Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bonprixxxx

Czy ktos z was zwracał ubrania z Bon Prix???prosze wejjdzcie i pomozcie!

Polecane posty

Gość bonprixxxx

pierwszy raz zdarzyło mi sie oddać towar, wiec tak,zaplacilam za wysylke i poprosilam o zwrot pieniedzy za towar, wg regulaminu niestety ja musze zaplacic za wysylkę,ale kuzwa sie wkurzylam bo mi przelali na konto tylko 40zl za towar a gdzie jest za zaplacona przesylke 13,50????czy ktos sie w tym orientuje??pomożcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonprixxxx
nie rozumiecie mnie! chodzi mi o to czy zwracaja pieniadze tylko za ciuch czy za przesylke tez? to moj przyklad Kupilam spodnie za 39,99 plus przesylka 13,50 teraz tak spodnie nie pasuja wiec odsylam i place za koperte i przesylke 6,50 Myslalam ze zwroca mi za ta pierwsza przeeylke,teraz wychodzi na to ze jestem stratna aż 20zł!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nigdzie nikt przyjmujac zwrot za zakupy wysylkowe nie zwraca pieniedzy za przesylke, trzeba sie z tym liczyc kupujac przez interenet czy z katalogu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co do bethesda
nie zwracają kosztów przesyłki. W końcu usługa dostawy z powodu zwrotu nie zniknęła. Przesyłka do ciebie doszła jakby nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfasdfsdgfsdfgd
Zwracają jedynie za towar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zwracaja za przesylke
ja kupuje na ebay i tez mi sie zdarzylo cos kupic , zaplacilam za przesylke , towar mi nie odpowiadal i chcac zwrocic musialam odeslac i zaplacic za przesylke zwrotna - nie oplacalo mie sie Moim zdaniem nie oddadza ci za przesylke , bo to ty pokrywasz koszty wyslania . Zgodnie z prawem oddali ci za spodnie . Gdyby ci nie przelali pieniadze za towar to wtedy moglabys miec pretensje i roszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonprixxxx
trudno,stracilam... dzieki za odpowiedzi! a zamowilam znowu :( tylko rozmiar wiekszy,moge nie odebrac?wtedy ja im koszty narobie i bedziemy kwita :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika_ds
http://ezakupy.uokik.gov.pl/pytania-i-odpowiedzi/transport/ Koszt odesłania towaru do przedsiębiorcy w sytuacji odstąpienia od umowy zawartej na odległość ponosi konsument, chyba że przedsiębiorca zgodził się go ponieść lub przed zawarciem umowy nie poinformował konsumenta o tej konieczności. Należy przy tym pamiętać, że konsumentowi odstępującemu od umowy, należy się nie tylko zwrot ceny towaru, ale także kosztu jego wysyłki poniesionego przy zakupie (wysyłka rzeczy od sprzedawcy do kupującego) – do wysokości odpowiadającej najtańszej opcji przesyłki dostępnej w danej ofercie. Jeżeli klient wybierze droższy środek transportu, nie otrzyma zwrotu różnicy między wartością wybranej dostawy a najtańszym sposobem transportu. Uwaga – nie należy tu uwzględniać odbioru osobistego (0 zł), gdyż nie jest to sposób dostarczenia towaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zwrocic towar przyslali mi zaduza sukienke o dwa rozmiary iza dluga iniepodoba misie pierwszy raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli pomyłkowo zamówiłaś sukienkę w zbyt dużym rozmiarze, to Twoja strata i Ty ponosisz koszty zwrotu. Natomiast jeżeli Ty zamówiłaś właściwy rozmiar, a oni omyłkowo przysłali większy, wówczas to oni powinni ponieść koszt wymiany towaru lub jego zwrotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że odpowiadają osoby z cyklu "nie wiem, ale się wypowiem" Zgodnie z ustawą muszą zwrócić koszt wysyłki towaru do klienta, ale klient opłaca koszt wysyłki zwrotnej. W związku z tym upomnij się o tę brakującą kwotę oraz pisz o tym na forach opineo o tej firmie, pewnie należą do firm, które czekają na upomnienie od klienta, a potem udają, że zapomnieli dodać tej kwoty do zwrotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno jak po 7 latach sie upomni o zwrot kosztów przesyłki to jej oddadzą :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzuda
następnym razem od razu zwróć, ale nie sama tylko przez platformę. Teraz powstała taka strona https://zwracam.pl/ i ja sama mam zamiar z niej skorzystać jak tylko będzie taka opcja. To zdecydowanie ułatwia odsyłanie niechcianych zakupów..Pomyśl nad tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola

Ja w takim  razie jestem wyjatkiem,  bo mi zwracaja zawsze za koszt wysyłki,  który  poniosłam zamawiajacw towar.  Chyba,  że  korzystam  z kodu  promocyjnego i dostawę  mam za free, to wtedy  logiczne,  że  nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwrot

Zgodnie z Prawem Konsumenta,  jeśli zwracamy towar i go wysyłamy za przesyłkę zwrotną płaci klient. Sprzedawca musi zwrócić pieniądze za towar plus za przesyłkę,  którą zapłaciliśmy wtedy kiedy zamawialismy towar. art.32 art.33

Co z kosztami przesyłki?

Produkt musisz odesłać na swój koszt. W kwocie zwróconych przez sprzedawcę pieniędzy musi zawierać się koszt wysyłki produktu do ciebie, równy najtańszej opcji z cennika oferowanego przez sprzedawcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ast

Zwracając towar do Born2bee  nie płacę za przesyłkę zwrotną. Tak powinno być!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×