Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Ja jestem.. a gdzie reszta? Dziś pierwszy dzień nowego cyklu i.. za dwa dni clo hi hi... Zobaczymy czy się uda za pierwszym razem :) Super by było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem padnięta!! Zaraz zmykam pod prysznic bo rano jade do endo - ciekawe czy okaże się dobrym lekarzem?! Katiaa, z tego wychodzi że dzidzia jest jedna CRL -13mm to wielkość Twojej kruszynki. Jest to dlugość ciemieniowo-siedzeniowa czyli od główki do pupki (nóżek nie licza nigdy). Te 2 echa to wlasnie wymiary tych krwiaków. Ale widac że lekarz nie miał pewności bo napisał: ,,..mogący odpowiadać krwiakom podkosmówkowym..'' Ale nic Ci nie mowili, co to? Od czego? I czy samo zniknie? A kiedy masz wizyte u gina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam zora oni sami nie byli pewni na 100% bo mowi cos o pecherzyku ze tam jest. Ale tez mi sie wydaje ze dzidzia jest jedna. Ja w nocy znowu lekko zaczelam plamic i spac nie moglam mialam zawroty glowy. Tak mysle ze te zawroty glowy to mogly byc z glodu chociaz ja az tak bardzo glodna sie nie czulam ale jak zjadlam banana to bylo lepiej. Dzis lezakuje bo wczoraj bylam u rodziny niby lezalam troche ale widocznie za malo i organizm sie przemeczyl wiec chyba stad to plamienie bylo. Malo bede sie udzielac lecz cos tam pozniej naskrobie. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry Słonka :) Katia, leż kobieto i sie zdrowo odżywiaj :) jasne,ze Ci było słabo...bo czego sie spodziewac po szpitalnym wikcie:D tam zawsze trzeba sie dokarmiać, do tego stres , no i najważniejsze- Maleństwo też sie odżywia :D potem owoce, nabial i inne wartosciowe rzeczy w domku, gdybys zrobiła teraz morfologie i porównala z tą , ktora bys zrobila po np.2 tyg lezenia w domku, to bys zobaczyła róznicę :D leż i wypoczywaj:D i rośnij!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane Co tam u Was słychać? Kolejny tydzień zaczynamy :)). Zaraz zaczną wystawiać choinki i puszczać kolędy w marketach i tak aż do świąt :)). Ja opanowałam cukry - okazało się, że mam tzw przeniesienie cukrów z jednego posiłku na druki - teraz wszystko pięknie się trzyma. Ciekawe co tylko diabetolog powie jak zobaczy moje skoki na karcie :))). Poznadt oglądając film z usg zobaczyłam, że Mikołaj poza tym, żę jest większy to główkę ma 2 tyg większą od kości udowej a od brzuszka tydzień. Zaczęłam sobie wkręcać jakieś wodogłowie :((((. A najlepsze jest to, że na karcie mam napisane że wszystkie te 3 części ciała zamykają się w 25tc - więc ja już nie wiem czemu wierzyć. Może ten sprzęt trochę zawyża wymiary. :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Lovekrove ja już widziałam słodkie Mikołaje i ozdoby świątecznie w sklepach, także teraz już się szaleństwo zacznie:) Katia super, że jesteś już w domku i leż leż i jeszcze raz leż:) Wracając do tematu kg to doskonale Was rozumiem. A na święta też bym chciała coś nowego żeby ładnie się prezentować:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove- gorzej niż ja ;);) a myślałam, że to niemożliwe Mój Adrian (bo teak już chyba zostanie- w każdym razie M wczoraj powiedział, że mam nie mówić do jego syna dziecko po raz ostatni i od dziś mówi do mnie kobieto) ale do rzeczy główkę ma dwa tyg. mniejszą od kości udowej na 3d wyszła 1tydz i 3 dni młodsza głowka od kości udowej Wodogłowie ma synek kuzyna- ona wiedziała już w 5 misiaću ciązy- było widać na usg- zaden lekarz tego nie bagatelizuje- ona już wszystko wiedziała także rodziła w poznaniu przez cesarke i była objęta specjalna opieka Lovekrove- jak Ty tak robisz to z kogo ja mam brać przykład?