Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość helen86
Cześć dziewczyny :) Czytam Was cały czs ale niewypowiadam się bo ja niemiałam tych różnych badań co wy i niewiem co wam doradzić. Widze że dawno tu niepisała też Grania, Mała-co tam u was słychać? Iwcia jak sie macie z krasnalem :) Iza ciesze sie ze jest wszytsko wpożądku z Twoim krasnalem,rośnie jak na drożdżach :) kiedy masz kolejną wizyte? ja mam w srode wizyte,już sie niemoge doczekać jak zobacze mojego krasnala bo teraz to cały mc był przerwy. Iwcia pamietasz kiedy czułaś pierwsze ruchy dziecka?( ja mam 18 tc ale jeszcze nie czuje) Baśka co tam u Ciebie słychać? mozesz mi przypomniec w ktorym ty jestes tyg.ciąży? Pozdrawiam wszystkie dziewczyny :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja też nie bardzo się wypowaidam bo też nie miałam tylu skomplikowanych badań. Aczkolwiek zaraz na wstępie przy diagnozowaniu mojej niemożności zajścia w ciąże miałam robione badania tarczycy. To chyba podstawa. Helen czuje się dobrze już się nie moge doczekać czwartku kiedy mam wizyte. Znowu dopadł mnie jakiś katar masakra to ta pogoda taka jest. Ja jestem w połowie 14 tygodnia. Izka pytałaś o ten płyn to jest jest to płyn łagodzący firmy lactacyd. Helen a co u Ciebie? Jak sie czujesz? Kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helen86
Ja sie czuje naprawde dobrze. Gdyby nie fakt ze jestem po in vitro to pewnie bardziej bym szalała,wiecej sprzatała i sie ruszała,bo tak to człowiek sie chamuje :) JA mam w srode wizyte i jestem w połowie 18 tyg. termin na 12 kwiecien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój gin, gdy mu powiedziałam 4 lata temu, że staramy się juz prawie rok i nic, zbadał mi owulację, wysłał na laparoskopię i zrobił podstawowe badania z krwi. Dopiero gdy pół roku po laparoskopii, wycięcii zrostów i endo wciąż nie zachodziłam w ciążę, powiedział, że czas na przejście do dalszej diagnostyce, już w klinice leczenia niepłodności. Powiedział, że to co on zalecił to podstawa, gdy pacjentka zgłasza, że stara się o dziecko bez sukcesów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, które macie endometrioze- czy miałyście bolesne miesiaczki lub inne jej objawy? ja od roku nie pracuję- najpierw pomagałam mojemu, potem starania wizyty itd a teraz sobie znalazłam w ciagu jednego wieczoru i w czwartek mam szkolenie. Ale w zwiazku z tym musze zrobic bete w srode... jak wyjdzie negatywna to odpuszczam transfery i robię immunologię i histero a transfer dopiero po nowym roku w zaleznosci od wyników... koniec wiecznego czekania na ciąże i od wizyty do wizyty ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam bolesne miesiączki, ale nie wiem, czy moja bolesność bardzo się rózni od tego, jak boli gdy nie ma się endo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczyny :) czytam kibicuję i trzymam kciuki za wszystkie. Helen malo piszę bo nie jestem w stanie dziewczynom pomóc wielu z tych badań nie miałam robionych i tak naprawdę od czwartku dopiero dobrze się czuję i nie wymiotuję :) wizytę miałam w czwartek mały Wiktor(bo takie imię już wybraliśmy) już nie jest taki mały bo ponad 150 g i czuję już ruchy od 16 tyg ale ja jestem bardzo bardzo szczupła i to pewnie dlatego bo jeszcze schudłam przez te wymioty 5 kg. Teraz już mam nadzieję bedzie dobrze. Ja mam termin z usg na 28 kwiecień a z okresu 4 maj. Mam nadzieję że już nie długo dołączy do nas kolejna fala mamusiek bo przez ten brak kasy taki przestój i stres wśród dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikita dzięki za info odnośnie niższych cen w śląskim laboratorium analitycznym. porównywałam do innego laboratorium które mam na miejscu ale różnicy w cenie nie było ale tu faktycznie różnica jest. ja również przeanalizowałam ceny w gyn centrum i śla i zdecydowałam że część badań zrobię w gyn a czesc w śla. zaoszczędzę 181 zł. zawsze będzie na kolejną wizytę u sydora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grania fajne że już dobrze się czujesz oby tak dalej. Widzę że mamy chyba terminy tak co dwa tygodnie będzie ciekawie. Ah ja wiem że jestem po in vitro ale z powodu tego że czuję się dobrze to z pracy nie zrezygnowałam nawet lekarz nie miał nic przeciwko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grania tyle tygodni męczarni z tymi wymiotami miałas:-( mam nadzieję ze juz teraz nie powrócą! No i bardzo sie ciesze ze Wiktorek (imie bardzo ładne:-)) ma się dobrze bo to najwazniejsze:-) Sylwia to