Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Adonis cudnych Pań

wice,żarty i kawały

Polecane posty

Na przyjęciu goście spierają się, kto jest bardziej godny zaufania - kobiety czy mężczyźni. - Żadna kobieta nie potrafi dochować tajemnicy - powiedział pogardliwie jeden facet. - Nie wydaje mi się - odpowiedziała kobieta - Trzymam w tajemnicy mój wiek odkąd skończyłam 21 lat. - Któregoś dnia pani się wyda - upierał się facet. - Nie sądzę! - odrzekła - Kiedy kobieta trzyma coś w sekrecie przez 27 lat, może zatrzymać go na wieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osiemnastoletnia dziewczyna przyszła do swojej matki i mówi jej, że okres jej się spóźnia o dwa miesiące. Przerażona matka pobiegła do apteki po test ciążowy, i po chwili wiadome jest że dziewczyna jest w ciąży. Zdenerwowana matka krzyczy: - Co za świnia Ci to zrobiła. Musisz mi powiedzieć, chcę go poznać. Więc dziewczyna pobiegła do pokoju i zadzwoniła do znajomego. Po pół godziny pod dom zajeżdża nowiutkie Ferrari z którego wysiada przystojny, elegancko ubrany gość w średnim wieku. Wszyscy siadają przy stole i gość mówi: - Wasza córka mi powiedziała o co chodzi, ja jednak niestety, ze względu na moją rodzinę, nie mogę się z nią ożenić.. Jednak zapewniam Was, że nie chce się migać od odpowiedzialności, więc jeżeli urodzi się córka to zapiszę jej 3 sklepy i milion dolarów. -Jeżeli to będzie syn to dostanie 2 fabryki i milion dolarów. A gdy urodzą się bliźniaki to dostaną po 5 milionów dolarów. Jednak jeżeli Wasza córka poroni... W tym momencie wtrąca się ojciec, który od samego początku nie odezwał się słowem: - To przelecisz ją jeszcze raz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"No Panowie, wreszcie ktoś Wam dokopał... KOBIECY REWANZ ZA WSZYSTKIE SZOWINISTYCZNE KAWAŁY O BLONDYNKACH: 1.. Penis jest jak pies: - plącze się miedzy nogami - lubi jak się go głaszcze - cieszy się razem z panem 2.. Dlaczego mężczyźni pragną ożenić się z dziewicami? -Aby uniknąć krytyki. 3.. Jak nazywa się mężczyzna, który utracił 90% swej inteligencji? - Wdowiec. 4.. Po czym można poznać, ze facet jest podniecony? - Oddycha. 5.. Jak wyglądałby świat bez mężczyzn? - Byłby pełen szczęśliwych, grubych kobiet 6.. Co wspólnego maja chmury i mężczyźni? - Jak znikają za horyzontem - nastaje piękny dzien. 7.. Jak nazywa się mężczyzna, któremu amputowano 90% mózgu? - Eunuch. 8.. W czym jedzenie jest lepsze od seksu? - Godzinami nie trzeba czekać na kilka sekund przyjemności. 9.. Po co na końcu członka znajduje się dziurka? - Aby mózg właściciela nie zginął z braku tlenu. 10.. Kiedy mężczyzna jest wart 5 zl? - Gdy w \"Makro\" pcha wózek na zakupy. 11.. Dlaczego faceci mówią o swoich członkach \"mój przyjaciel\"? - Bo pragną Wierzyc, ze ten kto kieruje ich życiem - jest ich przyjacielem 12.. Dlaczego tak mało jest kawałów o mężczyznach? - Bo to nie ładnie wyśmiewać się ze stworzeń \"inteligentnych inaczej\". 13.. W jaki sposób mężczyźni przygotowują sobie kąpiel z bąbelkami? -Jedzą wcześniej dużo fasolki... 14.. Jaka jest różnica pomiędzy mężczyzną a E.T.? -E.T. dzwonił do domu... 15.. Co dla mężczyzny oznacza posiłek z 7 dań? -hot-dog i szesciopak... 16.. Co dla mężczyzny oznacza pomoc przy sprzątaniu? -podniesienie nogi, żebyś mogła poodkurzać... 