Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość gość
Koszt sono hsg w gyncentrum to 500 zł ale dochodzi do tego szereg badań które należy wykonać w cyklu poprzedzającym badanie. Pani w rejestracji podała mi koszt badań. Nie pamiętam nazw ale ceny zapisałam: 35 zł , 20 zł, 55, 11 i pakiet ureo,chlamydia i coś tam 230 zł, cytologię chyba trzeba mieć ważną a ja miałam robioną dalej niż rok temu więc też trzeba to doliczyć plus dwie wizyty bo ta gdzie jest pobierany wymaz i chyba ta co jest hsg. Jak policzyłam to ok 1000 zł z badaniami i wizytami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza82
Sylwia jechałaś po leki do Czech czy przez Internet zamawiałaś? Catarina musiałabyś już po połowie listopada zacząć brać antykoncepcję. Myślę, że zawsze mogłabyś (chyba) wziąć więcej niż jedno opakowanie, np. 1,5. Ja zaczęłam brać tabletki 16.07 a punkcję miałam 2.09. Co to za grupa? Ja nie wiem czy umiałabym obsługiwać hehe. Proszę o zaproszenie - Iza Brit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia ooo no to faktycznie masz blisko. Mi by się chyba z dojazdem nie opłacało buuu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza82
Sylwia, z Rudy Śląskiej. Jutro mam wizytę i chcę porozmawiać o zmianie leków bo po luteinie mam już 3-cią infekcję w przeciągu miesiąca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) Powodzenia jutro na wizytach:) Sylwia pewnie endo będziesz miała już ładne:):) Izuś jutro będziesz miała niezłe widoki:***ahhh pogadaj z lekarzem skoro takie infekcję masz:( chodzisz dalej do gyn? czy już do swojego lekarza?? Linka co tam u Ciebie?:) Jak się czujesz?:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza o ktorej masz wizyte? z Rudy masz przecież do pierwszej lepszej apteki nie wiecej niz 120 km wiec oplacało by ci się :) na paliwo wydaszjakies 80 zł plus leki 110 zł to niecałe 200 zł czyli mniej niż 2 op lutinusa :) mała jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a słyszałyście, że Invimed ma już zielone światło na ifv? Już im MZ zatwierdziło wniosek. Więc ekspresowo. Może GynC też będzie miało odpowiedź w tym tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:-) minął tydzień od mojej nieszczęsnej bety, najpierw były łzy i rozpacz a teraz odradzam sie jak feniks z popiołów. Umówiłam sie do mojego ulubionego doktora serfera na poniedziałek, chcę porozmawiać o tym badaniu na drozność jajowodów-2 insemi bez rezultatu a tego badania wcześniej nie robiłam. Dobrze wiedziec ze robia je w Gyncentrum. Długo czekałyście na termin? Dziewczyny jest listopad....Nowy miesiąc, nowa szansa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małami dziękuje :-*** czuje sie coraz lepiej, wiadomo boli ale nie bede nazekac :-) trzymajcie kciuki zebym jutro wyszla do domu.... w koncu jutro będzie juz 10 dzien jak jestem w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małamii chodzę nadal do Gyn ale też do swojego w Medicover. Tam mam wszystkie badania i wizyty za darmo. Ale póki co prowadzącym jest dr P z Gync i ona decyduje o lekach. Będę tam do czasu aż będę miała odstawione leki. Sylwia chyba masz rację. Przedyskutuję to jeszcze z mężem. W paczce ile jest sztuk ? Jaka to "gramatura"? 100? O 8:20 już bardzo się nie mogę doczekać :) :) :) Asia, tak trzymaj! Myślę, że po 1 nieudanym IUI powinno być zrobione takie badanie. Chociaż u mnie jajowody drożne a też się nie udało iui. Z resztą czułam, że tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak lutinus, 100mg i tyle samo tabsów :) i to takie male drazetki wiec nie wyplywa jak lutinus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia7707 a nie zastanawiałaś się, czy nie badać drożności na NFZ? O skierowanie nie jest trudno, o terminy też, a nie płacisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linka trzymam kciuki! Masakroza tyle dni w szpitalu, no ale to na pewno przyniesie rezultaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia to tyle co w luteinie :) i luteina to też takie malutkie tableteczki. Nie miałaś problemu z polską receptą w Czechach? Asia no właśnie. Może warto na NFZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny może Nfz to tez dobry pomysł, pomyślę nad ta opcja:-0 jeśli chodzi o polskie recepty w czechach-zaden problem, znalazłam nawet czeska apteke(w czeskim cieszynie) z polska stronka internetowa -kupowałam tam zapas Dostinex-u . Napisałam do nichz pytaniami; podali mi cene i jeszcze odłożyli bo od razu brałam na 5 miesiecy. Przelicznik miałam super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia a mogłabyś podać link do tej apteki albo nazwę? Catarina dzięki. Przyjęłam :D Właśnie się szykuję na wizytę, jeszcze niecałe 1,5 h i sprawdzę co tam u mojego okruszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam na monitoring 10 dc endo 7mm kolejne podgladanie w sobote jak endo bedzie 9 mm to umowimy sie na crio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, dzięki. Dziś na wizycie dowiedziałam się, że zaczynamy odstawiać luteinę więc już nie pytałam o zmianę leków. Jakoś wytrzymam te 2 tygodnie. linka suuuper, nie ma to jak w domu! A jak się czujesz? Jesteś na chodzie? Sylwia to w sobotę pewnie będzie wiadomo już :) Trzymam kciuki, za odpowiedni przyrost. A ja dziś na wizycie widziałam moje maleństwo (4,5 cm bez nóżek). Życzę każdej takich widoków, do tej pory ryczę ze wzruszenia :) Maluch machał rączuniami i nóżeczkami, fikał fikołki :) :) Nie mogłam uwierzyć w co widzę, chociaż czytałam w necie, że tak powinno być. Słuchaliśmy też serduszka naszego miniaturowego, najukochańszego dzieciątka :) Oboje się popłakaliśmy. To niesamowite, to prawdziwy cud!!Dziewczyny nie poddawajcie się!!! Takie chwile wynagradzają wszystko i zapomina się przez co się przeszło. Dr M 2 razy pytał co słychać i czy OK, przed wizytą a potem jeszcze po wizycie :) Jak go widzę, to zawsze robi mi się tak ciepło na sercu :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Iza - gratulacje!!!! Pamiętam jak też usłyszałam serduszko ☺ cudowna chwila. Nie wolno się poddawać!!! Sylwia - ja też się szykuje do CRIO jak na złość wredna @ przyszła po 34 dc....musiałam zrezygnować z wizyty 12 go na 15.00 dlatego też aguuula udało Ci się zapisać tak szybko hihihi teraz idę dopiero 18 tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×