Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chowam sie do urny ze wstydu

PRAWICZKI wierzycie w to ze stracicie kiedys prawictwo ?

Polecane posty

Gość moorland dobrze pisze
niczego to nie zmienia, ale warto to przyznać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moorland dobrze pisze
żaba chyba nie zrozumiałaś:P co ma do rzeczy, że podszedł do ciebie nieśmiały? to nie zmienia faktu, że nieśmiali ,,olewają" obiekty zainteresowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żelek po prostu lubi jak każda super ciacha, a nieśmiałego olała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to nie zmienia faktu, że nieśmiali ,,olewają" obiekty zainteresowania." W Cosmo tak napisali? Co za bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proznyksiezyc
To prawda, ze osoba niesmiala czesto traci rezon i jezyk w gebie, gdy podchodzi ktos z jakas otwarta propozycja, np. wspolnej kawy. Swoim idiotycznym zachowaniem moze zbudowac wrazenie, ze jest wyniosla osoba etc, a tymczasem to tylko niesmialosc. A potem w 4 scianach wielki zal do siebie i zlosc, ze nie bylo sie w stanie wydusic czegos sensownego z siebie. Wiec czasem warto zaryzykowac i podejsc 2 razy do osoby, ktora za pierwszym razem nie zareagowala entuzjastycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
offerma, jeszcze raz, niepewna siebie z normalnym, to własnie ta toksyczna mieszanka a dwa niepewne siebie osobniki prawdopodobnie mogą się jakoś wspólnie pewności siebie poduczyć tak z grubsza, bo nie mam teraz czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moorland dobrze pisze
z własnego doświadczenia piszę, nie z żadnego cosmo darker. tyle, że faktycznie jest różnica między nieśmiały, a chorobliwie nieśmiały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie olewają. Taki nieśmiały, czy nieśmiała może nie zagada, ale będzie np. chodził tam gdzie jego obiekt, gapił się, może zagadac przez net czy cos. A w koncu i normalnie pewnie zagada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"co ma do rzeczy, że podszedł do ciebie nieśmiały? to nie zmienia faktu, że nieśmiali ,,olewają" obiekty zainteresowania." a skąd ona to wie, skoro niby nie jest nieśmiała? hę? parę nieśmiałych koleżanek też miałam, jakoś teraz mają chłopaków i się "ośmieliły". zresztą, kiedyś na imprezie u przyjaciółki siedziałam jak kołek i wyjątkowo nie gadałam jak najęta, bo miałam doła. od razu zleciał się tłumek kolegów-pocieszycieli chcących mnie ożywić, bo "taka nieśmiała jesteś" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!offerma "czyli takich mamy sobie szukać?" "... czyli zamknięte w sobie i skromne to włąśnie takie cechy u kobiety są bardzo pożądane" Co ty chrzanisz?! Ktoś tu dobrze wcześniej napisał, że w tej kwestii wychodzą twoje braki związane z relacjami z kobietami. Skromność to cnota- no tak, ale taka skromność, która wynika z niskiego poczucia własnej wartości, jest nic nie warta. Tak jak dziewictwo/prawictwo wynikające z konieczności, a nie ze świadomego wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"od razu zleciał się tłumek kolegów-pocieszycieli chcących mnie ożywić, bo "taka nieśmiała jesteś"" W drugą stronę to nie działa co nie przeszkadza nieśmiałym pannom narzekać, że mają gorzej niż Żyd za okupacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wiec czasem warto zaryzykowac i podejsc 2 razy do osoby, ktora za pierwszym razem nie zareagowala entuzjastycznie. " Tylko że my tez mamy swoje uczucie i kazda taka próba kosztuje nas ogromną ilośc stresu, a przy odmowie wyrzucamy sobie, że trzeba było nie podchodzic. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"żelek po prostu lubi jak każda super ciacha, a nieśmiałego olała" miałam 16 lat :o gdyby nie ten topik to nawet nie przypomniałabym sobie tej sytuacji, bo prawie 10 minęło. "W drugą stronę to nie działa co nie przeszkadza nieśmiałym pannom narzekać, że mają gorzej niż Żyd za okupacji." nieśmiałe panny pewnie boją się wyjść na idiotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się tej dziewczynie podoba i do niej zagadał a ona nic, to raczej jej wiekszy problem bo ona gówno robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proznyksiezyc
