Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kotamuna

Dlaczego nie ubieracie ładnie swoich dzieci?

Polecane posty

Gość Takie jedno małe pytanie...
Po co się uczycie? Po to by na kafeterii pokazać jakie wy to nie jesteście ą, ę ??? No to super umiecie wykorzystywać swoją wiedzę... Ludzie sie uczą latami, by coś miec. Niektórzy już kimś są w wieku nastoletnim. Każdy sie uczy po to, by coś w zyciu osiągnąć i mieć łatwiejsze życie. Zapewnic dzieckom dom i wszystko co potrzebują. Skoro ja to już mam bez dalszej nauki ( stuuuudiaaaaa :P ) to po cholere mam sie dodatkowo uczyć. Umiecie krytykowac, bo zazdrościcie i to wszystko :) A ja gówniarzami nie mam co sie przejmowac. Schodze z tego topiku :) Jade na próbna jazdę moim nowiutkim przyszłym samochodzikiem :) Buziaki dla Was wredne zazdrośnice. Kasuje z ulubionych i wracam do siebie, do życia w ktorym mnie doceniaja jak i w pracy tak i w domu, a was od samego pocztku posiadam w dupie :)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wq23
tylko pierwsze zrób prawko ,choć nie sadzę żebyś zdała hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawko to ja juz daaaaa...
aaaaaaawno mam :) a dokładnie od 6 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tjjja
Dawno to pojęcie względne. A tak poza tym skoro wykształcenie nie ważne to poco się chwalisz akimś tam inż. mężem? Hę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poniewaz dla Was wykształcenie
a raczej papierek to coś. Ja nic nie mam przeciwko ludziom ktorzy studiują, ale ile jest ludzi po studiach ktorzy pracy znalezc nie moga z powodu braku doswiadczenia i braku certyfikatow, co one sa najwazniejsze, bo tego wymagają przyszli pracodawcy. Moj ma tytuły ale szczerze pisząc w jego rozmowie i toku myslenia nie widzę żadnej różnicy między nim a innymi, ktorzy po studiach nie są. Ludzie po szkołach handlowych, ktorych znam... ile oni mają, jaką prace jakie zarobki, są "kimś" to znaczy mają więcej niz norma tego wymaga. Moj wujek ma 3 stacje benzynowe, życie oplute kasą jest po szkole sredniej a wszystko zawdzięcza sobie, bo po prostu chłop myśli, miał pomysł na start w swojej dzialalnosci. Ten po studiach bedzie sie kierowac nauką, wiedzą, nie będzie wychodzic myslami poza zakres tego co go na studiach nauczyli, bo po co :) ten bez wyzszego wykształcenia wie, ze moze nie miec dobrej przyszlosci dlatego bierze sie sam za krecenie biznesu, nie mysli ze musi znalezc prace, w ktorej bedzie musial siedziec 8h i zarabiac te 8 tys złotych. Są ludzie ktorzy są bez wykształcenia i mieli tip na pomysł jak zarabiac koszmarne ilosci pieniedzy. Obrzydliwe. KOlega zwozi samochody z UK i sprzedaje w PL... minimum jakie zabiera miesiecznie do kieszeni dla rodziny to 18 tys zł, a jest po zawodówce. W tych czasach nie tylko studia mają szanse zapewnic nam przyszlosc, ale tez musimy sami kombinowac. Ludzie dorabiaja sie za granica, wracaja z kasa, otwieraja firmy i sie kreci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsdsa
a znasz przyslowie nie samym chlebem żyje człowiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tjjja
taaa a świstak siedzi i zawija.... Miałaś isć pojeździć swoim przyszłym nowym samochodem to idź dziecko i nie opowiadaj już swoich dyrdymałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlaczego nie umiesz czytac
tjjja Popatrzyła byś na date postu, w którym pisałam, że jade na próbną jazdę co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlaczego nie umiesz czytac
