Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kotamuna

Dlaczego nie ubieracie ładnie swoich dzieci?

Polecane posty

Gość bondziornooo
Samanta napisz coś jeszcze , popraw mi humor, piwo też możesz podać buhahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce ale muszeeeee Zajrzyj sobie na Floriańskiej ulicy do sklepu z wielkim napisem ADIDAS i znaczek do tego slepotko... tylko pojedz do Krakowa, bo tam je dostaniesz. 160 zł za uzywke, tragedia... dla dziecka firmowe buty mozna tanio tez kupic w UK, ale na moje dziec buciki kosztują ok 40 funtow, jak i na wieksze tak i na mniejsze :) byle czego nie zjem byle czego nie ubiore i byle czego nie zakupie. Finished

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skonczyłaś waćpanno?
To idź stąd bo śmierdzi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bondziornooo Napisz choć swojego linka prawidłowo a nie szpanuj włoskim skoro go nie znasz... prosze Cie, nie osmieszaj sie, bo jeszcze jestem obywatelem polskim, co mi wstyd i musze sie wstydzic za takie szmaty jak ty :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bondziornooo
hahahahahaha, padam :LD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda jest taka, ze nie padasz, tylko sie wqrwiasz :) tutaj mozna wszystko napisac i okazać kto jaki ma humor, a moze bys sie tak pokazała cwaniaro co? Ok lece, szkoda mi czasu tu siedziec... za to wy dalej sobie urozmaicajcie zycie na wolnej przestrzeni kafeterii see yaaaa !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahaha999
malunia odpowiedz mi tylko na 1 pytanie : O co Ci chodzi???? No i moze jeszcze: Jaki jest cel tych kłotni z innymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bondziornooo2
no ja też padam ze śmiechu. Dziewczyno ogarnij się trochę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twój książe
Anetka -malunia wróć, naród tęskni !! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ta dziewczyna twierdzi, ze ma gust i "robi" katalogi? Toz ona wlasnego zdjecia nie potrafi gustownie zaprezentowac. No ludzie! Te kwiatki sa warte pustych dziewczynek z gimnazjum. Jeszcze tam serduszek brakuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bondziornooo2
hahahahahha, jeden na nia leci i drugi na niaa leci chyba bąki hahahahahahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twój książe
Hiena - ona tworzy katalogi odzieży sezonowej do Biedronki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahaha999
no i uciekla :) Bardzo odwazna jak widac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indonesjaa
Maluniuuu wrócić do nas , wróc, bez Ciebie to juz nie to samo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Fajna Babka z forum
u nas właśnie leci ta piosenka : bo fantazja , fantazja jest od tego ...... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malunia33 kiedy te dzieci splodzilas skoro w marcu 2011 mialas narzeczonego::D:D:D POSCIK: malunia333 Ja sie nie trawie z bratem mojego narzeczonego, ale dałam mojemu jedno wyjście... albo zyje z mamusia i braciszkiem, albo ze mna i niech wybiera. Nie odzywa sie juz do brata 1,5 roku a do matki sporadycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indonesjaa
Wiecie co, Samanta pobiła Jagodę normalnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem wam takkkkk
Samanta vel malunia pobiła wszystkich możliwych idiotów na kafe :D normalnie order się jej należy z grawerem: dla niepokonanej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na kafe właśnie o to chodzi :) tu siedzą najgłupsi :) a jedną z nich jestem ja :) i miło, że siedze z tym najwyżej :) Kafe istnieje dzięki nam :) kafe ma się rozumieć portal dla niepełnosprytnych, więc dajcie juz sobie spokoj, bo i tak człowiek anonimowy, więc o co wam chodzi :) Ja dzieci nie posiadam, a nawet nie lubie... jestem biedna jak mysz kościelna, nie stac mnie na nic :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indonesjaa
biedactwo gdzie Twoje cudne dzieci, Twoje tysiace i twoaj praca grafika buhahahaha grafika hahaha kwiatki w fotkach, padammmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na moje oko dzieci powinny byc zadbane i ladnie ubrane. Nie ubierzemy dziecka w kolory czerni lub szarosci. Firmowe ubrania są ładne, bo są projektowane przez projektantow. Ubranka dla dzieci z bazaru to zazwyczaj dział materiałów sztucznych i niewygodnych dla skóry. Mnie tez sie nie podoba jak ludzie ubieraja swoje dzieci na odczep sie. Czasy dzisiejsze to nie czasy i lata 50-te wiec postarajcie sie o godny podziwu wizerunek swojego dziecka, bo tak ubieracie swoje dzieci i same siebie ze z Londynu musieli przyjechac i zatytułować swoj program " ktos tam ubierają Polske" WSTYD !!! Bo w zadnym kraju tego nie ma, tylko Polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samanta/malunia/WmiareNormalna
Sami zmienia nicki jak rękawiczki :D teraz jest: W miare Normalna :D hahahhahahahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samanta/malunia/WmiareNormalna
Trinny & Susannah - bo tak się nazywają najpierw ubrały wszystkie wieśniary w Anglii, by potem wyruszyć do Polski, a nastepnie będą inne kraje. Zaczęły od UK - tłuczku - to dopiero wstyd ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niestety, zanim zostaly tym
kim sa, moda angielska juz dawno wtopiona zostala w wyspe, jak zobaczyly polakow i ich ubior to sie wystraszyly. Nie maja zamiaru jezdzic po innych krajach, chca do polski wrocic :) bo wiedza, ze to polacy maja fatalny gust - widzialas reklame?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ogladasz tych programow
wiec sie nie udzielaj i nie zmyslaj kolezanko. W "dzien dobry TVN" wypowiadaly sie i siedzialam i palilam sie ze wstydu, az ciezko sie jest przyznac ze sie jest z narodowosci polakiem. Bedac w warszawie jakos mnie nie zaczepily wiec chyba ubrac sie umiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×