Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość gość
Gościu ja dostałam dufaston, a potem jeszcze luteine. Myślę że nie zaszkodzi. Gratuluję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki już wszystko wiem mam brać luteinę na wszelki wypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baska1988
Izka zmęczenie to dobry objaw moja mam mówi że jak potrzebuje to mam spać a czasami po pracy potrafię się położyć i tylko wstać żeby się przebrać do piżamy. Mój M się ze mnie śmieje ale nieraz ze mną już sobie drzemkę uciął haha. Ja pracuje tydzień po transferze tyle ze kierownik jest wyrozumiały sam prosił żebym chociaż do grudnia popracowała. Dzidzia jak stwierdza że już ma dość spacerów po zakładzie to robi żeby mnie brzuch zaczął pobolewać i od razu siadam sobie i odpoczywam haha. Ale i tak nawet jak jestem "wypoczęta" to brzuch pobolewa a najgorsze sa jajniki tym bardziej ze na jednym mam dalej torbiel. Och uroki bycia w ciąży. Sylwia nie załamuj się i myśl pozytywnie chyba każda z nas miała chwile zwątpienia ja chyba po każdej stymulacji clo ryczałam w samochodzie ale mąż mnie pocieszał że kiedyś i nam się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Czesc dziewczynki:** Gosciu gratuluje i powodzenia:)) Sylwia pewnie endo bedzie piekne i okolice czwartku transferek:)) Linka Kochana jak sie czujesz?? W domku najlepiej:**pobolewa Cie jeszcze?:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia nie ma sprawy, mozna sie pogubic w tych wszystkich lekach :) ja w poniedzialek ide na kroplowke z intralipidu i we wtorek transfer dwoch trzydniowych malenstw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia_159 bedziemy trzymac kciuki:-) ja w poniedzialek mam dr Serafina. Przypuszczalnie wyznaczy mi date trzeciej insemi ...chyba ze skieruje na badanie droznosci jajowodow....pozyjemy zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baska też tak słyszałam. Bo podobno na początku ciąży organizm wykonuje podobny wysiłek co himalaista i trzeba odpoczywać... Mam nadzieję tylko, że mi tak nie zostanie do końca ciąży hehe. Oszczędzaj się w pracy i nie przemęczaj. W końcu to tylko praca. Mi jajniki już teraz tak nie dokuczają. Raz kichnęłam tak od serca, że poczułam jak coś tam pęka. Dr stwierdziła, że to mogły być zrosty. Torbiele też miałam i myślałam, że to one ale dr stwierdziła, że ich już nie ma i nie ma śladu. Długo Ci się ta torbiel trzyma :( Sylwia ja już trzymam kciuki za transfer. Oczywiście czekam na wiadomości po transferze :* Jesteśmy z Wami, Tobą i maleństwami. linka jak tam w domku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od wczoraj czuję w podbrzuszu takie jakby buzowanie, jakby tabletka musująca, albo jakby osa siedziała w środku i machała skrzydełkami. To na dzidziusia za wcześnie bo jestem dopiero w 12 tygodniu. Czytałam, że to mogą być jelita, ewentualnie dzidziuś tak mocno harcuje, że wody płodowe się bujają... no ale nie wiem czy to prawda z tymi wodami. Jest to takie miarowe co 3 sekundy. Miałyście coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny:-* Iza bardzo sie ciesze ze z maluszkiem wszystko dobrze:-) Gosc gratuluje ciązy :-) Nie jestem za bardzo na bierząco co dokladnie u Was wiec wybaczcie. A ja mam lezec, nic nie dzwigac, dietka lekkostrawna... wizyte mam jakos po 20 u dr H to zobaczymy co mi powie, no i zero sexu tez nie wiem jak dlugo :-P gorzej jak po transferze hihi no i na ketonalu jestem, mam tez antybiotyk i dziennie mi mąz zmienia opatrunek:-) jakos daje rade :-) Czy ktoras z Was ma w przyszlym tygodniu transfer albo wizyte? To trzymam mocno kciuki :-*** ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia no to trzymamy kciuki tym razem sie uda i będziesz miała piękne świeta. Cóż troche