Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klione

ŚLUB SIERPIEŃ 2012

Polecane posty

Gość Iwonka1989
demorela,suknię już mam:) wzięłam od tej dziewczyny,spodobała mi się.Na zdjęciach wyglądała dużo gorzej niż w rzeczywistości.Fason podobny do tego jaki ja chciałam(też są marszczenia na brzuchu tylko dużo bardziej delikatne niż ja chciałam)Spuściła mi jeszcze 10f czyli za suknię zapłaciłam około 250zł.Oczywiście bez poprawek się nie obędzie,na pewno muszę ją sporo skrócić,no i potrzebuję stanik push-up bo miseczki są spore..Jutro umówilam się z mamą do tej hurtowni butów.A suknię podam busem paczką,przed wyjazdem do PL czyli mam już kolejną rzecz z głowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka1989 Ale sie ciesze,ze udalo sie z ta suknia i jestes zadowolona:) Jak cos to czekam na jakas fotke na priv;) No ja w swojej bede zmieniac ramiaczka bo sa zrobione na szyje a ja chce klasycznie na ramiona i jestem w salonie umowiona tak na polowe lipca:) Kurcze fajne buty znalazlam ale sa niestety wąskie a ja przede wszystkim stawiam na wygode,bo w koncu ladnych pare godzin bedzie dreptania i tancowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka1989
ja po buty idę jutro z mamą do tej hurtowni.Mam nadzieję że coś znajdę konkretnego.Zaraz wyślę zdjęcia.Tylko że mają słabą jakość,na żywo na kimś wygląda lepiej.Zdjęcia robiła poprzednia właścicielka. A ja ramiączka mogę sobie doczepić tak jak w staniku:) Tymczasem piekę ciacho:P jakaś wena mnie naszła na gotowanie pieczenie.Co chwila szukam jakichś fajnych,smacznych ale nie wymagających dużych nakładów finansowych i czasowych przepisów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje,ze uda sie Tobie z butami.Jak wroce to bede intensywnie ich poszukiwac:) Fajnie,ze masz taka opcje z ramiaczkami u sukni. No no ciasto:)ja juz nie pamietam kiedy jadlam ciasto....ja mam cos takiego,ze jak jestem na wyjezdzie to mam ochote na wszelkie slodkosci,ktorych nie mam w zasiegu i obiecuje sobie,ze jak wroce to zapodam a jak wracam to juz ochota mi mija heheh:) Do sukni bedziesz miala welon,bolerko a moze i rekawiczki? Masz juz pomysl na bukiet? Ja zastanawiem sie pomiedzy kalia a storczykiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka1989
Nie byłam po buty,straszna pogoda a mamie się nie chciało.Ma jeden dzień wolnego i dużo roboty w domu.Na weekendzie pojedziemy.Do sukni poszukam bolerka w razie gdyby ("tfu,tfu") pogoda była kiepska.Welonu nie będę miała,pannie z dzieckiem nie przystoi(?),a ja i tak wolę kwiat bo mam krótkie włosy i welon mi się nie widzi.Rękawiczek też nie będę miała bo jestem niska i ręce krótkie a wtedy beznadziejnie wyglądają. Pomysłu na bukiet nie mam.Muszę zobaczyć jak to cenowo jest z tymi bukietami.W maju się dowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech...zapomnialam,ze takie sa tradycje z tym welonem;) Ja tez nie bede go miala,jestem jak najbardziej za kwiatkiem we wlosach:) Mi sie udalo kupic rekiwczki,ktore idealnie pasuja do mojej sukni:) Szkoda,ze nie wypalilo z tymi butami bo bylam ciekawa,czy uda sie choc Tobie. No u mnie tez dzis pogoda w kratke,raz slonce,raz deszcz a raz grad... Jeszcze trzy dzionki i widze sie z moim kochanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Ja również biorę ślub kościelny w sierpniu, dokladnie 26:)Mój narzeczony jest grekiem.Mieszkam w Grecji Mam 20 lat i córeczkę 7 tygodniową:) Czy są na wątku pary mieszane? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka1989
Despina,witaj.Nie zauważyłam zeby były związki mieszane.Raczej nie ma.Ale zapraszamy do udziału w dyskusji bo coś mało nas tu ostatnio:) demorela,no niestety nie dało rady.W sobotę może się wybiorę.W sumie nie jest daleko ale nie chce mi się iść samej. Ja mam krótkie włosy więc welon nijak do nich nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka1989
Zamówiłam obrączki,pisałam najpierw do sprzedawcy jak to jest z tymi 14 dniami,czy się wysyłka też do nich zalicza.I powiedział że to czas przygotowania do wysyłki,a teraz w maju może się on wydłużyć ze względu na święta.I obrączki zamówione dzisiaj bedą wysłane 9 maja.Więc nie myśląc długo zamówiłam żeby móc je odebrać jak będę w PL i ewentualnie mieć czas żeby je odesłać. Tak więc będę czekała aż przyjdą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka2323
