Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lea99

Do samotnych - czy pogodzilyscie sie z tym, ze byc moze od konca zycia bedziecie

Polecane posty

Gość 32latka sama od zawsze
nie wierzę, że jeszcze się płomyczek nadziei nie tli;) a ile masz lat? mi najbardziej żal minionego czasu,miałam 20 lat,imprezowałam ze znajomymi, a związki odkładałam,no bo mam jeszcze czas.Teraz znajomi pozakładali rodziny a ja zostałam sama,mając 32 lata. Wakacje się zbliżają,i jak zawsze nie mam z kim jechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 33 lata i żyłam podobnie jak ty... zostałam sama,wszyscy już kogoś poznali. jak nawet nie wiem gdzie mogłabym się teraz wybrać żeby kogoś poznać :-( wszędzie dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 32latka sama od zawsze
no właśnie,mam ten sam problem,gdzie no i z kim,bo sama raczej na imprezę się nie wybiorę. Drugi problem to wakacje.... Grono znajomych strasznie się wykruszyło, część znajomości sama urwałam,ze względu na głupie komentarze. ps. Jest tu może ktoś z Wlkp? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość dziś pogodziłam się z tym że będę sama smutas.gif pogodziłam się z samotnymi dniami,nocami,weekendami,świętami,wakacjami...całymi latami smutas.gif pogodziłam się z tym że nigdy nie będzie mi dane włożyć białej sukni smutas.gif pogodziłam się z tym że nie będę mamą smutas.gif pogodziłam się z tym że nie będę babcią smutas.gif pogodziłam się z tym moim smutnym i szarym życiem smutas.gif " jaki smutny wpis jakby streszczenie mojego życia a nawet napić się nie mogę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smutny wpis bo to smutna prawda o mnie....już nawet nie potrafię płakać. zawieszam się myślami gdzieś miedzy rzeczywistością, życiem i śmiercią :-( jestem już taka zmęczona..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej no ludzie dlaczego użalacie sie nad sobą :( jest tyle fajnych rzeczy które można robić samemu grunt to znaleźć sobie coś ciekawego do roboty coś co was interesuje i sprawia radość,ja wole wszystko robić sam i ciągle brakuje mi czasu , mam niechęć do ludzi i boje sie być z kimś :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile można cieszyć się różnymi zajęciami i zainteresowaniami skoro nie masz z kim się tym podzielić :-( sama dla siebie mam żyć :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 32 latka od zawsze sama
niby co można samemu robić? w tym nie ma nic dobrego,... mnie krępuje wyjścienp, na imprezę samej ( chociaż już nie chodzę, ale sama bym się nie wybrała), wyjazd na wakacje, samej nie pojadę, bo jaka to radość samej być i nie mieć się do kogo odezwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja np. lubie wędkować,jeździć na rowerze ,chodzić po górach,spacerować i jeszcze coś o czym nie moge powiedzieć :D Ja nie wiem kobiety to chyba odbieraja inaczej ja to potrzebuje więcej swobody.Jestem przed 30 i nie cierpie imprez wszelkich miejsc gdzie jest sporo ludzi źle sie wtedy czuje,wole przebywac w otoczeniu przyrody.Chyba zdziczałem przez lata samotności :P ale wyjazd na wakacje samemu jak najbardziej i najlepiej na odludzie.Poza tym znam też osoby z którymi świetnie sie dogaduje i moge z nimi beczke soli zjesć np w pracy i poza nią.Sorry za błędy ale pije dlatego robie sie taki rozmowny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 32 latka od zawsze sama
coś o czym nie mogę powiedzieć - kurcze, zaciekawiło mnie co to może być:P:P a jakie odludne miejsca polecasz? ;) m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odludzie ? to wtedy już na pewno nikogo nie spotkam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiedziałem ,że znajdzie sie jakaś ciekawska :classic_cool: ale i tak nie powiem :P A mam takie swoje miejsca w Beskidach ale moim marzeniem jest pojechać w Bieszczady na dłużej. Kurcze no ludzie normalnie nie moge jak tak czytam a podczytuje Was od 3 dni :P na mnie to jakoś słońce działa pozytywnie mam chęc do życia do działania ,gorzej jest jak przychodzi jesień zima wtedy nawet łapie doła i jakoś tak troche odczuwam brak drugiej połówki mam też taki dzień raz czy dwa w miesiącu że brakujue mi bliskości np prostego trzymania za ręke ,przytulenia sie ciepła drugiej osoby ale jakoś mi to szybko mija ,w sumie najgorzej jak sobie wypije :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samotność zabija.........dzień po dniu odbiera chęci do życia, nic cię nie cieszy,na niczym nie zależy,obojętniejesz,zamykasz się w sobie i w końcu przestajesz dla innych istnieć, nikt cię nie zauważa... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 32 latka od zawsze sama
no szkoda,żenie zdradzisz co to takiego :P facetom chyba jest łatwiej, samotna kobieta w górach...nieno, ja bym się na to nie zdecydowała...chyba ze strachu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy jest kowalem swojego losu,to jakie masz nastawienie do swiata i jak go odbierasz zależy od ciebie samej od tego co tkwi w tobie,można sie samemu nakręcać i tkwić w tej katatoni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwykły szary obywatel
32 latka... masz racje. Dobra wezmę i sie jakos podpiszę bo sie zamęt robi. 21:14,21:34,21:48,21,55 to moje posty przyznaje sie bez bicia ;) I sie podpisuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwykły szary obywatel
Ej no smutasy głowa do góry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zakladajac ze kogos poznamy, kogos kto bedzie chcial sie zwiazac, (co wsrod samotnych osob wcale nie jest czestym zjawiskiem) to wcale nie jest powiedziane ze z ta osoba zalozymy rodzine bo ja to widze tak ze zeby z kims myslec o slubie to trzeba sie naprawde super dogadywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a z czego tu się cieszyć ? z samotności ? :-( z braku miłości....takie życie jest bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 45 jakby nie liczyć
Jakie zmarnowane lata? Że bez nikogo? Oj dziewczyny, ja nawet na wesela chodziłam sama i co się okazywało? Że mężowie szanownych żon siedzieli i wódkę pili, a one ze mną w kółeczku na parkiecie :D To jaka różnica? Nie wiem, to się chyba trzeba zestarzeć,żeby przestać tak to widzieć. Dziewczyny nie przysmędzajcie - głowa do góry i pozbierać się tu razem na wakacje, wymieńcie się mailami i jedzcie sobie gdzieś, poważnie mówię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwykły szary obywatel
Ale wyprzedzacie. Trzeba małymi kroczkami cieszyć sie z każdego dnia spędzonego z ta osobą a nie od razu myśli o zakładaniu rodziny.Ja to musiałbym bardzo dogłębnie kogoś poznać zanim odważyłbym się na tak poważne kroki :) poza tym często mam tak ,że poznaje kogoś gadam z tą osobą a dopiero po roku cos zaiskrzy nagle sie zakochuje - dziwne to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda, dla mnie już wszystko stracone ... zanim teraz kogoś bym poznała,zaufała,uwierzyła to minie kilka lat... a najlepsze już zmarnowałam :-( https://youtu.be/2FG5KvGA2KQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwykły szary obywatel
Dobranoc ,uciekam przytulić sie do podusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobranoc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 32latka sama od zawsze
z tymi wakacjami to bardzo dobry pomysł,może znajdzie się ktoś chętny ;) ja byłam w swoim życiu sama na 2 weselach i na 1 było super, wybawiłam się za wszystkie czasy, z kolei na drugim,porażka.....czekałam kiedy się skończy,nie ma reguły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×