Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klione

ŚLUB SIERPIEŃ 2012

Polecane posty

Witam nowe ślubujące, widzę większość na 25 sierpnia tak jak ja ;p. Tylko na godzinę 17 mam ;p. Iwonko ja bym postawiła sprawę jasno. Powiedziała, że jeśli w jego życiu jest tak mało miejsca dla Ciebie to po co robić szopkę (ślub/wesele) i udawać kochającą się nad życie parę?? Myślę, że on powinien na nowo ustalić swoje priorytety..a Ty znów powinnaś zająć pierwsze miejsce. Może czas (4 lata) daje mu poczucie bezpieczeństwa, że już nie musi się tak bardzo starać bo jesteście cholernie do siebie przywiązani..pokaż mu, że Ty jesteś kobietą, o którą trzeba się starać całe życie ;). Trzymam kciuki i myślę, że postawienie sprawy jasno da mu do myślenia, przeprosi i zmieni zachowanie/nastawienie :). Pogadajcie szczerze od serca, bo potem może być dużo gorzej.. Ja z moim znamy się jakoś 2-3 lata..od może 2 jesteśmy parą..ale u Nas to był taki strzał..tak to ta osoba i nikt więcej :). Na razie (odpukać) wszystko się układa ok, choć i sprzeczki się zdarzają :). Zaproszenia mi do gustu nie przypadły..moja wrodzona wybredność nie znalazła uniesienia w żadnych zaproszeniach..już tyle ich przejrzałam i wszystkie wydają mi się albo za dziecinne, albo za tandetne albo za drogie heheheh xD Bukiet..bardzo ładny, fajny pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka1989
Dziewczyny dziękuję za słowa otuchy i wsparcie.Zobaczymy co będzie dalej.Od wczoraj jest lepiej,2 dzień wolny spędziliśmy miło,dzisiaj też jest nie źle. Ale nic nie robimy w kwestii wesela,jakoś tak mało czasu mamy.Za 2 tyg nauki,i może do tego czasu uda się zamówić obrączki i zaproszenia. Musimy edytować listę gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpniooowa panna młoda
nie kierowalabym sie tym ze wiekszosc ma 25 sierpnia, bo ja wielkokrotnie pisałam a za kazdym razem pod innym nickiem:) Dziewczyny byłam dziś przymierzać suknie! i wybrałam!!! mam dwie faworytki,za tydzień ide z mamą i ona pomoze mi wybrać ostatecznie;) ale sie ciesz!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje łowy sukni zakonczyły sie powodzeniem:) Mam swoją wymarzoną suknie:):):) Jak tylko ją ubrałam to wiedziałam,że to jest ta i tylko ta:) Kupiłam w innym salonie niż w tym co byłam umowiona,bo zawiodłam się tam...:( Tak się cieszę,że udało się i mam to za sobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka1989
jak na razie u mnie jest dobrze.Jakoś się dogadujemy i jest w miarę miło.Czekam do następnego wolnego,i dnia kobiet.Zobaczymy czy czymś mnie zaskoczy.Chociażby spacerem...Bo pogoda istnie wiosenna od kilku dni... Edytowaliśmy listę gości,wyszło nam 64 osoby z nami.Zaproszeń zamówię więcej w razie gdyby się część gości wykruszyła to doprosimy kogoś jeszcze.Żeby za mało nie wyszło.Ale na razie wstrzymuję się z zaproszeniami. Demorela,fajnie że znalazłaś suknię.Ja uszyję bo na szukanie po salonach w maju już będzie za późno.A te z salonu na 100% nie będą na mnie pasować przynajmniej w jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana sta zja
Demorela super że wybrałaś;)) może pochwalisz się swoją wybranką z nami? ;)) też tak miałam przy wybieraniu że od razu wiedziałam że to Ta suknia i żadna inna;) Iwonka 1989 super że wam sie układa musicie razem dbać o to by sie już nie pogorszyło. Też paluję zamówić więcej zaproszeń niż mam to przewidziane żeby później sie nie okazało że tylko kilka osób przyjdzie;) taka rezerwówka;)) A z innej strony dziewczyny teraz zapytam... o której godzinie bedziecie ślubować??? Ja bardzo chiałam o 15 ale zarezerwowane;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ana sta zja Moja kiecka jest u mojej kolezanki i z tych emocji zapomnialam zrobic fotki... Czemu tak szybko chcesz miec msze slubna? My mamy na 17 - zawsze tak chcielismy:) Pierwsza tura zaproszen juz rozdana:) Iwonka1989 Ciesze sie,ze poki co jest ok i trzymam kciuki "za dalej":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrzesniowka2012
hej dziecwzyny biore slub 14 wrzesnia 2012 czy mimo to moge sie do was dolaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasz ślub jest o 16 - ja wprawdzie sobie wymarzyłam 17, ale była już zajęta my też zamówiliśmy więcej zaproszeń, bo lepiej mieć zapas niz miałoby jedengo zabraknąc Iwonka1989 -dobrze, że sobie wszystko wyjaśniliście i zaczęło Wam się układać - oby tak dalej :) Wrzesniówka2012 - jasne, że mozesz dołaczyć do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka1989
