Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klione

ŚLUB SIERPIEŃ 2012

Polecane posty

My zrezygnowalismy ze sekacza...ale wszystko zalezy kto co lubi,jesli chodzi o ciasta to u nas bedzie 12 rodzai ciast,oczywiscie tort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubię sękacza, ale ten będzie głównie dla gości, nawet jak nie zjedzą na sali, to zapakuję im w pudełka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka1989
Jestem już w domku,obrączki przyszły godzinę przed naszym wyjazdem.Moja jest idealna a narzeczony ma jakieś dziwne palce.Przez kostkę cięzko mu przechodzi a niżej na palcu jest luźna.Doplaciliśmy za salę 2,500 podpisaliśmy bardzo korzystną umowę więc ogólnie zadowoleni jesteśmy.Protokół podpisany,nauki wygłoszą w te 2 niedziele 20 i 27 maja. Demorela a wódka to Lubelska Trzy Zboża.Cena sklepowa to od 18 do 20zł więc w hurtowni taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka1989 Strasznie duzo za sale placilas... to jest za sama sale czy taka zaliczka w ramach talerzykow? Hm nie slyszalam i nie widzialam u nas takiej wodki,wlasnie dzis chcielismy pojezdzic za wodka,ale narzeczony musial isc do pracy,moze nastepna sobota bedzie wolna to wtedy.... Ciesze sie,ze macie juz obraczki i jestescie zadowoleni:) W czwartek bylismy u klerka i pokrecil pokrecil nosem i nam zaliczyl poradnie,ale naprawde tak niechetnie bo mu stowka kolo nosa przeszla a ze spieszyl sie na msze to zaakceptowal nam;) i w czwartek mam podejsc do poradni i babeczka wpisze mi to na te nasze kartki z nauk i da pieczatke:) Nam zostaly jeszcze dwa spotkania,29 maja bedzie koniec i pewnie na poczatku czerwca pojdziemy podpisac protokol. Placilas cos za zapowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie duzo placilas za sale...to jest za sama sale czy zaliczka w ramach talerzykow? Hm,o tej wodce nie slyszalam i chyba u nas nie widzialam,wlasnie dzis chcielismy pojezdzic za wodka ale narzeczony musial isc do pracy,wiec moze za tydz,jesli bedzie mial wolne. Ciesze sie,ze macie juz obraczki i jestescie zadowoleni:) W czwartek bylismy u klerka i pokrecil pokrecil nosem i nam zaliczyl poradnie,ale naprawde tak niechetnie bo mu stowka kolo nosa przeszla a ze spieszyl sie na msze to zaakceptowal nam;) i w czwartek mam podejsc do poradni i babeczka wpisze mi to na te kartke z nauk i da pieczatke:) Za zapowiedzi placilas? My mamy jeszcze dwa spotkania nauk i 29 maja juz bedzie koniec i mysle ze tak na poczatku czerwca pojdziemy podpisac protokol przedslubny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka1989
Tak za zapowiedzi u nas po 100zł,narzeczony musiał wziąć ze swojej parafii akt chrztu z adnotacją o bierzmowaniu i za sam ten papierek zapłacił 50.Nauki będą wygłoszone dość wcześnie bo już jutro i kolejne za tydzień.Tak samo u narzeczonego. To co płaciliśmy za salę to od talerzyka,rozłożyliśmy to sobie na raty,przy rezerwacji sali 500zł i teraz przy podpisaniu umowy 2,500 a resztę co będzie brakować tydzień przed weselem.Jeśli nie zdoła nam się uzbierać odpowiedniej kwoty to resztę dopłacimy z tego co dostaniemy od gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka1989 Super, że macie już obrączki, ja ze swoim Lubym jeszcze nie byliśmy u złotnika :) Ale jakoś ostatnio zaczynam podchodzić do wesela z większym luzem, nie chcę się zbytnio stresować, bo to mi nie służy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka1989
