Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kotamuna

Dlaczego nie ubieracie ładnie swoich dzieci?

Polecane posty

Gość Indonesjaa
zmaina tematu:D Samanta Ty myslisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra jestes Hiena
13:37 [zgłoś do usunięcia] Hiena W dni nieplodne szyjka jest nisko i twarda. Tak samo w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juchola
powiem szczerze ze rzadko zdarza mi sie ogladac brzydko ubrane dzieci-no wiadomo ze jedne maja ciuszki firmowe ,inne nie ale raczej kazda matka stara sie zeby wygladaly ladnie itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juchola
oooo widze ze tu juz dyskusja na inny temat.......przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda tylko, ze te mamusie
jednak mimo swych staran ubieraja swoje dzieci patrzac ostro na metki z ceną i licza kase w portfelu czy im na wieczor starczy - piwko i papierosek. Ile ja takich mam widzialam, a nawet slyszalam jak bylo mowione kobieta do swojego mezczyzny, ze dziecku nie kupi koszulki bo jej na fajki nie starczy. Tu wlasnie jest wiekszosc takich mamusiek... :( jak ta polska wygladac bedzie :( skoro juz od malego znow ucza polakow ubierac "wiejsko"... co ja plote... to juz na wsi dzieci sa lepiej ubierane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samanta/malunia/WmiareNormalna
ale mnie lotto jak ubierają się niektóre Polski, tak samo wiele niewyjściowo ubranych kobiet znajdziesz w każdym kraju. Oglądam ich programy na tvn style od kilku dobrych lat i nie widzę różnic między ilością źle ubranych Polek jak i Angielek, Niemek, Rosjanek etc., no iii??? nie wiem czemu mam się palić ze wstydu że ktoś się nie potrafi ubrać??? coś z tego wynika??? a no nic, poza tym że to on źle wygląda i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raz kolega mnie zapytal w
pracy, skad jestem bo moje nazwisko jest angielskie ale wie ze angielka to ja nie jestem. Powiedzialam mu ze z Polska heh a ten, to z panstwa gdzie moda ludzka lezy ponad norme > bardzo milo mi sie zrobilo, bo mnie pocieszyl, iż ja wyglądam doskonale, a po ubiorze widac, ze to polak zwlaszcza te biale oblesne skarpetki i corne buciki heh Po czym poznac Polaka za granicą ??? Po bialych skarpetach !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co do dzieci
to powinny byc ubierane ladnie. Kogo nie stac na to by dziecko ubrac w nowe ciuchy, powinien sie wykastrowac na cale zycie, by nie psuc wizerunku "polskiej mody". Ale nie ma to, jak zyc w polsce na socjalu za 500 zl gdzie polowa z tego idzie na imprezy, polowa z polowy na wygodne zycie rodzicow, a ta ostatnia czesc na marne ubranka dla dziecka, byle by mialo zakryte cialo. A juz lepiej w pieluche owinac takie dziecko niz ubrac byle gowno z uzywanej odziezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samanta/malunia/WmiareNormalna
Ja tez tak uwazam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indonesjaa
Sie posmialam, patrze w majty a tam kuuuupaaaaaaa... cos nie tak z dupcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bondziornooo2
Hiena, to zes też palnęła w poscie, ktory zostal dodany :/ wez i wymaz to, albo choc nick zmien, bo chałe robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samanta/malunia/WmiareNormalna
to wyżej to podszyw! ale widzę ze Samanta/malunia pisze już pod róznymi nickami, ten bełkot o lumpeksach i ubieraniu poznać od razu :O spadam stąd bayyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia micia mua mua
ja tam nie widuje brzydko ubranych dzieci, widuje te normalnie ubrane. Nie przeszkadza mi ze maja ubrania nie dobrane kolorystycznie. Smieszy mnie natomiast ubieranie dzieci jak starych-malenkich i takie "modne"ubieranie uprawiaja zwykle matki o malych rozumkach i dlugich pazurach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba sie schowam ze wstydu pod ziemie. Dla twojej przyjemnosci. A najlepiej juz zaczne pisac petycje do zespolu kafeterii, zeby wymazali ten chalowaty wpis. Widze, ze naprawde ci sie nudzi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja akurat ubieram sie skromnie