gsdsa tak, znam to przysłowie "nie samym chlebem zyje człowiek" a co w związku z tym przysłowiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wzzwzz
W związku z tym przysłowiem widać jaka jesteś tempa skoro nie umiesz go interpretować Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsdsa
w związku z tym tylko tyle, że Ty tylko samym chlebem żyjesz; są ludzie którzy zarabiają grosze, ale mają swoje pasje, które są dla nie najcenniejsze i nie oddaliby ich za żadne pieniądze; są też ludzie, którzy ida na studia nie dla papierka i kasy, ale po to by zgłębiać i rozwijać swoje zainteresowania. Ty chyba tego nie rozumiesz albo nie dopuszczasz do świadomosci. Dla ciebie tylko kasa, kasa i kasa. Jest jakiś inny temat, na który można z tobą porozmawiać? Bo chyba nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana33
o gustach sie nie dyskutuje ;p to co dla autorki posta moze byc ładne, dla mnie byc nie musi i na odwrot ;) wazne jes, zeby matki ubieraly odpowiednio swoje dzieci, tzn. szczegolnie w takie mrozy by byly ubrane cieplo, nie mialy za ciasno, etc plus mialy buty ktore nie będą negatywnie wplywac na rozwoj ich stopek. Dlatego jesli chodzi o ubranie mojego dziecka to najwiecej kassy wydaje na buty bo to moim zdaniem jest najwazniejsze, osobiscie polecam butki Memo http://www.memoinfo.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelka rewelka 36
Jak dla mnie to se nawet na golasa moga latac. Ja ubieram mojego cukiereczka tylko w najlepszej jakosci ubranka a do tego kolorowo. Robie to z glowa i zawsze szukam okazji. Wczoraj dokonalam odkrycia, maja tam ciuszki z prawdziwej welny merino za grosze!!!!! Polecam www.wszystkodlamaluszka.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cismarch
kolorowo- a potem chodza takie pstrokate lalunie-tandeciary z tak samo ubranymi tandetnymi matkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_kajjjki
Zgadzam się z Wami. Nie trzeba miec teraz tez niewiadomo ile pieniędzy żeby dobrze móc ubrać swoje dziecko. Wystarczy szukac przecen, promocji chociazby takiej jak ta na buciki Ecco https://www.facebook.com/KochamMojeDziecko aby kupić taniej fajne i wygodne buckiki dla naszego maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklep.dziamdziak
Ubranka Tanie,modne i wygodne. Ciekawa kolorystyka,super wzornictwo. Polecam! sklep.dziamdziak.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona_kapelusznica
Ewelka, popieram, ciuszki z wełny merynosów są wspaniałe. Dobrze, że je tu zachwalasz. Trzymają dobry mikroklimat przy skórze dziecka, są ciepłe i przewiewne i naturalne... tylko dbać o nie trzeba delikatnie. Nie prać w zwykłym proszku czy płynie tylko w płynie do wełny i nie suszyć w suszarce bębnowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina prosto z krzaka
Mi się wydaje, że my kobietki lecimy na szmateks, bo nam się włacza instykt iscie pierwotny. Pozatym to jest uzależniające. W dzisiejszych czasach prawie każdego stac na nowy ciuch z Galerii. Spodnie które były za 160 teraz są za 40,60 zł (widziałam dzinsy w Croppie za tą cenę ) Bluzki przecenione nawet do 20, 15 zł Dziecko można ubierać w nowe ciuszki z galerii, wykupione na promocjach. W 5,10,15 ceny od 10 zł . No więc takie gadanie, że nie stać uważam za bajkę wyssaną z palca i fakt nie mamy czego zazdrościć , bo ten sam ciuch, za kosmiczną cenę mozemy znaleść w towarze promocyjnym. Powiem nawet więcej, ubrania rynkowe sa czasem droższe od tych markowych . No wiec dla mnie tylko jedno wyłumaczenie : nałóg, nałóg, nałóg. Ja się ubieram tylko w nowych. W orsayu wychaczyłam bluzeczkę za 30 zł , w Coloseum za 20 zł ;-)) No więc nie uważam to za astronomiczną kwotę... Mozna ubrac się tanio i w nowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_Sabiny
