Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klione

ŚLUB SIERPIEŃ 2012

Polecane posty

Ja tez nie cierpie tej piosenki cudownych rodzicow mam-daleka od idealow.... Mi osobiscie swieta minely na totalnej nudzie...w sumie to z ksiazka:) Tak to jest na obczyznie....cholernie mi brakuje naszych wspolnych chwil z narzeczonym a net i tel to nie to samo:( Ale co tam,nie ma co narzekac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka1989
No wiesz,zarabiasz kasę więc jak trzeba to trzeba.A po ślubie też będziesz jeździć tak jak teraz?Tobie brakuje wspólnych chwil,widać jesteście ze sobą mocno związani:) ja czasem swojego mam dość:P ale cóż... My święta,znaczy wczoraj byliśmy u rodziców,a dzisiaj się nudzimy we dwie.P. poszedł do pracy. Rozłąka szybko Wam minie i będziecie się cieszyć narzeczeństwem,dopinać ślub i wesele na ostatni guzik,a później to już małżeństwo będzie:) Iwonaa19-jak nas czytasz,to życzę szybkiego i szczęśliwego rozwiązania bo to już za chwilę.Mam nadzieję że nie będziesz czekała zbyt długo na córcię,oby urodziła się w wyznaczonym terminie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Z góry przepraszam Was że nie w temacie, jednak potrzebuję Waszej pomocy. Jestem studentką i razem z koleżanką realizujemy baaardzo ciekawy projekt. Proszę wejdźcie i zobaczcie! Bardzo byłabym Wam wdzięczna za poświęcenie choć chwili czasu na to.. Znajdź Nas na „fejsie i polub! www.polskiemiliondolarow.pl Z góry ogromne dzięki Pozdrawiam www.polskiemiliondolarow.pl Pomózcie i polubcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka1989 Tak, niestety jeszcze bede jezdzic...sama wiesz jak to jest z zarobkami w PL.... Wlasnie Iwonka jak mam taki smutniejszy dzien to od razu mysle sobie o tych przyjemnosciach zwiazanych ze slubem i weselem jak wroce:) Ciekawe jak tam ta nasza Iwonaa19...chyba na dzis miala termin...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka1989
A w jakim charakterze pracujesz?Jako jakaś opiekunka czy coś?Ale mam nadzieję że niedługo po ślubie postaracie się o dzidziusia i nie będziesz musiała jeździć:) A Iwona ma termin za 2 dni chyba,znaczy na 12,więc jeszcze chwila.Czekam z niecierpliwością na naszą forumową kruszynkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,opiekunka...jasne ze bedziemy starac sie o dzidzie:)bardzo ale to bardzo tego chcemy:)i mamy cicha nadzieje ze i nam sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka1989
Wrześniowa panna 2012,sukienka ładna,taka prosta.W moim stylu ale nie fasonie,ja już swój mam wybrany:) Demorela,to szybciutko się starajcie,nam nie zajęło to wiele czasu:) heh,mogę powiedzieć że wcale:)Wystarczył jeden raz a 25dni później zrobiłam test:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka1989 super ze tak szybko Wam sie udalo...u nas wiemy,ze nie bedzie to tak szybko...male problemy zdrowotne,ale wierzymy,ze i tak nam sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka1989 super ze tak szybko Wam sie udalo...u nas wiemy,ze nie bedzie to tak szybko...male problemy zdrowotne,ale wierzymy,ze i tak nam sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka1989
No szybko,szybko.Też myślałam że będzie to dłużej trwało więc postanowiłam zacząć wcześniej niż to było planowane.Mam nadzieję że Wam też szybko pójdzie.Trochę optymizmu i pozytywnego myślenia. Czekam aż bilety stanieją jeszcze troszkę i kupuję,Planowo na 07-18.05 i raczej się nie zmieni.Jakieś 2 tyg przed wylotem zamówię obrączki i mam nadzieję że przyjdą jak już będziemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslenie pozytywne jest jak najbardziej:) Rozumiem,ze dany model obraczek macie wybrany juz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka1989
Tak model wybrany tylko muszę jeszcze raz zmierzyć palce bo nie jestem pewna rozmiarów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka1989
