Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

żaba Letycja

aborcja to morderstwo najpodlejsze z możliwych - dokonane na bezbronnej istocie

Polecane posty

!offerma, z resztą co cie aborcja obchodzi. Przecież ty i Jarosław nie wpadniecie. :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
". Dla mnie zlepek komórek, który nie przeżyje poza łonem matki to nie człowiek tylko dopiero materiał na człowieka. Amen." podobnie uwaza moj ginekolog z tym ze on uzywa nazwy plod, ale ginekolog ofermy (chodzi albo sam albo z mama tam najwyraznbiej;-) ponoc uwaza inaczej ;-)) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" i uważasz że to jest ok i że nie jest morderstwem usuwanie dziecka które spokojnie już mogłoby przeżyć samo poza organizmem matki?" jesli dziecko jest w stanie przezyc poza organizmem matki to mamy do czynienia z porodem - najpierw rodzi sie dziecko, potem lozysko (tak moj gin to ujal) i wtedy nawet ty mozesz sie tym dzieckiem zaopiekowac jesli tak bardzo chcesz a ta co poczela nie chce - oczywiscie z technicznego a nie prawnego pkt widzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a jak ma 6 miesięcy i 29 dni to można je wyszarpać po kawałku z macicy i będzie ok?" jej - alez ludzi maja fantazje;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie będą ci tu żadne "profesory" opowiadały o "życiu płodowym człowieka" skoro ty "wiesz" że "glut człowiekiem nie jest" ty jesteś upośledzony umysłowo czy po prostu idiota?" nudzisz ty wyedukowana na wikipedii (powolywala sie na to w innym watku o aborcji) offermo - podniecasz sie przezd monitorkiem ze inni maja fajny seks a jak antykoncepcja zawiedzie - to korzystaja z opcji aborcji i zadne twoje wypowiedzi tego nie zmienia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"żabo, nie kumasz podstawowych rzeczy." no popatrz, a ty taki kumaty jesteś, że o ja pierdolę. "A jak ciąża będzie zagrażać Twojemu życiu to umrzesz nie usuwając ciąży?" podaj przykład, kiedy ciąża może zagrażać życiu? no poza nowotworami i przerwaniem terapii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy wasza sekta wiedzę na temat życia płodowego człowieka to każe wam odrzucać w całości? skoro nie uważacie że płód to człowiek to chyba nie wierzycie że "rozwój płodowy człowieka" w ogóle istnieje, tak by wskazywała logika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjkkkkkkkkkkaaaaaaa
żaba wiedziałam że się czepniesz ta 6 miesiecy i 28 dni.......osz kurwa wiesz jakoś niechce mi się wypisywać cyferek tj wszystkich dni z kalendarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"już ci to tłumaczyłem sam nie wiem ile razy" a ja ci powiedzialam ze" tlumaczac" mi to samo tracisz czas - bo mnie to nie interesuje, w dyskusji wypada zapamietywac co interlokutor juz raz powiedzial;-)) " lekarz poszedł pielęgniarkę bzykać i drzwi nie zamknął czy jak?" glodnemu chleb na mysli;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"podniecasz sie przezd monitorkiem ze inni maja fajny seks a jak antykoncepcja zawiedzie - to korzystaja z opcji aborcji i zadne twoje wypowiedzi tego nie zmienia" ja się niczym nie podniecam tylko dziwi mnie że w XXI wieku jeszcze są idioci którzy w imię ideologii odrzucają dokonania nauki. przecież wystarczy w googla wpisać "życie płodowe człowieka" i wyskakuje masa informacji. a wasza sekta w to "nie wierzy". to jest coś niesłychanego. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" [zgłoś do usunięcia] !offerma a czy wasza sekta wiedzę na temat życia płodowego człowieka to każe wam odrzucać w całości?" kaze nam "sekta" dywagowac ze slepymi o kolorach - albo z ofermami o aborcjach;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"skoro nie uważacie że płód to człowiek to chyba nie wierzycie że "rozwój płodowy człowieka" w ogóle istnieje, tak by wskazywała logika." ich na pewno przyniósł bocian, albo znaleziono w kapuście. albo bocian wsadził do kapusty. i tak ich mamusia znalazła. :D tatuś natomiast podlewał kapustę konewką. gdzież by tam jakieś płody istniały. nie ma żadnej ciąży. przecież te kobiety z brzuchem wkładają sobie poduszki, żeby wyłudzić miejsce w kolejce na poczcie. ciąża to mit! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ja się niczym nie podniecam" toby tlumaczylo dlaczego jestes niekatywny na bodzce z zewnatrz;-) " tylko dziwi mnie że w XXI wieku jeszcze są idioci którzy w imię ideologii odrzucają dokonania nauki" to tych okresliles katolikow, jak sadze;-)) bo tak mi sie ten opis kojarzy " przecież wystarczy w googla wpisać "życie płodowe człowieka" i wyskakuje masa informacji" tak koncza offermy- na zawsze przezd monitorem;/ "a wasza sekta w to "nie wierzy". to jest coś niesłychanego. " amen;'-))) bo to sekta sterowana przez guru z palacem w rzymie ktory w mlodosci byl w hitler-jug. i lubi troszke perwersji;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" [zgłoś do usunięcia] i znow ten idiota ror wrocil na forum by propagowac aborcje , dziecko idz sie leczyc na nogi na glowe juz za pozno " nie aborcje - a prawo do aborcji, co za ignorancja;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr._House
beliar-to co tobie się wydaje to tylko twoje subiektywne odczucie, natomiast nauka nie określa ani nie narzuca żadnej granicy "stawania się człowiekiem", bo od momentu uzyskania dna staje się odrębnym organizmem to że medycznie nazywa się płodem to wcale nie wyklucza tego że nie jest człowiekiem- to tylko określenie stadium rozwoju tak samo jak np. noworodek, niemowlę, nastolatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozemy ruszyc na chiny, tam zabijaja juz narodzone dzieci w specjalnych osrodkach, tego kurva swiat nie widzi i to jest kurva dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie ciekawi jak oni godzą swoje wierzenia że "płód nie jest człowiekiem" z takimi zagadnieniami jak "życie płodowe człowieka" czy "rozwój płodowy człowieka". przecież to tak jakby współcześnie być wyznawcą boga "ra" i wierzyć że "ziemia jest płaskim dyskiem spoczywającym na sześciu krokodylach". jak to niby pogodzić ze współczesną astronomią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie wierzycie w to?" wierzymy - tak samo jak w nipokalane poczecie;-))) "kraj analfabetow typu nox i idiotek typu ror , tylko sie modlic by ktorys kraj wypowiedzial nam wojne " nam? szczerze watpie zebysmy byli w tym samym kraju;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nauka nie określa ani nie narzuca żadnej granicy "stawania się człowiekiem", bo od momentu uzyskania dna staje się odrębnym organizmem" odrebnym organizmem staje sie po odlaczeniu od ciala matki;-))) as easy as it is;-))) "to że medycznie nazywa się płodem to wcale nie wyklucza tego że nie jest człowiekiem- to tylko określenie stadium rozwoju tak samo jak np. noworodek, niemowlę, nastolatek " tak samo jak kilka cegiel razem nie jest domem - ale kiedys domem moze sie stac;-) natomaist traktowanie kila cegiel jako dom jest niemozliwe;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" [zgłoś do usunięcia] ror spiedalaj do swojego brudasa robic mu laske nie bedziesz mi sie tu klocic z offermusiem" kolejni co to fantazjuja na moj temat - pomarzyc dobra rzecz;-)) a offerma moze swoja ciekawosc z zycia plodowego przeniesc na sfere seksualnosci - to by cie