Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jestem_ulegly

W poszukiwaniu dominującej Kobiety.

Polecane posty

Foxy_Lady: Heh, widzę, że czytamy sobie w myślach :) Muszę jednak dodać od siebie, że "poniżenie" jest całkiem przyjemnym uczuciem, tylko nie każdy rozumie je tak samo. Dla przykładu, jeśli idziesz ze swoją Panią po plaży, a Ty niesiesz w ręku jej buty, a po jakimś czasie ona dyskretnie daje Ci sygnał, żebyś przyklęknął ( po prostu się schylił) obok niej, oczyścił Jej stopy z piasku i włożył buty, to jest to w pewnym sensie poniżające (np. choćby ze względu na aspekt publiczny, itp.). Ale jest to rodzaj poniżenia, który podnieca i buduje więź z Panią (oczywiście, to tylko drobny przykład :)). Jeśli natomiast poniżenie rozumiemy poprzez fakt, że owa Pani każe nam przyglądać się, jak np. uprawia seks z innym mężczyzną, to też jest to poniżenie, ale takie, które odbiera godność (i sens, wg mnie, całej zabawie). I na coś takiego nigdy bym się nie zgodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uległy, troche o poniżaniu... Jesli jest, tak jak opisujesz, daje Ci dyskretny znak a Ty delikatnie i z czułoscią dotykasz moich stóp, ja w tym czasie zamykam oczy i rozkoszuję sie dotykiem Twoich dłoni, nie ma w tym nic poniżającego. Jesli po zalożeniu bucików usmiechnieta dam Ci buziaka, to otoczenie pomyśli w wiekszości "jezu... jacy oni sa w sobie zakochani, jakiego ona ma wspaniałego faceta. Mój by nigdy tego dla mnie nie zrobił". Generalnie baby lekko zazdroszczą, męzczyźni inteligentni wezma to za przyklad, pomysł na sprawienie przyjemności swojej połowicy, a "buraki"... ich zdanie sie nie liczy :) Jesli natomiast rozgadana przez telefon wyciagam do Ciebie noge i beznamietnym tonem rozkazuje Ci "ubierz mi buty" patrząc pogardliwie jak mi je zakładasz i zerkajac na boki, czy aby wszyscy to widza to tak... bedzie to poniżające i otoczenie pomysli "on idiota, ona zimna suka". Czy coś jest poniżające, czy nie zależy wyłącznie od intencji kobiety i zgody oraz przyjemności jej męzczyzny w wykonaniu dla niej jakiejś czynności. Odbiór przez otoczenie nie ma wiekszego znaczenia, wazne, że kochankowie sobie ufają i obojgu to sprawia frajdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foxy Lady: Jest dokładnie tak, jak piszesz. Mnie chodzi o pewien rodzaj seksualnego napięcia, które często pojawia się właśnie w takich drobnych gestach, słowach, itp. Myślę, że najprościej to wyjaśnić na innym przykładzie. Weźmy np. zakupy w sklepie obuwnicznym. Jako uległy i do tego mający bzika na punkcie kobiecych stóp, bardzo chętnie podawałbym i sam zakładał mojej Pani buty, gdy ona siedziałaby sobie na pufie/krześle/itp. w sklepie i tylko mówiła, które buty jej się podobają i które jej jeszcze przynieść. Czy byłoby to poniżające ? No oczywiście samo w sobie jakoś tak bardzo nie, ale ten aspekt, że robi się to publicznie i że to mężczyzna tak "biega" wokół swojej Kobiety powodowało by właśnie ten rodzaj napięcia seksualnego, o którym mówię. Przykładów oczywiście można mnożyć, ale myślę, że teraz lepiej wiadomo, o co mi chodzi. Oczywiście, lubię także inne zabawy, ale jak mówiłem wcześniej, to już kwestia intymna, między mną, a moją Panią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też Kobieta
Robicie z tematu troche mdla owsianke niby ksiaze na bialym koniu szuka swej krolowej? Bleh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambitny facet..
