Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

zryty beret czyli przecpany lub przpity,ktos kto zachowuje sie nie normalnie ma rozne fazy i odskoki ja to tak rozumie do tego jeszcze dochodza zaniki pamieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, najgorsze byly napady paniki jak latalam po szkole i z rykiem wpadalam do sekretariatu ze ktos krzywo spojrzal. mialam taka sytuacje ze "kolezanki" pobily mnie w kiblu i podarly rajstopy a psycholog szkolna stwoerdzila ze sama je podarlam, ze nikogo nie bylo, ze sobie to uroilam na pewno. no i z gory bylam przegrana. dlatego nie lubilam szkoly na maxa. ja to bym chciala byc wiecznym dzieckiem, przeciez z wiekiem to tylko problemow przybywa. martwic sie tylko o to jak zdobyc kase na nowa plyte, czy rozkminiac milostki co rusz nowe...eh ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głupie suki. a ta pedagog tez nie lepsza. ja chyba też boję się dorosłości :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak kiedys ta jedna zobaczylam na fejsie to az mnie ciarki przeszly, takie sytuacje to sie pamieta, zreszta nie raz sie bilam, do specyficznej szkoly chodzilam :D doroslosc jest troche przykra... jeszcze do 30stki jest git, ale pozniej... masakra. a na starosc to juz zupelnie mi pewnie odwali i bede taka stara czarownica o ile dozyje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno się pamięta, a jesli nawet nie to i tak zostaje jakiś uraz, stąd się bierze dużo problemów emocjonalnych. Ja mam nadzieję, ze nie dożyję, z resztą planowalam już samobójstwo w wieku 40 lat :) nie chce zyc dluzej. w ogole nie chę życ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nade mna tez sie kolerzanki pastwily ale nic z tym nie robilam pozniej dolaczylam do nich sama :O raz na kolerzanke z nozem wyskoczylam,jedna pobilam bo mnie sprowokowala ta szkola to same problrmy byly ale wagary kochalam i to chlanie zamiast szkoly dzis juz praktycznie kazda z nich ma wlasne zycie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie mialas nic przez ten atak z nozem? ja mialam ekscentryczny styl ubuioru i kurva we mnie papierkami rzucali na przerwie nie raz, ale ja musialam byc soba. odcinalam sie i juz. choc zawsze pare bratnich dusz sie znajdywalo, na szczescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chlanie i wagary zaczelam dopiero w liceum. a tak nawiązując do tego noża to w wieku gimnazj. zawsze miałam przy sobie nóż albo scyzoryk jak gdzieś wychodziłam. raz na wycieczce tez groziłam takiemu poyebowi :D ale on był na prawdę pojebany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze mnie na szczęście nikt się nie smiał, przynajmniej nie tak, zebym ja to widziała, ale za dziwoląga zawsze mnie brano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego millutka czujesz sie staro ? bo wiesz.. ja trochę też. w ogole to żałuję, ze wczesniej się nie urodzilam. współczesny syf mnie przerasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staro, a ile masz lat? dziwolag... niewiele trzeba do takiego statusy, czasem wystarczy nie isc za tlumem :o choc np na koncertach lubie sie jednoczyc z tlumem, a np w autobusie to mnie trzesie jak w tloku musze jechac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za ten noz nie bo to po za szkolom bylo ale za to pobicie juz tak :O chcieli mnie ze szkoly wyrzucic i sprawe w sadzie zrobic na szczescie wszystko sie rozeszlo...ja pierdolle ja mam czarna przeszlosc dzieki niej moge nie dostac obywatelstwa wloskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na koncert nie chodzę :( choc KAT ostatnio byl w poblizu :( jakoś się boję.. kurwa :( wyobraź sobie Nox co ja dzien w dzien przeżywam wchodząc do busa, w którym są już ludzie.. albo co przeżywam kiedy muszę stać :O kurva

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ostro Milutka... Vodka busy to takie chyba mniejsze niz autobus. ostatnio mialam schize ze facet specjalnie sie o mnie ociera normalnie zaczelam klnac i sie przeciskac dalej, zrobilam z siebie debila no ale coz. nie lubie komunikacji miejskiej :D tylko pociagniem lubie jezdzic, to ma klimat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurva Nox jak mnie ktoś dotknie to dramat jest :O nienaiwdzę tego, jestem przeczulona, zabiłabym. wrrrr nienawidzę fizycznej bliskości z obcymi osobami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc niedziel mam 21 lat a czuje sie moze staro bo zbyt szybko zaczelam dorosle zycie :O i juz mi sie to znudzilo sama nie wiem.wczoraj nawet moj mi mowi ze gadam jak stara baba a ja na to ze czuje sie stara a on ze mloda dupeczka jestem a wcale sie tak nie czuje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nienaiwdzę kiedy w kolejce w sklepie na przyklad ktos się do mnie przybliża, kaze wtedy mojemu stanąć za mną, bo wtedy czuję się bezpieczniej i bardziej komfortowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba spojrzec na artystki, np Amy Lee ta z Evanescence, 30 lat a wyglada super, gra super, spiwa super i jest soba caly czas, albo Anja Orthodox... Wiec moze jednak nie bedzie tak zle i nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się zestarzeje beznadziejnie. one są artystkami,a ja nikim. zestrzeeję się szybko i bede starą nieszczęśliwa, sfrustrowaną babą. chyba, ze sie zabiję wczesniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez, nawet lekarzy od ciala nie lubie :o bliscy moga mnie dotykac, albo wlasny facet ale byle kto lepiej nie... ostatnio w sklepie obcy facet dotknal moj jogurt i go wywalilam wsciekla, ja zawsze z polki biore wszystko od tylu nie dotykane a matka sie smieje ze mam fiola. a ja jej mowie bierz zawsze to z tylu a nie podotykane i co tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie warto sie zabijac, stwierdzilam ostatnio ze nawet dla samej muzyki warto pozyc :) a ja jestem artystka, choc mniej znana, ale realizuje sie. pewnie ze wolalabym taka swiatowa skale, no ale coz. nie kazdy moze zmieniac swiat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj jak na kafe siedzialam to babcia przyszła do mojego pokoju i siadła za mną i dotknęła mnie w plecy ,myślałam, ze oszaleję, nie wiedziałam jak uciec, bo nie chcialam, zeby zauwazyla, ze jestem spłoszona, zaczelam sie powoli odsuwać do przodu, byleby nie czuć, ze mnie dotyka :O czasami potrafie w miejsach publicznych odskoczyć jak oparzona jak tlyko się ktoś zbliży :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie jak nie raz kogos pocieszam to tez go poglaskam po ramieniu, ale moze nie ma takich problemow. jednak babcia moze mnie dotknac, jak jade do babci to chodze z nia pod reke zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×