super ze w tak krótkim czasie znalazlas prace, ale mam nadzieję ze beta bedzie dodatnia w środe, juz zaciskam kciuki :-D to będzie 8 dpt o ile pamiętam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ci powiem że bolesne miesiączki dopiero dostałam po pierwszych stymulacjach na clo i laparoskopii. Chyba dopiero się endometrioza porządnie uaktywniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak 8, zobaczymy co będzie... hmm pytam was o to, bo zastanawiam sie czy ja nie mam tej francy ;p ale nigdy nie miałam niczego co mogłoby o niej świadczyć- stąd moje pytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikita zwroc jeszcze uwagę na to że część z tych badań robi się na czczo a do niektórych trzeba właśnie coś zjeść-to jest wskazane przy allo mrl i test limfotoksycznosci.więc z kanapkami do gync. trzeba iść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, czytam Was nadal kazdego dnia ale juz macie swoje temary to bede częściej czytajaca niz piszaca;) co do wizyt w Gyn macie rację ze jest tasmowka, mi siw udalo i mimo wszystko jestem im wdzieczna. Helen krasnal rosnie jak ma drozdzach, juz zaczął czwarty miesiax i wazy prawie 8 kg takze kawal chlopa z niego. Gaworzy z mamą ze sie nie moge nasluchac:) ogolnie u nas wszystko dobrze , w nast tyg kolejne szczepienia a ja chvialabym troche schudnąć bo mimo tego ze waze teraz 59kg to brzuch mam nadal wielki i czuje sie jak hipka. Trzymam kciuki za każdą z Was dziewczyny, obysxie lada moment mogly tullic w ramionach swoje dzieciaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona1122
Witam, tak leczę się w Provicie u pani dr. Paliga. Nie chciałam za bardzo pisać w jakiej klinice się leczę, ale stwierdziłam że takiego lekarza warto polecać bo to jak już jedna osoba tu napisała to jest anioł a nie lekarz. W Łodzi u immunologa byłam u pani dr Anna Sujecka-Michalak, przyjmuje ona w Salve Medica. Byłam bardzo zadowolona z wizyty, lekarz konkretny, miły, wszystko spokojnie wytłumaczyła co i jak. Badania jakie mi zleciła to: Ocena cytokin i współczynnika Th1/Th2 tzw TEST CBA P-ciała p/antygenom łożyska, P-ciała p/kardiolipinowe ACA IgM i IgG P-ciała p/jądrowe P-ciała p/Helicobacter pylori IgG P-ciała p/peroksydazie tarczycowej P-ciała p/ tyreoglobulinie TG Immunofenotyp Limfocytów. Jeżeli chodzi o endometriozę, to tak zostały mi usunięte wszystkie ogniska i jak mi pani dr wytłumaczyła to pierwsze pół roku jest najlepszym czasem na działania. Po upływie tego czasu ogniska zaczną się znowu tworzyć a kolejna laparoskopia nie będzie już taka skuteczna. Wytłumaczyła mi również, że endometrioza ma szkodliwy wpływ na każdym etapie zapładniania. Przez to chol...wo uszkadzane są już komórki jajowe na samym początku, utrudnia ona zapładnianie jak i również ma wpływ na zagnieżdżenie się zarodka. Jeśli chodzi o objawy, to ja nie miałam żadnych, jedyną różnicę jaką zauważyłam po laparoskopii to brak bólów miesiączkowych a bóle miałam bardzo silne. Zawsze myślałam, że po prostu mam bolące miesiączki jak wiele z nas, ale nigdy nie pomyślałam że może to być spowodowane endometriozą. W poprzedniej klinice nikt nie zalecił mi wykonania laparoskopii i gdy bym tam nadal się leczyła możliwe że nigdy by mi tego nie wykryto. W obecnej klinice pani dr powiedziała, że dopóki tego nie wykonamy nawet nie mamy co myśleć o jakichkolwiek działaniach. Zabieg miałam wykonywany w klinice przez moją panią dr na NFZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil_sb chyba o mnie wspomnialas w poscie- to ja chodzilam do dr.S , mialam 3 IUI i nigdy nie mialam robionej droznosci ani badan na endometrioze, czekam teraz na wyniki 3 IUI i wiem ze jesli bedzie nieudana to dopiero dr.S wysle mnie na jakies badania..sama na ostatniej wizycie o nich wspomnialam ze moze warto... Zaczynam powoli zastanawiac sie nad zmiana kliniki na provite. Jesli zaczniemy invitro to pewnie komercyjne(nie wiadomo co bedzie z rzadowym czy bedxie kasa) wiec jesli juz mam wydac tyle kasy z wlasnej kieszeni to chce czuc sie komfortowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona, dzięki za obszerne info :) a dlaczego akurat ten immunolog? te bóle miesiączkowe były takie, że bez tabletki się nie obeszło? Provita mnie cały czas zastanawia... Bo ogólnie lekarze stamtąd są chwaleni i sama byłam tylko u jednego ale już ało się zauważyć, że choćby czas trwania wizyty jest kilka razy dłuższy...wiele rzeczy można zrobić na nfz- co jest super- tylko zastanawia mnie ich laboratorium- na innym forum od dawna nie było stamtąd żadnej ciąży...i dziewczyny przenosza sie do invimedu/gyncentrum..ale to pewnie przypadek... zreszta- jak mnie sie pierwsza procedura nie uda to na drugą na pewno się przeniosę- tylko nie wiem gdzie- zmiana zawsze dobrze robi... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona1122 właśnie. Ja nigdy nawet nie pomyślałam, że mogę mieć endo. Nawet nie wiedziałam co to za cholerstwo. Ale mój gin zawsze wszystko dokładnie mi wyjaśniał na wizytach i o endo mi poopowiadał. Powiedział, że ona bardzo szkodzi i lepiej sprawdzi czy jej nie ma. I też nam powiedział, że najlepiej gdybym zaszła pół roku po laparo. Nie udało się i dlatego zalecił przeniesienie się do kliniki. Wydaje mi się, że nim lekarz podejmie decyzje o iui czy ivf powinien sprawdzić, co sied******obiecie i mężczyźnie (bo oczywiscie zapomniałam napisać, że równocześnie z badaniem mnie mój mąż też się musiał przepadać). Asia7707 wywołałam cię, bo uważam, że podejście dr S jest mało poważne. Ja się szczerze zastanawiałam, czy nie wybrać go jako mojego gina, ale dziś już wiem, że na pewno tego nie zrobię. Tak jak piszę, mój lekarz najpierw mnie kompleksowo przepadał, a potem nawet powiedział, co ma jaką skuteczność i co u mnie będzie lepszym rozwiązaniem. IUI nawet nie brał pod uwagę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia 59 kg po ciąży wow :-D ja tyle wazylam przed ślubem haha teraz mam 70 i chce zrzucic ok 5-8 do sylwestra :-P swoją drogą kto wymyslil zeby zaraz po swietach byl sylwester jak czlowiek taki najedzony ;-) a Ty Iwcia będziesz miala najpiękniejsze święta:-) z upragnionym dzieckiem :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona1122
Immunolog ten został mi polecony przez znajomą mojej przyjaciółki, która pochodzi z Łodzi i leczyła się u niej. Chce zaznaczyć to, że ja u tej pani dr byłam ponad rok temu i bardzo dużo czasu mi zajęło w ogóle znalezienia jakiegoś lekarza tej specjalizacji oprócz prof. Malinowskiego bo wiedziałam że jest drogi. Dowiedziałam się również tego, że właśnie ta pani dr swoje doświadczenie nabierała właśnie u boku prof. Malinowskiego. Tak, bóle miesiączkowe miałam na tyle silne, że przy jednym okresie zjadałam całą paczkę no-spy i całe opakowanie jakiś tabletek p/bólowych ( oczywiście nie na raz). Mam nadzieję, że jeszcze długo te bóle nie wrócą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helen ja czul ruchy od 16 tc z tym ze jestem a raczej bylam; ) bardzo szczupla a wtedy ponoc czuje sie wczesniej. Jezeli nie jestes pewna czy to juz to...połóż na brzuszku w okolicy pępka ołówek i zobaczysz czy będzie drgał w momencie kiedy poczujesz cos a nie bedziesz pewna...najlepszy test:) linka przy mojej wczesniejszej wadze 53-54 kg to teraz serio czuje się hipkowato;) Pozdrowienia dla Wszystkich wirtualnych cioci od mojego szkraba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nawet mi nie mówcie o wadze i nadprogramowych kilogramach, ja po ostatniej stymulacji jestem kilka kilogramów do przodu. staram sie to zrzucić , ale słabo mi idzie, a za kilaka tygodniu następna stymulacja ja czuję się tragicznie żle mi z tym. Wiem ze nie mogę stosować jakichś idiotycznych diet, ruszam sie , ograniczam jedzenie ale skutki raczej marne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 dpt trzydniowych zarodków, test z 2 moczu zrobiony z głupoty, na zdjęciu jej nie widać prawie.... ale moj tez widzi... jade zaraz na bete- oby to nie był sen... Boże, błagam... nic nie widac na tym zdjeciu...ciulowy aparat mam... http://naforum.zapodaj.net/746b1d503f6a.jpg.html czy wy to widzicie? w rzeczywistości z pół metra ją widzę a na zdjęciu słabo... jade na bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylwia ja widzę:) ale jedź na bete to będzie to pewne. Pozdrawiam i trzymam mocno kciuki: Marysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia niby na pierwszy rzut nic nie widać ale faktycznie jak sie przyjże to widzę cień cienia, trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też widzę cień, więc z zapartym tchem czekam na wyniki bety. Mam nadzieję, że pojechałaś do labolatorium, w którym wyniki są po 2-3 godzinach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Sylwia ja tez widze:))ale super!!!czekamy na wynik:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też widzę :) trzymam kciuki :) ale czuję że dziś będzie wasz najszczęśliwszy dzień w życiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×