Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość helen86
Cześć dziewczyny :) czytam Was codziennie :) Sylwia trzymam mocno kciuki i za 10 dni bedziemy mieć pozytywną betę :) Iza jak sie czujesz? co tam u lekarza? A inne mamuśki co u was słychać? GRANIA? MAŁA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia no to miałaś podany najlepszy z najlepszych;) teraz czekać do bety:) kiedy planujesz betować?:) teraz odpoczywaj i zajadaj ananaska:):) Izuś jak po wizycie? jak tam maleństwo?:) Czy TY miałaś jakieś objawy? ja mam dzisiaj 4dpt i jedynie co lekko podbrzusze pobolewa.. nic innego:(Tak bardzo wierzę w te moje maleństwa:* że zostaną ze mną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki moje kochane szczescia z tymi transferami Wam zycze:-) Sylwia wynik rewelacyjny! Kto tym Twoim dzieciaczkom oplaci to zimowisko, jak tam cala grupa sie zebrala? ;-) Ja jutro mam kolejna wizyte, sprawdzamy dzieciaki i szew, jak zwykle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia_159
Kochane pewna nie jestem ale na to mi wygląda. Ale 8a to chyba w 3 dobie osiągają a ja dziś w 2. Coś mi dziś zaprosili jutro ze dwie zamrożenie a z reszta będę czekać czy przetrwają do blastki. Powiem wam że czuje się jakbym w ogóle nie miała zarodka w sobie. A przecież to już się stało. Jest po całej procedurze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miało być coś mi zamrozili dziś. Coś.zamroza. Jutro a resztę.będę czekać.do blastek. Sorry za błędy pisze z tel mojego :p no i trochę się.boje ze taki wczesny mam podany.a.zazwyczaj w 3 dobie cześćpada cześćpada i większość. Ma podane blastki... Fif no ja place ale przydadzą się bo będę chciała rodzeństwo dla kropka jeśli ten się przyjmie. A wole mieć rezerwę bo wiadomo przy rozmrażania potem wiele pada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, masz super wyniki! Rzadko się zdarza że aż tyle komórek się rozwija bez problemów :) Także mają wybór, mogą zamrażać w różnych etapach rozwoju :) A podali Ci najbardziej rozwiniętą, klasa A jest najlepsza, a 8 oznacza na ile się podzieliła, co przy 2 dniowych zarodkach oznacza, że rozwija się bardzo szybko :) A proponowali Ci podanie 2 zarodków czy od razu tylko jeden wchodził w grę? Bo z tego co wiem to 2 podają raczej kobietom starszym, albo tym co wcześniej się nie zagnieżdzało :) To od dziś trzymam kciuki także za Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala81
Helen jestem cały czas i Was czytam i oczywiście mocno trzymam kciuki za Wszystkie-u mnie puki co jest ok (chyba bo dawno nie byłam na wizycie)-tzn nie tak dawno 2 tyg temu a teraz mam już prenatalne badania,których się strasznie boję i odliczam do 27...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia piękny wynik, trzymam mocno kciuki za przyszłą betę. Jedz ananaska i rozmawiaj z maluszkiem, by został z tobą przez 9 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki jestem po wizycie kontrolnej, torbiel ma 8 mm a wcześniej była 2 cm , mam nadzieje ze w listopadzie bedzie stymulacja. sylwia głaskaj brzuszek, bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia_159
Catarina, 2mm torbiel to pic***ici zaraz jej juz nie bedzie :))) Mialam podany 6 A bo dzwonilo laboratprium do mnie ale mowi ze w drugiej dobie powinien byc 4A badz 6A i moj mial 6A wiec jest OK. Poki co mam zamrozone 2x dwudniowe zarodki 5A i 4A i dzis mroza 2x 10A i 8A. Mowil embriolog ze niektore juz zaczynaja sie robic morulowate wiec z reszta czekamy do blastek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli mam dwa deidniowe i dwa trzydniowe mrozaczki. I oby pzetrwaly ze dwa do blastusi a przede wszystkim- moj okrusze w brzuszku by przetrwal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia_159
Wierze w niego :)) No cisza tu straszna... :( co odswiezam to nikt nic nie pisze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaa28
