Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość gość
Też widzę.U mnie na samym początku też była taka ledwo widoczna kreseczka i uznałam że jej nie ma a za dwa dni już była gruba.Tyko że nie byłam niczym stymulowana bo zaszłam naturalnie a jeśli miałaś in vitro to wszystko zależy od tego czy jakieś hormony nie fałszują wyniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak na moje oko to kreska ciążowa,jak nie byłam w ciąży to nic nigdy nie wychodziło nawet cień cienia a jak zaszłam to zaczęło się właśnie tak jak u ciebie zatem gratuluję ! nie zapeszając oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierze... BETA:13,83 :)) niska ale to 7dpt dopiero, jakby 10dpo :)) Dziewczyny jestescie nieocenione. Bardzo Wam dziekuje, Tobie krysiak,lilou i Neo tez bardzo za to ze zawsze mi kibicowalyscie:* Nawet jesli beta nie bedzie przyrastac to i tak sie ciesze, bo pierwszy raz cos sie zadzialo!!! Co kolwiek ruszylo :) Trzymajcie prosze kciuki za mojego sierpniowego groszka/groszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Sylwia ja też jak się przyjrzę to widzę! Zatem zaciskam kciuki i nie mogę się doczekać wyniku :) A ilu dniowe miałaś podane zarodki? Bo jednak 7dpt to wcześnie, ale oczywiście już coś z bety może wyjdzie :) Gościu, ja idę na te badania jutro na czczo, tak immunolog zalecił, wcale, że chyba np. o białku wspomniał że ma być na czczo, a je robię razem z allo-MLR w Gynie, więc nie da się tego pogodzić, a 3 raz nie chcę być kłuta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratulacje.To chyba odczarowałam ten listopad i teraz mam nadzieję że wszystkie za mną ruszycie.Już druga za mną kto następny ? :) Ja jestem tym gościem co miał podchodzić do sono hsg i nie zdążył bo natura zrobiła swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Sylwia gratulacje:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny, jutro powtórzę test i w czwartek bete i w sobote- ale ne wierze ze pierwszy raz cos ruszyło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny wy tak wszystkie betujecie i aż się zastanawiam czy też nie powinnam bo ani jednej bety nie robiłam.Jak mi testy wykazały ciąże i na usg zobaczyłam pęcherzyk to już nie byłam na becie.Teraz mam czekać na serduszko ale myślicie że powinnam w między czasie sprawdzić czy hcg przyrasta czy nie ? Teraz jak tak o was czytam jak chodzicie na krew to myślę sobie że może też powinnam ? Tylko co to zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza82
helen mam w sobotę i a za tydzień w Gync i chyba już zrezygnuję z wizyt w Gync. Jak dałaś radę wytrzymać miesiąc? Ja właśnie tego się boję, że jak zrezygnuję z Gync to będę miała wizyty co miesiąc. Muszę to powiedzieć mojej dr i może ona coś wymyśli. Pewnie jak zacznę czuć dziecko to takie wizyty wystarczą ale teraz wiem, że sfiksuję. Cieszę się, że super u Ciebie. <> Baśka dzięki za info. Te Lactacydy to chyba ogólnie najlepsze. <> Sylwia, ja miałam jako nastolatka baaardzo bolesne miesiączki. Chodziłam po ścianach a 2 razy trafiłam do szpitala, jak mi się zaczął okres. Za drugim razem stwierdzili, że to wyrostek (może miałam endo na wyrostku) i go wycięli. A że szpital ogólnie poniżej wszelkiej krytyki to pewnie nie zwrócili uwagi na babskie problemy. Później zaczęłam brać antyki i tak przez wiele lat i sobie wyciszyłam chorobę. Dr stwierdziła, że w zasadzie to sobie sama ją zahamowałam i podleczyłam. Potem już nigdy nie miałam