Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość Vicky83
Sylwia - ile razy byłaś już na monitoringu i w których dniach cyklu?jakie bierzesz leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia7707
Iza nie ma za co:-) Aż sie popłakałam jak przeczytałam twój wpis (ze wzruszenia rzecz jasna) Trzymaj sie cieplutko i dbaj o siebie i maleństwo:-) Takie wpisy daja nadzieje i wiare:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez łezki w oczach po wpisie Izy:) przeżywałam to wszystko dokladnie tak samo a teraz przezywam patrzac na mojego krasnala mimo iz czasami jest ciężko ale usmiech dziecka wynagradza wszystko. Trzymamy za Was wszystkie kciuki zebyscie jak najszybciej mogly sie cieszyc swoim malenstwem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia :* Vicky dzięki :* Asia kochana :* Cieszę się, że dodałam Ci wiary. Walcz! W końcu od Ciebie też będzie taki wpis :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vicky- w 2 dc pkszlam po recepty i od tego dnia biore estrofem 2x1 i encorton 1x1 potem wizyta w 10 dc czyli dzis :) i kolejne w ta sobote czyli 13 dc i hesli endo bedzie min 9mm to ustalimy termin crio. Gdyby dzis endo bylo pewnie min 8,5 to moze juz dzis umowilibysmy sie. Taak to cudowne co pisze Iza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vicky- aaa to ''wskoczyłam'' za Ciebe :-) dziekuje, hehe. Iza- wspaniałe wiesci. Na pewno to piękny widok :-) Ja juz nie moge doczekac sie wizyty. Juz chciałabym wiedziec co dalej. Co dr. uzna. Miłego dnia wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona gościa z Katowic
Witam Wróciłam z kliniki invimed od lekarki od dr. Panasiuk , pierwsze wrażenie super . Okazało się że doktor Cz. z gyncentru niepotrzebnie naciągnęła nas na badania genetyczne męża tj azf,kariotypy , cftr bo miał bardzo dobrej jakości nasienie. Z moich wyników wyszło że mam coś z krzepliwością bardzo możliwe że jest to trombofilia. Sierowano mnie na kolejne badania pod kątem w jakim stopniu jest problem z krzepliwością. Czy któraś z Was miała taki sam problem?? Kolejna sprawa czy w czasie trwania programu (jestesmy po 2 próbach ivf) można zmienić klinikę i przejść do invimed ?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona gościa z Katowic
Tzn my jesteśmy po 1 próbie ( 2 transfery ) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Iza tak to pięknie wszystko opisalas :) Kazda nasza wizyta jest taka wzruszajaca. Powiedz mi czy ty teraz pracujesz czy jestes juz na zwolnieniu? Jak sie ogolnie czujesz? A badania prenatalne juz mialas? Ja sie wsumie juz bardzo dobrze czuje, niemam juz zadnych dolegliwosci,samopoczucie tez super tylko jeden minus jest, strach czy do konca bedzie wszystko dobrze. Iwcia pamietam ze ty tak tez mialas? Iwcia ty mialas wszystkie 3 badania prenatalne? Jak one wychodzily? Bo mowilas lekarzowi ze jestem po ivf. Ogladam codziennie ten program moje 600 gram szczescia- bo w sumie lubie takie dokumenty ale jakos nachodzi mnie strach przedwczesnego porodu, choc wszystko jest oki to moze przez to ze teraz tak glosno o wczesniakach? Sama niewiem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia_159
Gosciu z katowic skoro macie nasienie w normie to faktycznie azf i cftr jest bez sensu- a kariotypy dobrze mirc zrobione :) mozesz sie przeniesc- jasne ze tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona gościa z Katowic
Sylwiu a nie wyrzucą nas z programu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Bardzo się cieszę Linka, że już za Tobą :) Ja mam jakieś załamanie, pierwsze w życiu, ale z nadzieją czekam na Nowy Rok - i chyba nie tylko ja :) MałaMii - mój okres jest dość słaby i trwa już 4ty dzień - w pierwszej chwili MEGA bolesny ale po inicjacji krwawienia właściwie bez perturbacji. Jak dołączyć do tej tajnej grupy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, u mnie wlasnie pobudka na karmienie i zerkanie co tam u Was. Mozna przeniesc się w programie do inej kliniki ale jak to wyglada i ile trwa nie wiem,moze warto najpierw dopytac żeby potem sobie nie pogorszyc. Helen obawy będziesz miał juz do konca i to zupelnie normalne. Tak czekamy na to dzieciątko że potem boimy sie cała ciążę. Już kiedys pisalam że wcale sie nie nacieszylam swoim stanem z brzuszkiem bo zamiast to robic to wiecznie sie czegos balam az do momentu gdy pokazali mi Szymka i