Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

żaba Letycja

aborcja to morderstwo najpodlejsze z możliwych - dokonane na bezbronnej istocie

Polecane posty

Tak prawdę mówiąc nawet w przypadku ciąży podwyższonego ryzyka (czy jak to się tam nazywa) kobieta powinna, moim zdaniem, mieć prawo wyboru czy chce nadstawiać własny kark.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem aborcja powinna być legalna i moralnie nie budzi mojego sprzeciwu tylko i wyłącznie gdy ciąża niesie ryzyko śmierci dla kobiety. Rozgraniczanie do tego mieisąca to tylko płód, możan usunąć, jest niesmaczne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możen nie morduję tych plemników ale skazuję na śmierć przez spłukanie ich w kiblu. Szok, pójdę do piekła, Pambuk mi nie daruje tego onanizmu. Masakra. A do rzeczy. W Polsce jest skłonność do chronienia ,,życia" obojętnie jakiego za wszelką możliwą cenę. Goowniara zachodzi w ciążę w obojętnie jaki sposób- rodzi. Potem rośnie taki wykolejeniec bez perspektyw. inny przykład, facet rozpierrdoli głowę na motocyklu, jest rośliną, nikt nie pozwoli mu odejść w sposób godny, tylko na siłę podtrzymują roślinę przy życiu ( gdybym ja wyczesał co też może się zdarzyć, wolałbym żeby mnie dobili. Ja to nie wiem, choojowo u nas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" bredzenie że to TYLKO płód jest po prostu śmieszne." moim zdaniem nie - to jest terminologia medyczna i neutralna "płód jest oddzielnym człowiekiem, dlatego też wg prawa może dziedziczyć." nie nie jest oddzielnym bytem - zyje w lonie matki "podobnie zabójstwo kobiety w ciąży kwalifikuje się jak podwójne morderstwo." podaj zrodlo - bo na razie to puste slowa;/ "w momencie poczęcia i połączenia 2 komórek powstaje nowe DNA, które określa wszystkie cechy człowieka - całkowicie nowej istoty." to dopiero moze byc nowa istota - o ile natura pozwoli;-) ]tak samo jak dom buduje sie z cegiel ale kilka cegiel to jeszcze nie dom;)) "oczywiście większość ludzi woli się okłamywać i mieć sumienie czyste (bo nieużywane), ale nie zmienia to faktu, że aborcja jest najbardziej okrutnym i niesprawiedliwym morderstwem, jakie może zaistnieć" to nie jest morderstwo - i nie kobieta dokonujaca aborcji nie podlega pod zaden paragraf np. w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szczescie historia pokazuje ze rzeczewistosc odbiega od twoich...uronien/podnmiet? "[zgłoś do usunięcia] Robert Borok Nie ma czegoś takiego jak ciąża po gwałcie bo prawdziwy gwałciciel najpierw gwałci a potem zabija ofiarę." A jak suka twierdzi ze została zgwałcona to łże bo jak niby została zgwałcona jak żyje gwalt to wprowadzenie penisa do pochwy albo odbytu sila - to nie jest smiertelne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabo, jak jesteś całkowicie i definitywnie przeciw aborcji to gdy zajdziesz w ciażę, a ciąża będzie zagrażać Twojemu życiu to bądź honorowa i nie usuwaj tej ciąży tylko umrzyj. Oczywiście źle Ci nie życzę, tylko delikatnie daję do zrozumienia że usunięcie nierozwiniętego gluta to mniejsze zło niż skazywanie tego gluta na życie bez rodziny za jakiś czas i tak dalej. Możecie sobie pieprzyć o tym że ten kto nie ma możliwości na utrzymanie rodziny ten nie doopczy. Prawda taka, że teraz coraz to młodsze popuszczają szpary, świat się zmienia (na gorsze) toteż pasuje przyjąć taki sposób myślenia, żeby szedł wraz z duchem czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak przy okazji - mówicie o zdrowiu kobiety, a co jeżeli ciąża może mieć koszmarny wpływ na psychikę, ale niekoniecznie niebezpieczna fizycznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie wnerwia, ze dziecko jest zawsze najwazniejsze a kobieta musi zniesc kazdy bol itd... to nie jest sprawiedliwe, ale ok. sama bym nie usunela, bo chce dzieci. ale z gwaltu na pewno, chocby sama i kosztem zycia, bo tego nikt by nie zniosl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"[zgłoś do usunięcia] Robert Borok Zasługujesz na śmierć" eee, tam;-) tanio podrywasz;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pitolenie o szopenie
