Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

agusia, no ja własnie slyszałam że jak brzuch jest nisko (tyje jego dolna partia) to bedzie chłopiec, a jak górna to dziewczynka. U mnie brzuch tyje od dołu no i faktycznie chlopiec :) Nie wiem czy to przesądy czy jak.. Co do cery to mnie na samym początku na twarzy wysypalo ale bardziej okolice czola i cera jakas taka brzydka się zrobiła a potem az do teraz mam wypryski na dekolcie i górze pleców -mnostwo takich małych, czerwonych jakby potówek. Apropo ubrań, mam ładny płaszczy w kratkę i zawsze zakladałam go na Wszystkich Świętych i nosiłam poki nie pojawiły sie mrozy, no i wczoraj M do mnie mówi żebym go przymierzyla bo niewiadomo czy pasuje, a mi się nie chciało. Dziś założylam go na cienką piżamę - na brzuchu jest ciasny! Gdy założe sweter to wątpie czy się dopnę!! Czas na nowy ale teraz nie wiem czy ciut wiekszy kupić czy w sam raz?? Co radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, ja też dzis zasuwam na cmentarz. Musze trochę obrobić itd bo czasem familia jutro z rana sie zjawi to musi aż błyszczeć no bo kogo obmówią wtedy jak nie mnie (mimo że grób od str meża). Ach, uroki życia w małym miasteczku.. Laseczki, co zrobić żeby zapach farby itp szybciej się zneutralizował?? Mam na myśli farbe po remoncie. Wiem że wietrzyć :D ale może są jakiś sposoby na szybszy tego efekt??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora a nie masz siostry ktora ma wiekszy rozm ??? Ja pozyczylam to dzis zalozylam do miasta troche na mnie za duzy ale zalozylam na wierzch ladny szeroki pasek i gitara. Zaraz zmierze inny co na mnie za luzny byl. Wiesz nie kupowalabym na Twoim mejscu, bo po co kase wydawac. Albo moze jakas kolezanka ma do odsprzedania czy cus :-). No ja niedlugo zaopatrze sie w takie ładne bawelniane majteczki wlasnie z szeroka wstawka wtedy nie beda zwaly wystawac brzydko. Tez za bardzo nie mam ciuchow, bo jestem szczupla, znaczy bylam :-p. Ale na świeta grudniowe musze cos ładnego znalesc no i pozniej na sylwka, zeby bylo. Ale to juz po 10tym :-). Lepiej kupic wlasnie tuniki to i pozniej beda dobre bo pasek zalozyc i ladnie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do usg dlatego lepiej czasem nie wiedziec co sie bedzie mialo, bo co z tego nastawienia :-/ U mnie mowi gin, ze na 60% dziewuszka no i rob co chcesz jaka pewnosc, żadna. Tyle, ze sie wkurzylam, bo juz wole nie wiedziec niz zostalo mi podane w takich procentach hmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój M to wieczna zrzęda, z charakteru przypomina tego potwora ze śmietnika z "Mapet Show". Kredytu chyba się boi i go w tej kwestii rozumiem. Ale wydaje mi się, że jego nastawieniu do własnego kąta po części to wina jego ojca. W rodzinnym mieście został duży dom i nie ma go kto później przejąć, a teściu się odgraża, że wydziedziczy wszystkich, Mój M chyba się boi, że jak kupi coś swojego to jego ojciec gotowy zaspawać przed nim bramę. Jednym słowem z jednej i drugiej strony banda wariatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda - czyli tak jak myślałam - brak dopływu krwi. Moja ciotka zaczęła rodzić w 6 miesiącu, dziecko ważyło ok 500gr. na szczęście przeżyło. Dziewczynka ma teraz z 15 lat... jak ten czas leci!!! ufff jest 100% zdrową nastolatką i do tego bardzo inteligentną, ale wiem że takie historie kończą się różnie. Ona miała ogromne szczęście. A poraniła 6 razy wcześniej. Ta ciąża miała być donoszona, ale jej starsza córka zachorowała na różyczkę i ją zaraziła... no koszmar