Tak, tak, zdaje sobie sprawe, ze podejscie samo wiele kosztuje. Ale skoro sam jestes niesmialy to pomysl wlasnie o tej drugiej osobie, ze moze jest taka sama. I czesto ktos taki nie wie jak sie zachowac... To niedorzeczne, ale tak bywa. Jesli jest mozliwosc, to moze jakos niewerbalnie dac znak? Usmiechnac sie chocby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to własnie ta toksyczna mieszanka a dwa niepewne siebie osobniki prawdopodobnie mogą się jakoś wspólnie pewności siebie poduczyć" to już są brednie które piszesz tylko po to żeby "wyszło na twoje". najpierw piszesz "szukajcie sobie nieśmiałych, zamkniętych w sobie kobiet". ja ci odpowiadam że takich kobiet to szuka każdy facet i że u kobiety ot nie jest wada to wtedy zmieniasz front i razem z jakimś koleżką pomarańczowym przekonujesz mnie że "nieśmiała kobieta= histeryczna zazdrosna zołza" i żaden facet takiej nie chce no to ja z koei pytam dlaczego niby ja mam brać sobie histeryczną zazdrosną zołzę? co to, życie mi niemiłe? to ty mi smarujesz na koniec że ze mną to taka nie będzie? a niby skąd to wzięłaś? co ja niby takiego w sobie mam żeby "histeryczną zołzę" zamienić w spokojną i wyrozumiałą kobietę? to się wszystko kupy nie trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wiara - ale to już Twój problem i słaba wymówka. " Cóż dla kobiet to słaba wymówka bo tej sytuacji nie są w stanie zrozumieć. Jak to pisał zelek, zaraz zleci sie stado, jak widza niesmiałą liczac na swoją szanse. 🖐️ A czy ja mówię ze to nie mój problem? Nie wiec o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiara - jeżeli kobieta próbuje zagadać nieśmiałego faceta (a próbują, naprawdę) to nie poprzestanie na jednej próbie, właśnie dlatego, że wie, że gość może być lekko zagubiony w danej sytuacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ale skoro sam jestes niesmialy to pomysl wlasnie o tej drugiej osobie, ze moze jest taka sama." Tak i każdą kolejna porażkę tłumaczyć sobie "ona mnie pragnie ale jest niesmiała i nie potrafi mi tego okazać" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nieśmiałe panny pewnie boją się wyjść na idiotki." Nie, one boja się wyjść na łatwe. Dlaczego? Bo tak właśnie myślą te pewne siebie w które są zapatrzone jak świnia we własne odbicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a przy odmowie wyrzucamy sobie, że trzeba było nie podchodzic" a ponieważ np mi to się jeszcze nigdy nie udało, to nie podchodząc i nie próbując MAM RACJĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie jakoś super laski nie zagadują. Nie wiem jak reszte prawików, ale podejrzewam że też nie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ja ci odpowiadam że takich kobiet to szuka każdy facet i że u kobiety ot nie jest wada" z tym ze ja nigdzie sie z Toba nie zgodziłam, ze dla normalnego faceta to jest u kobiety zaleta, napisałam wręcz, ze próżność i pewność siebie niczego kobiecie nie ujmują, a nawet dodają. z tym ze Ty niekoniecznie musisz się na tym znać skoro z kobietami do czynienia za wiele nie miałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że to się trochę sprowadza do moim zdaniem lekko "ciężkiego" argumentu, że kobietom łatwiej jest ocenić emocje drugiej osoby więc łatwiej jest powiedzieć, czy facet był "dziwny" bo nieśmiały, czy dziwny, bo miał ochotę uciec oknem albo otworem na listy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×