długo jest ta torbiel ale sie zmniejsza tak na tydzień 1 cm więc lekarz mówie że jest dobrze. Oj kichanie czasami jest bolesne haha. W pracy probuje się nie przemeczać dobrze że nic nie musze nosić jedynie tyle że dużo chodzenia. Izka chyba takiego bulgotania to nie miałam. Linka teraz nic tylko odpoczywaj. A co u Granii dawno już się nie odzywała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linka to jeszcze musisz pocierpieć :( ale na pewno w domku jest o wiele lepiej, tym bardziej jak masz takiego pielęgniarza :) :) Napisz co po wizycie. Baśka o 1 cm tygodniowo? To jaka ona była na początku? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grani jasne że pamiętamy co tam u Ciebie? Jak sie czujecie? Izka powiem ci że jak byłam w Gyn to nikt tego nie mierzył nikt sie tym zbytnio nie przejoł jak już poszłam do swojego gin to miała jakos 8 albo 9 cm i na drugim jajniku też coś było ale teraz już znikło. Jestem ciekawa czy jak pojde za 2 tyg to jeszcze będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grania co mamy nie pamietac! :* Linka odpoczywaj zbieraj sily, zeby maluszki mialy silna mamusie :)) Iza to moze byc maluszek ja slyszalam ze pierwsze ruchy tak wlasnie sie objawiaja :)))) takie bulgotanie w brzuchu :)) ale fajnie :) Asia, z jednej strony warto zrobic HSG ale z drugiej jesli pozniej rozwazaciebin vitro to w sunie nie potrzebny wydatek... no hyba ze po 3 nieudanej jesli nasienie jestnok i droznosc wyszlabynok to mozna max 6 razy jeszze probowac. Dzieki dziewczyny za mile slowo. Ciesze sie ze zabieram dwa maluchy :) mam nsdzieje ze zostana ze mna na zawsze!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia już we wtorek super:** 3mam kciuki:)) teraz musi się udać:)) Ile płacisz za tą kroplówkę? sam lekarz Ci ją zaproponował?czy Ty się upomniałaś?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala place 350 zl w provicie ona jest po 400 zl wiec nie wymyslaja z cena. Ja mowie do dr ze myslalam jakby tu zwiekszyc szanse i myslalam oo.. ( chcialam powiedziec kroplowce z intralipidu) a on intralipid- sam wyskoczyl embryoglue to oczywiste a naciecie otoczki to embriolog zadecyduje. No i tak to wyszlo :) ale chyba wszustkim zaczal dawac ta kroplowke bo poznalam sie z taka dziewczyna na punkcji i wymieniamy sie smsami i jej teraz tez dal do crio :) to jest na plus bo w innych klinikach czesto trzeba miec skierowanie od immunologa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grania no pewnie, ja pamiętam! Pisz co u Ciebie :) Baśka to ogromna. Ja też miałam ale nikt mi nie powiedział jakie duże. Dr powiedział, że zejdzie za kilka tygodni... a potem zapomniałam pytać. Sylwia by ot było już to :) :D Zostaną Kochana, bądź dobrej myśli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ostatnio jest mało wpisów :( :( Miłej niedzieli wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie! To może ja coś napiszę o sobie. Od ponad 5 lat staramy się o dzidzie, niestety bez skutku. Od czerwca leczymy się w Gyn u dr.M , mąż ok, u mnie tylko jedna strona jest prawidłowa aczkolwiek pęcherzyki dopiero teraz po stymulacji zaczęły pękać, druga strona -jajowód niedrożny po ciąży pozamacicznej. Mieliśmy 1 inseminacje i miało być in vitro rządowe ale jak wiadomo nie starczyło pieniędzy, czekamy na styczeń nawet jak nie starczy dla nas pieniędzy to podejdziemy prywatnie bo w moim przypadku nie ma na co czekać-amh 1,78 i 33 lata. Boję się, że ta moja rezerwa nie jest najlepsza i że, nie będzie co pobierać no ale nic innego już nam nie zostaje. Gratuluje wszystkim Wam którym się udało, bo wiem co to znaczy walka o dziecko:) Pozdrawiam-Maria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak właśnie siedze i sie zastanawiam co ma być u nas na forum w tym tygodniu poniedziałek -asia7707 wizyta ustalamy 3 IUI lub badanie drozności wtorek - sylwia_159 crio sobota - nikita immunolog pomyliłam coś? a inne panie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baska1988