jakiś. Na szczęście dziecko odratowali i wszystko skończyło się ok. U mnie dalej brak @ - a szyjka daleko, daaleekoo, daaaleeekooooo :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja jednego posta zdążyłam napisać a tu już cała strona :) Netta - niezłe porównanie do mapetów. Jak sobie tego potworka wyobrażę, to mój M też jakoś podpasowuje :):):) hi hi No u mnie te ludowe sposoby określenia płci w ogóle się nie sprawdziły :) wszystko było zupełnie odwrotnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora jeśli kupować to raczej na wyrost :-) taki w sam raz na Boże Narodzenie będzie za mały. Ja na razie chodzę w czym mam, ale też się zastanawiam jakiego zakupu dokonać, żeby w lutym się zmieścić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Witajcie Dziewczyny!!! Czy u Was też tak ciężko po weekendzie?? Głowa mi pęka, chyba niedoleczone przeziębienie się przypomniało.... Dziewczynki, przed @ szyjka właśnie idzie w górę, bo któraś pisała, że objawy @ już ma tylko szyjka wysoko, Mama Natalki??? DLa staraczek na luteinie doustnej, cieszę się (nie złośliwie), że Wam też po niej kilkogramó przybyło, ja do końca nie miałam pewności, że to po niej ale jakieś 4 kg mam więcej a jem tyle samo....nawet zaczęłam chodzić na koszykówkę żeby coś z tym zrobić.... Karolina, szkoda pieska....:(:(:( Katia, dużo zdrówka i oby następna wizyta w szpitalu na poród była wyznaczona:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Justysia, zapomniałam napisać, ta dziewczynka na zdjęciu to moja siostrzenica:):) U mnie dziś 8 dc i dziwnie mokro się zrobiło, chociaż temp skoczyła myślę że to raczej na przeziębienie....owulacji w 9 dc jeszcze chyba nie miałam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Juz jestem w domu nie dawno wrocilam niestety mam i dobra i zla wiadomosc. Dobra to taka ze ciaza zywa ,zla taka ze mam krwiaki na wypisie bylo cos takiego napisane: "W jamie macicy pecherzyk ciazowy, w pecherzyku echo plodu,ruchy+, FHR +,CRL=13mm" Potem bylo napisane :" Pomiedzy kosmowka a sciana macicy dwa echa 2x1cm, 16x6mm mogacy odp. krwiakom podkosmowkowym." nie rozumiem co oznaczaja te dwa echa czy ciaza blizniacza czy krwiaki? Przepisali mi Duphaston. i lezenie. Rozpoznanie tc 8 ale jest poronienie zagrazajace. Wiec bede lezec i lezec az tylek mi przyrosnie do lozka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany chyba nie dam rady ale zmusic sie musze. W szpitalu bylo ciezko wylezec a co dopiero w domu :( Dam rade Asiu ty dalas to i ja dam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki :) Hania :) Katia, super że z Niunią wszystko dobrze :) a co do tych krwiaków, to nie są one bardzo groźne, pod warunkiem, że nie będziesz nic robiła, tylko leżała i odpoczywała :) w ciągu miesiąca powinny się wchłonąć. Kiedyś na innym forum dziewczyna miała taki sam przypadek i po miesiącu leżenia i nic nie robienia krwiaki się wchłonęły i później było wszystko OK :) także leż i odpoczywaj póki możesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katiaa bo bedziemy Ci się kazały meldować na forum! Leż jak masz Nie powiem Ci co znaczy twój wypis, bo sie nie znam U mnie na początku była ciąza bliźniacza, ale nie mam tego nigdzie zapisane (gin stwierdził chyba, że dla mojego zdrowia psychicznego) Mam tylko jedno zdjęcie z USG gdzie widać dwa pęcherzyki- i już nad nim płakałam bez sensu, to było w 6tyg 7 tydz juz jeden a na odwrocie zdjęci miałam napsane w jamie macicy widoczne echo zarodka fhr to serduszko Te krwiaki to one powodują plamienie z tego