Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna Zniecierpliwiona

Dużo czytam i mysle na temat teorii Z zniecierpliwionego

Polecane posty

Gość a w tv
podano właśnie ze polacy nie decydują się na dzieci, poniwaz wzrósł koszt utrzymania dziecka . do tej pory było 180 tys na 18 lat. teraz plus 30 tys. czyli na każdy miesiąc leciutko ponad 1000 zł miesięcznie. to może wg tego należy orzekać kwotę alimentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariner
najzabawniejsze w moim przypadku bylo to ze moja ex znalazlal sobie mlodszego o 20 latek faceta a gdy mi sie to nie spodobalo to w czasie rozwodu chciala mnie przymusic abym placil jej alimenty bo niby ona niezdrowa:) Czy li ja mialem placic jej za to ze chcialem sie z nia rozwiesc ! .Naogladala sie filmow amerykanskich i pomieszala rzeczywistosc z fikcja ;)KOBIETY CZASEM MAJA NAPRAWDE PROBLEM Z POCZUCIEM RZECZYWISTOSCIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no, nie tylko kobiety
faceci równiez, szczególnie gdy piszą, ze ich ex utrzymuje się z ogromnej kwoty 300 zl alimentów. Są kobiety, które starają się jak najwięcej ugrać, są faceci, którzy kombinują, aby płacic jak najmniej. Ale wszystko to sprowadza się do tego samego - aby mieć jak najwięcej dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
I to koleiny argument za likwidacją instytucji alimentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielmozna Pani
zniecierpliwiony tobie i tabletki nie pomogą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielmozna Pani
no, nie tylko kobiety faceci równiez, szczególnie gdy piszą, ze ich ex utrzymuje się z ogromnej kwoty 300 zl alimentów. Są kobiety, które starają się jak najwięcej ugrać, są faceci, którzy kombinują, aby płacic jak najmniej. Ale wszystko to sprowadza się do tego samego - aby mieć jak najwięcej dla siebie. Ale wszystko to sprowadza się do tego samego - aby mieć jak najwięcej dla siebie. hm... jasne z alimentów 300 czy nawet 500 zł matka dużo ugra dla siebie -wręcz będzie opływac w dostatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
Tu pojawia się problem koleiny.... ugrania. I zasłaniania się dzieckiem .Nikt nie lubi przegrać ...a jak ktoś stosuje chwyty poniżej pasa ....dziecko.... ....to tym bardziej nie lubi przegrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
Ps. A po za tym jak można płacić za coś czego się nie ma? Płacić powinien ten kto zabrał. Natomiast ten kto zabrał ...jeszcze chce za to zapłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiiiiii
"Ale wszystko to sprowadza się do tego samego - aby mieć jak najwięcej dla siebie. hm... jasne z alimentów 300 czy nawet 500 zł matka dużo ugra dla siebie -wręcz będzie opływac w dostatku" Powiedziała osoba, która ma zasądzone 800.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miriam7140
Nie Zniecierpliwiony, nie rozumiesz istoty funkcji alimentów. Nie płacisz komuś ZA COŚ. Alimenty to nie forma zadośćuczynienia. Alimenty od jednego z rodziców to jego PSI OBOWIĄZEK wobec JEGO dzieci, znajdujący swoje odzwierciedlenie w k.r.i o. Dokładnie Art.133, Par.1 i Art.135. Par.2 Zrozumiałeś wreszcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iiiiiiiiiiiiii "Ale wszystko to sprowadza się do tego samego - aby mieć jak najwięcej dla siebie. hm... jasne z alimentów 300 czy nawet 500 zł matka dużo ugra dla siebie -wręcz będzie opływac w dostatku" Powiedziała osoba, która ma zasądzone 800. tak moje dziecko ma zasadzone alimenty 800 zł-jego ojciec ma dobrze płatny zawód i pracuje w Anglii nie rozumiem co niby miałabym i dlaczego zabrac mojemu kochanemu dziecku-przecież ja nawet żyję dla niego... ale póki co niestety alimenty są jedynie na papierze-nie znam adresu zamieszkania ani firmy zatrudniającej ojca mojego dziecka dziecko od 3 lat utrzymuje sama-nie dostaje alimentów z FA,nie dostaje zasiłków,zapomóg,dodatków...wszystko co ma dziecko jest moja zasługą a mogłoby mieć więcej np kolonie letnie,lekcje muzyki,lekcje angielskiego oraz robione buty na miarę które kosztują 250-300 zł- dziecko ma jedna stopę mniejszą o 5 numerów od drugiej-to problem bo non stop sie wywraca chodząc w za dużym bucie ...z braku pieniędzy kupuję buty dostępne w sklepach obuwniczych i wypycham watą puste miejsce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Wielmozna Pani
