są proste po pierwsze Gync ma większe doświadczenie w immunologii po drugie nie jestem przekonana kto ma więcej pacjentek teraz ale pewnie dział marketingu Provity może się pochwalić danymi to piszcie dziewczyny ?? czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Gościu powiem ci, że mnie delikatnie zatkało. Może zrób przegląd forum, jestem na nim od maja 2015, pd wtedy też leczę się w GynCentrum u doktora Mercika. Jutro mam kolejną wizytę, rozpisanie III stymulacji w długim protokole z programy MZ. Dziś przyjęłam 11 zastrzyk gonapeptylu. Może chcesz się spotkać w GynCentrum? Chętnie się umówię. Gdybym miała możliwość, umówiłabym się do immunologa w GynCentrum. Niestety, kiedy przyszła na to pora do immunologa trzeba było w GynC czekać 2 miesiące, zaczęłam więc szukać innego rozwiązania. I tak trafiłam do immunologa z Provity. I tyle było mojego z nimi spotkania, bo wciąż leczę się w GynCentrum. Proszę cię, może podeślesz nam linka do cennika GynC w którym jest badanie immunofenotypu? Ja cennik oglądałam ostatnio w lutym - niestety była tylko jedna pozycja, z której skorzystała Catarina - profil limfocytarny podstawowy. Moja bratowa pracuje w laboratorium w Gliwicach, pytałam czy to te same badania - poinformowała mnie że immunofenotyp jest bardziej szczegółowy. Widziałam wynik Catariny - jest niestety zupełnie inny niż mój i ja z niego nic nie potrafiłam wywnioskować. Ale oczywiście nie zabraniam nikomu zrobić sobie tego badania, ale ja na pewno nie pomogę wtedy w jego interpretacji. Dziewczyny dzięki za wsparcie. Gościu, jak chcesz wyjść na poważnego rozmówcę, to może choć się podpisz, jak już nie możesz się zalogować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Nikita ja mam to samo...poprostu wariuje...dookola same ciaze i malenkie dzieci .... Ja bardzo lubie dzieci ale teraz po tych przejsciach nie potrafie patrzec na cudze :((( chce mi sie plakac i tyle.....a nawet moj M mnie nie rozumie.....:(( zostalam z tym sama....totalnie.... Dobrze wie jaka jest sytuacja ze naturalnie u nas sie nie da zajsc bo jak?:((ehh mam wszystkiego dosc.. A przedemna impreza gdzie beda same ciezarne ....i dzieci!!!! Niewiemjak to wytrzymam:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Nikita Kochana Ty nie trac nadzieji masz jeszcze zarodeczki:*** uda sie zobaczysz:** Kto teraz betuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita doskonale Cię rozumiem... Dobrze, że nie mieszkam w rodzinnym mieście,bo tam wszystkie moje Koleżanki albo w ciąży, albo z małymi dziećmi... Dodatkowo Siostra 2 tygodnie temu urodziła Córeczkę, mam totalnie dość... Oczywiście nikt nie rozumie tego, że nie potrafię stale do niej jeździć i się nią zachwycać, bo to boli... Tylko mój M wie co czuję i oczywiście Wy... :-( Sil nie przejmuj się tymi wypowiedziami, my bardzo się cieszymy, że tak cierpliwie odpowiadasz na nasze pytania i jesteśmy Ci bardzo wdzięczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil :) Dorciak MTHFR to z tego co pamiętam przyswajalnosc kwasu foliowego- czy nie jest zaburzona i to jest ważne badanie więc może zrób na NFZ, ja na wyniki czekam jeszcze tydzień, V Leiden wyszedł mi ujemny - wynik miałam dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anies30
Sil szkoda nerwów i energii, widać gość nie dość że tchórz to jeszcze mało chyba w życiu przeszedł i ma czas zajmować się bzdurami , na które nam szkoda czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż czuje to samo co ja...ostatnio mowie może chcesz się spotkać z najlepszym kumplem a on ze nie ma ochoty słuchać ciągle o jego nowo narodzonym dziecku..wtedy zrozumiałam ze czuje to co ja i zrobilo mi się go żal..ogólnie gdzie nie ide to myślę..obym nie musiała słychać ze ktoś zaś w ciąży...:( serce pęka.. Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety z tego rodzaju zazdrością nie umie walczyć to jest silniejsze odemnie..ja jak się dowiem o kolejnej ciąży to rycze jak bob.. Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety z tego rodzaju zazdrością nie umie walczyć to jest silniejsze odemnie..ja jak się dowiem o kolejnej ciąży to rycze jak bob.. mój mąż nie chce tam chodzić bo przwbakiwali ze miałby być chrzestnym..nie wyobrażam sobie teraz tego..niewiem co wymyślimy żeby odmówić..to jest silniejsze :(( Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sil - MTHFR faktycznie zaburza prawidłowe przekształcanie kwasu foliowego przez co osby, które mają tę mutację mimo, że przyjmują jakiś k.f. mają jego niedobory. Dodatkowo mutacja ta zwiększa poziom homocysteina, co powoduje, że dochodzi do poronień w tym nawykowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam dziewczyny na wstepie nie zalamujcie sie bedzie dobrze!!!! Wczoraj wizyta u Dr M zaczynamy antykami potem stymulcja powiedzial ze bedzie trudno bo AMH 13 zapisal po 10ampulek gonal75 i menopur 75 czy ktoras spotkala sie juz z tak mala dawka?obawiam sie ze za malo mnie wystymuluja napiszcie co wiecie.Pytalam o przypadek w ktorym po punkcji okzuje sie ze niema kom- zeby nie przepadlo ci podejscie placisz 800za punkcje i zaczynasz stymulacje od nowa.Kolejna sprawa to te leki Menopur 75 jest nie ref potrzebne mi 10 am czy wiecie moze gdzie mozna odkupic?bo wiem ze czasem zostaja dziewvzyna... Tasia napisz jak tobie poszlo Pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam gonal i menopur 75,amh 3,ale wyhodowalam tylko dwa. Przy twoim amh chyba nie mogl dac wyzszych. Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AMH 3? w jakim jestes wieku Kasiu? i jak dlugo bralas taka dawke?cala stymulacje?dzieki za odp MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×