Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość Baska1988
Małami gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil- nie dopisałam. Mianowicie pierwszą punkcję miałam w czerwcu ale niestety miałam hiperstymulację, dlatego transfer dopiero robiłam w sierpniu ponieważ musiało się wszystko uspokoić. Kolejna punkcja w tym miesiącu i transfer na świeżo. Także pomiędzy transferami miałam 2 miesiące przerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podchodzimy z funduszu. Pomiędzy stymulacjami miałam nawet 4 miesiące przerwy, a transferami 2 miesiące :) Teraz doczytałam na necie że niestety słabo dzielące się zarodki nie rokują z reguły ciązy... ahh.. juz starciłam nadzieję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia mialam 5 dniowe blastusie czyli tak jakbym betowala dwudniowe w 10 dpt. Malami przyrost prawidlowy....teraz dbaj o siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguuula2525 dzięki za info, już się przestraszyłam, że dr M mi kit wcisnął. Nie patrz na to, jak się teraz zarodki dzielą, najlepiej i tak mają się w brzusiu mamy, więc teraz jest ten czas w którym powinnaś być spokojna, poleżeć, nie stresować się. Amciać ananasa, orzeszki nerkowca i morele :) Trzymam kciuki by było dobrze. Ile miałaś teraz komórek? Czym cię stymulowani za I i za II razem? Kto cię leczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leczy mnie dr M :-) za 1 razem stymulacja gonalem dawki po 75 do tego menopur i cetrotide. Niestety wtedy po punkcji dowiedziałam sie ze mialam hiperstymulacje. Płyn w macicy i 2 tyg na l4. Wtedy pobrali 26 komorek. Teraz gonal 75 a pozniej ostatnie dawki 150 i od 6 dnia stymulacji cetrotide do tego. Ostrozniej. Tym razem pobrali 10 z czego 4 niedojrzale, 6ładnych, 2 zarodki podane, 4 pod obserwacją ale niestety wszystkie 6 słabo sie dzielące jak pisałam. Staram sie byc dobrej mysli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urwało mi posta małami jest super kolejna mamusia przyrost super :) a miałaś 1 czy 2 zarodki bo gdzieś czytałam że niskie wartości to często oznaka ciąży bliźniaczej :) ja ostatnio was zaniedbałam ale nie miałam siły pisać bo wymioty miałam straszne i spędziłam 5 dni w szpitalu bo się odwodniłam. Teraz już jest lepiej ale jeszcze wymiotuję. Z dzidziusiem wszystko ok w czwartek miałam wizytę i ma już ok 5.5 cm a teraz w sobotę mam pierwsze prenatalne Witam nowe koleżanki i za wszystkie trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leczy mnie dr M :-) za 1 razem stymulacja gonalem dawki po 75 do tego menopur i cetrotide. Niestety wtedy po punkcji dowiedziałam sie ze mialam hiperstymulacje. Płyn w macicy i 2 tyg na l4. Wtedy pobrali 26 komorek. Teraz gonal 75 a pozniej ostatnie dawki 150 i od 6 dnia stymulacji cetrotide do tego. Ostrozniej. Tym razem pobrali 10 z czego 4 niedojrzale, 6ładnych, 2 zarodki podane, 4 pod obserwacją ale niestety wszystkie 6 słabo sie dzielące jak pisałam. Staram sie byc dobrej mysli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grania biedactwo, ale Cię dopadło. Całe szczęście, że z maleństwem OKej. Który to będzie Twój tydzień w sobotę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguuula2525 to powiem ci, że za pierwszym razem faktycznie mega dużo komórek. Trzymam kciuki, by teraz był sukces i by zarodki dotrwały do mrożenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia, Iza82 dzięki za pocieszenie! Człowiek ma za dużo czasu i ciągle czymś się zadręcza, a prawda jest taka, że choćbysmy na głowie stanęły to nic nie możemy zrobić i albo się uda albo nie.. Choć ananaska i inne zdrowe rzeczy zjadam co dzień ;) Witamy Cię Aguuula! Nie przejmuj się że się słabo dzielą, przecież mogą przyśpieszyć w macicy. A który masz dpt? Ja drugi więc zastanawiam się czy będziesz betować za mną :) A swoją drogą, jak to każda z nas inna jest, ja przy Twoich pierwszych dawkach stymulacji (które miałam takie same) ledwo 3 pęcherzyki miałam pobrane, a Ty miałaś hiperkę ;) Małamii, przyrost jest prawidłowy, więc się nie martw, tylko betuj znowu za 48 h :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny dzwoniłam dzis do gyn i umowilam się do dr. M na 3 listopada zobaczymy co mi powie mam nadzieje ze uda mi się załapać jeszcze w tym roku pod koniec zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikita zajadaj, na pewno nie zaszkodzą a być może właśnie pomogą :) Polly oczywiście trzymam kciuki za dobre wieści na wizycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Hej dziewczynki podczytuje Was czasem mam pytanko jak wygląda cykl przed zabieraniem mrozaczków czy robili Wam jakieś badania i w którym dniu cyklu podaje się maluszki?malami jest przyrost to najważniejsze trzymam kciuki i moje gratulacje ☺☺☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vicy ja przed mrozaczkami mialam tylko encorton i eatrofem chyba od 2dc, zadnych badan. Dr Cz wysłała mnie ma badania genetyczne zarodkow ale to bardzo kosztowne bylo i uwazam ze po.pierwszym nieudanym transwerze to za szybko, poniewaz jesli sie uda pierwszy raz to wielkie szczescie. Mi sie udalo za drugim podejsciem bez jakichkolwiek badan. Potem tradycyjnie fragmin i lutinus, a zabieralam moje w 16 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny mam za sobą niezbyt udana noc, nie mogłam spać przez tą odwołana wizytę, miałam senne koszmary. W głowie mi się kotłuje nie wiem co zrobić, muszę tam dzwonić ale mam najgorsze przeczucia. W dodatku ostatnio zrobiłam badanie na hashimoto i dostałam wynik jest podwyższony :( wczoraj telefon z gyn, że wizyta z czwartku odwołana kolejna dopiero 29.10 i nie wiem czy nie będzie już za późno by rozpocząć te leki kurna... trzymam kciuki za wszystkie bety małami gratruluję witam nowe koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina to dość odległy termin Ci wyznaczyli, powinni przełożyć na następny dzień. A mówili dlaczego odwołują i tydzień musisz czekać? Dzień dobry wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo dr Cz nie ma a nikt inny nie chce podjąć decyzji. co dalej ze mną, jestem na długim protokole przedłużonym z powodu torbieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helen86
Czesc Dziewczyny :) Malami89 gratulacje kochana! Bardzo sie ciesze ze Ci sie udalo. Teraz dbaj o siebie jeszcze bardziej i niestety trzeba włączyc oszczedny tryb zycia :) Jak tam inne mamuski? Iza, Grania, Mala juz dawno nic niepisala, Fifaszek? Ja mam jutro wizyte to napisze co tam u nas slychac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
catarina, kurcze lipa ..... :( powiem Wam, że trochę załuję, ze nie wzięłam dwóch groszków- zauwazylam ze wiekszosc udanych transferów NIE-blastek to transfery w których były podane dwa zarodki. Wzięłam jednego bo przestraszyłam się bliźniaków a teraz... mam takie głupie myślenie, że jesli dane jest mi byc matka blizniakow to nia bede i uda sie dopiero 2 transfer, a jesli nie jest mi dane to przyjmie się jeden z nich... wiiieeeemmm- staroświeckie myślenie- ale taka jestem. Jeśli teraz się nie udało to zastanawiam się, czy brać blastkę, czy dwa trzydniowe, ale sprobuje najpierw z blastka + ah i eg, bo przy 2 zarodkach na ah się nie zdecyduję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia_159 nie martw sie. To nie jest zadne staroswieckie myslenie-zwyczajne kobiece obawy i gdybanie. chyba kazda z nas ma do tego prawo po tym co przechodzimy ( jezu - wlasciwie co wy przechodzicie bo ja jestem dopiero na poczatku drogi) Jaka dcyzja nie zostanie podjeta, zawsze pozostaja obawy. Mam tylko nadzieje ze dla kazdej z nas kiedys przyjdzie taki dzien, ze nasze przezycia, troski i hustawki humorow, chwile zalaman itd...zostana wynagrodzone..Zycze tego Wam i sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udało sie zapisać na wizytę w pn 15.05 do dr. Cz, mam nadzieję ze to był tylko chwilowy kryzys mojej zaplanowanej drogi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helen dzięki, że pytasz. U mnie zasadniczo dobrze bo takie niedogodności jak zgaga, pobolewanie podbrzusza, mdłości, duszności i ogólna niemoc to w zasadzie przyjemność. Generalnie odpoczynek na to wszystko mi pomaga poza zgagą, która akurat dziś już mnie dość długo trzyma. Też jutro mam wizytę :) Wreszcie u tego dr którego chcę prowadzić całą ciążę :) Czekam na relacje z jutrzejszej wizyty :) Sylwia najważniejsze jest co tu i teraz. Wasz groszeczek się przyczepi do Ciebie na długie 9 miesięcy i nie ma co rozmyślać :D Trzymam kciuki. Kiedy testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczyny :-) Ja leze:-) Tak odpowiadam, jak ktos pyta co u mnie. Bo co innego? Ale cieszy mnie kazdy spokojny lub w miare spokojny dzien. Leze,czytam, odpoczywam i odliczam dni, tygodnie. Oby z szyjka bylo wszytsko ok. W piatek kolejna wizyta. To juz 5 tygodni lezenia, a gdzie tam jeszcze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×