Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość aguuula2525
Mala mi ja tez nic sie nie dowiedzialam... Mamy zrobic kariotypy i umowic sie do immunologa od ktorego tez bedziemy miec badania do zrobienia. Jestesmy na liscie rezerwowej. Bylam w gabinecie chwilke. Dr. Przejrzal karte. Zerknal na mnie ja pokiwalam głowa na,, nie'' ze niestety sie nie udalo. Mam sie pojawic z wynikami i stymulacja gdzies w lutym najwczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez nie robil usg ale pamietam ze nigdy nie robil jak przyszlam po inseminacjach czy in vitro z wynikiem. Chciałam go zapytac o ten klej i kroplowke i w sumie nie zapytalam bo powiedzial ze po kariotypach bedzie wiedziec co dalej... Głowa do gory! Damy rade. Bedzie to na pewno wiekszy stres bo wiemy ze to juz ostatnia proba... Ale musimy wierzyc ze sie uda! Ja jutro bede dzwonic do lab w pobliskim miescie zapytac w jakiej cenie te kariotypy robia bo wyczytałam ze niby mozna zrobic. Moze taniej sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh Was chociaż skierował na jakieś badania...a nam nic...nie wiem czy nie powinniśmy też zrobić kariotypów...ale zapytałam go czy jakieś badania mamy zrobić...czy oprócz tych witamin co biorę mam coś jeszcze jeść?? to powiedział,że nie....::( ehh już sama nie wiem....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguuula2525 kariotypy najtaniej podobno zrobić w Invimedzie w Katowicach. W Diagnostyce też jest taniej niż w GynC ale drożej niż w Invimedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baska1988
Malami nie mozesz tak mowic na kazda przyjdzie pora. Sylwia jak sie czujesz? Izka jak po badaniach? Linka mam nadzieje ze z dnia na dzien coraz lepiej u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baska dzieki tak ja juz czuje się calkiem dobrze :-) a Ty jak się czujesz? Na kiedy masz termin? Bedziesz miala cc? Pewnie juz to mowilas ale tyle nas tu ze nie ogarniam ;-) Iza czekamy na relacje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie- w invimedzie po 320 zł a diagnostyka i reszta ponaad 450 zł wiec oszczednosc na dwóch osobach duża :) ogólnie kariotypy rzadko kto ma złe.... ale moze warto zrobic zawsze to krok do przodu i wyeliminowana kolejna potencalna przyczyna... iza a jak maluszek? ja dopiero 3dpt, moze maluszki sie juz zagniezdziły/ają,...?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia kiedy idziesz na betę? :-) masz 2 silne zarodki, klej, nacinanie otoczki i kroplowke to nie moze się nie udac:-D Odpoczywasz w domku czy pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka ja mam termin dopiero na maj wiec jeszcze troche mi zostalo. Moja tesciowa chce wiedziec tylko gdzie chce rodzic jak ja o tym narazie za bardzo nie myslalam. Tylko pyta czemu mam lekarza ktory nigdzie w szpitalu nie pracuje. Masakra z nia. Ona by chciala zebym do jej lekarza poszla bo by sie mogla co nie co dowiedziec a tu figa. Juz czasami mam dosc wiecznego tlumaczenia jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może w czwartek 19.11 to będzie 9dpt czyli jakby 12 dpo, to powinno wyjść... też to sobie tak tłumaczę, ale jak nie wyjdzie tzn że coś jest ze mną nie tak, bo przecież więcej już się zrobić nie da... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baska tak sie mówi dopiero maj a zobaczysz jak Ci ten czas zleci :-D no a tesciową się nie przejmuj... one juz tak mają zaprogramowane i nic nie pomoze :-P Sylwia no 9 dpt juz tu dziewczynom betki wychodzily:-) gadaj do brzucha i mysl pozytywnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małami a powiedział ci jak to bedzie wyglądać ja tez w grudniu zaczynam stymulację w długim protokole, a na antkach jestem juz 3 długi miesiąc. pewnie będziemy miały w podobnym czasie ten cały gorący okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baska1988 ty sie kochana tesciowa nie przejmuj, to osobny gatunek...gdybym ja sie tesciami i ich pogladami przejmowala to siwa bym byla...moi tesciowie to nawet uwazaja ze dzieci z invitro to dzieci chore a wina takich problemow to zawsze wina kobiety bo ich syn to przeciez ''normalny'' ..?ale coz nie zmienie ich myslenia tylko moge sie wstydzic za nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawa jestem czy jak w styczniu dostana nowa kase to czy by mnie zakwalifikowali do programu chociaz na jedno podejscie... w razie jak moje maluchy by ze mna nie zostaly... Jestesmy w provicie u tego urologa- ciekawanjestem co sie dowiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) Catarina w sumie to jedynie mi powiedział,że przed skończeniem anty mam przyjść do niego i rozpisze leki....