na necie,ak-bizuteria mają niskie ceny.Na allegro nasze obrączki są około 500zł droższe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to faktycznie...my za swoje znow na allegro kupilismy o polowe taniej i ladniejsze niz u jubilera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka1989
no widzisz,ja u jubilera nawet nie szukałam konkretnych.Kiedyś widziałam kilka cen i się przeraziłam.Na allegro oczywiście taniej niż w sklepie ale na tej stronie jest jeszcze taniej:)Bynajmniej nasz model:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka1989 No to jak bedziesz w PL i bedziesz miala obraczki to daj znac,czy w dalszym ciagu jestescie zadowoleni z wyboru:) No u mnie troszku sie pozmienialo i za tydzien wracam do mego kochanego facecika:):):) juz odliczam dni i godziny hehe. No i wtedy juz pelna para ruszymy z papierami. Ciekawe jak tam Iwonaa19,pewnie nie moze nacieszysc sie corcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka1989
Demorela,na pewno dam znać co i jak.Jak narazie to nawet nie mam biletów kupionych.Troszkę nam się pokomplikowało i czekam na niższe ceny,a jak nie będzie w tym terminie to kupię za te pieniądze albo przełożę wyjazd.Ale nie chcę,chcę żeby goście mieli czas do zastanowienia się.Bo mają nam potwierdzić tak z miesiąc wcześniej,żebym miała opcje awaryjną i mogła zaprosić kogoś na zastępstwo:P no zobaczymy jak to będzie,wszystko wyjaśni się na dniach. Rozmawiałam z koleżanką która brała ślub we wrześniu 2011,oni też są w UK,a ślub był w PL.Pytałam o te papiery z USC,kiedy brali i w ogóle.Powiedziała że wzięli je dopiero przed ślubem.Protokół podpisali wcześniej a później donieśli karteczki ze spowiedzi,zaświadczenie z USC i potwierdzenia wygłoszenia zapowiedzi.Ja pojadę i oczywiście najpierw zapytam czy tak można,albo spróbuję zadzwonić do księdza i się dowiedzieć. A co się stało że wracasz?Nie napracowałaś się zbyt długo:P ale to dobrze,na spokojnie możesz sobie podokańczac wszystko i dopilnować.Nigdzie nie trzeba się spieszyć. Iwona albo się już cieszy i napatrzeć nie może albo wciąż czeka:) wiadomo termin porodu =/- 2 tyg a tu dopiero 6 dni po terminie:)Ja się cieszę że zaczęłam rodzić wcześniej a i tak mi sie spóźniła o 30 minut hehe:D Ale przynajmniej czasu nie straciłam i nie dłużyło mi się czekanie.A też się bałam że przenoszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi biletami to moze byc roznie i nie zdziw sie jak beda z dnia na dzien drozsze,ale moze akurat cos trafisz na last minute.Wyjazdu lepiej nie odkladaj,bo lepiej zmiescic sie w terminie z papierami niz potem sie dodatkowo denerwowac. Tak,teraz jestem spokojniejsza,ze i my na spokojnie pozalatwiamy i dostarczymy papiery a przy okazji bedziemy miec wiecej czasu dla siebie:)z racji,ze tez niebawem dlugi weekend majowy i moj narzeczony bedzie mial juz wolne od 27kwietnia to robimy sobie wypad nad morze do moich rodzicow:) A jak tam u Ciebie sprawa z suknia slubna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka1989
Z suknią jest tak że miałam szyć,a wczoraj znalazłam na forum tu gdzie jestem ogłoszenie ze dziewczyna chce sprzedać suknię ślubną za 60f,to jest 300zł.Wysłała mi zdjęcia na maila no i podoba mi się.Mieszka niedaleko więc na weekend podjadę i przymierzę.Tylko nie wiem jak ją później zabrac samolotem do PL:( a z biletami to mamy problem.Narzeczony na bezrobociu jak narazie.Trochę kasy mamy,ale w tej chwili bilety kosztują 260f dla naszej 3 w obie strony z bagażem.Ale przeleciałam wszystkie możliwe terminy w maju no i nic taniej nie jest,ewentualnie drożej,więc chyba zacisnę pasa i kupię na planowany od dawna termin. Oj to miło że sobie wyjedziecie na urlopik.Też bym chciała gdzieś pojechać ale jedyne miejsce gdzie mogę pojechać to PL i załatwiać resztę spraw ze ślubem:/ ehh już mnie bierze stres przedślubny chyba.Najgorzej nie wiem co z tymi papierami zrobić.Nie wiem co jeszcze potrzebuję. Mam zaświadczenie o ukończonych naukach,licencję dostanę bez problemu ale co jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to moze