handlarka,my zamawialiśmy na stronie internetowej,chcieliśmy je zmierzyć jak przyjdą więc zamówiłam jeszcze przed wyjazdem do Polski.Patrzyłam wcześniej u jubilerów i nie znalazłam nic co by mi odpowiadało wyglądem i ceną:) a za nasze zapłacilićmy 1330zł+30zł za kuriera.Te same obrączki na allegro kosztują kilkaset zł więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My same obrączki to mamy, ale musimy pojechać do jubilera i je przerobić... Nie wiem jak nam to wyjdzie kosztowo, ale myślę, że nie będzie aż tak źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tez tak mamy ze tydz przed weselem wplacamy 50% a po weselu reszte,te pieniadze mamy odlozone,wiec nie martwimy sie ze moze cos nam zabraknac a potem kombinowanie co i jak. Ciekawa jestem ile ks zaspiewa od nas za zapowiedzi tzn od narzeczonego bo moj nic nie chcial,gdy dawal mi papier o bierzmowaniu,zyczyl nam powodzenia,szczescia i ogrom milosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my za całość płacimy dopiero po weselu... lokal ma taką politykę i ja sie z tego cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka1989
Narzeczony jak odbierał akt chrztu z adnotacją o bierzmowaniu zapłacił za ten papier 50zł,ksiądz powiedział mu prosto z mosty ze ta przyjemność będzie go tyle kosztować,i jak później poszedł żeby wygłosili nauki to mu tak samo powiedział że taka przyjemność to 100zł.Mi też babeczka w kancelarii powiedziała że 100zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj skonczylismy kurs nauk malzenskich,bo za tydz w parafi jest bierzmowanie i proboszcz wczoraj dal wszystkim uczestnikom podwojne zaliczenie i pieczatke:) Jutro smigam do poradni po wpis i pieczatke,zostal tylko akt chrztu i urodzenia narzeczonego i byloby to wszystko a potem usc i proboszcz. Ale dzis piekna pogoda:) oby taka byla przez caluski sierpien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka1989
no u nas też pięknie się zrobiło po prawie 2óch miesiącach deszczów:)My dostaliśmy od księdza karteczki do spowiedzi,papiery z usc w piątek przed ślubem dajemy i wtedy już ze świadkami.Nie wiem czy Wam pisałam ale udało mi się znaleźć świadkową.Praktycznie wszystko załatwione,więc raczej nic nie będę załatwiać,ewentualnie poszukam pończoch i Młody nie ma butów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka1989 Super,ze udalo sie z ta swiadkowa,kolejny problem z glowy;) A ja w dalszym ciagu poszukuje bizuterii i jesli teraz w sob nic nie znajde to pozostaje mi zamowienie z netu... A jak tam,zdecydowalas sie na bolerko? Ja osobiscie nie chce ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka1989
demorela,ja też bym nie chciała ale jak pogoda będzie brzydka to się przyda.No i ja o biżuterii zapomniałam,też muszę coś znaleźć:/ a nie mam pojęcia nawet co chcę. No świadkową podsunęła mi mama,będzie nią moja siostra cioteczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, super, że wciąż do przodu :) ja chwilowo stoję w miejscu, nie mam na nic czasu, chociaż nie... zamówiłam kieliszki i zawieszki na % więc kolejna rzecz do odhaczenia z listy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o sprawy slubno weselne to w sumie tez tak troszku w miejscu,ale za to pełną parą mamy remoncik w mieszkaniu;) i jaka jest wielka radość,że możemy robić to sami a potem cieszyć się efektami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka1989