uslyszalam 10 punktów. Potem wielka radosc i kolejny ciągły strach a zeby mu się w nocy nie ulalo i sie nie zakrztusil a zeby mu z czasem jakas choroba nie wyszła i tak w koło. Czesto nawet sprawdzam gdy slodko spi czy oddycha bo juz sie boje ze dlugo sie nie porusza..takze Twoje obawy sa normalne tym bardziej dla nas jesli tyle sie staralysmy o to malenstwo. Prenatalne mialam 2 razy, trzeciego nie trzeba jesli drugie wyjdzie bez zastrzezen. Mi nawet lekarka moja trzecie juz odradzala takze nawet o nim nie myslalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy widzialyscie na fb Gyncentrum ze juz wznawiaja procedury in vitro takze do dzieła kobitki:) co do naciagania na badania mnie dr Cz raz tak zrobila z histero mowiac ze mam duzego polipa ktorego muszą usunac na juz a okazało się ze nie bylo nic i stracilam 1100 zł a drugim razem po nieudanym transwerze od razu wysylala mnie na badania genetyczne na ktore juz nie poszlam i chwała mi za to bo bez tego się udalo a kupa kasy w kieszeni. Takze tej Pani podziekowalam za wizyty i chodzilam wyłącznie do dr M lub dr P. Trzeba miec szczęście zeby powiodlo sie za pierwszym razem dlatego gdy miałam zrobić to badanie od razu uznalam że to zbyt szybko i trzeba spróbować jeszcze raz tym bardziej ze bylam również u dr M i nic takiego mi nawet nie zaproponował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu z katowic jesli chcecie w Invimedzie robic teraz ivf komercyjnie to bedziecie wyrzuceni z programu- jesli chcesz sie tylko z programem przeniesc to spokojnie mozesz tak zrobic. Iwcia dobra mamusia z Ciebie :)) ja tez uwazam ze czesto dr Cz naciaga na badania... choc histeroskopie sama mam chec zrobic plus ten straching endometrium bo podobno potem zarodek latwiej ma sie zagniezdzic. No procedury juz wznowione wiec choc jedno zmartwienie z glowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia histero jest przydatne przy in vitro bo obejza całą macice, tylko wiesz jest roznica jak lekarz Ci powie zeby zrobic bo moze to pomoc itd a jest roznica jak bylo sie tydzien wczesniej u dr M i polipa nie bylo a za tydzien u dr Cz juz sie znalazl na tyle duzy ze mialam miec histero juz u nich na drugi dzien tylko mialam problem z urlopem z dnia na dzien i robilam po dwoch dniach gdzie sie okazalo ze polipa nie ma i tego nie strawie bo to naciagniecie i tyle jak dla mnie. Potem ta sama historia u Malinki i Andzi tylko Malinka przynajmniej nie robila tej histero a udalo sie jej od razu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! :) Ale się rozpisujecie, ledwo nadążam z czytaniem ;) Linkaa super, że już wyszłaś w końcu ze szpitala! :) Teraz możesz zacząć działać ;) A ja oddałam dziś krew na badania tarczycy i anty-TPO, zobaczymy co tam wyjdzie, jeśli cokolwiek. Za tydzień w sobotę immunolog. Chciałam sobie kupić testy owulacyjne, ale nie wiem na ich temat nic, jak się je robi? Możecie polecić jakiś konkretnej firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita ja przerobiłam w swym zyciu chyba wszystkie testy owulacyjne na rynku, nie mam swojego ulubionego. Ostatni zestaw kupiłam przez internet i za 30 szt zapłaciłam chyba 25 czy 27 zł(znalazłam je na allegro ) Mi testy pokazywały owulacj***ardzo dokładnie ( nawet w dniu inseminacji ale co z tego jak dalej lipa:-) Oby tobie sie poszczęściło:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm ciekawe co piszesz, normalnie to bym pomyślała, że z allegro to pewnie jakieś felerne ;) A z czego to się robi? Moczu, śliny czy jak? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baska1988
Hej dziewczyny :-) przykro mi dziewczyny ze ten pazdziernik byl taki smutny. Ale dla kazdej zaswieci sloneczko trzymam kciuki bardzo mocno. Dawno sie nie odzywalam bo czytac was czytam regularnie ale jakos sily po pracy nie mam zeby odpisywac :-) Linka super ze juz jestes w domu szkoda tylko ze tyle musisz czekac. Ale czekanie sie oplaca. Izka jak sie czujesz? Gosciu mozesz sie przenies ale najpierw sie spytaj czy maja pieniadze dla ciebie bo masx tylko jedno przeniesienie. Zalatwiania nie jest duzo jak chcesz to ci napisze jak to zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja używałam testów z allegro i w porównaniu z testami z rossmana zawsze zgrywały się z moją owu- tylko pamiętaj- że owulacyjny pozytywny test jest wtedy dopiero gdy obie kreski są tej samej intensywności bądz testowa nawet mocniejsza. jak testowa jest słabsza, to mimo tego ze jest to test jest neg. :) ja mam dziś mega doła... na każdym forum same porażki... i znowu dopadły mni myśli, że nigd nie będę mamą!