Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kotamuna

Dlaczego nie ubieracie ładnie swoich dzieci?

Polecane posty

Gość fifirifiiii
a32 ona ci zaraz odpisze że dziś kucharka ma wychodne, a ogrodnik i szofer wzięli urlop buhahaha ten topik to świetny ubaw i zabawa przednia :D pisz pisz Samanta vel Malunia - boki zrywamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ni wierze zeten topik
jeszcze zyje:D samanta najpierw miala zabrac dzieci na plac zabaw, nie zabrala bo wolala tu peplac, teraz niby ze obiad gotuje, pewnie i za chwile wroci stwierdzic, ze wlasciwie juz ugotowany:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifirifiiii
"Może może, to ze twoje jest chvjowym nieudacznikiem, to nie znaczy ze inne dzieci tez są. Wez sie za swojego matoła bo poziom nauczania w POlsce bedzie zanizac !!! twoje dziecko ma 4lata, i nie umie znaków drogowych??!!! szok! bo podałas rzekomo przykład obcego dziecka które w wieku 2l. umie znaki drogowe, zatem twoje to matoł i poziom zaniża! kobieto cały czas się wkopujesz tymi bredniami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifirifiiii
c.d. "Nie bede ci udowadniac, bo doskonaly przyklad 2 latka podalam, ale ty cegle spalilas i probujesz wyjsc z twarza pomijając tematy dla udowodnienia moja córcia sliczna dziewczynka, zawsze zadbana i ubrana ładnie ( nie koniecznie jakosciowo ) firmowo zna jezyk perfect otóz chocby dlatego, ze jest on prostrzy od polskiego, nie ma r nie ma trudnych slow, są słowa miękkie i łatwe do wypowiedzenia " - tu tez jasno wynika że twoje w wieku 2lat znaków nie znało! :D jak ona taki geniusz to po kiego grzyba do szkoły chodzi??? powinna wszystko już umieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a32wsx
Jeszcze na koniec dodam że Samanta na innym topiku o godz. 18 pisała ze jej dziecko jest w szkole -4 letnie dziecko w szkole o 18 co wy na to dziewczęta .Moze zostało na korki z fizyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifirifiiii
może zostało w świetlicy do 18, bo matka zapomniała je odebrać zajęta kafeterią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamMelka
Hahahaha, Samanto zacznij pisac bajki, dzieci będą szybko zasypiały buhahahahahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhgrsxh
Ma dziewczyna fantazje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuuuuuuuu... :( mądrale pouciekały :( A tak pisałyście, że się nie skupiacie na ludzkiej głupocie. Inteligencja według Was to poświęcanie czasu na ludzką głupotę :) Skupiacie sie na tym co pisałam wczesniej, nie co piszę teraz :-) Miło, ze was rozbawiłam, a teraz pora na powage :) Czyli... dzieci nie posiadam, ani jednego - jestem bezpłodna :) Nie mam kasy, nie stać mnie nawet na bułke, a co dopiero na internet :) Samochodu tez nie posiadam :( na bilet mnie nie stać. Nie stac mnie nawet na szmatexy z ciucholajdu :( ehhhhh... fajnie bylo choc przez chwile mieć piniądze :) na kafeterii :)) Powodzenia w dalszym nabijaniu sie bo widze, ze gówno zjedzone, dziewczyny pojedzone i dały spokoj, ale teraz znów przyszłam z kupą na dłoni :) no... taś taś taś :) która się skusi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karczochy
Hehe :) moja mama uczy angielskiego i rozbrajaja ja mamulki, co sa zdania, że ich drugie dziecko,dziecka sasiada czy one sam e znaja angielski czy inny jezyk PERFEKT! Perfekt to znaczy doskonale, a nikt ani nic nie jest doskonale. Nie sadze, żeby dziecko tej pyskatej idiotki znalo angielski czy chocby polski lepiej niż profesor polonistyki czy anglistyki, a i ten profesor nie jest omnibusem. Takie glupie osoby mysla, że jak się czegos poucza 3 czy 4 lata, to wiedza wszystko. I nie sa zdania, że się czegokolwiek od kogokolwiek moga jeszcze nauczyc. Ot ptasi mozdzek Laski jej tlumacza jak krowie na rowie, że jej corka moze troche znac jakikolwiek jezyk , ale żaden absolutnie żaden PERFEKT, bo po prostu za krotko jest jeszcze na tym swiecie, ale do niej zwyczajnie nie dociera. Kretynka po prostu, maly nedzny czlowieczek z kompleksami i bujna wyobraznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To bardzo dziwne, że zatrudniając mojego faceta wymagali języka angielskiego, niemieckiego perfect i co ? I pracuje :P Perfect to znaczy, że umie pisac, czytac w danych jezykach, nie ma z tym problemu a takze w mowie i rozumieniu :) Aleś ty skrajna, a na jakim poziomie ty jesteś hmmm jak siebie nazywasz? Idiotko... no? na jakim poziomie jest Twoj jezyk? Ponadpodstawowym widze, bo twoje słownictwo nie zna granic wręcz przeciwnie... tworzysz paskuuuudne zdania a i tez widzę, że się nudzi co? Idz szmato niemyta zarabiaj i czysc rowy, bo zima sie zbliza paskudooooooooo !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie masz odwagi na nick w kolorze czerni tylko pomarańczowym tu wyskakujesz tchórzu? co post to inny nick :D fajnie sie bawisz? I tak wiem, ze rozmawiam przez caly ten czas z jedną i tą samą osoba, jeden czarny nick i reszta pomaranczowych... wstydzila bys sie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitp9y