My mamy termin na 25 sierpnia :) juz prawie wszystko oprocz sukienki i garnituru, ale slub bedzie w usc wiec mysle ze nie bede miala wiekszego problemu ze znalezieniem czegos:) obraczki juz wybrane, wystarczy tylko zamowic:) kiedy wysylacie zaproszenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedronka2323 Witaj na pokladzie:) Heh w takim przypadku tez mysle,ze nie bedziesz miala problemu z kreacja:) My juz mamy rozdane zaproszenia (slubujemy 3 sierpnia) ale z tego wzgledu,ze zapraszamy gosci zagranicznych,zostaly nam do rozdania zawiadomienia. Ogolnie to roznie mlodzi rozdaja,ale mysle ze juz czas... Iwonka1989 To juz dzis:) Spakowana:) Szybki przeglad wiadomosci,spijam kawke i za 50min w droge:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka2323
No ja tez mysle ze juz czas, zwlaszcza ze chcemy zeby goscie dali znac tak do miesiaca przed czy beda zebysmy mogli dac znac kucharkom ile osob dokladnie bedzie, my tez bedziemy mieli 6 gosci zza granicy, ale oni juz maja zabukowane urlopy wiec to tylko formalnosc :) zycze powodzenia ::) ty masz predziej niz ja, opowiesz jak bylo ::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka1989
biedronka2323,macie cywilny i robicie wesele?Na ile osób? Dobrze że uprzedziliście zagranicznych gości wcześniej bo z doświadczenia wiem że lipiec i sierpień są najbardziej obleganymi miesiącami urlopowymi w zakładach pracy.My też mamy gości zagranicznych:)W tym my sami jesteśmy z zagranicy:)Jeden gość z Kurdystanu a reszta UK.Więc dla niego potrzebujemy zaproszenia oficjalnego żeby on dostał wizę na pobyt w PL.A dopiero wczoraj czy przedwczoraj wysłał wszystkie potrzebne dane mojemu bratu.Nie wiem czy się wyrobimy i czy dostanie tą wizę,mam nadzieję że tak. demorela,mam nadzieję ze już jesteś w ramionach ukochanego:) i miłego długiego weekendu życzę.Ja już się nie mogę doczekać kiedy będę w PL,odliczam dni i jakoś mi ich nie ubywa,dłuży się niemiłosiernie.Ze świadkową umówiłam się na 12 rano żeby połazić bo sklepach,kosmetyczkach i fryzjerach.Może spotkamy się 11 tak żeby pogadać i jak jej facet będzie miał wolne to się spotkamy we 4 żeby dać im zaproszenie tak oficjalnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka a Wy mieszkacie w UK a ślub macie w PL ? Twój narzeczony jest polakiem ? U nas będą goście z Polski.Chrzestna z mężem, dwie kuzynki i kuzyn z rodzinami i babcia.Rodzice i brat mieszkają też w Grecji.Reszta to spora rodzina narzeczonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka1989
tak mieszkamy w UK,a ślub będzie w PL ze względów finansowych nam się to bardziej opłaca.I tak narzeczony jest polakiem:)Poprostu rodzina narzeczonego jest spora a nie wyobrażamy sobie ślubu bez jego mamy,rodzeństwa i dziadka(a dziadek pewnie by i tak nie przyleciał,starszy człowiek),no i chrzestni do tego.Wszystkim musielibyśmy kupować bilety,bukować hotel czy jakiekolwiek inne lokum.Cenowo na pewno wyszłoby drożej za małą liczbę osob,a tak będzie może taniej i więcej gości:) Despina,a powiedz mi czy greko-katolicy różnią się czymś od rzymsko-katolików.Znaczy chodzi mi o religię i wszystkie jej detale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka2323
Tak mamy cywilny slub i robimy bardziej takie przyjecie weselne chociaz wyszlo nam sporo osob bo ok 50 a to i tak tylko najblizsza rodzina i przyjaciele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka1989 Wczoraj to tak nie bardzo moglam sie nacieszyc obecnoscia narzeczonego,bo niestety musial do pracy ale od dzis wszystko sobie odbijemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka1989