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda - wiesz ciąża i brzuch coraz większy i na mózg uciska :). Może u Ciebie tak bardzo nie urośnie i bedziesz teraz Ty dla mnie wsparciem :). No nic z tą główką zostaje mi czekać na następną wizytę z ginem - i to nie moim (mój na urlopie) ale też dobrym i się wypytam. Wizyta 15 listopada :((.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny nie tylko w sklepach zaczyna się sezon świąteczny. U mnie dwa tygodnie temu w niedzielę sąsiedzie zrobili sobie imprezę i tak koło 11 w nocy zaczęli wyć kolędy. Wyli tak niemiłosiernie, że słychać ich było w całym bloku (a mieszkam w wieżowcu). W każdym razie nie wiem co pili i palili ale powinni chyba zmienić dilera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dreptamy we 3...hmmmm w 6 :) kto sie jeszcze zapisuje na spacerek? Netta :) ale to cos musiało byc...u mnie sąsiad śpiewał w sobote...haloween sobie urzadził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Nareszcie w domku :-) Od jakiś czterech dni mam zaparcia i robię k...ę w kolorze czarnym. Wyczytałam że tak może być od preparatów witaminowych z żelazem. Kolor pół biedy, ale te zaparcia ? Do tej pory było bez problemów... Też tak macie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Witajcie Dziewczyny:) Katia, cieszę się że już jesteś w domu. Przyłóż się do tego leżenia i przypadkiem nie wybieraj się znów na odwiedziny do rodziny!! Jak chcą Cię zobaczyć to niech przyjdą i oczywiście sami się obsłużą!!! :D:D:D:D Mama Natalki, no to rzeczywiście jesteś wyjątkowa z tą szyjką:):) A zawsze się śmiałam, że to u mnie jest większość podręcznikowych objawów na odwrót:) Justysiu, kibicuję Ci na enpr, fajnie się temp trzyma!!!!! Zrób mi tez jakiś prezent na Mikołaja i zajdź w tę ciążę!!!:D:D:DD: Lovekrove, mam nadzieję że do wizyty szybko zleci i lekarz rozwieje te Twoje czarne myśli! Zorka, przygotuj sobie "przemowę" do tego endo, żeby Cię nie zbył jak Ci frajerzy na korytarzu. Trzymam kciuki!!! U mnie dziewczyny mega dół..... Wczoraj poszłam z M do kościoła, choć nie pamiętam kiedy byłam. Jak zobaczyłam moje koleżanki z podstawówki z dziećmi na ręku i tatusiów bawiących się z dziećmi to nie wytrzymałam i się poryczałam. Stałam tam jak jakaś nawiedzona i normalnie na siłę tłumiłam płacz. Mam nadzieję, że nikt tego nie widział albo pomyślał, że to katar. Czułam się po prostu jakby zaraz miało mi pęknąć serce. Zaczynam chyba zbierać na psychiatrę, bo zaczynam się obawiać, że moje napady smutku chyba nie są już w normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HANKA są w normie- tez tak miałam i nie tylko ja. Wiele starających ma momenty załamania Najbardziej mnie bolało gdy widziałam właśnie koleżanki z podstawówki z brzuszkami lub maluchami, albo dwoaiadywałam się o kolejnej ciąży Pragnienie posiadania dziecka, bywa chwiliami silniejsze niż rozsądek Nie wiem co Ci doradzić, bo mnie w takich momentach nie pomagało nic, poprostu za chwilę przychodziły lepsze dni i już- kobiety wiele znoszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka nie tylko ty tak masz. Mnie też coś się robi jak widzę maluchy lub dziewczyny z brzuszkiem. To aż mnie skręca i łzy same cisną się do oczu. Najbardziej boli mnie jak znajomi dopytują się kiedy do nich dołączymy i postaramy się o malucha albo wyjeżdżają z teksem czy rodzina się przypadkiem nie powiększa. Najchętniej bym i wykrzyczałam, że mamy problem i żeby dali na razie nam spokój. Ale wątpię, żeby to ktoś zrozumiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIOLEK
hejka mam problem mialam dzis dostac miesiaczke a jej nie mam myslicie ze ta przez ta grzybice tzn mnie swedzi na zewnatrz a nie w srodku wsrodku juz wyleczylam bylam we wrzesniu u lekarza po tabletki i sie zapytalam czy grzybica przeszkadza z miesiaczka powiedziala ze absolutnie wcale to nie przeszkadza z miesiaczka a ja zawsze po tabletkach mam jak w zegarku okres 5 dni pozniej po braniu tabletek a dzis nic chcialabym juz miec ten okres zeby zaczac juz nastepny cykl brania clo a go nie mam tamten cykl uwazam za stracony bo bylo za malo bzykania a go nie ma i tak nie ma poczekam z kilka dni i zrobie test jak nie dostane okresu a jak wy sadzicie ze ta grzybica mi wszystko pomieszala mimo ze lekarz nie mowila ze to w tym nic nie przeszkadza prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Dziękuję dziewczyny za zrozumienie. Przez tyle lat byłam silna, że chyba teraz coś we mnie pęka. No ale nie będę Wam tu marudzić bo zły humor może się Wam udzielić, a powinnyście myśleć pozytywnie. Całuski :*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka...pamiętam ten smutek i niemoc, głupie pytania i bezsilnosc odpowiadania na nie Riolek kup w aptece maść clotrimazol, na zewnetrzna swedziawke jest dobra, dla panow tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HANKA my nie zapomniałyśmy jak to jest starać się o dziecko, dlatego Cię rozumiemy To forum i do tego ma służyć, ja np. niewiele udzielam się na forum ciązowym(tam porusza się tematy wyprawki itp- także ostatnio sie tylko przestraszyłam) Tylko tutaj znajduje pełne zrozumienie, albo inaczej tylko tutaj mam odwagę napisać jak bardzo się boję- mimo, że mi się udało Wszystkie jesteśmy po przejściach to się rozumiemy:) aPonarzekaj jeśli chcesz, nam to absolutnie nie przeszkadza i w ogóle to naprawde fajnie, że jesteście i staraczki i ciężarne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haniu moja kuzynka powiedzieli z mężem wprost, że mają problemy i proszą o to by ich tym nie gnębić i o dziwo rodzina przyjeła to normalnie i skończyły się wypytywania. Asia dobrą maść poleca, działa i jest niedroga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RIOLEK nie mam pojęcia czy infekcja opóżnia @, ale chyba nie- pamiętam że mi tylko gin mówił, że na czas @ trzeba przerwać leczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka zawsze gorszy nastrój można zwalić na pogodę ;) tym bardziej, że tak mglisto i ponura za oknem. Każdej z nas zdarzają się gorsze dni. U mnie tak było w zeszłym tygodniu. Siedziałam dwa dni i wyłam bo przyszła @, a M stwierdził że odbiło mi już do reszty. Ale jak może nas facet zrozumieć skoro nigdy nie zrozumie co znaczy instynkt macierzyński i chęć posiadania dziecka. Mam tylko nadzieję, że dziś endo podniesie mnie na duchu. Idę pokazać mu wszystkie moje dotychczasowe wyniki badań i podzielić się moimi obawami. Oby tylko nie spuścił mnie na drzewo. Wcześniej chodziłam do ginekologa endokrynologa, ale ten tylko rozkładał nade mną ręce i nie potrafił mi pomóc, a miał tytuł profesora :(. Dopiero jak poszłam do zwykłego gina to ten wpadł na to żeby zrobić wszystkie badania. Oby ten endo był lepszy od tego profesorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netta dla mnie problem tkwi w tych plamieniach, (też z nimi walczyłam) tylko trudno znaleźć przyczynę, na wynikach hormonów to ja się nie znam U nas karierę robi gościu, który wylicza co do godziny czas współżyci a słyszałam o nim u krawcowej) a jak sobie pozwoliłm zwrócić uwagę pań na to, że plemniki zyja i mają do pokonania drogę, której dokładnego czasu nie sposób obliczyć to już była abstrakcja A no cos w tym może być, bo jak zaczęłam współżyć w innych godz niż wieczorne to się udało Czasem im więcej tytułow tym gorzej- moja mama chodziła do profesora, który ją tak zbywał, że jak poszła do zwykłego gina to za tydz była na oddziale ze wskazaniem do wycięcia wszystkich wewnętrznych narządów rodnych, a zaczęło się od głupich mięśniaków macicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×