Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Adonis cudnych Pań

wice,żarty i kawały

Polecane posty

Przelogowałem sie poniewaz mozesz mieć wrażenie,ze inna osoba włączyła się w rozmowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem niestety okazał sie erem a ja teraz sie podnosze i patrze na swiat innym wzrokiem,nie łatwo jest teraz ufac,nie łatwo kogos pokochać,mysle że jescze troszke czasu minie nim wszystko wróci do normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po takich przezyciach nie jest łatwo wrócić do równowagi.Czy były dopuszczał się do zdrad??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak długo byliście z soba aż doszło do slubu?Czy straciłaś na atrakcyjności??Co było główną przyczyną ?Moze alkoholizm??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mielismy slubu całe szczęście,dla niego wszystko było ważne oprócz mnie,ja byłam zawsze,zawsze mógł na mnie liczyc,w koncu przestał to doceniać,czułam sie jak nic nie znaczacy smieć,byłam bo byłam,dla niego byłam coraz bardziej obca bo chciałam mu pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manfredka-- dzisiejsze partnerstwo nie jest wyjsciem.Men nie czuje się być zobowiązany do odpowiedzialności za drugą osobę i lekcewazy ten stan.Dlatego dochodzi do zdrad,pijaństwa gdyż nie czuje sie zoobligowany do niczego.Jest wolnym ptakiem i nic nie mozesz na to poradzić.Jednak ślub wiąże mena i musi sobie zdawać sprawę z tej sytuacji.Nie wyczuwałaś wcześniej tego lekcewazenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyczułam,ale bylo za późno juz nie mogłam tak ot odejśc,czułam że bez niego mnie nie ma,że umrę,całe szczęcie jest juz po wszystkim,ale bardzo sie zmieniłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli uzależnił Cię od siebie psychicznie a Ty nie miałaś już sił aby odejść.Może miałaś nadzieję ,ze sie zmieni.Mieszkaliscie razem??A moze to był główny powód,ze nie miałaś dokąd iść??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaką kare poniósł za te pobicia?? Zgłaszałasz to na policję.Przecież obdukcja lekarska musiala być i lekarz ma obowiązek natychmiast taki stan zglaszać do organów ścigania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mieszkalismyrazem,cały czas miałam nadzieje ze w końcu spojrzy na oczy zmieni się,bedzie lepszy,moje głupie nadzieje, nigdy nie zgłaszłam tego na policje bałam się że pojdzie siedziec,nie chciałam go strac,zawsze przepraszał,pozniej nawet przepraszac przestał,lekarzom wmawiałam ze spadłam ze schodów itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domyślałem się ,ze tak odpowiesz.No cóż urocze kochane kobiety za bardzo kochacie a to się obraca przeciwko wam.Oczywiscie jak jest odpowiedzialny partner/mąż nigdy do takich czynów nie dochodzi.Wprost przeciwnie.Więż partnerska/mężowska sie wzmacnia.Teraz będziesz zapewne na zimne dmuchać lecz hipotetycznie zakładając znajdzie sie taki odpowiedni men a Ty go będziesz jak traktować??Zawsze bedziesz mieć obawe aby się tamto nie powtórzyło.I znów moze sie taki zwiazek rozpaść,chociaz druga strona nie bedzie zasługiwała na to.Jak w tym wypadku sobie poradzisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem atrakcyjna,zaradna więc i faceci o mnie zabiegaja,ale narazie nie moge sie otworzyć,nie umiem juz chyba kochać,przynajmiej narazie,czuje jakbym nie miała uczuc do mężczyzn,chociaż sie staraja,nie potrafie się zaangażować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lecz kiedys bedziesz sie musiała przełamać.U nas "przechodzi" to nazbyt szybko lecz tak nas natura wyposazyła.Oby Ci się udało przejść z tego impansu do realności.Tego Ci bardzo życzę.🌻Muszę zaraz iść do lekarza potwornie mnie nogi bolą tak choćbym miał ołów w nogach.Czy zrobić Ci makatkę???Moja specjalność na cafe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
> > PO CO IM TO BYŁO? > > > libia swietuje.jpeg > > > Blog > > > Własnie wyczytałam, że w Libii za rządów Kadafiego: > > > 1. Elektryczność była bezpłatna dla wszystkich obywateli; obywatel > libijski nie znał pojęcia rachunku za elektryczność.. > > > 2. Zgodnie z prawem kredyty były nieoprocentowane, przysługiwały > wszystkim Libijczykom, a wszystkie banki były państwowe. > > > 3. Posiadanie mieszkania jest w Libii uważane za prawo człowieka. > > > 4. Wszyscy młodzi małżonkowie otrzymywali od rządu $60,000 dinarów > (U.S.$50,000) na zakup mieszkania i rozpoczęcie wspólnego zycia. > > > 5. Edukacja i opieka medyczna były darmowe. Zanim zaczał rządzić > Kadafi 75% Libijczyjków było analfabetami; obecnie tylko 17%. > > > 6. Jeżeli obywatel libijski chciał zostać farmerem, dostawał od > rządu na dobry początek bezpłatnie ziemię, budynki gospodarcze, material > siewny oraz zwierzęta godpodarcze. > > > 7. Jezeli obywatel libijski nie mógł w kraju studiować kierunku, > jaki pragnął studiować, albo też nie mógł w kraju otrzymać pomocy > medycznej, jakiej potrzebował - rząd wysyłał go na swój koszt za granicę > dodatkowo dając mu U.S.