taki bolesnych miesiączek. Za to bolało mnie podczas wizyty w toalecie. Za przeproszeniem jakbym nóż miała w tyłku. Na podstawie tej historii dr stwierdziła, że to może być endo i się nie myliła. Ale z tego co wiem, można nie mieć w ogóle objawów. Trzymam kciuki, żeby beta była wysoka. A co do dalszego stwierdzenia to potwierdzam, że nie można żyć tylko czekaniem na ciążę, chociaż by się chciało, bo to może zniszczyć życie. Cieszę się, że znalazłaś pracę no ale... trzymam kciuki, żebyś do niej nie poszła :D <> grania Boże masakra z tymi wymiotami, tyle kg na minusie :( Teraz musi być Ci błogo! No Wiktorek jest już spory chłop. Kiedy dowiedziałaś się jaka płeć? <> iwcia już masz co dźwigać. Super, że już macie taki kontakt :) Bardzo się cieszę, że jest super. Co do wagi to ponoć 9 miesięcy się tyje i tyle samo trzeba sobie dać na zrzucenie. Może musisz mięśnie brzucha wzmocnić. <> catarina ja miałam tak samo, że waga do przodu a jednak same ćwiczenia nie dają tak dużo. Dieta to podstawa w schudnięciu. A nie bardzo można sobie na dietę pozwolić przy staraniach. Ja przytyłam 7 kg i teraz w ciąży przytyłam już 2,5 kg a to taki max :/ Aleeee trudno, po ciąży odzyskam sylwetkę :D <> Sylwia jak już coś widać, to nie będzie sen! Ja widzę. U mnie też był cień cienia i sama myślałam, że to już moja wyobraźnia widzi tą kreskę! TRZYMAM KCIUKI AŻ MI PUCHNĄ!!! Pisz do nas zaraz jak będzie wynik! Chociaż wiem jaki będzie :) O już jest wynik! Ale jestem opóźniona z czytaniem! GRATULACJE! Teraz zaciskam kciuki za przyrost! Ale się cieszę! Wreszcie pozytywne wiadomości, wreszcie się udało. Ściskam Cię Sylwia i posyłam buziaki dla Was :* :* <> gość wzrost bety co 48 pokazuje, że dzidziuś rozwija się prawidłowo. ale jak już jest pęcherzyk i serduszkowa lada dzień, to nie wiem czy u Ciebie to ma sens. Kiedy masz serduszkową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anies30
noooooo!!! w końcu coś ruszyło!!! jasne, że cień cienia ale jest :) super trzymam kciuki za przyrost :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia a co z tym Twoim szkoleniem czwartkowym? Co to masz miec za prace? Bo jak fizyczną to nie ryzykuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia witaj powolutku w klubie mamusiek;) czekam na piekny przyrost bety...gosc w Twoim przypadku teraz zrobienie bety juz chyba nie ma sensu tym bardziej ze musialabys zrobic dwie a u Ciebie juz beta rosnie wolniej niz na poczatku i pewnie tylko bys się stresowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W handlu wiec pol fizyczna- wiec nie ide do pracy :)) Tak sie ciesze, jitro rano powtorze test- juz sie boje! Ale dziekuje wam za te wszystkie cieple slowa :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka faktycznie ta firma najlepsza. Ah Izka ty masz tych wizyt heheh czasami te 3 tyg się tak dłużą a czasami tak szybko zlecą. Już się nie moge doczekać czwartku haha :) Mój M jest taki szczęśliwy i troskliwy haha jak chce posłuchać dzidzię to przykłada ucho do brzucha i jak się rusza to tak bulgocze haha dawno już go nie widziałam takiego widok wspaniały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia nic się nie bój, będzie dobrze. Teraz się relaksuj, wprawiaj w dobry nastrój i odpoczywaj :) Baśka No mam , teraz co tydzień. 4.11, 12.11 i 21.11. Ty jesteś troszkę do przodu przede mną z ciążą. Ja kończę dziś 13 tydzień liczone wg punkcji. Na kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia Bosko:-) Gratuluje, ten wtorek 10 listopada był ci przeznaczony...Oby i dla mnie ta data była szczęśliwa. Ja jeszcze tydzień musze czekać na bete bo miałam IUI więc troszke dłużej....Minełyśmy się wtedy w Gyncentrum ale myślałam o tobie:-))) Dbaj o siebie mamusiu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baska1988