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Parę dni temu pytałam was o badanie sono hsg i poszłam na badania które musiałam zrobić przed sprawdzeniem drożności.Na wszelki wypadek na dzień przed badaniami zrobiłam test ciążowy bo zbliżałam się do końca cyklu. Wyszedł negatywny.A dziś po 3 dniach już pozytywne.Jak dobrze pójdzie to do sprawdzenia drożności nie dojdzie. Nie mogę się skontaktować z lekarzem a chciałam zapytać czy powinnam zacząć brać luteinę? Mam jeszcze w domu opakowanie luteiny.Może któraś z was odpowie czy jak wyszła u was ciąża to lekarz dał coś na podtrzymanie.Dodam że nie mam plamienia ani krwawienia i jestem zaskoczona bo lekarz dosłownie parę dni temu ciąży nie widział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela2235
Hej bylam dzis w Gyncentrum i rozmawialam z dr Cz. Stumulacje dla par z programu zaczną się w styczniu. Na razie tzn w listopadzie jest to bardzo watpiliwe. Nie maja nadal decyzji i kasy ale zapewnila mnie ze od stycznia będzie ona na 100 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żona gościa z Katowic, możesz się przenieść raz. W tym czasie nie możesz mieć niewykorzystanych zarodków w poprzedniej klinice. No i w nowej wpadasz na koniec kolejki (więc najpierw się dowiedz jak to jest w Invimedzie z kolejką). Przenosiny trwają szybko. Podpisujesz oświadczenie w obecnej klinice i ona do 2 tygodni przenosi dokumentację do nowej kliniki. Ja się przenosiłam zaraz na początku. helen, w ciąży byłam 3 dni w pracy. Postawiłam wszystko na jedną kartę. Najpierw planowałam tylko urlop po punkcji ale wszystko się przesunęło i w zasadzie przed transferem skończył mi się urlop. Więc wzięłam L4. Jak potwierdziłam ciążę, poszłam do dr i już do pracy nie wróciłam. Z resztą u mnie w pracy to normalne, wszystkie ciężarne są wręcz wyrzucane na L4 od razu. Prenatalne mam w czwartek. A Ty jesteś na zwolnieniu, miałaś prenatalne? Też mam czasem takie myśli ale szybko je odganiam i mówię wtedy na głos, że na pewno będzie wszystko dobrze i to mi pomaga. Lepiej tego nie oglądaj. Ja dziś niechcący przełączyłam na to i przepłakałam cały fragment, który widziałam. Po co się stresować. Jak ma być tak będzie a wiadomo, że to co możemy to zrobimy, żeby było dobrze. I ja zakładam, że będzie dobrze :) :) :) Helen, Baska dzięki, że pytacie czuję się niby dobrze. Ale ciągle jestem zmęczona, mdłości też mam, zgagę, często boli mnie brzuch, jajniki nieraz bardzo bolą i "końcowa część przewodu pokarmowego" boję się to JUŻ hemoroidy albo z powodu endometriozy bo przy @ zawsze miałam podobne dolegliwości, z tym, że teraz boli nawet podczas siadania. nikita ja kupowałam na Allegro jedne z tańszych i spisywały się na medal. Sywia :( będziesz, ja w to wierzę. Też miałam czasem takie myśli ale utwierdziłam się w przekonaniu, że jak się czegoś chce to to w końcu nadejdzie. gość ciąża jest widoczna dopiero jakieś 20 dni po zapłodnieniu. Jedynie test ciążowy (najlepiej z krwi) potwierdza wczesną ciążę. Nie wiem jak to jest z luteiną bo ja po invitro dostałam jeszcze przed transferem końskie dawki i dopiero teraz je zmniejszam :( Musisz iść do dr jak najszybciej, żeby zdecydował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki czy ktoras z Was brala estrofem? Dr. Serfer zapisal mi go w tym cyklu a przyznaje szczerze ze ulotka informacyjna troche skromna i niewiele mi powiedziala. Podobno Clostilbegyt powoduje ze endometrium jest grubsze a estrofem ma powodowac cos odwrotnego...szukam po necie i znalezc nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia odwrotnie- estrofem czyli estradiol powoduje ładne endo- kazda go ma przzed crio, ja teraz też. A clostilbegyt stymuluje jajeczka ale strasznie uposledza wzrost endo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iza mnie już dziś na kilku różnych testach wyszły wyraźne kreski tylko nie mogę się z lekarzem skontaktować czy brać luteinę bo mam w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu chyba najlepiej zrobić betę. A jak masz w domu luteinę, to nic ci nie zaszkodzi jej branie, moim zdaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×