$2,300/miesiąc na mieszkanie i samochód. > > > 8. Jeżeli libijski obywatel kupował samochód, rząd płacił 50% ceny. > > > 9. Cena benzyny w Libii wynosiła 14 centów za 1 litr.10. Libia nie > miała żadnych długów zewnętrznych, a posiadała za to rezerwy wynoszące > > > 150 miliardów dolarów. Obecnie są one zamrożone. > > > 11 .Jeżeli obywatel libijski nie był w stanie znaleźć pracy po > studiach, rząd płacił mu równowartość średniej płacy w jego > specjalności, dopóki nie znalazł zatrudnienia > > > 12. Każdemu libijskiemu obywatelowi rząd wpłacał na jego konto > bankowe dywidendy ze sprzedaży ropy. > > > 13. Becikowe wynosiło U.S.$5,000 > > > 14. Czterdzieści bochenków chleba kosztowało 15 centów amerykańskich. > > > 15. 25% Libijczyków ma wyższe wykształcenie. > > > 16. Za rządów Kadafiego zaczęto największy na świecie projekt > irygacji - Great Manmade River - w celu zapewnienia dostaw wody > pustynnemu krajowi. > > > http://www.globalresearch.ca/index.php?context=v... > > > I bez wątpienia te wszystkie szesnaście dobrodziejstw przeminęło > wraz z jaśminową rewolucją. > > > Czy ktoś potrafi mi powiedzieć, po co to było Libijczykom? > > > Że to się opłaciło Rosji, czy UE - to oczywiste.Ale czy tamtejsza > ludność naprawdę wierzyła, że teraz im będzie jeszcze lepiej? > > > Z czego się tak cieszą? > Have a nice day! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babcia i dziadek siedzą sobie w chatce wieczorem. Babcia mówi do dziadka: - Zejdź na dół do piwniczki i zobacz, czy nie ma tam jakiejś naleweczki to się trochę rozgrzejemy. Dziadek schodzi, patrzy. Znalazł na górnej półce starą, zakurzoną butelkę. Patrzy przez kurz, napis "koniak" Ok, zabrał. Rąbnęli z babcią i takie ich naszły chętki, że zaczęli chędożyć ... Dają cały wieczór. Potem całą noc. Cały dzień. Kolejną noc ... W końcu nad kolejnym rankiem babcia pyta się dziadka: - Słuchaj stary, co my takiego wypiliśmy? Dziadek bierze butelkę, wyciera dokładnie kurz i czyta na głos: "KOŃ JAK nie może, 2 krople na wiadro"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co może być gorszego od kamyczka w bucie? - Ziarenko piasku w prezerwatywie. ================================= Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham wypić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
================================= Adam i Ewa spacerują po raju - Adam, kochasz mnie? - A kogo mam kochać... ================================= Modlitwa kobiety przed posiłkiem: "I spraw, Panie Boże, by te wszystkie kalorie poszły w cycki!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciętna amerykańska kobieta ma wymiary 90-60-90.......w calach.. ================================= Gra wstępna jest bez sensu. To tak jakby trąbić przez 15 minut przed wjazdem do garażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego panny są szczuplejsze od mężatek? Bo panna wraca do domu, patrzy, co ma w lodówce i idzie do łóżka. Mężatka wraca do domu, patrzy co ma w łóżku i idzie do lodówki. ================================= Dlaczego huragany dostają imiona kobiet? - Bo najpierw są cieple i wilgotne, a później zabierają domy i samochody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodzi baba do lekarza: - Panie doktorze, na wstępie pragnę zaznaczyć, że jestem jeszcze dziewicą - A to się świetnie składa, bo ja właśnie jestem lekarzem pierwszego kontaktu ================================= P: Jaka jest najczęściej spotykana wada postawy u żonatych facetów? O: Dupa na boku. =================================

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
================================= Dzwoni telefon. Mąż mówi do żony: - Jak do mnie to powiedz, ze nie ma mnie w domu. Żona odbiera i mówi: - Mąż jest w domu... Mąż: - Czemu tak powiedziałaś, przecież mówiłem?!? - Bo to był telefon do mnie! - odpowiada żona. ================================= Kolega dzwoni do kolegi: - Wpadaj do mnie, są dwie znajome, zabawimy sie!! - ładne??? - Wypijemy, będzie ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
================================= Koleś postanowił się żenić, idzie rozmawiać ze swoja matką: - Mamo, zakochałem się i będę się żenił, ona też mnie kocha i będzie nam wspaniale. - Ech, no dobrze, ale muszę ją poznać. - To ja ją przyprowadzę, ale przyprowadzę też dwie inne koleżanki a ty zgadniesz, która jest moją wybranką. - Niech i tak będzie. Następnego dnia typ przyprowadza trzy laski. Dziewczyny siadają na kanapie, naprzeciw nich staje mama kolesia, przypatruje się chwilkę - To ta ruda pośrodku. - Dokładnie. Skąd wiedziałaś? - Bo już mnie wkurwia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×