Zaraz ci odpiszą, że dziecko nie musi miec angielskiego, nie musi miec koloni itd, bo to luksus, bo są rodziny, które utrzymuja się za tysiąc zł bla, bla bla. Wiele z osob tu piszących uważa, że dziecku po rozwodzie należy sie tylko chleb z margaryną i używane ciuchy, a wszystko pozostałe to fanaberie matki i zrobienie byłemu na złość z zazdrości, że założył nową rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
Ależ dziecko może mieć wszystko czego tylko mamusia zapragnie i niech mu to da. .Jest tylko warunek ....niech to robi na własny rachunek.Niech nie udaje wielkiej damy i dobrej mamusi z kieszeni ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miriam7140
Zniecierpliwiony Gdybyś był takim dobrym i odpowiedzialnym ojcem, na jakiego się tutaj kreujesz, to rozumiałbyś, że w tych czasach, najlepsze, co możemy dać dzieciom, to oprócz miłości odpowiednie wykształcenie, czyli start w dorosłość. I zapewnić to powinni dziecku OBYDWOJE rodzice, na tyle, na ile ich stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola wasniewska 7
wielmożna 5 numerów?? a u ortopedy nie ma jakis refundavji na takie buty, przeciez to bardzopowazna wada. napewno da sie gdzies takie buty na nfz zrobic. tak na oko ile to jest cm te 5 numerow bo dla mnie to kalectwo niemal. nie dziwne ze odsaje pod wzgledem chociazby grania w pilke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
""" miriam7140 Zniecierpliwiony Gdybyś był takim dobrym i odpowiedzialnym ojcem, na jakiego się tutaj kreujesz, to rozumiałbyś, że w tych czasach, najlepsze, co możemy dać dzieciom, to oprócz miłości odpowiednie wykształcenie, czyli start w dorosłość. I zapewnić to powinni dziecku OBYDWOJE rodzice, na tyle, na ile ich stać."""" Ja wcale tego nie kwestionuję. Chociaż wykształcenie niczego nie gwarantuje a niejednokrotnie przeszkadza. Chodzi mi oczywiście o rodzaj wykształcenia. Ja kwestionuję sposób realizacji tej oczywistej prawdy. Instytucję alimentów należy zlikwidować. Tam gdzie wkracza prawo stanowione ...tam miłości nigdy nie będzie. Tam też tak naprawdę nie będzie rzetelnego i uczciwego zabezpieczenia materialnego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariola wasniewska 7 wpadłam tylko na chwilę wiec tak na szybko syn ur sie ze szpotawą,miał 2 operacje-pierwsza operacja polegała na odcięciu ścięgna Achillesa - druga przeprowadzona była w Poznaniu-tam mu wycięto kilka bocznych kości od zewnętrznej strony stopy by stopę wyprostować od urodzenia do sierpnia ubiegłego roku syn miał zasiłek pielęgnacyjny (150 zł) za które mogłam kupować buty robione na miarę-buty muszą być wysokie za kostkę,ze sztywna pietą aprzy lewej stopie ma być odwrócony obcas Thomasa Istotnie na samym poczatku dawała robić dla niego buty refundowane przez NFZ jednak prowadzący go lekarz z Poznania kiedy zobaczył te buty zażądał adresu i nazwiska osoby która te buty robiła-skwitował że buciki nadają sie dla konia!! Zaproponował mi buty robione w przyszpitalnej poradni rehabilitacyjnej jednak ich cena wówczas wynosiła 420 zł-Nie było mnie na to stać tym bardziej że dziecku tak szybko noga rośnie. Tu gdzie mieszkam buty refundowane kosztowały 50 zł a dla dzieci sa przyznane 2 pary na rok. Dogadałam się ze sklepem który prowadzi sprzedaż butów profilaktycznych i ten pobierał miarę i zamawiał specjalnie buty dla syna zachowując wszelkie zalecenia. W związku z tym że para butów dla syna jest w dwóch wymiarach koszt butów wynosi od 250 do 300 zł w zależności od butów przeznaczonych na dana porę roku. W sierpniu byłam z nim na komisji - lekarka-orzecznik demonstracyjnie podarła kserokopie jego opinii lekarskich,oddała mi prześwietlenia i nie przyznała orzeczenia o niepełnosprawności. Nie ma teraz czasu by działać ale w marcu mam zamiar ponownie stanąć na komisji a w przypadku ponownego