co pamiętam KALA tak pisała A i powiem Ci że najgorzej jest do 8 tyg ( statystycznie najwięcej poronień) po 8 tyg ciąża wydaje się być bezpieczniejsza, a później byle do 12, gdzie mija 60% ryzyka Leżenie teraz nie skazuje Cię na leżenie zawsze- ja leżałam tylko od tego 7tyg do 11, teraz się oszczędzam, ale nie leże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie zirytowałam...klawiatura mi szwankuje i sie znowu zaciela Katia, krwiaczki niestety sa bardzo poważnym problemem, bo niestety zdarzają się tragiczne zakończenia, ale znam przypadek uratownia ciązy z krwiakiem większym niz płód :) mój pojawil sie 12t1d i byl 3x4, ale dalismy mu radę! lez i nie męcz się-nie ściel łózka, bo sie naprężasz, nie schylaj sie, nie męcz...niestetyleż do najblizszej wizyty kontrolnej i grzecznie łykaj doopka i wydawaj rozkazy wszystkim podwładnym :) na której scianie masz łożysko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puścili Was do domku, więc sytuacja opanowana, teraz LB (lezenie bykiem) i dbanie o siebie...najsmieszniejsze jest to,ze niby człowiek nie kopie ogrodu, nie meczy sie , nie nadwyrężą, a one sie i tak mogą pojawic...i badz tu madrym ja pewnie zaraz uciekne sprzatac i na obiadek, moje kochanie szybciej dzis wraca z pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Moje Kochane!:*:) Po zjeździe jakoś żyję wszyscy byli w szoku,że jestem w ciąży:) Czytam Was cały cały czas,ale nie mam co pisać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ja mam ostatnio nie za dobry humor. Cukry skaczą jak szalone - już się pogodziłam z insuliną, którą pewnie w czwartek dostanę :((. Mam straszne wyrzuty sumienia jak cukier jest za wysoki - naczytałam się o konsekwencjach i teraz (27tc) powinnam najbardziej uważać bo konsekwencje są nieciekawe. Badajcie się dziewczyny bo to nie są żarty :(((. Nikomu tego nie życzę. Trzymajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove przykro mi bardzo, że tak się ułożyło.Trzymam kciuki aby mimo wszystko, wszystko było w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka - mi szyjka na @ zjeżdża zawsze że ho ho. Jest wtedy w dotyku jak szyjka od butelki, jeśli można tak to zobrazować. Jest jak wulkan :):):) Teraz jest wysoko, zamknięta i spuchnięta. Hanka - każda kobieta ma inaczej, i nie możesz się sugerować tym co jest gdzieś napisane, bo jeśli rzeczywiście przed i w trakcie @ szyjka jest wysoko - to u mnie na 100000% nie jest... jest wtedy nisko. Katia !!! - leż leż i jeszcze raz leż !!!! wszystko budiet olrajt na pewno !!! Buźka! Lovekrove, nie jestem w temacie, ale domyślam się że dostałaś cukrzycy w ciąży? Czy tak ? Przepraszam że pytam, jeśli już pisałaś o tym tomiszcze, to tylko tak w skrócie ;) Wszystkie "leżące" wspiram mentalnie, i niech aż odleżyn na tyłkach dostaną, byleby donosiły dziedzie do samiusieńkiego końca !!! :):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie dobija jakoś jesień,chandra czy jak. Zgaga dzień w dzień mnie nawiedza. Płakać mi sie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej na chwile zagladam :P Daje znac ze zyje i LEEEEEEEZEEE :P Obejzalam z moim swietna komedie i zaraz zmykam lulu. Jutro jade do moich rodzicow na obiad a potem do tesciow. Nie martwcie sie tam tez bede polegiwac na lozku a inni niech usługują :P. Lovekrove wspolczuje ze cukrzyca az tak ci daje popalic. Zapomnialam co mialam komu napisac ale dzieki dziewczyny za slowa otuchy i tego ze trzymacie kciuki :) Buziaki :) ide lezec i spac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×