No jakoś ostatnio wszystko zamilkło. Może na tym tajnym fb jest więcej ludzi. No ogromna Izka była mam nadzieje że jak pójdę za 2 tyg na wizytę to już jej nie będzie. A co porabiacie w taką piękną niedziele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Asia- chyba nic nie pomyliłaś :) ja Basiu ogónie nie lubię niedziel :) leżę cały dzień i oglądam lostów- zagubionych... witam nowa koleżankę, rozgość się u nas :) AMH twoje wcale nie jest złe- nie martw się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario - witamy gorąco. Wiele dziewczyn tu teraz czeka na styczeń i na rozpoczęcie kolejnych stymulacji. W tym ja, plan jest taki by stymulacja zaczęła się już na koniec grudnia, za jakiś miesiąc wybieram się do dr M. Już się doczekać nie mogę. Faktycznie masz dość niską rezerwę, ale tragicznie nie jest. Spokojnie, masz dość jajeczek, by wyprodukować piękne komóreczki. Zobaczysz :) Nie rozumiem tylko, po co cię wysyłali na iui jak masz niedrożny jajowód? Rozumiem, że w programie jesteś już zarejestrowana, tylko niezakwalifikowałaś się w tym roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maria, witaj. Trzymam kciuki za Was i żeby była kasa w nowym roku. Myślę, że AMH nie jest jeszcze takie złe no ale rozumiem Cię, że nie chcesz już czekać. Tyle lat starań :( Asia bardzo dobry jest taki kalendarz, lepiej można ogarnąć kto co i kiedy. Ale to najlepiej umieścić na pierwszej stronie. Tam z obecnie wpisujących jest iwcia ale ona teraz nie ma tyle czasu na forum, żeby umieścić na 1 stronie kalendarz i go uzupełniać regularnie. Ja mam 12.11 prenatalne. Już bardzo na nie czekam :) Baśka byłam na spacerze, pisałam pracę podyplomową i się relaksowałam z mężem :D A Ty co dziś robisz? Sylwia a skąd wiesz, że z komórki dawczyni od razu się uda? Przecież nie wiesz co jest nie tak i czy to o komórki chodzi? U mnie jakie słabeusze były (albo raczej nie było) ale się jednak udało. Wydaje mi się, że to w dużej mierze jest szczęście, że się złoży wiele tak jak powinno i zaskoczy. Wchodziłam na fb ale jakoś nie umiem się w nim połapać kto, co i jak. I już więcej nie weszłam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inseminacje miałam jak miałam pęcherzyk po tej stronie gdzie mam podobno drożny jajowód-prawie wogóle nie mam takich cykli abym miała pęcherzyki po obu stronach. Mamy założoną czerwoną teczkę -ale nie mieliśmy kwalifikacji ze względu na brak funduszy w tym roku dlatego dr M na piątkowej wizycie powiedział, że w styczniu zacznę tabletki anty a później stymulacja bo nie można zacząć pod koniec roku. Zobaczymy co będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie dobrze :) Zobaczysz. Możliwe, że nie możesz zacząć na koniec roku, bo tak faktycznie nie jesteś zakwalifikowana. Kwalifikację uzyskuje się wraz z pierwszym rozpisaniem leków stymulujących. Wcześniej jesteśmy jedynie zarejestrowane w programie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję, że będzie to faktycznie ruszy wszystko w styczniu, póki co mam normalnie stymulacje menopurem i ovitrelle-jeżdzę około 8 dnia cyklu i sprawdzam z której strony mam pęcherzyk jeśli z tej prawidłowej to się staramy naturalnie bo mój mąż ma dobre plemniki a u mnie był problem że nie pękały, ale o dziwo zaczęły po tych stymulacjach.Sil Wy już jesteście w programie także napewno te osoby które czekają na kolejne próby będą miały pierwszeństwo dlatego jakby co to zrobimy prywatnie aczkolwiek z tego co czytam to koszty są straszne. Maria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×