Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lea99

Do samotnych - czy pogodzilyscie sie z tym, ze byc moze od konca zycia bedziecie

Polecane posty

Gość gość
ja nie mam ani faceta ani znajomych :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skąd jesteś? ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
centrum polski, trochę ponad 30... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego wszyscy tak daleko 😭 porozrzucani po całym kraju.A ja przed 30 ,jest tu kto z górnego śląska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 32 latka od zawsze sama
ktoś tu napisał, że tamat dotyczy samotności a my o wakacjach piszemy....ciągle mamy się użalać nad swoim stanem? przecież człowiek czasami musi o czymś innym popisać bo zwariować można mam prośbę , może niech każdy napisze z jakiej części Polski jest, może akurat się okaże , że ktoś mieszka blisko kogoś, zawsze wtedy można się spotkać , porozmawiać...zawrzeć nowe znajomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kardulaki
Sulejówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja okolice Katowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć wszystkim:)🖐️🌼Nigdy tu nie pisałam, ale jeżeli pozwolicie to wcisnę się tu na chwilkę.Nie będę narzekała, marudziła. Piękna pogoda, ptaszki śpiewają, cisza, ładny widoczek na góry >czego chcieć więcej.Podbeskidzie pozdrawia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wow Podbeskidzie znam te rejony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 32 latka od zawsze sama
z moich stron nikogo nie ma :( ja zmienię trochę temat, są tutaj fani siatkówki?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś grałam w siatkówkę, ale to jeszcze było jak byłam piękna i młoda :D:D Ogólnie lubię sport, biegam, lubię grzebać w ogródku, jest tu ktoś z moich stron ,ktoś kto lubi góry, ciszę, spokój i zapach lasu? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monilllka25
Ja jestem z górnego śląska i tak jak Wy, jestem samotna. Ani faceta, ani znajomych nie mam. Sama nie wiem jak mogłam dopuścić do takiej sytuacji. Sytuacji że siedzę w domu praktycznie codziennie i patrze jak mi życie ucieka ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez biegam ,lubie sport i lubie grzebać w ogródku i kocham góry,lasy cisze i spokój do beskidów nie mam daleko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 32 latka od zawsze sama
ja uwielbiam cisze i spokój, zapach lasu w górach nie byłam....od dziecka też bym się wybrała, ale chyba do szklarskiej na początek :p pytając o siatkówkę miałam na myśli obecnie rozgrywana Ligę światową.. ogląda ktoś? kiedyś, jeszcze w szkole uwielbiałam koszykówkę, ale to chyba ze wzgl. na mój wzrost...dawno w nic nie grałam....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w końcu sie znaleźli ludzie z południa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam rodzinkę na Górnym Śląsku. Wierz mi nawet będąc w związku można być i czuć się samotnym. Oczywiście nie piszę tu o sobie, byle zdrowie było i będzie ok. Kiedyś byłam bardzo smutną i nieśmiałą dziewczyną. Ale to się jakieś kilkanaście lat temu zmieniło. Miałam bardzo dużo znajomych, którzy jak coś potrzebowali, wiedzieli, że mogą uderzyć do Magdy:( Ale odkąd zmieniłam adres zamieszkania, kontakty trochę się urwały. Teraz jak ja bym potrzebowała pomoc, choćby nawet rozmowę to nie ma nikogo. Albo wyjechali za granicę do pracy, albo po prostu mają swoje sprawy i jeszcze gorsze problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madzia jakbym czytała o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 32 latka od zawsze sama
Kiedyś byłam bardzo smutną i nieśmiałą dziewczyną. Ale to się jakieś kilkanaście lat temu zmieniło. jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako dziecko bardzo dużo chodziłam po górach. Kocham Beskid Żywiecki I Sądecki. Zwłaszcza jesienią i zimą. Bo nie lubię lata. Wiem, dziwnie to pewnie brzmi :P Polecam Rezerwat Przyrody Skamieniałe Miasto w Ciężkowicach:) Ale trzeba ubrać dobre wygodne buty i bez butelki wody ani rusz. Oczywiście dobry aparat do zdjęć to podstawa. Mam tam krewnych, co roku przed 1 listopada jestem w tamtych stronach:) Rozwalił mnie centralnie jeden gość. Wchodził z kolegą,a w ręce miał butelkę 0.7 i pili na rurę, oraz paniusia w klapeczkach.Bez komentarza 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie w Żywcu urodziłam w beskidach spędziłam większośc dzieciństwa,dawno tam nie byłam.Wakacje sie zbliżaja może będzie okazja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A aaa -ucieka ci to zycie przez palce, a szkoda tego ... a do goscia Czasami w Tesco - hee he - talent to Ty masz pewno ... moderacja ? - eeech posluchajcie co ja zapamietalm -"w sprawach seksu i czulosci nigdy nie doswiadczylem tego uczucia, wiec podswiadomie pragne tego zaznac,ale coz wypieram to pragnienie bo po co cierpiec, albo taki rafinowany tekst daje "Modlitwy ? i tak w tej kwestii akurat nie dzialaja" heee he - a seksu jeszcze nie doswiadczyles ??? - tos mlody grzbietku jestes a takie pragnienia masz ??? moze potrzeby masz ogromne ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytasz 32latko jak to się zmieniło? Po prostu zrozumiałam, że szkoda życia na ciagle zamartwianie się, na smutek, na wmawianie sobie jakiś głupot. Zresetowałam mózg, wyrzuciłam pewne rzeczy z przeszłości. Nie będę opowiadała> Nie czas ani miejsce, a wierzcie mi płakały byście jak bobry.Uśmiech , wiara w lepsze jutro, zdrowie, to jest chyba najważniejsze. No i miłość też, ale by ktoś pokochał Was, najpierw pokochajcie siebie🌼:)https://www.youtube.com/watch?v=s3T2A7xJgZs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 32 latka od zawsze sama
Madzia 78 ---> napisałaś , że byłaś nieśmiała, dlatego zapytałam jak to się zmieniło. Nie da się pokonać nieśmiałości, ot tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojj tam mnie się udało, co prawda nie do końca tak całkowicie pstryk i nie ma ale udało się. Jestem zupełnie inna kobieta niż 15 lat temu. W każdej kwestii życiowej. Niestety muszę uciekać bo mnie real wzywa, muszę podlać grządki i złapać promienie słoneczka:) Ale zaglądnę do Was. Miłej niedzieli i głowa do góry🌼:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kardulaki a ile masz lat ? mam do Ciebie rzut beretem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta, dzieli nas 25 km ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zazdroszczę wam wow ...tylko 25 km :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ech już 33,ale podobno nie wyglądam :-D a tym bardziej nie czuję że mam tyle na karku. jestem ta od gór :-) a Ty co preferujesz ? morze,góry czy mazury ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×