Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Linka mój też pracuje na kopalni ale ma 34 więc jeszcze troche do emerytury mu zostało. Ja też na kopalni ale na powierzchni więc ja to tam mam dożywocie hahaah :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pytanie może głupie ale zastanawiam sie czy przed kolejnym podejściem nie tracić czasu i nie zrobić histeroskopii. miała robioną Histerosalpingografia (HSG) czym to sie różni ? kto z was miał oba zabiegi ? to jest straszne ze ja musze kombinować anie lekarz.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki też zaliczyliśmy wizytę u dr M, niby wszystko ok dostaliśmy Ovitrelle, kontrola w sobotę i zobaczymy co dalej. Same robiłyście sobie zastrzyk? Jakies wskazówki? Wogóle w aptece na dole Ovitrelle kosztuje 110 zl a u nas niecałe 70 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutasek w ulotce masz super rozpisane jak robić ten zastrzyk- w skrócie łapiesz fałd skóry wbijasz igłę i wpuszczasz lek :) zobaczysz, nic strasznego. A ja ponawiam pytannie dot transferu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wiem ale czy histeroskopia jest konieczna do IMSI bo od tego czekania to juz zaczynam miec głupie pomysły bardzo bym chciała zeby był juz grudzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia mi pokazywał przy obu transferach, dr M i dr Polacek, ale to zależy chyba jak im sie przypomni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest konieczna, ja nie miałam histero. a mnie ani wtedy ani teraz nie pokazał i oczywiście już amm schize, bo przecież ja nie umiem spokojnie usiedzieć na d***e............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia tylko spokój cie może uratować :) relaksuj się, czytaj książki, zajmij sie swoimi ulubionymi zajęciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iza ale ja nie zdążyłam podejść do sono hsg bo już zaszam :) więc mi nic nie przepchano. Zdążyłam tylko zrobić badania z krwi i wymazy które wykonuje się na cykl przed sprawdzeniem drożności.Wyników nawet jeszcze nie odebrałam.Mają być w przyszłym tygodniu.W dniu pobrania krwi i wymazów było mi już niedobrze ale podobno ciąży nie było widać a i test ciążowy wyszedł mi negatywny.Wieczorem zgięłam się z bólu bo mnie jajnik zakuł (dostałam też temperatury jednodniowej) a za dwa dni zobaczyłam dwie grube kreski.Z tym wyluzowaniem to fakt ciężko ale zgadzam się z wami że w moim przypadku była to zmiana planów życiowych i priorytetów.Sprawdzenie drożności i odczekanie tych 3 pierwszych cykli po niej miało mnie jedynie przekonać że jednak nic z tego nie wyjdzie i dobrze robię poddając się np operacji plastycznej,kształcąc się dalej,pracując więcej.Po nowym roku miałam wiele zmienić w swoim życiu a niespodziewanie znów muszę zmienić swoje plany.Dostałam niespodzianke czy prezent od losu który lubi sobie ze mną igrać :D W moim przypadku chyba wszystko wychodzi na odwrót

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaa28
Gosc a co to chcialas sobie operowac jak moge spytac? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to chyba nie jest aż takie ważne co ale powiem że chodzi piersi :) Jeszcze nie odwoływałam terminu bo jak już wspominałam nigdy nic nie wiadomo co będzie dalej. zapeszać nie chcę, a w razie czego nie chcę się pogrążać w smutku i popaść w depresje i wolę mieć możliwość powrotu do starych planów.Wiecie taki plan B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie odzywam się ostatnio, bo o czym tu pisać jak człowiek wciąż czeka na grudzień. Ale dziś już muszę się odezwać. Jak jeszcze kiedyś od kogoś usłyszę, że żeby zajść w ciążę trzeba się wyluzować, zająć sobą, PRZESTAĆ MYŚLEĆ, to zacznę krzyczeć. Poważne, chyba my wszystkie tutaj, starające się nie kilka tygodni czy miesięcy, ale LAT, wiemy, że mózgu się wyłączyć nie da. Jak się pragnie dziecka to nie da się wrzucić na luz, rpzestać go chcieć i PSTRYK, problem się kończy i ciąża się pojawia. U pary faktycznie coś może się odblokować, ale myślę, że raczej nie od wyluzowania. To tyle co miałam do powiedzenia. Wracam do łykania antyków, zapijania się inofoemem, łykania