w polsce może 40 tyś miesięcznie robi wrażenie, ale W Anglii to juz nie bardzo wiec nie ma się czym chwalić a dzieciaki po angielskich szkołach musza klasy powtarzać w polsce takie sa douczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto powiedział, że w Anglii :( Anglii prosze do naszych zarobków nie mieszać :) Bo to inna działka... - Patrz - mój zarobek procentowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisz mi kochana... kto w UK zarabia 10 tysiecy funtow miesiecznie... wiesz jaka tu minimalna krajowa? wiesz ile tu zarabia zwykly informatyk od siedzenia na dupie i patrzenia na maile ??? WIesz ile tu kosztuje zycie? W polsce za 200 zł do koszyka załadujesz gówno a to jest 1/10 twojej pensji, a wiesz ile ja naładuje do koszyka za 200 funtów ??? pomysl troche zanim zaczniesz głupio pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem jaki jest program w szkolach polskich, dlatego dziecka na weekendy nie wysylam do polskiej szkoly bo to czas zmarnowany... To czego uczą sie 12 latki w szkolach polskich a w szkolach angielskich, polskie dzieci są daleko za murzynami w przerabianiu materiałów z jakiegokolwiek przedmiotu. NIgdy nie uwierze w to, ze jak pojdzie do Polskiej szkoly, to bedzie klasy od nowa zaliczac. Kolezanka zjechala z corka, tej dali testy i siedzi w klasie z dzieciakami o 2 lata starszymi od siebie a i tak jest dalej z programem niz te polaczki - nieuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu wynajęcie domu 3 bedroom kosztuje 1000 funtow... wiesz ile kosztuje wynajecie domu w Polsce 3 sypialniowego??? Zajrzyj na ogloszenia to sie dowiesz... ja wiem, bo zaraz bedziemy kupowac nastepny domek, a ten dajemy do wynajecia ludziom by kase robic... 1000 funtow to takie minimum, ale na poczatek kazdego trzeba chwycic... max cena to ok 1500 funtow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas pracownik zarabia ok 8 tysiecy złotych miesiecznie, uwazam, ze kwota na to by sie utrzymac nie jest zła jak na reszte populacji polskiej, wiec ciiiiiiiii tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marze o lecie
a ty kim jesteś nie Polaczką?????? :O mozę Angielka z urodzenia???? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystarczy mi zdać egzamin na tutejszego obywatela i chętnie bym się zrzekła obywatelstwa polskiego... ale rodzina :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz... w UK nie jest tak jak niektorzy myślą. Tu menager zarobi srednio ok 2 tysiecy funtow... to jest bardzo duzo na tutejsze zycie wiesz? Bo on chleb kupi za funta a nie za 5 zł ( patrzac procentowo. Za 7 tys funtow kupi bardzo dobry prawie ze nowy samochod... gdzie za 7 tysiecy złotych kupisz dobry 3 letni samochod? Tu za gas i prad placisz miesiecznie ok 130 funtow, a w polsce? hehe nie wiem ile, bo tyle czasu juz tu siedze ze nawet sie tym nie zainteersowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo... kolezanka wyzej wyslala linka, buciki uzywane za 160 zł !!! Gdzie ja nowe adidasa kupilam za 50 zł w Polsce no ale coz... gdzie tu uzywany but nike 160 funtow !!! Kogo stac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam zamiaru i nie będę się przechwalać, ale polecam wyjazdy za granice, choć na niedługi czas. Z dziecmi tym bardziej, języka sie nauczą, bo w szkołach w Polsce niestety uczą ala'amerykańskiego. Ja wyniosłam jezyk "angielski" ze szkol, uczylam sie od zerowki i co? Musialam isc tu do collegeu by załapać prawdziwy angielski. Doskonałym przykładem, bardzo prostym jest słowo better wypowiadając je w jezyku ktorego dzieci ucza sie w szkolach, brzmi ono beter , a w angli nikt tego nie zrozumie, bo prawidłowo brzmi czytając to słowo beta. Więc taki wyjazd i dzieciom dobrze zrobi. Kolezanka po studiach 2 kierunki, 3 jezyki i musi chodzic na angielski gdzie uczy angielka bo przeciez tylko taka nauczy po angielsku a nie taka polka, ktora prawidlowo nawet pisac nie potrafi i dzieci w blad wprowadza, gdzie dzieci daną naukę błędnie wykorzystują w zyciu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bondziornooo
piedoli sama do siebie buhahahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jednak przeczytałas skoro odpisalas :) a pierdolic to ja lubie zwlaszcza do osob na poziomie o wysokości mojego paznokcia od stopy n.p.z.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce ale muszeeeee
"oooo... kolezanka wyzej wyslala linka, buciki uzywane za 160 zł !!! Gdzie ja nowe adidasa kupilam za 50 zł w Polsce no ale coz... gdzie tu uzywany but nike 160 funtow !!! Kogo stac..." buty adidasa za 50zł???? gdzie??? chyba na bazarze buty z napisem abdidas :D co ty bredzisz??? w Polsce nie jesed manager zarabia tyle że za 2/3 pensje jest w stanie kupić nowe auto, a nie pięcioletnie, zejdz na ziemie, u nas dawno komuna się skończyła! :D inne realia, ty poczytaj co si ę w Polsce dzieje a potem sę wypowiadaj! i twoje błędy! litości - gaZ a nie gas! chyba że się najarałaś i ci o gras chodziło? buahhha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bondziornooo
lalka wstaw jeszcze swoje foto będzie wiekszy ubaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×