17.. Jak należy rozumieć zachowanie mężczyzny, który każe Ci przestać odkurzać i trochę odpocząć? -prawdopodobnie przez odkurzacz nie słyszy telewizora... 18.. Czym różni się mężczyzna od kota? -koty zawsze trafiają do kuwetki 19.. Po czym poznać, ze mężczyzna jest dobrze wychowany? -wychodzi z basenu gdy musi się załatwić... 20.. Nagi mężczyzna stoi przed lustrem i podziwia swoja męskość: -dwa centymetry więcej i byłbym królem... Na to jego żona zwraca mu uwagę: -dwa centymetry mniej i byłbyś królowa... 21.. Dlaczego mężczyźni tak lubią kawały o blondynkach? -bo mogą je zrozumieć... 22.. Czym różni się mężczyzna od komputera? -w komputerze wystarczy wydać JEDNO polecenie.... 23.. Dlaczego psychoanaliza mężczyzn zabiera mniej czasu niż psychoanaliza kobiet? -kiedy trzeba się cofnąć do dzieciństwa oni już tam są... 24.. Co ma wspólnego mężczyzna w łóżku i jedzenie z mikrofalówki? -30 sekund i gotowe... 25.. Ilu mężczyzn potrzeba do wkręcenia żarówki? -dowiemy się jak tylko któryś wstanie z kanapy... 26.. Jaka jest różnica pomiędzy barem a łechtaczką? -większość mężczyzn nie ma problemu ze znalezieniem baru... 27.. Dlaczego mężczyźni nigdy nie pokazują prawdziwych uczuć? -nie można pokazać czegoś, czego się nie ma... 28.. Kobieta: -czy kochasz mnie tylko dlatego, ze mój ojciec zostawił mi fortunę? Mężczyzna: -ależ skąd, skarbie, kochałbym Cię tak samo, bez względu na to, kto zostawiłby Ci fortunę... 29.. Jak sprawić, żeby mężczyzna był szczęśliwy w sypialni? -przenieść tam telewizor... 30.. Po czym poznać, ze mężczyzna ma orgazm? -przewraca się i zaczyna chrapać... 31.. Jaka jest różnica miedzy mężczyzna a lekarzem? -lekarz jest uprzejmy gdy prosi, byś się rozebrała, -lekarz słucha, gdy narzekasz, -lekarz myje ręce zanim Cię dotknie. 32.. Dlaczego puszki z piwem tak łatwo się otwiera? -przyjrzyj się, KTO je otwiera... 33.. Co to oznacza, gdy jesteś w domu a mężczyzna okazuje Ci nagle zainteresowanie i sympatie? -pomyliłaś domy... 34.. Jaka jest różnica pomiędzy mężczyzna a wielbłądem? -wielbłąd może pracować 8 dni bez picia, podczas gdy mężczyzna może pić 8 dni nie pracując... 35.. Jaka jest różnica między mężczyzną i papierem toaletowym? Papier toaletowy rozwija się \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umarł banknot 200-złotowy. Przychodzi do nieba i Bóg, w swej wielkiej dobroci, mówi mu: - Do piekła! Zasmucony banknot udaje się do kotła piekielnego, z którego widzi jakby było wspaniale w niebie... Umarł banknot 100-złotowy. Pan Bóg znów go do piekła wysyła. Umarł banknot 50-złotowy. I znów do piekła. Podobnie z dwudziestozłotowym i dziesięciozłotowym. Umarła pięciozłotówka, ale i ona trafiła do piekła, tak jak i dwuzłotówka. Gdy przed Panem Bogiem stanęła złotówka, ten uradowany wziął ją do siebie i po prawicy posadził. Inne nominały zaczęły krzyczeć: - Dlaczego on jest z tobą, Panie, a my nie? A Pan Bóg popatrzył na nich chłodno i zapytał: - A kiedy ja was ostatni raz w kościele widziałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszedł facet do lekarza. Ten po przebadaniu przepisał mu czopki. - Wie pan jak to stosować? - zapytał lekarz. - Nie bardzo- odpowiedział facet. - To ja panu pierwszy czopek dam teraz a resztę weźmie pan w domu już sam. Jak powiedział tak zrobił. Facet wrócił do domu i męczy się i męczy żeby zaaplikować czopek i nic. W końcu poprosił o pomoc