Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

żaba Letycja

aborcja to morderstwo najpodlejsze z możliwych - dokonane na bezbronnej istocie

Polecane posty

"skoro dziecko mające mózg i odczuwające ból jest dla ciebie zlepkiem komórek to w w takim razie ty też jesteś tylko zlepkiem genów - w dodatku niedoyebanych" dziecko tak - ale my tu o plodach rozmawialismy;) "i jak już pisali ci wcześniej - najpierw zapoznaj się ze stanowiskiem naukowym w tej sprawie, później się wypowiadaj, a nie pie**olicz próbując wmówić wszystkim że białe jest czarne" mi tam obojetne co inni robia/nie robia - dlatego blednie mnie oceniasz ze probuje "wmowic" - probuje to najwyzej fajna podoroz sobie zaplanowac - staram sie nie rozdrabniac emocji oraz energii na rzeczy niewarte tego, biedna oferma tego nie rozumie i marzy by bylo inaczej " ROR albo robi sobie jaja albo pisze naj**ana . widac kobita w innych topikach nie glupio sie wypowiada, ale tu odwala kaszane " ROR zawsze do wszystkie podchodzi na 1000000% powaznie;)))) a "na..na" nie pisze - bo nie mam problemow z alkoholem;))) aczkolweik dobrym winkiem i brandy w milym towarzystwei nie pogardze;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie wystarczy wychowanie do życia w rodzinie od 4 klasy podstawówki i co rok -aż do gimnazjum -" (...) jak mnie bawi ze w pl nadal myla edukacje seksualna z wychowaniem do "zycia w rodzinie" ;)))))) a co ma piernik do wiartraka? zajezda mi tu schizma sekty katolickiej;))) pierwszy seks to statystycznie nascie (16?) lat do zalozenia rodziny co najmniej 10 lat ;-)))) ten ciagly starch przed seksem - nadal widac w polsce obecny;)))) a warto rozmawiavc - to prowadzi ten gej tak? pospoeiszalski czy cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w koncu cos sie ruszylo
krotkotrwala*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×