Zawsze jak czytam wasze wpisy ....to stoi mi pala. Taki zwiazek hylby dla mnie cholernie podniecajacy ,ale balbym sie ,ze partnerka w koncu sie mna znudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też Kobieta: Z całym szacunkiem, ale co tutaj jest niby mdłego ? Bo nie podajemy linków do filmików, nie wyzywany nikogo, itp. :) ? ambitny facet.. >> Zawsze jak czytam wasze wpisy ....to stoi mi pala. No, może ja bym tak tego nie ujął ale ... Wiem i rozumiem, o co chodzi :) Mnie taki związek także bardzo by podniecał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też Kobieta Robicie z tematu troche mdla owsianke niby ksiaze na bialym koniu szuka swej krolowej? Bleh Kobieto... nie mam dla Ciebie innej propozycji niz poszukac tematu, w którym napalony wielki kutas poszukuje napalonej mokrej cipki tudzież chetnego odbytu... tam owisianka jest znacznie bardziej pikantna. Tutaj sprawy toczą sie nieco wolniej... napięcie erotyczne buduje sie w zupełnie inny sposób. Stopniowo. Tutaj uległy mężczyzna cały dzien pracuje na to, by jego Pani wybuchla w nocy jak niespokojny wulkan. Przygotowując posiłek, by nie traciła energii na sterczenie przy garach, masując plecy, by poczuła się wolna od napięcia i stresu z całego dnia pracy, szykując wonną kapiel, by rozmarzyła się, masując stopy, by stopniowo wzbudzić napięcie erotyczne, nacierając wygrzane w kąpieli ciało oliwką, by... nie wytrzymała tego napięcia i kochała sie z nim z pasją, przelewając na niego całą swoja zaoszczędzoną w ciagu dnia i spotęgowaną energię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambitny facet
Patrzcie co znalazlem...krew z mozgu odplywa..Poradnik dla dominujacych kobiet. - każ mu do siebie mówić Proszę Pani - sama wymyśl mu upakrzające pseudo(możesz np zwracać się do niego, również przy innych, żeńskim imieniem, moja Kasiu itd - zatrudniaj go do zeńskichprac domowych (gotowanie, sprzątanie) oczywiście w fartuszku, każ np wyprać twoją bieliznę przy użyciu tylko języka! - każ mu nosić swoją bieliznę - np zakładać do pracy twoje noszone majteczki, zeby ciągle myślał o swojej Pani - często go zwymyślaj, policzkuj i pluj mu w twarz (do ust), również przy innych - użyj jego twarzy jako krzesełko do oglądania telewizji, czytania książek itd. - wsadź jego nos między twoje pośladki a będzie w siódmym niebie! - wymyślaj mu za byle co wymyślne kary (np. klęczenie w kuchni nago, z twoimi rajstopkami i spódniczką na twarzy) - spuszczaj mu lanie na goły tyłek - każ wchodzić po biurko, ławę, całować twoje buciki i stopy i błagać o litość - niech sobie zrobi tatuaż ze stylizowanych twoich inicjałów - zrób mu trochę kompromitujących zdjęć (w makijażu i twojej bieliźnie) i szantażuj go że wyślesz je do jegorodziny i pracy - zadawaj mu ból fizyczny - policzkowanie, bicie (kopanie) i zgniatanie klejnotów, stawanie obcasami na dłoniach, ciele i twarzy - zaproś koleżanki a on niech robi za kelnera, pokojówkę itd . - zabieraj go ze soba do toalety, w początkowym stadium niech leży pod twymi nogami, gdy ty siedzisz na desce, później (jeśli ci to nie przeszkadza), możesz nawet wkłądać jego głowę do muszli i spuszczać wodę, bądź wsadzać go sobie pod pupę! (to wersja dla odważnych - ale samiec nie ma szans, jest twój na wieki!!) - ewentualnie inna wersja dla odważnych mozesz sobie sprawić sztucznego członka na pasku, i wykorzystywać swojego samca jako prywatną dziwkę! Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambitny facet
Eh...to jest zbyt piekne by bylo prawdziwe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że to pisał ktoś, kto zajmuje się tylko fantazjowaniem, a nie realizacją tych rzeczy w praktyce :) W praktyce bowiem, można by niektóre z nich zrealizować, choć raczej nie w takiej postaci, jak tu podano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaah
Ten poradnik to pisal ktos kto ma gleboka potrzebe bycia upokarzanym a nie uleglosci i uslugiwania :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Coś tu cie cicho zrobilo... A ten poradnik nie jest dla kobiet. To jest poradnik dla sadystek. I chyba nie służy do obsługi uleglego a do obsługi masochisty. Przynajmniej w moim odczuciu, bo po rozmowie z chlopakami widzę różnice pomiedzy tymi "gatunkami" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się. Służenie/usługiwanie Kobiecie a bycie przez nią pogardzanym to dwie różne rzeczy. Oczywiście, chciałbym jednak jednoznacznie powiedzieć, że praktyki BDSM to nic złego i sam jestem ich wielkim fanem :) Rzecz jasna, nie wszystkich no i przede wszystkim nie w każdych warunkach. Poza tym, takie "praktyki" traktuję jako pewną zabawę, grę. Może ona trwać nawet i parę dni, ale mimo wszystko jest to gra, a nie prawdziwe życie. Myślę, że mógłbym odpowiadać Kobiecie, która potrzebuje mężczyznę, partnera ale i służącego. W takiej roli bym się odnalazł. Powyżej jednak bardziej przypomina mi to rolę przysłowiowego "jelenia", którym mimo głęboko zakorzenionej uległości wobec Kobiet, nie jestem :) Chciałbym także ożywić nieco temat, więc może powtórzę, dla tych, którzy wcześniej nie widzieli: ===== Ogłoszenie ======= Szukam dominującej Kobiety, która czerpie radość z faktu, że może dominować nad swoim partnerem. Oferuję swoją uległość i wielką chęć spełniania zachcianek mojej przyszłej Pani. ===== Ogłoszenie ======= To tak tylko dla przypomnienia, dla tych, którym nie chce się czytać całego wątku (choć polecam). Zapraszam wszystkie dominujące Kobiety, a także te nie-dominujące do wymiany zdań i poglądów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fidel castrat
towarzyszu... na północ ruszajmy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fidel castrat
A wy co o tym sądzicie? Kontrakt niewolniczy *W dniu ............................. w .............................. pomiędzy: Panią .................................................. ........ zamieszkałą w .................................................. ...............................legitymującą się dowodem osobistym nr .................................................. ... zwaną dalej ?Panią?; a .................................................. .. zamieszkałym w .................................................. ......................... legitymującym się dowodem osobistym nr .................................... zwanym dalej ?niewolnikiem? * zawarto umowę treści następującej: * 1 ?Niewolnik? zrzeka się wszelkich praw przysługujących człowiekowi i oddaje się ?Pani? do dowolnego rozporządzania na zasadach przedmiotu. Jednocześnie, jako ?niewolnik?, oddaje wszelkie przedmioty i prawa będące jego dotychczasową własnością na rzecz ?Pani?, która może od tej chwili swobodnie nimi dysponować. Ponadto zobowiązuje się do dopełnienia wszelkich czynności formalno-prawnych do skutecznego przeniesienia tychże praw na swoją ?Panią?. Będąc niewolnikiem wszystko to co otrzyma lub zyska w czasie niewolniczej służby stanie się własnością jego ?Pani?.* Jako przedmiot praw może być wypożyczany, wynajmowany bądź sprzedany przez ?Panią? osobom trzecim. * 2 ?Niewolnik? zobowiązuje się w czasie trwania umowy wykonać wszelkie polecenia i rozkazy swojej ?Pani? bez względu na stopień ich trudności. * 3 Pełniąc służbę ?niewolnik? zobowiązuje się wykonywać wszelkie rozkazy ?Pani? sumiennie i natychmiast po ich wydaniu przez ?Panią?. * 4 ?Niewolnik? jako przedmiot praw może być przez ?Panią? wykorzystany do dowolnych prac, posług, także wobec osób trzecich. ?Pani? jako właścicielka ?niewolnika? może czerpać z jego pracy korzyści finansowe ? również poprzez kierowanie ?niewolnika? do określonych prac na rzecz osób trzecich. Jako przedmiot może zostać również wypożyczony a nawet sprzedany, do czasu zakończenia kontraktu. Jednakże, jeżeli ?Pani? zdecyduje się sprzedać ?niewolnika? osobie trzeciej niniejszy kontrakt nie może zostać później przedłużony przez nowego właściciela jak by to wynikało z 9. * 5 ?Pani? ma prawo stosować wobec ?niewolnika? wszelkie kary za uchybienia w jego obowiązkach, a także może znęcać się nad nim dla Swej rozrywki. ?Niewolnik?, będąc przedmiotem, może być przez ?Panią? używany w dowolny sposób i tak jak przedmiot może zostać uszkodzony, bądź nawet zniszczony ? zależy to wyłącznie od woli ?Pani?, na co ?niewolnik? w pełni się zgadza i co w pełni aprobuje. * 6 W okresie trwania umowy ?niewolnik? zobowiązuje się do powstrzymania się do przestrzegania ?Regulaminu?, który przygotuje dlań jego Właścicielka. * 7 Niniejszy Kontrakt obowiązuje od dnia ...................................... do dnia ..................................... * 8 Umowa może zostać unieważniona przed zakończeniem w/w okresu tylko przez ?Panią?. * 9 Umowa może zostać przedłużona w trakcie jej trwania tylko przez ?Panią? ? może ona tego dokonać bez zgody ?niewolnika? przy czym przedłużenie niniejszej umowy ma wobec ?niewolnika? moc wiążącą. Również ?Pani? wyłącznie może wzbogacić niniejszą umowę o dowolne paragrafy stosownie do Swych wymagań. Rozszerzenie