metformaxu i jeszcze kilku innych rzeczy, które mają pomóc w udanej procedurze in vitro w moim wypadku i które ABSOLUTNIE mnie nie wyluzowują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No chciałam pomóc i właśnie dlatego napisałam o moim przypadku,wyluzowaniu ale widzę że wywołało to negatywne komentarze i wasze oburzenie.Też nie starałam się o dziecko kilka tygodni czy miesięcy tylko 2,5 roku to i dużo i mało bo są osoby które starają się po 10-15 lat.Do niczego was nie zmuszam.Same jesteście paniami własnej psychiki ale da się zmienić myślenie czego jestem przykładem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie można dostać ovitrelle za 70 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Catering pytała o kroplowke intralipid można ją dostać w aptece za ok 70 zł myślę że lekarz rodzinny by nie robił problemu z wypisaniem recepty. Wydaje mi się ze w przychodni do której się należy, podali by ta kroplowke (trzeba by porozmawiać z pielegniarka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie! Sylwia kciukasy trzymam aby teraz sie udało:) Niestety ja tez próbowałam po ciąży pozamacicznej i całym tym pobycie w szpitalu odpuścić bardzie się wyluzować, ale się nie da, nie myśleć o tym jak bardzo pragnę dziecka dlatego walczę dalej i się nie poddam. Pozdrawiam Maria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ovitrelle za niecałe 70 zł apteka cito-Górnych Wałów 26, Gliwice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez tam kupuje, pytalam w kilku innych aptekach w gliwicach ale wszedzie powyzej 140. Ciekawa jestem ile w czechach-ja na dostinexie na opakowaniu oszczedzalam 110 zl a wystarczylo tylko jechac do czeskiego cieszyna (kupowalam zapas i kilkaset zl w kieszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia90op
Dziewczyny a możecie cos powiedzieć o dr Dawidzie Serafinie z Kliniki? Polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny... Polecacie dr "serfera" młody, nieziemsko przystojny ale czy równie dobry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież ovitrelle można kupić w Gyncentrum chyba za 110 zł i jeszcze pielęgniarka wbija i nic się nie dopłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobaczcie jakie gusta są różne.Mnie np nie podoba się dr S a wiele z was uważa go za przystojnego bo nie raz o tym pisałyście.Na mnie większe już wrażenie robi urolog męża dr Sz :D gość dziś ja u dr "serfera" nie byłam na wizycie,więc się nie wypowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia10
Mi dr Serafin robił histeroskopie i juz wiecej kontaktu z nim nie mialam takze nie polecam bo nie wiem jakim jest lekarzem...a fakt...pisalysmy że jest przystojny i znieczulenia nie potrzeba nawet ale to oczywiście wszystko w formie żartu:) kiedys na Znany lekarz go sprawdzalam i miał bardzo duzo pozytywów ale nie wiem czy nie wplywa na to wlasnie jego urok osobisty a nie o to w naszych przypadkach chodzi ovzywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iwcia masz macje,nie chodzi o wygląd ale skuteczność leczenia.Zatem mogę polecić dr Sz bo jest i przystojny i skuteczny w leczeniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba będą Go teraz chwalić a chwalić.Też muszę jakiś "poemat" na Znany lekarz napisać bo jest dobry w tym co robi.Przytyłyście coś w ciąży w pierwszym trymestrze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dr.serafin jest moim lekarzem. Chodze do niego na wizyty w gliwicach i przeprowadzil mi 2 IUI w gyncentrum. Mam o nim jak najlepsze zdanie. Pierwszy ktory skierowal mnie i meza na normalne badania, zainteresowal sie nami i traktuje nas jak ludzi a nie zdesperowanych wariatow . kieruje na badania ktore powinien i nie wymysla....polecam ci go w 100%. Sam umawia mi wizyty w gyncentrum, podpowiada co i jak zalatwic...gratisem jest jego aparycja i serdecznosc. Wiem ze nasze 2 IUI byly bezskuteczne ale mam wrazenie ze p. Doktor robi wszystko co w jego mocy by nam pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylwia sprawdzałam ten link ale tam są zdjęcia krajobrazów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×