że będę brała przez 14 dni gonopeptyl....a potym leki jak do krótkiego protokołu....tak żeby w styczniu była punkcja....zobaczymy jak to wyjdzie w praniu....Kiedy Ty idziesz na wizytę?? xxx Sylwia no ciekawe...daj znać co Wam tam powiedział:) xxx Iza jak tam po wczorajszej wizycie??odezwij się:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylismy u urologa, wkurzal mnie bo widac bylo ze jest zly ze wszystkie badania z GynC i nawet sie troche pospreczalam z nim i jak zobaczyl ze mnie wkurza to troche przystopowal. Jeszcze siebpyta a to w GynC nie ma urologa?? A ja zenowszem jest ale wybralam Pana... to troche mu przeszlo. Ogolnie wkoncu moj P mial zrobione USG i jest ok. Tak jak podejrzewalam, ma zylaki powrozka II stopnia, i z racji tego ze moj ma testosteron w dolnej granicy normy w wieku 22 lat i bedzie sie to poglebiac to zdecydowalismy sie na operacje ZP. Bedzie ona jeszcze w tym miesiacu 25.11. :) wiec moze bedzie tez efekt w postaci wiekszej ilosci plemnikow... :) jak sprobujemy to moze byc lepiej lub gorzej a jak nie sprobujemy to moze byc tylko gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małamii szkoda, że musisz tyle czekać :( Ale to tylko miesiąc, szybko zleci i już będziesz na antykach. Wizytę u psychologa polecam. Mi jedna wiele pomogła. Kariotypy dr mówił, że będziemy robić po pierwszej nieudanej próbie... dziwne, że różnie każdemu zaleca. Nie mów tak, z pewnością jest Ci dane zostać mamą i będziesz! Agula dopytaj w Invimedzie o kariotypy, tam może wyjdzie taniej. O widzę, że Sil_Sb też Ci to radzi. Baśka super!! Ale się zdziwiłam, że 10 minut i po sprawie. Naczytałam się w necie, że badanie trwa nawet do godziny... a mniej więcej to pół. Nie pamiętam, Ty już je miałaś? Z teściowymi to brak słów... Sylwia, linka, małamii :* już wszystko piszę :) Sylwia w ogóle o tym teraz nie myśl bo musi się udać. A z Tobą na pewno jest OK, moim zdaniem to po prostu szczęście czasem dopisze a czasem nie. Trzymam kciuki i Tobie musi dopisać i 19 będzie najszczęśliwszy dzień :* Nikt Was wcześniej nie wysłał do urologa? :( U nas to były w zasadzie pierwsze badania po kilku moich i mąż został wzdłuż i wszerz przebadany. Szkoda, że mu wyszły te żylaki ale dobrze, że ma taki szybki termin! A dr, no co za burak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecacie dr Piekarz do prowadzenia ciąży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile razy jeszcze padnie to pytanie o dr P? Tak, dziewczyny polecaja. Czytalam na innym foeum ze wyniki moga sie pogorszyc a moga polepszyc, gorzej niz in vitro juz nas nie czeka nic wiec sprobujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wczorajszego badania, to dzidziuś jest zdrowy i wszystkie parametry są idealne. Maluszek super współpracował i pokazał wszystko co trzeba, po kolei. Tylko nie ujawnił płci. Mamy super filmik z tego badania, mój ulubiony. Teraz już wiem, co będę robić wiele razy dziennie. Strasznie *****iwe jest moje Maleństwo :) Nie kręciło, aż takich fikołków, jak ostatnio ale i tak cały czas w ruchu. Ma już 6 cm i nóżki taki długie (po tatusiu), co najmniej jakieś 4 albo i więcej cm ;) To już około 10 cm człowieczek :) Oczywiście strasznie się wzruszyłam i do końca dnia byłam w euforii. Po kolei całej rodzince pokazywaliśmy filmik :) (po kilka razy hehe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość z Gync dr P jest chyba najlepsza do prowadzenia. Ja do niej chodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! :) Sylwia, już się nie mogę doczekać Twojej