hehehe a ja zapomniałam na którą ale chyba na 17:) teściowa zapisywała więc ja nie pamiętam. Demorela,a czemu u koleżanki?Żeby pan młody nie zobaczył? A właśnie dziewczyny czy wy mieszkacie już razem?Jeśli tak to jak długo.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka1989 My mieszkamy razem wiec stad ta decyzja-ja zawsze marzylam o tym,by moj przyszly maz zobaczyl mnie wyszykowana dopiero w dniu slubu:) Mieszkamy razem 3,5roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana sta zja
mój tez nie zobaczy sukni juz ja o to zadbam;)) zreszta taka tradycja i podobno wcześniejsze zobaczenie pani młodej w sukni wrózy nieszczęście chociaż ja w przesądy nie wierze;) My nie mieszkamy razem i z jednej strony się cieszę że ślub to bedzie taki przełom w naszym życiu że wspólnie zamieszkamy i wszystko sie wywróci do góry nogami a z drugiej strasznie bym chciała już wspólnie mieszkać;) No ale już niedługo, już niedługo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj no to wszystko przed Wami:) My juz troche przeszlismy tych gor i dolin, ale bylo warto i niczego nie zalujemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka1989
a jak u Was rocznikowo?Ile lat różnicy? My mieszkamy razem od ponad 3,5 roku. No i w dniu ślubu ja będę miała 23 lata,a Pan młody 26.Córeczka 20 miesięcy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana sta zja
My jesteśmy równi rocznikowo;)) Mamy po 22 lata,razem jesteśmy 4,5 roku , w dniu ślubu stuknie nam 5 lat;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka1989
ana sta zja to fajna podwójna rocznica będzie.Nam 25.12.2012 6 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja muszę się pochwalić 5 wrzesnia 8 lat minie. ja w czerwcu kończe 22 a on w pazdzierniku 28...jak łatwo policzyć zaczełam wczesnie;) ale tyo mój pierwszy chłopak i jedyny już na zawsze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka1989
hej dziewczęta,nic się nie odzywacie.Co u Was słychać?Jak postępy w przygotowaniach?I jak tam po Dniu kobiet?Czym zaskoczyli Was mężczyźni? My stoimy w miejscu.Nie mam pojęcia jak się zabrać za zamawianie tych obrączek i zaproszeń.Na prawdę nie mam pojęcia jak zamawiać z zagranicy.Co prawda narzeczony ma konto na allegro,zaproszenia nie wyniosą wiele więc może zapłacilibyśmy z konta teściowej.Gorzej z obraczkami bo ona nawet tyle miesięcznie nie zarabia. Pomyślałam że może napiszę maila do sprzedawcy jak mogę wykonać płatność z Anglii,może i coś powie,doradzi.No nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny Kurde rozlozona jestem...zapalenie gardla... Ale juz jest znacznie lepiej:) Zaproszenia juz rozdane i wyslane:) Tak sie zastanawiamy z narzeczonym,czy juz aby nie zabrac sie za kupno alkoholu,bo slyszalam,ze od kwietnia idzie w gore... Moze w tyg wybiore sie za butami dla mnie,za koszula dla narzeczonego,za jakas bizuteria... No i w koncu musze wybrac sie do kosciola zapytac zakonnicy jak to jest z tym strojeniem klecznikow. Iwona1989 Jasne ze sie zapytaj,bo wiele osob zgadza sie na przelew z zagranicy. Na dzien kobiet dostalam sliczny bukiet z roz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka1989
kilkkara ładna sukienka ale nie moj gust,i nie na moją figurę.Bolerko też takie będziesz miała? demorela,stwierdziłam że lepiej będize jak zadzwonię do tego Pana,mam akurat do wykorzystania minuty do PL.Z zaproszeniami szybko poszliście,a jaką w ogóle macie datę bo zapomniałam?Zdrowiej szybciutko i do roboty,kupuj wódeczkę i co tam jeszcze:)Kiedy znowu wyjeżdżasz?Czy już wcale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka1989 Nasza data to 3 sierpnia:) Jeszcze niecale 5 miesiecy... Wyjezdzam za 2-3 tyg i zjade na poczatku czerwca a potem zalatwianie wszystkich papierow,wlacznie z kursem i poradnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Rainbow_
Cześć dziewczyny :) trochę mnie tu nie było, muszę nadrobić czytanie Waszych wpisów :) My mamy ślub o godzinie 14 już :) trzeba będzie szybko się uwinąć z fryzurą i makijażem :) Zaproszenia już mamy zamówione, pewnie przyjdą na dniach, ale...teraz moim największym zmartwieniem jest w dalszym ciągu brak sukni :( czy ktoś jeszcze nie ma sukni oprócz mnie??? W końcu to już tylko trochę ponad 5 miesięcy zostało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Rainbow_