rozluznilo?;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"odrebnym organizmem staje sie po odlaczeniu od ciala matki" lekarze (a szczególnie te najgorsze "mohery" - genetycy) twierdzą zupełnie co innego. naprawdę zrób sobie ten test dla gimnazum to ci powinno wiele rzeczy wyjaśnić. np to że krew dziecka i krew matki nie mieszają się, że łożysko jest organem wspólnym dziecka i matki. i że w ogóle istnieje "dziecko i matka" wbrew bredniom które ciągle wypisujesz. jeszcze raz wkleję żebyś nie musiała szukać: http://www.testyopinie.pl/test/281/zycie_plodowe_czlowieka_test_z_biologii.html#panelSzczegolowegoOpisuTestu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"lekarze (a szczególnie te najgorsze "mohery" - genetycy) twierdzą zupełnie co innego" to widocznie twoi lekarze a ty nie ejstes wiarygodnym zrodlem co juz wielokrotnie udowodnilas;-)) bez wzgledu na twoja ekscytacje zycioem plodowym , podawane linki z wikipedii oraz testy dla gimnazjalistow, wywody paranaukawe itp. - aborcja zalezt tylko od kobiety i tylko ona o tym decyduje, wedlug prawa polskiego nie ponosi za taka decyzje szczesliwie zadnej kary, wiec nawet seks w ktorym antykoncepcja zawiedzie nie musi sie konczyc wychowywaniem dziecka - to tylko kobieta , jej swiatopoglad, widzimisie, wrazliwosc lub jej brak okreslaja czy dokonac tego zabiegu czy nie, tylko ona decyduje hjaki ma stosunek do poszczegolnych czesci swojego ciala - w tym do macicy, lechtaczki oraz zawartosci macicy - jak bedzie miala kaprys to usunie cala macice , jak rowniez wtsawi sobie implanty w piersi (zwyczajowo decyduja wzgledy zdrowtne), ale nie zawsze - znam przy padek ze po aborcji laska zdecydowala sie na sterylizacje, oferma - bedziesz mial kobiete - bedziesz siedzial i dyskutowal z nia o tym, a poki co twoje udowadniania na nic sie nie zdadza....wlasnie dlatego ze sa twoje , kogos kto nawet nie zakosztowal intymnosci - a borcja to intymna decyzja kobiety czsaem danej pary (w zaleznosci jak kobieta zdecyduje) i twoje wywody ze krew sie miesza - sa przezabawne z pktu widzenia tej dyskusji, bo sa kobiety dla ktorych to tylko zlepek komorek (osobiscie tak uwazam) al nawet gdyby te kobiety ci przytaknely to w przypadku zaistnialej sytuacji twoje naukawe dowody sa nic niewarte bo liczy sie spontanicznosc ortaz emocjonalsnosc chwili, ich chwili amen!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a 7-miesięczne przeżyje na bank poza łonem matki, więc jak aborcja w tym czasie ma nie być kurfa morderstwem?" zwyczajnie - as easy as it is;-))) "Ror tepaku jeden Ma inne DNA- więc jest odrębny" jesli zyje samodzielnie jest odrebny;-) zdania w tej kwestii nie zmienie - ale pomodle sie zeby wam przeszlo;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wedlug prawa polskiego nie ponosi za taka decyzje szczesliwie zadnej kary" za mordowanie żydów w III rzeszy też nikt kary nie ponosił, wręcz przeciwnie, karane było pomaganie im. i jakie to ma niby znaczenie? te twoje argumenty tylko obnażają coraz bardziej twój debilizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bo sa kobiety dla ktorych to tylko zlepek komorek " dokładnie tak jak w III rzeszy byli ludzie dla których żydzi byli "podludźmi", czy to ich usprawiedliwia? czy ich zbrodnie przestały być zbrodniami bo wg własnej ideologii nie uznawali żydów za ludzi (czyli "ludzi" nie mordowali)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"twoje naukawe dowody sa nic niewarte bo liczy sie spontanicznosc ortaz emocjonalsnosc chwili, ich chwili" no tak, jeżeli dla ciebie usprawiedliwieniem zabójstwa jest "emocjonalność chwili" to naprawdę powinnaś się leczyć psychiatrycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×