Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jestem_ulegly

W poszukiwaniu dominującej Kobiety.

Polecane posty

Gość do fgdfdfdffgfgfg
Hej fgdfdfdffgfgfg, zrzuć kilka kilo bo wyglądasz koszmarnie a ponoć jesteś modelką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko...
Zrobię dla Ciebie wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę o niezaśmiecanie wątku :) Drogie dominujące Kobiety, czy jesteście tutaj ? Mam nadzieję, że tak. Bardzo chciałbym Was poznać. Przynajmniej jedną ... I oczywiście, dziękuję tym, którzy piszą i się udzielają. Bez was ten wątek w ogóle by zaginął w takim gąszczu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestesmy, kazda w miare mozliwosci i czasu. Watek mnie wciagnal.. U mnie jest jeszcze duza potrzeba wolnosci, nie znosze ograniczen. Mam kilka zasad , ktorych nie lamie. Nigdy nie zdradzilam nikogo , w zadnym zwiazku. Nienawidze zdrady i klamstwa. A opieram sie na zaufaniu. Czy to z powodu tej silnej dominacji mam ta potrzebe wolnosci. Nie znosze ograniczen. Nikogo swiadomie nie krzywdze. A wzyciu faktycznie musze nosic "spodnie" i nie raz mam wieksze "jaja" niz facet. Uleglosc na czym polega...nie na wykorzystywaniu czy uslugiwania, moze troszke . Dla mnie facet musi znac sie na rzeczy, naprawic , zorganizowac, miec wlasne pomysly na zycie. Z drugiej strony aby tylko nie ograniczal mnie w zaden sposob. Inaczej ja uciekne, zadnych ograniczen ""krat w oknach". Nie cirpie zazdrosnych chorobliwiw facetow. Sama nie wiem ....ale moze czasami takie rozpieszczenie tez dobrze robi kobiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arpad17: >> Sama nie wiem ....ale moze czasami takie rozpieszczenie >> tez dobrze robi kobiecie Myślę, że tak. Pod warunkiem oczywiście, że kobieta jest w stanie zauważyć, że rozpieszczam ją dla jej, ale także swojej, przyjemności i po prostu zrobi z tego użytek, a nie pomyli ze słabością. Dla mnie, na tym właśnie polega prawdziwa dominacja ze strony Kobiety. Oczywiście, lubię także inne jej aspekty, także te czysto fizyczne, jednak to nie one są najważniejsze. Myślę, że to kwestia zrozumienia, że fajnie jest także czasem "porządzić" i wtedy spełniać swoje (w tym przypadku, Kobiety) zachcianki i marzenia. A kiedy Jej się znudzi i znowu będzie "małą, bezbronną dziewczynką" to przecież ja przejmę pałeczkę i wszystkim się zajmę. Po to mnie ma :) A ja ją. Idealny układ. Szkoda, że tak trudny do zrealizowania ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz to jest tak ,ze na zewnatrz , wsrod ludzi , poza domem jestem dominujaca. Jednak, jak to idealnie okresliles, sa momenty ,ze lubie byc ta mala dziewczynak, niezaradna i przytulic si epolozyc glowe na ramieniu, i czuc sie bezpieczna, miec swiadomosc ,ze ktos choc na chwile, przejmie dowodztwo. W domu tez jestem ta od wszystkiego, bo zyje sama, dbam o dom, o smieci i rachunki. Dziwne ,ze nie jestem pewna czy oddalabym to dowodzenie, moze na chwile tak. Moze aby poczuc ulge, moze zeby miec chwilowe wolne od obowiazkow i myslenia i organizowania. Radze sobie z drobiazgami, jak naprawic zalana sciane, i tysiace innych meskich zajec, ok boje sie pradu. Korci mnie nauczyc sie "meskich" spraw. Ooooo jeszcze wiertarka, ostatnio przymierzam sie do nauki obslugi. Mlotek, srubokret czy packa i tynk, to juz mam opanowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arpad17: >> Ooooo jeszcze wiertarka, ostatnio przymierzam sie do >> nauki obslugi. Mlotek, srubokret czy packa i tynk, >> to juz mam opanowane. No tak, ale czy nie uważa Pani, że tym powinien się zajmować mężczyzna ? A uległy mężczyzna, w odróżnieniu od "zwykłego" po prostu zająłby się tym chętniej, szczególnie gdyby mu to Pani powiedziała :) Tak jak mówiłem, uległość/dominacja to przede wszystkim stan umysłu. Dla osoby uległej, bycie przydatnym dla kogoś i sprawianie komuś (w sensie, Kobiecie w tym przypadku) przyjemności jest przyjemnością samą w sobie. Zwyczajnie, osoby uległe to bardzo dobry "dawcy", którzy po prostu lubią dużo "dawać", co oczywiście nie wyklucza "brania" ... Hmm, a tak z ciekawości, nieco pobocznie, w jakim jest Pani mniej więcej wieku ? Wiem, że trochę nie wypada pytać, no ale ostatecznie, jesteśmy w miarę anonimowi :) a pytam z ciekawości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do arpad
