Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Cześć Polly i Asia - dobrze że jesteście. Zawsze raźniej. Ja też czekam w na kase z MZ, jestem póki co zarejestrowana. MałaMi po cichutku cieszę się razem z Tobą :) każda nawet najmniejsza beta daje nadzieje nam wszystkim . A Twoja pewnie jutro skoczy że będziemy się już bardziej cieszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe koleżanki malami byłaś na becie?kiedy będzie wynik bo cały czas mocno trzymam kciuki za duży przyrost :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Hej Dziewczyny:( Tak bylam na becie wynik po 15 stej.. boje sie ...jeszcze dzisiaj sie przewrocilam na schodach:( zle stanelam prawa noga:((ahh boje sie jak niewiemchucha sie dmucha a tu takie cos:(( Jak narazie utykam...mam nadzieje ze bedzie ok noga pobolewa ale nie spuchla .... Dzieki za kciuki jestescie Kochane:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, u mnie pierwszym badaniem w staraniach się o dziecko byla droznosc jajowodow. Bez tego lekarz powiedział ze możemy sie starac do śmierci jesli ktorys jest niedrozny także badanie jak dla mnie bardzo wazne. Inseminacje mialam 3 bo lekarz sam mi powiedzial ze tylko tyle ma sens a potem szanse nie wzrastaja tylko maleja wiec lepiej pomyśleć nad in vitro. Ja teraz z perspektywy czasu inseminacje bym sobie odpuscila a od razu startowała do in vitro bo przekonałam sie ze jednak statystyki nie sa wysokie co nawet widac po nas tutaj na forum. Sylwia dr M cie nie opierniczy ze bete robisz szybko. Mi kazal w 12 dpt a robilam juz w 7 i 9 i w 9 dniu maz juz jechał do niego z wynikami po recepte to tylko stwierdził ze ladnie rosnie takze nic sie nie martw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia ale ja mialam dwudniowego okr_uszka podanego a Ty? Tez mialam trzy iui nieudane- i tez mysle tak jak Ty. Sa przypadki gdzie udaje sie za 4 razem ale to rzadko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Małamii trzymam mocno kciuki i na pewno betka będzie dużo wyższa! :) Ja się właśnie załamałam bo miałam jak zwykle łyknąć antybiotyk Zamur i się okazało że pominęłam wczorajszą tabletkę przed spaniem :( Nie wiem jak to sie stało, przez to mam 24 h przerwy no i będę kończyć 12h pózniej :( To, plus moje podniesienie głowy jeszcze na stole tuż po transferze (co mogło wypchnąć zarodki) nastraja mnie negatywnie co do wyniku :( To dopiero 2dpt a ja już mam dosyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita nie ma mozliwosci wypchnac zarodkow :) w wiekszosci klinik nawet nie lezy sie po transferze, tylko od razu wstaje :)) Mala ty uwazaj na siebie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malami mam nadzieje ze ten upadek to nic powaznego :-( to do 15 czekamy ;-) Sylwia kiedy Ty idziesz na bete? :-) Nikita bedzie dobrze nie martw się na zapas :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :-) Co do droznosci to ja jestem swietnym przykladem. Mam dziecko i mielismy juz podejsc do AID, a okazalo sie, ze mam niedrozne jajowody. Warto to sprawdzic, Dr M u mnie stwierdzil, ze to jednak sa pieniadze i nie ma co robic IUI, zanm nie bedzie pewnosci co do droznosci. IIII czekam na ta sliczna betke po 15-tej :-) Z tego, co wiem, wszytskie procedury ze wzgl na akredytacje pomiedzy 1-7 listopada nie beda sie odbywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jest to o czym wam pisalam :) tylko ciekawe czy tylko do 7.11 noby zdeklarowali sie do tygodnia wydac decyzje ale ogolnie czas maja 2 mce. Mala kciuki&&

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita cos Ty sobie ubzdurala z tym podniesieniem glowy:):) kobieto ja na tym wyrku po transwerze lezalam tylko z 5 monut bo tak mnie "lanie" przycislo ze jak tylko polozna weszla to powiedzialam ze musze i bieglam doslownie do wc....tez sie balam ze nic z tego a sie udalo:) potem czytalam ze nie ma opcji zeby wypadly zarodki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza82
