Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

no i rzecz jasna milutka tez ubierała to bolerko jak na tym zdjeciu, bo to się tak na gołe ciało ubiera :D tez mysle, ze dobrze by mi zrobił. bardzo poważnie biorę taką opcję pod uwagę. myślę, ze całej naszej trójce by się przydał taki wyjazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy w zyciu bym nie wyszla w bolerku bez niczego pod spodem :D mialam koszulke na ramiaczkach ktora pozyczylam od mamy i podobno strasznie miala nitki pozaciagane :O mama stwierdzila ze mnie facet po krzakach ciagal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo pewnie tak było :classic_cool: nie zaprzeczaj ja juz sporo rzeczy po pijaku zniszczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisze sobie z moim bylym (Sangiem) i jestem na wiecznej fazie choleraaaaaa wygladam jak nacpana a co tam u Ciebie? i u Was wszystkich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nox, tlyko się nie rozkęcaj za bardzo z tym Sangiem. ajć współczuję, albo zazdroszczę :O no nie wiem jak to jest mieć taką fazę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj noxi u mnie wszystko dobrze chyba no wlasnie nie ciagal mnie po krzakach dokladnie to nawet nie wiem kto mi ta bluzke pozaciagal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie to sie czuje cale dnie jak pol przytomna, mocne sa te leki ale niebawem przywykne a sang mi doradxza potrzebuje go bo tylko on ten stan rozumie:D i za tydzien mam swojej lekarce przynies wiersze moje a one mi da film o cierpieniu bo stale jej nadaje o smierci ostatnio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie ostatnio Cię długo dosc nie było, nie dziwię się z resztą. A Twoj tez byl na takich lekach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio ludzie coraz zadziej tu zagladaja :( wsumie mi tez sie siedziec nie chce tylko na tym topicu ostatnio pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racje masz milutka.. nie pamietam kiedy widzialam blowww (tyle, ze ona uprzedzała, ze zniknie na jakis czas) niedziel rzadko pisze, a jesli chodzi o Staszka to mam nawet watpliwosci czy zyje.. :( Proszek tez rzadko zaglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to mam pewien problem z ex na nk ma zdjecia ze mna i chciala bym zeby znikly tylko ze on mysli ze tam nie ma profilu ze usuneli a ja go ostatnio odkrylam i sie zastanawiam czy napisac mu o tym czy po prostu tam wejsc i usunac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie Vodka, dlatego ja bym tego nie wytrzymala chyba w dzien raczej przypominam zombie, stale ktos mnie probuje wyciagnac gdzies i ozywic i jakos tak sie nie sklada zeby posiedziec. a jak juz padne to spie, albo slucham tylko muzyki. tak, on byl na podobnych lekach, zreszta na jakich nie byl bedzie szybciej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
millutka, nie wiem, napisz mu moze. Nox, no to ciężko. a ile jeszcze bedziesz te leki brała ? Grzesławie, ja jak już na jednym topiku zasiąde to się rzadko keidy ruszam gdzieś indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko mam nadzieje ze mnie nie zablokuje na gg po ostatnim podobno chodzil cala dyskoteke i mamrotal pod nosem ze tak byc nie moze czy jakos tak znajomi mi dzisiaj powiedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milutka, ale juz jest i on nie ma nic do gadania :D ide zrobic żarcie do pracy, o ile nie zjem wszystkiego w trakcie robienia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×