Ja w sumie też zastopowałam,tutaj nie mam nic do załatwiania.Ewentualnie wysłać kilka zaproszeń i jeszcze kilka rozdać tutaj po znajomych.No i małe zakupy ale po urlopie krucho z kasą bo narzeczony miał bezpłatny urlop a teraz czynsz i rachunki,może od czerwca zacznę łazić po sklepach i szukać. Czy któraś z Was ma sukienkę w kolorze ecru?nie wiem jaki kolor pończoch kupić,może jakiś jasny beż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka1989 A moze sa rajstopy wlasnie w tym kolorze co masz sukienke?musisz popytac.Ja kupilam sobie ponczochy z pasem,fajna sprawa. Poradnia rodzinna tez juz zaliczona:) a jutro narzeczony ma wolne w pracy,wiec podjedziemy zalatwic akt chrztu i za wodeczka i mam jeszcze jedno miejsce do obcykania z bizuteria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka1989 jak ja kupowałam swoje rajstopy to babeczka pytała czy mają być białe czy ecru, więc nie powinnaś mieć problemu z ich kupnem demorela pończochy z pasem, rzeczywiście są fajna sprawą:) ja nie mogłam trafić, bo nie zawsze mam czas i wybrałam zwykłe rajstopy :/ może nie będę żałowała swojego wyboru... pozdrawiam Was dziewczyny... nasz wielki dzień coraz bliżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W koncu kupilismy wódke i napoje,ale naprawde trzeba jezdzic i sprawdzac ceny bo na napojach była roznica o 1zl a na wiekszych ilosciach jest spora różnica. Z biżuterią dalej mam postój...byłam w tym miejscu co dostałam namiar,ale pani była tak leniwa i niemiła,że aż język mnie swędział by coś jej nie powiedzieć...ech... handlarka Z tymi rajstopami to różnie bywa,jedne sie trzymają a inne nie,dlatego wybrałam z pasem,ale mam nadzieje,ze Twoje bedą dobre i bedziesz zadowolona.A tak swoją drogą to sobie myśle,ze jakby było tak gorąco w sierpniu na nasz ślub jak jest dzisiaj,to chyba ugotuje sie w ponczochach... Nam zostalo 66 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i na jaką wódkę się zdecydowaliście? 0,5l? a przez internet nie chcesz zamówić? ja w weekend też szukałam kolczyków i niczego nie znalazłam... to jakaś porażka, że wszystkiego jest pełno a nie ma nic konkretnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamototu.
Witajcie :) A ja mam 15 sierpnia :) w środe :) i mam juz prawie wszystko :) a jaką macie wódke? Ja stocka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
handlarka Zdecydowalismy sie na 0,5l i wybralismy lubelska 3 zboża. Pod koniec tyg mam podejsc do babeczki z bizuteria bo ma dostac nowa dostawe svarowskiego,wiec zobacze a jak nie to wtedy pozostaje net... jamototu. Witaj na pokladzie:) Fajnie,ze macie juz wszystko,teraz juz tylko wyczekiwanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka1989
Demorela,czyli jednak ta co polecałam.Tanio i smacznie,o ile wódka może być w ogóle smaczna:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jamototu. ja mam krupnik. Iwonka1989 moja też nie była droga, co do smaku, to się pewnie zbytnio nie różni, bo jest tak jak mówisz, wódka nie jest smaczna :) przynajmniej mi osobiście nie smakuje... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka1989
handlarka, podobno krupnik też właśnie dobry.Ja tam wódki nie pijam i pić nie będę,dla siebie kupię winko i będę sączyć całą noc.A macie może jakieś pomysły co do marki wina?Ja preferuję tylko słodkie.A kolor obojętny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka1989 ja też preferuję winko, ale półsłodkie :) mamy podobny gust co do trunków :) wiesz, ja też się ciągle zastanawiam nad marką wina... próbowałam już kilku ale jakoś to nie to... na wesele chcę kupić kilka czerwonych, kilka białych i kilka różowych, ale nie mam pojęcia jakie wybrać... a nie chcę też wydać dużo kasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W koncu udalo mi sie kupic bizuterie:):) I jeszcze dostalam 10% rabatu:) Wczoraj bylismy u proboszcza by spisac protokol,ale nie bylo go,a ze tylko z nim to mozna zrobic,wiec jutro mamy przyjsc... My tez bedziemy miec i czerwone i biale wino...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×