nie przyznania jemu orzeczenia wystapić do sadu zniecierpliwiony Ja kwestionuję sposób realizacji tej oczywistej prawdy. Instytucję alimentów należy zlikwidować. Tam gdzie wkracza prawo stanowione ...tam miłości nigdy nie będzie. Tam też tak naprawdę nie będzie rzetelnego i uczciwego zabezpieczenia materialnego dziecka. Ależ matki nie zabiegają o FA-matki ZABIEGAJĄ O ALIMENTY NA DZIECI OD ICH OJCÓW KTÓRZY DOBROWOLNIE NIE PŁACA NA SWOJE DZIECI-SĄD ROZSTRZYGA SPRAWĘ I ZASĄDZA ALIMENTY A ŻE OJCOWIE NAWET WTEDY LEKCEWAŻĄ SOBIE WYROKI SĄDÓW ZMUSZONE SĄ WALCZYĆ DALEJ POPRZEZ KOMORNIKÓW A CI Z KOLEI Z NIEMOCY WYSTAWIAJĄ ZAŚWIADCZENIA NA PODSTAWIE KTÓRYCH PAŃSTWO WYPŁACA W ZASTĘPSTWIE PIENIĄDZE KIERUJ SWOJE ŻALE DO TYCH KTÓRZY UCHYLAJĄ SIĘ OD PŁACENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
Matki niech najpierw zabiegają o to , by dzieci miały ojców.. Woda dla zupy czy zupa dla wody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pojeba zniecierpliwionego
to dupku naucz przedstawicieli swojej płci odpowiedzialności,wybij im z głowy wszelkie nałogi i młode dupy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
Czyżby depresja z powodu starczego wieku? A może trzeba nauczyć swoją płeć by nóg nie rozkładała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja mariolaaaa
wilemozna wspolczuje i mam nadzieje ze przy drugiej komisji ci przyznaja, a nie mozna bylo sie odwolac od decyzji? sama bylas? mialas swiadów na podarcie zaswiadczen? ptzeciez to szopka za która sie powinno beknąć! na drugi raz miej dyktafon lub kamerke jakos zainstaluj i nagraj te suki kimisyjne jesli uznadza ze stopa 5 rozmiarów to git majonez i wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona jego 33
podnosze bo ciekawy temat i całkowiecie sie zgadzam z autorką! Zniecierpliwiony ma wiele racji ale tylko ci nie zaślepieni pieniedzmi a kochajacy naprawde swoje dzieci sa w stanie dostrzec mądrosc wypowiedzi tego człowieka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w czym niby
Zniecierpliwiony ma rację? Jesteś alimenciarzem czy neksiarą? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sie pytam
To trzeba byc alimenciarzem czy neksiara żeby zgadzac sie z kimś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miriam7140
żona jego 33 podnosze bo ciekawy temat i całkowiecie sie zgadzam z autorką! Zniecierpliwiony ma wiele racji ale tylko ci nie zaślepieni pieniedzmi a kochajacy naprawde swoje dzieci sa w stanie dostrzec mądrosc wypowiedzi tego człowieka! Zapewniam Cię, że "mądrość" Zniecierpliwionego dostrzega się wyłącznie czytając pierwsze kilka jego postów. Natomiast w momencie próby dyskusji z Nim, czar pryska. Teoretycznie, co do pewnych założeń, niewątpliwie ma trochę racji. Natomiast problem jest z praktyką. Choćby dlatego, że świat nie jest czarno-biały. Zniecierpliwiony z uporem maniaka twierdzi, że każda kobieta jest złą matką, że zależy jej wyłącznie na pieniądzach, że do kobiety należy wyłączna odpowiedzialność za wszystko, co dotyczy dziecka etc. Niewątpliwie są matki, które na to miano nie zasługują. I tu sprawdza się teoria Zniecierpliwionego. Tylko, że istnieją też prawdziwe Matki, skrzywdzone tak jak i ich dzieci przez swoich byłych mężów/ojców. I na ten "przypadek" życia, Zniecierpliwiony pomysłu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie mądre ???
Coś dziwnie rozumiesz mądrość. Jakie mądre wypowiedzi Zniecierpliwionego? No jakie ???? Bo ja mam wrażenie że jego wypowiedzi są psychiczne i obsesyjnie wykrzywione. A na dodatek niespójne logicznie. Psychicznie uszkodzony facecik....egoistycznie skąpy dla swoich dzieci....i straszny materialista....dzieci utopiłby w małej kałuzy , byleby zachowac dla siebie te marne grosze nazywane alimentami.........on jest psychicznie pazerny na kasę i nie posiada odpowiedzialności ojcowskiej...i o to walczy. Raczej niech Zniecierpliwiony zawalczy z ojcostwem aby ojcowie nie byli ojcami...z ojcostwem precz a do tego logiczne uzupełnienie...z seksem precz aby nie było ojców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×