Można znaleźć dobry kompromis pomiędzy jakością a ceną. A co najlepsze, to co trochę droższe jest też często dobrej jakości... i to nie tylko ciuchy, ale i buty, dziecko lubi się bawić, nawet jak niepogoda, to warto wyjść na spacer, tylko wtedy by się przydały butki solidne, od nóżek najłatwiej się przemoczyć czy zaziębić. jak widzę takie kaloszki to sama żałuje że nie jestem już dzieckiem http://www.facebook.com/photo.php?fbid=363956167013290&set=a.159767050765537.41279.135134126562163&type=1&relevant_count=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwhiwdqiw
ale to racja - wiekszosc kobiet nie ubiera ladnie swoich dzieci. Przyklad chociazby : od ponad 2 tygodni oglaszam sie po roznych serwisach i chce kupic ubrania dla corki ale niestety - 95%ofert to zwykle brzydkie szmaty :/ przeraza mnie to w czym dzieci chodza ubrane :/ nie chodzi tu o pieniadze poniewaz uwazam , ze wszystko mozna dopasowac i ubrac ładnie a naprawde niedrogo swoje dzieci tak samo jak wydajac na ubrania fortune. Ale wiekszosc babek wychodzi chyba z zalozenia : dziecku obojetne w czym chodzi wazne by bylo i najlepiej za darmo wyrwac a pozniej opitolić na serwisach typu tablica.pl czy gumtree zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxAlicjaxxxx
To w co rodzice ubierają swoje dzieci zależy od ich gustu i zasobności portfela. Jak wiadomo ceny ubrań dla dzieci są teraz bardzo wysokie, najlepiej je kupować na allegro albo w sklepach internetowych np. na http://www.bobojas.pl/search/PAJACYKI/?category=23,46 które oferują je w dobrych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxAlicjaxxxx
To w co rodzice ubierają swoje dzieci zależy od ich gustu i zasobności portfela. Jak wiadomo ceny ubrań dla dzieci są teraz bardzo wysokie, najlepiej je kupować na allegro albo w sklepach internetowych np. na http://www.bobojas.pl/search/PAJACYKI/?category=23,46 które oferują je w dobrych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej gdyby mnie nie było stać to bym dzieci ładnie nie ubierała to raczej o kase chodzi. a ja kiedyś własnie przez ubranie innego dziecka o mało nie spaliłam sie ze wstydu. mój syn wtedy 4 letni w przychodni widząc chłopczyka faktycznie w byle co ubranego jakaś koszulka ze starszego brata sprana , spodenki za krótkie , przyjechał wózkiem z przed 15 laty , buzię miał jeszcze brudna od jakiegos batonika , a mój syn jadł wafelki pudełeczko leżało na ławce tamten chłopczyk miał tak około3 lat podszedł jak to dziecko po słodycze , mój syn go poczestował po czym do mnie na cały głos , mamo dałem chłopczykowi bo jest bezdomny . ja zonk matka jego starsza raczej pani popatrzyła tylko , na sczęscie szybko weszłam do gabinetu, ale by tak nie powiedział gdyby faktycznie to dziecko schludnie wygladało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, Pracuję w polskim programie partnerskim, który zajmuje się afiliacją produktów finansowych i pozafinansowych. Na początek pokażę Ci jak zarobić jednorazowo nawet do 1200zł, bez inwestycji i polecania. Taki przychód możesz wygenerować w tydzień, pracując 1-2 godz. dziennie. Później dowiesz się jak zarabiać miesięcznie dużo większe pieniądze. Szczegóły projektu na prv pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×