żonę. Ta położyła mu lewą rękę na ramieniu, a prawą załadowała czopka. - O kurwa!!! - wrzasnął facet. - Co, zabolało Cię? - zapytała żona. - Nie, tylko sobie przypomniałem, że kiedy doktor wsadzał mi czopek to trzymał obie ręce na moich ramionach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Art. 190a kodeksu karnego - stalking, uporczywe nękanie 1. Kto przez uporczywe nękanie innej osoby lub osoby jej najbliższej ... istotnie narusza jej prywatność, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. 2. Tej samej karze podlega, kto, podszywając się pod inną osobę, wykorzystuje jej wizerunek lub inne jej dane osobowe w celu wyrządzenia jej szkody majątkowej lub osobistej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozporządzenie MINISTRA FINANSÓW z dnia 24 listopada 2011 r. > > w sprawie określenia nowych tytułów podatkowych podatku dochodowego od > osób fizycznych (Dz.U. z dnia 30 października 2001 r.) > > > > Na podstawie art. 10 ust. 1 oraz art. 27 ust. 1 ustawy z dnia 26 lipca > 1991r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (Dz. U. z 1993 r. Nr > 90, poz. 416 i Nr 134, poz. 646, z 1994 r. Nr 43, poz. 163, Nr 90, > poz. 419, Nr 113, poz. 547, Nr 123, poz. 602 i Nr 126, poz. 626, z > 1995 r. Nr 5, poz. 25 i Nr 133, poz. 654 oraz z 1996 r. Nr 25, poz. > 113, Nr 87, poz. 395, Nr 137, poz. 638 i Nr 147, poz. 686) zarządza > się, co następuje: > > > 1. W związku z koniecznością zwiększenia dochodów budżetu ustanawia > się nowe źródła przychodów podlegające opodatkowaniu podatkiem > dochodowym od osób fizycznych o: > 1) Panny cnotliwe - podatek od luksusu 10 % > 2) Panny niecnotliwe - podatek od użyteczności publicznej 10 % > 3) Stare panny - podatek od nieużyteczności publicznej 20 % > 4) Prostytutki - podatek dochodowy 15 % > 5) Mężatki - podatek obrotowy 8 % > 6) Cichodajki - podatek od ruchomości 18 % > 7) Żonaci z wdową posiadającą dzieci - podatek spadkowy 12 % > 8) Kobiety w okresie - podatek VAT > a) 7 dni 22 % > b) 9 dni 40 % > c) 22 dni 100 % > 10) Stare babcie - podatek od nieruchomości 10 % podstawy emerytury > 11) Nosiciele wirusa HIV - podatek od darowizn 25 % > 12) Panny w mini - podatek od widowisk 80 % > 13) Spółkujący w krzakach - podatek leśny i gruntowy 45 % > 14) Spółkujący w samochodzie - podatek drogowy 25 % > 15) Teściowe - podatek od nakładów zbędnych 50 % > 16) Kobiety w ciąży - podatek od wartości dodanej 80 % > 17) Małżeństwa - podatek za użytkowanie wieczyste 450 % > > > 2. W związku z koniecznością natychmiastowego i właściwego > wprowadzenia w życie powyższych przepisów karze podlegają: > 1) Wdowcy - za zniszczenie mienia społecznego 60 % > 2) Bezdzietne mężatki - za sabotaż 75 % > 3) Panny z dzieckiem - za prowadzenie działalności bez wpisu do > rejestru 100 % > 4) Kawalerowie - za kłusownictwo 75 % > 5) Rozwodnicy i rozwódki - za dezercję 35 % > 6) Panny mówiące, że to pierwszy raz - za składanie fałszywych zeznań 40 % > 7) Cnotliwe kobiety pow.18-go roku życia - za nieterminowe świadczenia 30% > > > 3. Zarządzenie wychodzi w życie z dniem ogłoszenia i ma > zastosowanie do przychodów osiąganych od 01.01.2012 r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłość jak ogień
