Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Nikita lepiej napisz nie zapomnijcie o embryoglue bo jak napiszesz ozelu to może się okazać że pomyślą ze chodziło Ci o żel do głowicy Usg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Czesc Dziewczynki:)) Nikita powodzonka 3mam kciukasy:)) Krew oddana...wyniki po 15stej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak diagnostyka...to i tak tylko tam mi się udało oddać krew w sobotę..bo do gyn trochę kawałek drogi mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małami trzymam kciukasy za wynik, oby był jak najszybciej. Dobrze, że ma mam do GynC rzut beretem a tam tylko 2 godziny oczekiwania. Nikita - trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwonilam do laboratorium... zamrozili mi jedna blastke AB... mowi ze te najlepsze zamrozili mi w 2 i 3 dobie a te gorsze zostawili do 5 doby i z tych niby gorszych zostala ta blastka AB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia sporo masz tych mrozaczków więc będzie dobrze. Myślę, że już teraz będzie dobrze i że nie będziesz musiała wracać po nie szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak jakbys robila dwu dniowe w 10dpt czyli jest ok:) Malinka miala w 10 dniu dwudniowych bete 15 i ma sluczna królewne:) teraz niech pieknie rosnie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malami Kochana gratulacje :-) wiedziałam ze się uda :-*** teraz czekamy na piękny przyrost!!! Ale super :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala podobno sniezynki pozniej sie zagniezdzaja niz swieze zarodki wiec beta mogla zaczac rosnac np dwa dni temu:)) powtorz w poniedzialek :) ale wyglada na ciaze :))) gratuluje Ci kochana :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w poniedziałek pójdę :) muszę...jakoś tak dziwnie...cało się trzęse w środku i chyba ten stres ze mnie schodzi:( Dziękuję Dziewczyny:* ale na razie po cichutku się cieszę... Iwcia Ty to masz pamięć:) dzięki za info:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala spokojnie... beta ruszyla- zobaczysz jak w poniedzialek wystrzeli :)))) Alle wam dziewczyny fajnie... :) ( tym zafasolowanym) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małamii89 bardzo, bardzo się cieszę, że ci się udało. Oczywiście musisz powtarzać badanie, ale wynik 2 cyfrowy to dobry wynik kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiat84
Hej dziewczyny :) malami gratuluje kochana :)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grania11
Małami gratulacje udało się. Fif robiła w 7 dniu i też miała jakoś niską. Trzymamy kciuki dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fifka chyba robiła w 10 lub 9 i miala 8 o ile moja dobra pamiec mnie nie myli:) ja chyba wszystkie bety pamietam he he;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małamii gratulacje! :D Zaczęłaś mam nadzieję szczęśliwą serię! :) Bardzo się cieszę :) A ja po transferze 2 zarodków 4A i 4B bodajże. REszta czeka chyba do wtorku, reszta to B, jedne na razie 4 komórkowe a dwa chyba 3komórkowe. To dziwne w sumie bo myślałam że zarodki dzielą sie parzyście :) Oczywiscie o embryoglue poprosiłam i podobno zastosował. Generalnie leżę do znudzenia ale mam schizy np jak kichnę albo kaszlnę, że taki gwałtowny skurcz macicy może być niebezpieczny dla zarodków... I jak tu wytrzymać 12 dni? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita ja 12 dni na pewno nie bede czekac... max 10 ;) to bedzie jakby 12 dpo wiec wystarczy... Kurcze wszyscy biora po dwa zarodki... zsczynam zalowsc ze sama sobie zmniejszylam szanse biorac jeden. Ja pierdziele jak ja marudze narzekam boje sie... pozostaje czekac i miec nadziee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia nie nakręcaj się, masz silne zarodki więc jeden też da radę :) Tak mi i lekarz i recepcjonistka powiedzieli ze 12-14 dpt. Ostatnio tez robiłam 12go dnia, wolę tak żeby mieć 100 % pewność, bo jak wyjdzie negatywny to już nie powtarzam testu tylko odstawiam wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ja robilam bete w 9 dniu 2-dniowych zarodkow i moja beta byla meeega wielka 7,34 ;-)Ale na drugi dzien juz miala 32 :-) Ja pamietam, ze robilam w piatek i w sobote. Mysle, ze twoja beta wystrzeli, takze juz spokojnie do poniedzialku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny- :) jak na razie na spokojnie do tego podchodzę..zobaczymy w poniedziałek...oby był przyrost!! Nikita ananaska podjadasz?:) dbaj o swoje maleństwa i GADAJ do brzucha:P:P Sylwia nic nie panikuj....tylko spokój:) już za niedługo Twoja beta a potem Nikity:) październik będzie szczęśliwy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×