i swoje dzieci tez, z tym ze ładnie. Nigdy nie ubieram ich jak "stara malutka" bo dzisiejsza moda jest o dupe rozbic. Ciebie smiesza dzieci ubrane jak modnisie, mnie smiesza dzieci i matki, ktore ubieraja dzieci jak szmaty. To jest nie do przetrawienia. Podaj przyklad ubranego dziecka jak stara malutka. Przekaz tu stronke z takimi ubrankami. Czy jak dziecku kupisz popielaty, elegancki plaszczyk i popielata "beretke" oraz czarne buciki, czy to bedzie wystroj starej malutkiej? Nie !!! W szkole mnie zaczepiaja i pytaja gdzie kupuje ubranka dla dzieci, ze sa tak ladnie i schludnie aczkolwiek skromnie ubrane. Klasycznie wygladajaca dziewczynka, nie rzucajace sie kolory w oczy przyciagaja wzrok. Mowia ze moja corka zawsze taka czysciutka i ladnie ubrana, ze az milo popatrzec na takie dziecko. Hmmmm... jednak cos w tym jest prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hiena do kogo bijesz
tym razem ? :) bo maluni, samanty i tej cos tam normalnej juz dawno nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samanta/malunia/WmiareNormalna
Wystraszylam sie :/ nie ma sensu juz pisac, bo juz mam podszywa :( a dopiero teraz dowiedzialam sie jak zrobic czarny nick. Ucieklam, bo juz sensu nie ma, jednak nie taka glupia na jaka wygladala. Dziewczyny, rozbijamy topik :/ nie wiedzialam, ze stchorze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bondziornooo
bondziornooo2 to to samo co ten nick, wiec zastanow sie, poczytaj i dopiero pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porblem93
Robią sobie dziw.ki pare dzieci i kasy nie maja ja bede miala jedynka i bedzie miał wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bondziornooo
Samanta tłuku nie poszywaj się pod moj jakże włoski nick ;] Hiena - eh, szkoda ze nie zaczerniłam nicku, kilka wpisów jest ,pich reszta to Samantha;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bondziornooo- chyba jestem malo inteligentna, bo nie wiem, czego ty w ogole chcesz. Sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia micia mua mua
ta malunia to ma chyba z gareczkiem:) sama mieszkam w uk, pracuje na normalnym biurowym stanowisku, a moj angielski nie potrzebowal korekty w collegu... I jakos sie tym nie podniecam, poza tym 2000 funtow to nie sa jakies wyjatkowe zarobki. Zgodze sie tylko z tym ze w UK , proporcjonalnie do zarobkow, jest taniej i szkoda ze w Pl tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bondziornooo
to ja Samantha , podszywam się., ups

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia micia mua mua
ja akurat nie podniecaj sie tak, bo ci zylka wyskoczy. Kolo tylka mi lata jak twoja mala miss wyglada. A skoro jestes taka trendsetterka i tak sie wszyscy zachwycaja to napisz do tomka jacykowa -on to na pewno doceni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W UK
kicia micia mua mua oczywiscie ze nie sa to rewelacyjne zarobki, ale placac za dom 800 funtow i 200 na rachunki i zostaje ci 1000 - tak zyja tu ludzie a patrz jakimi samochodami jezdza. Popatrz na strone direct.gov.uk na search i zobacz jakie sa zarobki na tych wyzszych stanowiskach. 40 tys funtow rocznie to po odbiciu podatku na reke masz 2.463 funtów. Znajdz prosze ogloszenie, gdzie oferuja wiecej i opisz stanowisko. Wiadomo, ze to suma na poczatek kariery zawodowej, ale ten poczatek czasem bywa i koncem, wiec z tym to roznie bywa. Kim Ty jestes, ze zarabiasz wiecej? Ile masz na reke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaj mi prosze przyklad tylko
kicia micia mua mua inny niz moj, stawka roczna zarobkow i z tego miesieczne do kieszeni mądralo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×