bety, coś czuję, że będzie idealna :) <> Małamii, Catarina, fajnie, że już w grudniu zaczynacie stymulację. Małamii, ja prawie z Tobą betowałam, a mnie dopiero kazał w grudniu się zjawić, pewnie dopiero wtedy przepisze mi antki. Z tymże jak będzie też chciał zastosować długi protokół, to transfer będzie dopiero w lutym... <> Aguula, my idziemy jutro do tego immunologa, zobaczymy co powie. <> Wyniki TSH, T3 i T4 mam w normie. TSH nawet przy dolnej granicy normy, mam nadzieję, ze to dobrze. Anty TPO też wyszło w normie, tj. 37 coś, a ma być niby do 60, więc wychodzi na to, że nie mam problemów z tarczycą. Tak w ogóle odkryłam taką stronę z preparatami dla starających się: http://www.sklepstarania.pl/maca-tabletki-na-plodnosc-i-libido-p-36.html Jak mi kafeteria zablokuje link to wystarczy wpisać w google sklepstarania. Może kupię w nim tą Macę, chyba że gdzieś taniej znajdę i L-karnitynę gdzieś. Ciąglę się łudzę, że to coś da w kwestii jakości spermy... Inaczej szczerzę wątpię, ze ostatni transfer zakończy się pomyślnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję Iza.A jak od testu pozytywnego minęło 9 dni i jest ok 40 dni od ostatniej miesiączki to będzie już coś widać ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita to bardzo dobrze ze wyniki tarczycowe masz ok:-) bo z tym to tez cięzko bo sama mam.... daj znac po wizycie u urologa co dr zaleca. Iza bardzo się cieszę ze dzidzia zdrowa i juz taka duza:-) :-* masz jakies przeczucia co do płci? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia a co to jest ta operacja ZP?:> xx Izuś to super,że z maluszkiem wszystko wporządku;) bardzo się cieszę:):):) xxx Nikita tylko ja ostatnią punkcje miałam w sierpniu...bo teraz to miałam crio...z moich obliczeń jak dobrze pójdzie do punkcję będę miała pod koniec stycznia....więc jeszcze ho ho czasu....no ale jeden plus ,że coś zaczyna się dziać....zapytaliśmy też dr M jak wygląda w gyn adopcja zarodka...to on z nami na ten temat nie będzie rozmawiał....zawsze wolę mieć jakieś wyjście awaryjne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita, super, że wyniki tarczycowe w normie! gość u mnie serduszko oglądaliśmy dokładnie 30 od poczęcia, czyli tak jakby 44 dni od miesiączki. Ale pęcherzyk na pewno już będzie widać :) linka właśnie nie mam, wczoraj też mnie tak tchnęło, że może faktycznie dziewczynka bo niby w 13 tygodniu już widać męskie klejnoty... Ja za dużo wiem co do statystyk, że po ivf jest więcej chłopaków, z kolei mój M ma prawie same wolne plemniki a niby żeńskie są wolne właśnie. I przez to mam taki mętlik i zero przeczuć hehe małamii dr M taki jest, że nie lubi wybiegać w przyszłość. Z jednej strony go rozumiem. Ale plan B daje jednak pewien spokój i jakąś alternatywę. Plan B nie będzie Ci potrzebny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Operacja zylakow powrozka nasiennego mala :) Jesli teraz nie wyjdzie to ja chyba robie przerwe.... Nikita super ze tarczyca ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka jak fajnie. Duże już masz to maleństwo. Ja miałam już swoje prenatalne 2 tyg temu teraz czekam na następną wizyte którą mam 19 juz sie nie moge doczekac ale filmiku nie dostałam. Faktycznie mi lekarz tez powiedzial ze jak sie dzidzia nie bedzie chciala pokazywac to dlugo to potrwa. A zdjęcia dostałaś? Sylwia prosze troche pozytywnego myślenia ty widze jesteś że sie nie uda. Może dostane bure od innych ale wez na wstrzymanie to ci nie pomaga tylko przeszkadza, ja plamiłam od 6 dnia od transferu i też sie bałam że nic z tego a jednak nie dawałam tym myślą wypływać i sie udało. Nikita dobrze ze masz wszystko dobrze z tarczyca bo to jest masakra ja osobiscie mam za malą tarczyce i mam wyrzuty nadprodukcji hormonu do organizmu i ciągle jestem na lekarstwach na tarczyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia po operacji porwózka nasiennego masz a raczej twój co najmniej miesiąc przerwy , mój M miał w zeszłym roku i wyniki niewiele sie polepszyły, a na poprawę trzeba czekać 6 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×