umowy ma wobec ?niewolnika? moc wiążącą. * 10 Po zakończeniu umowy ?niewolnik? uzyskuje zwolnienie ze służby, Jednocześnie jako że stracił wszystko co posiadał, ?niewolnik? opuści swoje dotychczasowe miejsce pobytu i rozpocznie nowe życie. * 11 Wszelkie uszczerbki na zdrowiu ?niewolnika?, powstałe w okresie służby niewolniczej ?niewolnika?, nie będą nigdy powodem roszczeń przeciwko ?Pani?. * 12 ?Pani? zobowiązuje się w okresie trwania niniejszej umowy do traktowania ?niewolnika? w sposób brutalny, pogardliwy, okrutny i bezwzględny, starając się by ?niewolnik? żył w warunkach zbliżonych bądź nawet przekraczających warunki ustroju niewolniczego. * 14 Niniejsza umowa jest dobrowolnym aktem dorosłych osób ponoszących odpowiedzialność za swoje czyny. * 15 Umowa została spisana w dwóch jednobrzmiących egzemplarzach. ..........................................******** ******************************************* ............................................... (podpis ?Pani?)**************** **************** (podpis ?niewolnika?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fidel castrat: >> towarzyszu... na północ ruszajmy! Przyznam, że nie za bardzo zrozumiałem, o co chodzi. Nie słyszałem, żeby skandynawskie Kobiety były jakoś szczególnie dominujące, a przynajmniej nie bardziej niż średnio :) A co do "kontraktu niewolniczego" to oczywiście słyszałem i widziałem takie. Czysta fantazja, ale oczywiście jeśli ktoś lubi to może sobie podpisać, jako element gry ze swoją Panią. Oczywiście, nie ma to żadnej mocy prawnej, ale jak mówiłem, w ramach urozmaicenia można. Osobiście, zamiast podpisywać jakieś śmieszne kontrakty wolę zrobić mojej Pani masaż np. stóp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fidel castrat
popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ball buster
większość facetów ma podświadomą ochotę zostać kopniętym w moszne przez kobietę - takie są fakty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fidel castrat
szwedki są dominujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety panowie, ale obawiam się, że się mylicie. I tak apropo, proszę o nie zaśmiecanie wątku linkami do jakiś głupawych opowiadań lub dziwnych stwierdzeń. Jeśli macie coś to powiedzenie, to proszę, wypowiedzcie się. Chętnie poznam wasze zdanie, ale nie róbcie tu śmietnika. No i oczywiście, jak zawsze, zapraszam wszystkie dominujące Kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fidel castrat: >> szwedki są dominujące A skąd to wiadomo ? Masz do tego może jakieś źródło, informację ? Bo prawdę mówiąc, uległością/dominacją interesuję się już od dawna, a nigdy o tym nie słyszałem, więc trochę mnie to dziwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie bardzo zrozumiałem. Jeśli tak ma wyglądać rozmowa, to z mojej strony EOT. No chyba, że naprawdę chcesz rozmawiać. Tak apropo, polecam zapoznać się ze strona klubu Pedestal w Londynie => http://www.clubpedestal.com/main.html a szczególnie z galerią. Szkoda, że takich imprez nie robi się w Polsce. Myślę, że to byłoby wartościowe wydarzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fideliusz kastro
ja, np: bym sie wstydził takiej sytuacji będąc wśród znajomych, mimo że w myślach spodobała by mi sie taka sytuacja: "...wyciagam do Ciebie noge i beznamietnym tonem rozkazuje Ci "ubierz mi buty" patrząc pogardliwie jak mi je zakładasz i zerkajac na boki, czy aby wszyscy to widzą..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, tylko to był akurat przykład na to, czego Foxy Lady NIE chciała by zrobić (konkretniej: był to kontrprzykład). Wiadomo, że takie rzeczy powinny pozostać między dwojgiem ludzi. Oczywiście, można uległość pokazywać, dla podniesienie emocji, nieco publicznie, ale jeśli już to na pewno nie wśród znajomych. Każdy wkońcu ma jakieś normalne życie i nie trzeba się tak od razu chwalić każdemu, że ulega się Kobiecie (albo, że ma się uległego mężczyznę). Z czasem, w małym kręgu znajomych, może jest to możliwe. Trudno mi jednak powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fideliusz kastro
fajne jak sie czyta ale w rzeczywistości to by nie było dla mnie podniecające. nie podoba mi sie publiczne uleganie kobiecie. chcialbym to robic dla niej a nie na pokaz przy innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fideliusz kastro
wśród przyjaciół to myśle że taka sytuacja nie byłaby krępująca - ale jak ciężko teraz o zaufanych przyjaciół...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×