Na dobranoc: http://www.youtube.com/watch?v=t9Bm7PZyDtA '... I tak zaczyna się ta Niewiarygodna historia Choć ostrzegali mnie, ja płonę Jak żywa pochodnia Bo taki sens w kochaniu jest? :( .."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłość jak ogień
Dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strefa Euro > Przychodzi turysta do greckiego hotelu, kładzie 100 euro kaucji na ladzie recepcji i prosi o klucze do kilku pokoi, żeby mógł stwierdzić czy któryś z tych pokoi mu odpowiada. > Właściciel hotelu daje mu wszystkie klucze, ponieważ nie ma żadnego gościa. > Kiedy turysta idzie oglądać pokoje, hotelarz zabiera 100 euro i biegnie do rzeźnika, daje mu te pieniądze mówiąc, że to zaległości, które jest mu winien. > Rzeźnik z tym banknotem biegnie do rolnika i spłaca swój dług za świnię, którą kupił w zeszłym tygodniu. > Rolnik zapieprza do jedynej panienki we wsi i daje jej te 100 euro, bo ma jeszcze ostatnie dwie wizyty do zapłacenia Prostytutka biegnie do hotelu z tymi samymi 100 euro bo wisi hotelarzowi czynsz za wynajmowanie pokoju w którym była z ostatnim klientem. > W tym momencie turysta schodzi do recepcji i mówi,że żaden z pokoi mu nie odpowiada. Oddaje hotelarzowi klucze, bierze swoje 100 euro i opuszcza hotel. > Wszystkie długi są spłacone a nikt nie ma pieniędzy. Tak funkcjonuje pakiet ratunkowy UE Z poważaniem Administrtor kredytów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłość jak ogień-- jestem żonaty i dzieciaty.Więc mam porzucić żonę aby Ciebie zaspokoić??:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.wchodzisz na menu start 2.dajesz wszystkie programy 3.wchodzisz na akcesoria 4.następnie na narzędzia systemowe 5.potem na "tablica znaków" tam są różne minki i serduszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbliżają się święta, masz problem z menu??? Poniżej przepis na kurczaka: Kurczaka bardzo starannie umytego układamy na dnie naczynia, najlepiej szklanego. Dodajemy goździki, cynamon, skrapiamy cytryną. Tak przygotowanego kurczaka zalewamy szklanką wina białego, szklanką wina czerwonego, dodając 100 ml ginu, 100 ml koniaku, 200 ml smirnoffa, 50 ml białego rumu i obowiązkowo 150 ml tequili. Potrawy nie musimy nawet poddawać obróbce cieplnej. Kurczaka wyrzucamy bo jest zbędny. Natomiast ..... Sos. Sos jest .... paluszki lizać! PS. Kurczak musi być martwy bo inaczej bydle coś wychleje !!!Smacznego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9 milionów rowerów
Katie Melua - Nine Million Bicycles http://www.youtube.com/watch?v=DTy3WA0Pq8M Treść piosenki- tłumaczenie "9 milionów rowerów" W Pekinie jest 9 milionów rowerów To fakt To coś czemu nie możemy zaprzeczyć Jak to, że będę Cię kochać do śmierci Jesteśmy 12 miliardów lat świetlnych od końca To zagadka Nikt nie może tego potwierdzić Ale wiem, że zawsze będę z Tobą Ogrzewa mnie ogień Twojej miłości Każdego dnia Wiec nie mów, że jestem kłamcą Po prostu uwierz w to co mówię Na świecie jest 6 miliardów ludzi Mniej więcej I to sprawia że czuje się dość mała Lecz to Ciebie kocham najbardziej ze wszystkich Jesteśmy wysoko Z całym światem w zasięgu wzroku I nigdy się nie zmęczę Miłością dawaną mi każdej nocy od Ciebie W Pekinie jest 9 milionów rowerów To fakt To coś czemu nie możemy zaprzeczyć Jak to, że będę Cię kochać do śmierci W Pekinie jest 9 milionów rowerów I wiesz, że będę Cię kochać do śmierci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×