Od kiedy decydowanie o czyimś życiu to prawo wyboru? Że nieukształtowana jeszcze forma człowieka? Ale właśnie "człowiecza", to nie żaden kosmita, tylko człowiek ktoś kiedyś wymyślił jakąś głupią umowną granicę trzech miesięcy- i wszyscy się na to łapią, a tak naprawdę czy miesiąc, trzy czy osiem- to cały czas ta sama istota, tyle że inaczej ukształtowana ta teza że przed trzecim miesiącem nie jest człowiekiem, a po trzecim miesiącu nagle się nim staje jest naprawdę śmieszna biorąc pod uwagę to że tak naprawdę nie da się naukowo rozróżnić od kiedy człowiek staje się człowiekiem, więc z biologicznego punktu widzenia jest nim od chwili zapłodnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Robert Borok Jesteś głupia jak but. To kobieta zerwała z drzewa owoc poznania dobra i zła " twoj kontakt z sutannikami wiele by wyjasnial;-)))))) z sutannikiami oraz tymi ich przydlugimi ...histiryjami;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle, ze ten nowy czlowiek bez ciala matki nie przezyje ani sie nie wyksztalci :) zreszta faceci nie powinni sie wypowiadac, bo to ich zupelnie nie dotyczy. nie oni rodza, wiec co moga wiedziec o tym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ktoś kiedyś wymyślił jakąś głupią umowną granicę trzech miesięcy- i wszyscy się na to łapią, a tak naprawdę czy miesiąc, trzy czy osiem- to cały czas ta sama istota, tyle że inaczej ukształtowana" ten ktos to pewnie lekarze;-))) wiesz kilka cegiel to jeszcze nie dom - ale jak je bedziesz sukcesywnie ustawaic to kiedys z tego bedzie dom;-) as easy as it is;) " Jak suka wpuszcza penisa do pochwy to musi być gotowa na założenie rodziny" nie musi;-) moze potem sie poddac aborcji;-)) "Dlatego seks tylko po ślubie. " no tak - dla niektorych nawet po slubie sie nie zdarza;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Beliar Moim zdaniem glut staję się człowiekiem gdy jest wykształcony na tyle że mógłby już przeżyć poza łonem matki. Amen. " amen;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem sam. :) A po charakterze bełkotu (nie mylić z pisaniem) już kojarzę kim jesteś Robercie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"[zgłoś do usunięcia] Beliar Robert, kafe nie ukoi twoich ran. Kiedy ksiądz wprowadzał swojego członka do twoich ust lubieżnie śmiejąc się przy tym i wypowaidając ochrypniętem od wina mszalnego głoszem ,,ciało chrystusa" to trzeba go było ugryźć w napleta, pierrdolnąć w łeb gromnicą i wiać a nie grzecznie wszystko połykać a teraz sypać koorwami i choojami na lewo i prawo na forum. " to akurat nie jest smieszne bo sutannicy w krajach takicj jak polska sa parwie bezkarni,, nawet czlowiekowi w domu prezskadzaja i przylaza - gorzej niz akwizycja (choc na osedlu wisiala karta ze akwizytorom wstep wzbroniony) to przylazl jeden z drugim;/// i jeszcze jak lustrowla moja bielizne wzrokiem jak mu drzwi otworzylam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROR, mnie też wcale kościół nie śmieszy. On mnie poprostu wkurrwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pitolenie o szopenie
Heh czyli dopiero po urodzeniu jest dla was człowiekiem? I co to zmienia? Po za tym że to tylko zmiana środowiska? Nadal jest zależny od matki i bez opieki by zmarło wasze argumenty są "na siłę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szopen, nie czaisz bazy. Chodzi o to że glut Bogumił, bądź zygota Genowefa nie ma szans przeżyć choćby skały srały. Żadna technologia ani nic z tych rzeczy nie podtrzyma takiego życia. Ani glut Bogusław ani zygota Genowefa nie są ludźmi. Natomiast jeśli bobas jest już rozwinięty do tego stopnia, że jak przypadkowo urodzi się stając się wcześniakiem i jest szansa podtrzymać go przy życiu żeby rozwinął się w pełni to wtedy dopiero jest człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nirq
zabiłybyście własne dziecko cwaniary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Heh czyli dopiero po urodzeniu jest dla was człowiekiem?" tak - po odlaczeniu od lona matki - samodzielnie przezyje chyba od 22 tyg. ciazy - tak lekarze zakldaja;-0 "I co to zmienia? Po za tym że to tylko zmiana środowiska? Nadal jest zależny od matki i bez opieki by zmarło" nie jest zalezny od drugiej osoby - niekoniecznie tej samej w ktorej ciele sie rozwijal "wasze argumenty są "na siłę"" masz parwo do swojej oponii, a ja do swojej;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"[zgłoś do usunięcia] nirq zabiłybyście własne dziecko cwaniary?" nie, nie skrzywdzilabym fizycznie drugiego czlowieka celowo, ale aborcja to nie morderstwo i kobieta poddajaca sie aborcji nie podlega pod zaden paragraf np. w polsce;-) as easy as it is;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert Borok
Jestem tu pierwszy raz nie chce mi się logować na czarno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×