Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NimfaJeziorna

Hej Prawiczki!!

Polecane posty

Gość Pablo Cruz Ortega
Jestem gownem ale nikt nie chce spuścić wody przez to cierpię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13855
Aneta90-210 "Nawet nie zamierzam pisać tego, że wygląd się W OGÓLE nie liczy, nie jestem aż tak zakłamana," "Aż taka"? No w sumie zdarzało Ci się kręcić - chociażby z wielkością piersi, a przecież wszyscy wiemy jaka jest prawda. :classic_cool: "jednak charakter jest istotny, nieprawdaż?" Tutaj sypnę klasykiem - charakter jest ważny, ale aby go poznać trzeba dać szansę. "Niestety" brzydkim nie tylko rzadko daje się jakiekolwiek szanse, ale także przypisuje im się negatywne cechy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablo Cruz Ortega "Jestem gownem ale nikt nie chce spuścić wody przez to cierpię" No widzisz, Wiara ma w stopce napisane, że jest gównem, choć wygląda jak model, naprawdę uważasz, że jednak z Tobą jest inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13855
ja nie mam nic z glowa "...jestem niski jak krsnal..." Wypraszam sobie! Jak na Krasnala jestem wysoki. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pablo Cruz Ortega
tak bo kiedyś dalem swoje zdjęcie parunastom dziewczynom i albo nic nie pisaly bo było im głupio albo przyznały że jestem brzydki ale rzyczą mi dobrze i mają nadzieje ze mimo wszystko nie bede sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IMO ma rację, czasem przez wygląd można kogoś olać i nie mieć chęci na dalszy proces poznawczy. Jakkolwiek charakter na pewno więcej znaczy. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Tutaj sypnę klasykiem - charakter jest ważny, ale aby go poznać trzeba dać szansę. "Niestety" brzydkim nie tylko rzadko daje się jakiekolwiek szanse, ale także przypisuje im się negatywne cechy." Nie sposób się z tym nie zgodzić, jednak nie można uogólniać. Jedna da szansę brzydalowi, a druga już nie, poza tym nie to ładne co ładne ale co się komu podoba. De gustibus est non disputandum. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13855
Pink_Panther "IMO ma rację..." Az musiałem przetrzeć oczy ze zdumienia - Kocico, czy Ty aby nie robisz mi teraz przyjemność w zamian za wczorajszy rysunek? :P "Jakkolwiek charakter na pewno więcej znaczy." Polemizowałbym, czy ZAWSZE więcej znaczy, acz nie neguję faktu, że jest BARDZO ważny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pablo Cruz Ortega
W moim życiu zawsze są te drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13855
Aneta90-210 "De gustibus est non disputandum." Acz gusta bywają na ogół podobne - wszakże istnieją ludzie którzy autentycznie lubią jeść kupę i to nie tylko na Kafeterii, co nie znaczy, że są większością (ani nawet dużym odsetkiem populacji). ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Imadełko, to nie żaden rewanż, zwłaszcza, że za rysunek już podziękowałam. NAPRAWDĘ się z Tobą zgadzam, Aneta zresztą też- czy to świadczy o tym, że świat rychło dobiegnie końca? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pablo Cruz Ortega
99% prawiczków stąd to głupki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jedna da szansę brzydalowi, a druga już nie, poza tym nie to ładne co ładne ale co się komu podoba." a "charakteru" to nie dotyczy? wg tych głupstw to ja nie powinienem istnieć bo przecież "jedna da mi szanse inna nie". to samo przecież powinno dotyczyć "charakteru" - jednej mój "charakter" się powinien spodobać, innej nie. a jednak jestem sobie tym 36 letnim prawiczkiem a niedługo będę 37 letnim. podsumowując - bredzisz. "on jest afroamerykańskim modelem" chyba raczej "afropolskim", oj z tą waszą "poprawnością polityczną" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13855
Pablo Cruz Ortega "99% prawiczków stąd to głupki" Nieprawiczków także - ba! A nawet Krasnali! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pablo Cruz Ortega
WYGLĄD TO 99% SUKCESU ja jestem zdrowy ale jestem gownem szkoda. moje serce krwawi ale co poradzić idę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13855
Pink_Panther "Nie Imadełko, to nie żaden rewanż, zwłaszcza, że za rysunek już podziękowałam." Jestem w kropce. Podziękowania zwykle przyjmuję w naturze, acz w tym wypadku czuje się na nie zbyt stary (czy też na odwrót). :P "NAPRAWDĘ się z Tobą zgadzam, Aneta zresztą też- czy to świadczy o tym, że świat rychło dobiegnie końca?" Skądże znowu! Po prostu jesteście chodzącym przykładem, że nie zawsze "wysoki jak brzoza ,a..." - wiesz o co mi chodzi. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"podsumowując - bredzisz." Widocznie jesteś nieciekawy i z wyglądu i z charakteru, ALBO! tak jak Wiara nie zauważasz pewnych spraw, no zobacz tylko tak jak Pink wspomniała, mp30 była chętna, a że była na prochach to już inna para kaloszy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Widocznie jesteś nieciekawy i z wyglądu i z charakteru" no więc można? MOŻNA. to przestań bredzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13855
!offerma "cicho, k**wa, afropolak" Jako, że mnie nie możesz uciszyć rasistowskimi hasłami, to dodam od siebie Zielonego Żelka i Reformę. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Skądże znowu! Po prostu jesteście chodzącym przykładem, że nie zawsze "wysoki jak brzoza ,a..." - wiesz o co mi chodzi." Pink! zobacz tylko, kolejny Krasnal posługuje się tym okropnym przysłowiem, wczoraj była ike, widocznie muszą sobie jakoś leczyć kompleksy- niedobory cennych centymetrów. :) Aha, chciałam również zaznaczyć, ze kolejny Krasnal bał się dokończyć przy nas tego powiedzenia. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest tak, że podobają mi się piekne dziewczyny, których jest jedna na tysiąc. Do niektórych z nich zagadałem i nie wyszło, a do niektórych nie zagadałem. Nie wiadomo dlaczego nei ywszło. Może się pomyliłem że się im podobałem, a może źle się za to zabrałem. No i żadna z piękności nie podrywała mnie sama, to fakt - żadna nie podeszła i nie powiedizała czy się z nią umówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!offerma "no więc można? MOŻNA. to przestań bredzić." A ty dalej nie pojmujesz tego o czym wcześniej pisałam. W poprzednich postach chodziło mi o całkowite przekreślenie kogoś TYLKO z powodu nieciekawej aparycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13855
Aneta90-210 "Aha, chciałam również zaznaczyć, ze kolejny Krasnal bał się dokończyć przy nas tego powiedzenia." Mylisz strach z poprawnością polityczną, tudzież empatią. Nie żyjemy w epoce Kamienia Łupanego, to że jesteście większe (gdzieniegdzie), cięższe i bardziej agresywne nie znaczy, że miałbym się Was fizycznie obawiać. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×