Hej,ja mam dziś koleją rzecz do stroju do odhaczenia.Zakupiłam buty więc pozostaje mi bielizna i biżuteria. Z kolei pojawił się kolejny problem,znów nie mam świadkowej:/,masakra jakaś.Dzisiaj się dowiedziała że ma szkolenie w ten weekend w który ja mam ślub.Szkolenie potrzebne do szkoły a później pracy,bardzo oblegane i czekała na miejsce kilka lat,zapłaciła więc nie może się wycofać.I co teraz?Wszystko sprzysiężyło się przeciwko mnie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ja również ślubuję w sierpniu tego roku. Macie może jakieś porady? Mam salę, grajka;), kamerzystę, alkohol, sprawy formalne z samą ceremonia ślubną też już załatwione, suknia jest... O czym jeszcze muszę pamiętać? Gdzie można kupić ładne ale niezbyt drogie buty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka1989 Ale masz dobrze ze udalo Ci sie z tymi butami:) Reszta to juz drobnostka:) No nie wesola sprawa z ta swiadkowa,ale pewnie ktos sie zgodzi swiadkowac i bedziesz zadowolona. My juz spakowani i za chwile robimy wypad na krociutki urlopik:) handlarka Ja tez mam problem z kupnem butow:( Mam nadzieje,ze uda mi sie kupic w innym regionie anizeli w tym co mieszkam. A jak sprawa z zaproszeniami?obraczki macie juz wybrane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obrączki już mamy, teraz musimy je tylko trochę zmniejszyć, a zaproszenia się produkują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam! Dołączam się do tematu: 4 sierpnia 2012 bierzemy ślub cywilny i tylko cywilny (z przekonań), a po ślubie mamy małe przyjęcie dla rodziców i rodzeństwa oraz świadków. Moja mama strasznie ubolewa, bo by zaprosiła 3/4 rodziny i wszystkich swoich znajomych, ale stwierdziliśmy, że to nasz dzień i zrobimy go tak, jak my tego chcemy. Wszystkich innych zapraszamy na lampkę szampana zaraz po ślubie, w tym samym budynku co ślub, myślę, że to wyjście z twarzą z tej sytuacji. Co o tym sądzicie? Bo moja mama i siostra twierdzą, że to nietakt z mojej strony ... A poza tym - suknia wybrana - długa, bez ramiączek i rękawów, skromna - jedyną jej ozdobą jest pas kończący się z tyłu luźną szarfą i kwiat na tym pasie. Włosy będę miała upięte w klasycznego koka, i wpiętą w niego ozdobę. Generalnie prawie wszystko już mamy :) Tylko szczegóły typu buty czy owa ozdoba do włosów ... Pozdrawiam i powodzenia w przygotowaniach. Ja się już nie mogę doczekać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka1989
demorela,zazdroszczę wyjazdu.Ja równiutko za tydzień będę już w PL i od h w drodze do domku(z lotniska mamy 170km).Już czekam i się doczekać nie mogę:) no inna koleżanka się zastanawia.Uważa że swiadkowanie to duży obowiązek ale ja nie wymagam bardzo dużo.Wszystko załatwiam sobie sama,jedynie jak chce to może połazić ze mną po salonach fryzjerskich i kosmetycznych(jak dla mnie to byłaby to przyjemość:))No i być ze mną w tym ważnym dla mnie dniu.Jak ona się nie zgodzi to poproszę siostrę cioteczną.A jak nie to nie wiem.Wezmę pierwszą lepszą z ulicy hehe:P Buty mam i to nawet 2 pary i kupiłam je za taką cenę za jaką kupiłabym jedną w PL(150zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka1989
Dziewczęta co tu tak cicho?Nic się nie dzieje?Ja już w poniedziałek lecę!w niedziele prawdopodobnie wysyłam suknię i buty,znaczy podaję busem.I od wtorku zaczynamy z zaproszeniami i spotkaniami z właścicielem sali,djem,księdzem,poszukam fryzjerki i kosmetyczki,poszukiwania garnituru i bukietów. Kurcze Demorela zapomniałam o zdjęciach od ciebie tych z bukietami,nie obejrzałam ich. Iwonaaa19 jak tam?Mam nadzieję że maluszek już z wami w domku.Jak wrazenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwonka1989 No my juz w domku,pogoda nam nie dopisala,ale najwazniejszy byl wypoczynek i pobycie we dwoje:) Udalo mi sie w koncu kupic buty:)ponczochy a dla narzeczonego koszule i kamizelke oraz bielizne.Dla mnie zostala jeszcze bizuteria i tez bielizna i wtedy juz wszystko. Mam juz zalatwione zaswiadczenie o chrzcie,bierzmowaniu,akt urodzenia i odbylismy nauki przedmalzenskie z pakietem poradni rodzinnej. Iwonka milego i spokojnego pobytu zycze w Pl z rodzinka oraz byscie wszystko pozalatwiali to co macie w planie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kolezanka pracuje w kwiaciarni i bedzie mi robic wiazanke,tylko wszystko zalezy od tego czy kwiaty ktore chce beda na stanie i w takim kolorze,jaki wybralam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×