Hej Kochane:-) Fif jak po wizycie? Szew trzyma?na kiedy masz tak wogole termin? Sylwia piękny wynik!!! Ilość imponująca :-D Małami jak się czujesz?:-*** Kiedy robisz bete w sobote?? :-) Ja dziewczyny juz jestem tak zestresowana ten czas tak zleciał szybko juz w srode ide do szpitala:-( ta niepewnosc co mnie tam czeka jest najgorsza ale chyba jakos przezyje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia masz racje :-) dobrze ze taki szybki mam termin no i te dni tak uciekają.. ale znając zycie tam to umre z nudów tyle dni ahh :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka to już w środę? ale ten czas leci...:) ale już będziesz miała to za sobą:) a potem już będzie z górki i tylko lepiej:) Catarina super ,że torbiel się zmniejszyła:) 3mam kciuki za stymulację:* Sylwia ahhh pozazdrościć tyle zarodeczków:) teraz mam nadzieję odpoczywasz?:) i się nie przemęczasz?:> Linka tak w sobotę betuję!! aaa!! to będzie dla mnie Mega dzień....!!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malami to będzie dla Ciebie mega szczęśliwy dzień!!! Wierze ze to ten Twoj czas :-* i okruszek zostanie z Tobą :-) a masz L4 czy pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To badz tu z nami linka chociaz ostatnio tu takie nuuudy ;) Tak odpoczywam, brzuch mam jak balon, autentycznie 5 miesiac albo jakbym caly dzien wpychala kilogramy zarcia :( Mala to czekamy do soboty :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka dzisiaj byłam pierwszy dzień w pracy- wzięłam urlop na te parę dni:) Sylwia to leż , odpoczywaj i gadaj do brzusia:D:D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej! :) Ja już po punkcji :) Czułam się po niej dobrze, nawet brzuch mnie niespecjalnie boli, jeszcze niedawno wróciłam z 3h korków które daję z anglika ;) Jedyne co mnie dziś bolało to welfron, chciała się wkłuć w dłoń i zrobiła mi dziurę w dłoni i w nadgarstku (od zewn. strony) a i tak to nic nie dało bo mam tam podobno grubą skórę, choć widoczne żyły. Bolało jak cholera, aż mi napuchło w miejscu ukłucia. Ostatecznie wbiła się w łokieć, w żyłę którą mam już zmaltretowaną po 3 pobraniach krwi ;) Pobrali mi 10 komórek, więc zdziwiłam się że aż tyle, skoro ostatnio miałam tylko 3, ale wiadomo że tylko część będzie dojrzałych (estradiol sprzed 2 dni miałam tylko 1157), no i nie wiadomo ile się zapłodni... CZekam z niecierpliwością na telefon od laboranta jutro. Trzymam za Was kciuki, Małamii, już pojutrze będziesz wiedziała, super! Czuję, że będą same dobre wieści :) Sylwia odpoczywaj, napracowałaś się i naprodukowałaś sporo :) Linkaa a co Cie za zabieg czeka? Catarina, po torbieli już niedługo nie będzie śladu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita powodzenia! Mi tez pobrali 10 i z tego 6 bylo odjrzalych :-) Mialam podawane 2 dniowe zarodki. A po wizycie wszystko ok, chlopaki rosna, maja odpowiednio 540 i 730 gram :-) Szew trzyma. Pani Dr mnie pochwalila, ze widac, ze leze. Szyjka ma 3,99cm, wiec bez zmian. Dr powiedziala, ze jak tak dalej pojdzie to dolezymy do 36tc :-) Termin 7 luty, ale moim marzenie jest 35tc, czyli 7.01. Bliznieta i tak rozwiazuja kolo 36tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia10
Cześć dziewczyny:) czytam Was wieczorem na szybko bo krasnal mi daje przed zasnieciem popalic, chyba myli dzień z noca bo zasypia nawet przed 24 po sporym placzu. Czasem nie jest lekko ale daje rade..jeszcze;) rano wynagradza mi to wszystko jego usmiech na twarzy:) jeszcze troszke i Was tez takie krasnoludki jedne grzeczne drugie mniej;) będą rano witac usmieszkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia_159
fif to super wiadomości! mnie tez najpierw próbowała w łokciu ale skonczylo sie na dłoni :) daj znać jutro koniecznie, co się dowiesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×