kilkkara ładną masz suknię, mi się też takie podobają, ale trzeba mieć idealną figurę ;) musiałabym zrzucić kilka kilo ;) ja będę szukać sukienek w kształcie litery A :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana sta zja
Iwonka 1989 na allegro bardzo duzo sklepów zgadza sie na wysyłkę za granicę mysle że z kasą też nie bedzie problemu zapytaj i po problemie;) kilkkara sukienka ładna delikatna ale też w nie moim stylu;) Ja mam sukienke w kształcie litery A. Zreszta gdzieś wyżej jest jej link;) My teraz jesteśmy na etapie wybierania zaproszeń i podziekowań dla gości. Tyle tego w internecie że nie potrafimy sie zdecydować ... Macie jakieś ciekawe propozycje co do zaproszeń ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka1989
_Rainbow_ to tak jak ja.Też nie mam jeszcze sukni i też chcę w kształcie litery A:) ale ja będę szyła u krawcowej i zaczynam w maju jak będę w PL.Mam nadzieję że krawcowa zdąży do sierpnia. demorela,to na święta nie będziesz w kraju?My nauki mamy już w tą sobotę razem z poradnią.I trwa to od 9.30 do 17.30 z jakimiś przerwami na obiad i coś tam.Ksiądz mówił że postara się zrobić jak najwięcej przerw w miarę możliwości oczywiście. A i nie wiem czy pisałam w tamtym poście,tez dostałam bukiet róż na dzień kobiet i moja mama od przyszłego zięcia tez dostała bukiet:) a od taty nic bo zapomniał:) Widać zięć lepszy od męża:))Więc z utęsknieniem czekam kiedy moja córa będzie miała narzeczonego to mi kupi prezent na dzień kobiet jakby mąż zapomniał...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) dawno mnie tu nie było, ale już nadrobiłam wszystkie wpisy. Wczoraj zamówiłam wreszcie suknię i jestem przeszczęśliwa :) Zaproszenia już mamy - teraz jedynym zmartwieniem pozostał brak samochodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rainbow Nie martw sie,napewno cos znajdziesz dla siebie,ja tez sie tak obawaialam,ze nic nie wybiore a tu prosze,zakup udany za pierwszym razem:) Iwonka 1989 No niestety tak wypadlo,mialam byc na swieta w domku z moim kochanie,ale wyszlo jak wyszlo,aczkolwiek po cichutlu licze ze jednak wyjazd bedzie po swietach.... Fajnie ze te nauki i poradnie bedziecie miec z glowy. Ja na nauki jestem umowiona w czerwcu jak bede jechac po papiery do rodzinnego miasta,poradnie tez zrobimy w czerwcu. Co do dekoracji klecznikow na msze slubna to nie musze sie niczym martwic bo siostry zakonne dekoruja,o kwiaty tez nie musze zabiegac,ale jesli mam ochote,to moge zakupic przed gl oltarz,no i jak mam ochote to moge tez udekorowac boki lawek. Nie jest to dla mnie zaden problem,wiec pewnie cosik wymysle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny zazdroszczę Wam, że już wybieracie suknię..ja niestety muszę poczekać. Myślę, że gdzieś w czerwcu zacznę się oglądać za sukienkami.. :). Za to wybraliśmy i zamówiliśmy zaproszenia :). Oczywiście bez personalizacji, więc czekam na nie by je wypisywać :). I ruszamy z nimi końcem maja :). Jak na razie pochłonęły mnie przygotowania do przyjścia na świat Naszej córeczki, mała już może się rodzić heh :). Teraz mogę się zająć przygotowaniami do ślubu..;p. Iwonko to świetnie, że zaczęło się układać, pewnie wszystko będzie dobrze.. kilkkara Mi sukienka do gustu nie przypadła..poszukuję w zupełnie innym stylu. My również mamy na 17 mszę :). My mieszkamy razem od grudnia ubiegłego roku i między NAmi jest 7 lat różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka1989
Iwona mała ma jeszcze miesiąc,niech posiedzi jeszcze w ciepłym brzuszku bo na dworze za ciepło chyba nie jest u Was.My może dzisiaj poszukamy jakichś zaproszeń.Rozdamy jak będziemy w Polsce,część osobiście,część pocztą. Demorela właśnie muszę pójść do kościoła jak przylecimy,dogadać co z przystrojeniem sali i chyba już wtedy podpiszemy protokół przedślubny. Miło by było gdybyś jednak pojechała po świętach,szkoda żeby Narzeczony spędzał święta sam:( Co do tych obrączek to jest tak że oczywiście sprzedawca zgadza się na wysyłkę za granicę ale za 200zł,a płatność dotpay a ja nie wiem jak to wygląda i w ogóle trochę się boję.Może wyślemy kasę teściowej,ona wpłaci na swoje konto i zapłacimy przelewem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×