To o czym piazesz nie charakteryzuje kobiety dominujacej a raczej szefowa z przymusu (rozwodka?) Osoba dominujaca potrafilaby sklonic innych żeby zrobili to za nia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Być może trochę tak jest. Z tym, że nie zawsze jest kogo nakłonić do wykonania czegoś :) Poza tym, gdyby Pani Arpad żyła z mężczyzną uległym, to nie musiałaby go do niczego nakłaniać, zmuszać. To jest właśnie piękno związków opartych o dominację/uległość, że nie trzeba się o nic prosić. Po prostu, wystarczy powiedzieć i dostaję się to, czego się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robcio 73: >> TEŻ SZUKAM KOBIETY !.. I JESTEM 1OO PROCENT HETERO !.. W porządku. Ale nie krzycz, nikt tego nie lubi :) A zdziwiło mnie trochę to porównanie odległości, no bo akurat raczej w tym przypadku trochę bezsensowne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -$$$-
Ja też sądze że coś tu na rzeczy. Hej arpad17 nie mieszkasz już z nim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te rozne prace to ja lubie robic i nawet jak jakis chetny jest do pomocy czy do mlotka to i tak ja to robie , jakbym chciala sobie cos udowodnic . To chyba tak dziala, ze mam gdzies podswiadomie chec wlasnie udowodnienia, ze tez to potrafie. Co do wieku, juz pisalam ,ze mam 3 z przodu do $$$ a kto ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -$$$-
arpad17 ta 3-jka na początku...hm...chyba się zgadza, - Zawsze będziesz silna,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sloneczny no $$$ skad sie znamy ? nie nie rozwodka, panna z dzieckiem , do malzenstwa mi sie nie spieszylo i nie zaluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sloneczny
skad jestes arpad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no $$$
arpad*(CIK)17 nie nie rozwodka, =panna z dzieckiem= , =do malzenstwa mi sie nie spieszylo i nie zaluje= ciepło ciepło co ja słysze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to CIK ? to skad jestem nie ma znaczenia i raczej tego nie podaje publicznie, nie chce aby to bylo jakims elementem do zgadywania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sloneczny
lubisz minetke? taka namietna i z wyczuciem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -$$$-
a co to CIK ? - CIK to takie zdrobnienie dla Twojego Nicka, takie bezwarunkowe działanie instynktu *opiekuńczego - pod warunkiem że to Ty - i choć nie moje - Wiesz dla czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do slonecznego - o gustach seksualnych , nie bede na forum dyskutowac do $$$ nie mam pojecia o co ci chodzi... mozesz pisac "jasniej"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sloneczny
to moze przejdziemy na priv ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sloneczny---nie jestem zainteresowana takimi rozmowami, a seksu to mam juz dosc chyba na kilka lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sloneczny
a co sie stalo jesli moge zapytac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość - odpowiedz -
- arpad17 - Jednak mieszkasz z n i m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do -$$$- ciekawi mnie to ...mozesz to jakos mi wyjasnic , co to ma byc, bo nie kumam w ogole, nic a nic , moze mnie z kims mylisz ,a moze nie , moze to ja naprawde nic nie kapuje, no dalej mozesz zaspokoic moja ciekawosc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sloneczny-mialam udany seks duzo i dlugo , wystarczy na lata $$$ ja nigdy nie mieszkalam z kims, kiedys ktos mieszkal u mnie , ale kazdy moze zadac takie pyanie i do kazdego pasuje ta odpowiedz. Napisz dokladnie o co ci chodzi ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sloneczny
jeden udany seks wystarczy Ci na lata ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -potrzebny mały znak-
- -arpad17- - Twój kolor włosów? - -arpad17-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×