akurat sie okaze ze suknia na zywo bedzie Ci sie podobac i sie zdecydujesz:) No to nie wesola macie sytuacje i z tymi cenami biletow i z tym,ze narzeczony nie ma pracy...ech... ale najwazniejsze to nie poddawac sie i isc dalej,zobaczysz jakos wszystko sie ulozy i znow bedzie ok:) Pozostaje usc,akt chrztu,bierzmowania,poradnia i z tym do klerka...reszte On Ci powie co dalej. Wiesz,ja jeszcze nie mam nerwowki,ale koszmary slubne to i owszem snia mi sie heheh,poki co jakos spokojnie podchodze do tego:) Teraz jestem na etapie szukania butow,mam na oku bizuterie,kompletuje akcesoria do wystroju lawek w kosciele,troche na stol na sali weselnej. No i wlasnie zaprojektowalam sobie winietki i je robie na kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka1989
bilety zakupiłam bo były ostatnie 2 miejsca w cenie 37,74f akurat dla nas.Kupiłam i sprawdziłam ile później by było i sie okazało ze 27,99 za os.ale doliczyli do tego koszmarny podatek i wyszło dużo więcej niż ja zapłaciłam. Narazie poszedł do pracy do znajomego,ale codziennie musi dojezdzać do londynu i spowrotem.Oczywiście nie jezdzi sam tylko z tym znajomym ale co się w aucie wysiedzi to jego.Pobudka po 4rano i powrót jeszcze nie wiem o której bo go nie ma do tej pory.Pracę taką lubi ale akurat ta jest jakas nie tego.Zostały resztki na budowie i robią jakieś bzdety które zajmują masę czasu.A mają płacone nie na h tylko od wykonanej roboty:/ Ale dobra taka praca niż zadna.Może za 2 tyg coś sie zmieni. No tylko nie wiem jak tą suknię przetransportowac do PL.Oczywiscie jesli ewentualnie ja kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ze lepsza praca niz wogole a z czasen napewno cos sie trafi lepszego:) Iwonka mozesz kupic taki specjalny pokrowiec na suknie,to sa groszowe sprawy i wlozyc do walizki z takimi rzeczami,co nie uszkodza i nie pogniota sukni. Fajnie Wam sie trafilo z tymi biletami:) Moj bilet tez juz czeka,jeszcze 6 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka1989
A lecisz samolotem czy busem wracasz? No ja już czekam na tego 7.Nie mogę się doczekać:) Sukienkę będę oglądać gdzieś na weekend ale nie wiem z kim iść.Koleżanek tu nie mam a narzeczonego nie wezmę chyba nie?:P Po weekendzie zamawiam obrączki,też już się nie mogę doczekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samolotem oczywiscie:)taniej i szybciej:)busem kurcze 18h a tak to 1,5h i na miejscu no a potem dojechac do domku to juz kwestia godzinki:) No jak my czekalismy na swoje obraczki,to tez nie moglismy sie doczekac,kiedy beda i je zobaczymy:) No ja mialam to szczescie,ze suknie ogladalam z moja kolezanka,ale wiesz co tak naprawde to sama dokonujesz wybory,bo wiesz jak sie czujesz,czy dobrze lezy,czy jest ciezka,lekka.Wiesz,kazdy ma inny gust i kolezance moze sie podobac a Tobie absolutnie nie a moze byc i vice versal.Jak przymierzylam suknie i wiedzialam,ze to jest ta,to czekalam na reakcje kolezanki i jak zobaczylam to wiedzialam,ze to jest to i wlasciwy wybor,bo widzialam ten blysk w Jej oku. No ale szkoda,ze faktycznie nie ma kto z Toba podejsc...moja suknia caly czas w depozycie u kolezanki przed narzeczonym jest:) Zroblam sobie dzis wypad do centrum poszlajac sie po sklepach obuwniczych i powiem,ze tutaj tez nie ma zadnego wyboru a jak byly buty to takie staromodne,takie proste i takie brzydkie w tej swojej prostocie...ech....kurcze troche mnie to niepokoi,ze tak trudno jest...ale moze jednak cos znajde...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka1989
sprawdzałam cenę obrączek i podskoczyły o 40 zł.Ale to nic:)Butów jeszcze nie oglądałam ale mama mi mówiła że sa fajne w niskich cenach w hurtowni niedaleko mnie. Z suknią jakoś sobie poradzę,narzeczony mnie podwiezie a zmierzyć pójdę sama:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka1989
Dzwoniłam do tej dziewczyny od sukienki i umówiłam się na późne popołudnie.Więc sobie poczekasz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×