Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jestem_ulegly

W poszukiwaniu dominującej Kobiety.

Polecane posty

Ogólnie to popieram, także twierdzę, że to powinno raczej zostać między mną a Panią. Choć wiadomo, że pewne drobne odstępstwa od reguły mogłyby być możliwe, ale trzeba by się nad tym dobrze zastanowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fideliusz kastro
gorzej jeśli taka sytuacja wyjdzie spontanicznie to już nie ma sie nad czym zastanawiać. A kiedyś miałem taką historię, poznałem na portalu bdsm kobietę, która właśnie lubiła takie bardziej drastyczne zabawy bdsm. Troche pisaliśmy i w końcu dała sobie spokój bo zauważyła że nie lubie takich zabaw (no może troche lubie :) - ale gorący wosk lany na genitalia, to ja dziękuje). Pisała że związała by mi przyrodzenie, zwiąże mnie i będzie mi lać wosk na genitalia. Później pisała że "dostane niezły wpierdool jak sie spotkamy". Potem wyłudzała tylko ode mnie nagie zdjęcia żebym jej wysyłał. Najbardziej mnie zniechęciło gdy pisała co sądze o trójkącie - ona dominująca, dwóch facetów uległych. Także teraz jak myśle o tej dziewczynie to z jednej strony bym chciał ją poznać ale z drugiej to jeszcze by mnie uwiązała jak na smyczy i nie mógłbym nawet kiwnąć palcem bez jej pozwolenia i długo bym z nią niewytrzymał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, jasne, że można się bawić w BDSM, nawet hardcorowo. Kwestia jest tylko taka, że to wszystko musi mieć jakieś ład, porządek no i "opakowanie". Nie wiem, czy chciałbym się umawiać z dziewczyną, która pisze do mnie, że "dostanę wpierdol", nawet nie tylko ze względu na ból itp. ale po prostu na brak kultury. Prostaków żadnej normalny człowiek nie lubi :) i tyle. Wiem, że niektórzy bawią się w gorący wosk. Osobiście nie próbowałem, nie kręci mnie to jakoś, a już na pewno nie na genitalia. Potrzebuję ich :) Tak jak mówię, ogólnie sprowadza się to do tego, że można wszystko, ale z umiarem, nawet "hardcore".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ragnarok - raz na rok
kto to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proxxy prroxy
kocham mothman'a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proxxy prroxy
moja dziewczyna przycisnęła stopą moją głowe do ziemi i zaczeła wyrywać włoski z mej wątłej grzywki (czyt. pukiel)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuję nie schodzić z tematu. Jesteście tu, dominujące ? Wiem, że niektórzy nie umieją zachować kultury, ale wypowiadały się tutaj naprawdę ciekawe osoby, więc myślę, że warto dołożyć Wasze zdanie. Zapraszam wszystkie dominujące (i nie :)) Panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odświeżam temat, bo wciąż aktualny :) ============== Ogłoszenie ============== Szukam dominującej kobiety, najchętnie o skłonnościach przywódczych. Interesuje mnie usługiwanie i spełnianie zachcianek takiej Kobiety. Jestem młodym, kulturalnym i inteligentym mężczyzną, który wie czego chce. Znam swoją wartość, co nie przeszkadza mi marzyć o służeniu Kobiecie. Mam nadzieję, że uda mi się te marzenia urzeczywistnić. Oczywiście, żeby była jasność, ogłoszenie nie ma charakteru finansowego, nie oczekuję pieniędzy ani ich nie oferuję. ============== Ogłoszenie ============== To tak gwoil przypomnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie, źle mnie zrozumiałeś. Miałem na myśli po prostu to, że zamieniłbym się z nim, że to ja mógłbym tam stać, a nie on :) W tym sensie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich... obejrzałam sobie tą fotkę, one rozchichrane a jemu chyba odfrunął ptaszek, przypadek? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foxy Lady, dobrze, że jesteś :) Heh, no fakt, że gdzieś go chyba zgubił, ale sądziłem, że nie warto już o tym wspominać :) bo ogólnie, ten pan nie zachwyca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha, no nie zachwyca... nawet nie jestem ciekawa jak wygląda pod tą maską ;) Co tam słychac u uległych?? Widzę, że niezbyt duzy ruch w interesie... to dobrze, będe miala mniejszą konkurencję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Także mam wrażenie, że gdzieś się pochowali :) Odświeżyłem nawet nieco podobny wątek, apropo Femdom: ===> http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3446712&start=630 ale jakoś nie spotkał się z odzewem. Bardzo żałuję, bo jak się sam przekonałem, nawet pisząc posta na Kafeterii można natknąć się na niesamowite wręcz osoby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to jak najbardziej.. też bym chciał być na jego miejscu !... ooo FOXY ! :)... gdzie byłaś szefowo?.. nic nad nami nie chcesz dominować ostatnio :(.. FOXY jestem ciekawy jak wyglądasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponownie odświeżam temat. Chyba zrobię sobie specjalny szablon do wklejania w okno posta na tą okoliczność :) Tradycyjnie już, zapraszam wszystkie dominujące Kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich uległych. Gdzie jestescie chłopaki?? Prosze mi podogadzać :)Zdalnie co prawda, ale mi wystarczy. A wyglądam... nieźle ponoć ;) Niewysoka, szczupła szatynka z niebieskimi oczętami. Reszte sobie musisz wyobrazic :) Może Wam zadam zadanie bojowe: przychodze z pracy po wyjątkowo cięzkim dniu i mówię: Kotku, zatroszcz sie o mnie proszę. Nie wiem czego bym chciała konkretnie. Jak mi zorganizujecie popołudnie i wieczór? Pofolgujcie wyobraźni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bunt na pokladzie :(.. poszukaj tematu CHCIALYBYSCIE NIEWOLNIKA.. chyba na wczesniejszej stronie jest.. zobacz fotke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tej roli z nogami na podnóżku nie... straszne marnotrawstwo potencjału. Uwielbiam dotyk, więc "przygarnęłabym" raczej tego Pana na smyczy, który liże nogę swojej Pani. Ja mam całe cialko chętne do dotykania i lizania, głaskania, masowania, całowania itd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×