małamii gratuluję i bardzo bardzo się cieszę. Masz już nowe wyniki? Chyba forum się zatkało. TRZYMAM KCIUKI! Uważaj na siebie :( Sylwia będzie dobrze. Mnie też brzuch bolał tak normalnie jak na @. Potem miałam nawet gorsze bóle niż przy @ a zaczęły mi się dwa dni przed terminem, kiedy dr kazał mi badać betę. Do tej pory brzuch pobolewa jak na @, więc to nic nie znaczy. Dzidziuś siedzi w macicy więc ona może pobolewać, tak sobie to tłumaczę. Jakie ścięcie... ech Sylwia, wierz w maleństwo. nikita nie martw się, Zamur jest asekuracyjnie więc pewnie nic się nie stanie. Co do tej głowy to też podniosłam i odwracałam, bo dr stał z tyłu i nic się nie stało. Zarodki na 100% nie mogą wypaść z macicy. Ja już po weselu siostry, wreszcie mogę Was poczytać i odpocząć, bo jednak wydarzenia ostatnich dni były męczące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuula2525
Hej. Mogę dołączyc? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia ilu dniowego synalka mialas podanrgo? O, w koncu strona przeskoczyla! Izus dzieki... ale im blizej do bety tym mam mniej wiary ehh Witaj, jasne ze mozesz dolaczyc kazdy jest mile widziany :) naskrob cos o sobie u kogo sie leczysz i na jakim jesyes etapie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie mam wyniku wrrr:( Gdzie WY prócz gyn robicie betę,że tak szybko macie wyniki? u mnie to jakaś porażka..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguuula pewnie, witamy :) Napisz co u Ciebie. Najlepiej ustaw stopkę. Małamii czekam i czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, wierz Kochana, będzie dobrze :* małamii w Gync wydawało mi się najszybciej, ale robiłam też w ŚLA, której jest piętro albo dwa pod Gync i tam trzeba czekać kilka godzin. Ale przeciągają i ćwiczą Twoją i naszą cierpliwość. Ale na pewnoe będzie duży przyrost!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od ponad 1.5 roku leczymy sie w gyn. W zeszłym roku 3 inseminacje nieudane. Jajowody drozne. Badania w porzadku. Mąż nasienie bardzo dobre. Czyli jednym zdaniem nie wiadomo w czym leży przyczyna. W tym roku w sierpniu pierwsze in vitro. KET. Podane 2 blasto niestety nieudane. Teraz jestem po drugiej próbie. Tym razem swieżaczki. Tez 2. Podane w 2 dobie ale niestety wolno się dzielą. Pozostałe 4 sa jeszcze pod obserwacją. Podobno piękne komorki, parametry nasienia super ale nie wiadomo dlaczego tak wolno komórki sie dzielą. Boje sie ze skoro jest wolny podział to znow bedzie nic z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już mam wynik 26...niby dalej nisko no ale przyrosła... dzwoniłam do połoźnej mam powtórzyć badanie za 2-3 dni... w czwartek i tak muszę jechać po receptę to zbadam w gyn... Chyba rzeczywiście musiał się późno zagnieździć,że tak niski wynik:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malami jest przyrost ponad 100 % wiec jest dobrze :-) po 2 dniach prawidlowy przyrost to min 66% a Ty masz o wiele więcej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małamii najważniejsze, że jest przyrost to wszystko OK. A który dokładnie masz dziś dpt? Ty miałaś 5-cio dniowe? aguuula trzymam kciuki, nie myśl o tych co zostały w labo. Myśl o tych co są z Tobą w domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anies30
Malami jest ok, najważniejszy przyrost przyrost!! Uważaj teraz na siebie i zobaczysz w czwartek, będzie dobrze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małami nie narzekaj, piękny przyrost!! aguuula2525 - podchodzisz prywatnie czy z MZ? Ja miałam w lipcu I ivf i kazali mi czekać 3 cykle by podejść do II stymulacji... Nie miałaś tak długiej przerwy, czy źle liczę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grania11
Małami gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×