Izka fajnie krasnala widzisz co tydzień a ja co 3 ale co tam nie jest źle. Ja mam termin na 14 maja. ja mam dzisiaj 14 tydzień i 3 dnijak ten czas leci. A tobie na kiedy wyznaczyli termin. Ja tak patrzyłam to mamy jakoś terminy co dwa tygodnie grania, helen ty i ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy to prawda że Gyncentrum wznowiło procedurę in vitro? Jestem zarejestrowana, we wrześniu na wizycie miałam być zakwalifikowana, ale z powodu braku kasy kazano mi czekać do końca roku. Wyczytalam na ich stronie że znowu zaczęli i tak się zastanawiam czy zacząć brać tabletki anty i umówić się wcześniej na wizytę żeby znowu nie było niespodzianek? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia_159
Z TEgo co mi wiadomo- wznowili procedury in vitro nie rządddowe, tylko ogólnie bo w związku z nową ustawą od 1,11 zadna klinika w PL nie mogła działać na gametach ludzkich, zanim nie otrzyma akredytacji- czyli nie mogli robić iui i ivf, transferów punkcji itd. A teraz juz ta zgode maja i moga działać :) kasiurka ma być od stycznia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baska ja mam na 25 maja termin i kończę dziś 13 tydzień czyli 12 t i 7 dzień (albo 6 hmm). Z Usg jest nieco do przodu ale chyba przy ivf to jednak dokładnie wiadomo jaki wiek ciąży. To będziesz chwilę przede mną rodzić, jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem i dzidziusie się nie będą śpieszyć albo ociągać. Teraz mam co tydzień ale jak zrezygnuję z Gync (mam na 25.11 i chciałabym odwołać tą wizytę) to boję się, że moja dr nie będzie mogła mnie przyjmować co 2 tygodnie, a tak bym chciała. Ona ma strasznie duże obłożenie, trzeba z co najmniej miesięcznym terminem się umawiać i to ze wskazaniem przez nią, że położna ma znaleźć wolną wizytę. No ale pogadam z nią, może coś wymyśli dla sfiksowanej pacjentki hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie nie bylabym soba gdybym nie zrobila dzis testu dla porownania :P U gory wczorajszy z drugiego moczu na dole dzis z pierwszego- mam nadzieje ze to beta rosnie, a nie ze kreska sciemniala bo jest z pierwszych siuskow :D http://naforum.zapodaj.net/744cea856ed2.jpg.html Lekarz kazal w sobote przyjsc ale oczywiscie jutro perszingiem polece na bete, bo do soboty nie usiedze. Milego dnia wszystkim! :))) do mnie dzis przyjezdza tesciowa- ale nawet jakby byla MEGA upierdliwa to nie jest w stanie mi zepsuc humoru :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka dasz rade jakos hahha. Bym byla w domu to pewnie tez bym tak fiksowala. Ale 3 tyg idzie jakos przezyc. Do mojego dr tez jest taka kolejka ale zawsze znajduje miejsce dla mnie. Sylwia ja tez nie umialam na miejscu usiedziec najdluzsze 2 doby hahah. Ale teraz juz fajnie widac kreche :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaa28
Cześć Kobity:-) Sylwia no dziś juz lepiej widac więc beta rośnie:-D z jakiej firmy masz test ze przy takiej becie juz pokazał??? Jaka czulość testu? Moze będą pierwsze forumowe trojaczki haha w koncu mialas nacinanie otoczki, no nie? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×