Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Gość Roma01
Dziewczyny czytałyście to pewnie kiedyś ale tak myślę że wkleję go bo pasuje chyba do każdej z Nas:) wywołuje szczęście i uśmiech na twarzy, nadzieję i wiarę a mi dodaje cierpliwości:) Pewnego razu było dziecko gotowe, żeby się urodzić. Więc któregoś dnia zapytało Boga: - Mówią, że chcesz mnie jutro posłać na ziemię, ale jak ja mam tam żyć, skoro jestem takie małe i bezbronne? - Spomiędzy wielu aniołów wybiorę jednego dla ciebie. On będzie na ciebie czekał i zaopiekuje się tobą. - Ale powiedz mi, tu w Niebie nie robiłem nic innego tylko śpiewałem i uśmiechałem się, to mi wystarczało, by być szczęśliwym? - Twój anioł będzie ci śpiewał i będzie się także uśmiechał do ciebie każdego dnia. I będziesz czuł jego anielską miłość i będziesz szczęśliwy. - A jak będę rozumiał, kiedy ludzie będą do mnie mówić, jeśli nie znam języka, którym posługują się ludzie? - Twój anioł powie ci więcej pięknych i słodkich słów niż kiedykolwiek słyszałeś, i z wielką cierpliwością i troską będzie uczył Cię mówić. - A co będę miał zrobić, kiedy będę chciał porozmawiać z Tobą? - Twój anioł złoży twoje ręce i nauczy cię jak się modlić. - Słyszałem, że na ziemi są też źli ludzie. Kto mnie ochroni? - Twój anioł będzie cię chronić, nawet jeśli miałby ryzykować własnym życiem. - Ale będę zawsze smutny, ponieważ nie będę Cię więcej widział. - Twój anioł będzie wciąż mówił tobie o Mnie i nauczy cię, jak do mnie wrócić, chociaż ja i tak będę zawsze najbliżej ciebie. W tym czasie w Niebie panował duży spokój, ale już dochodziły głosy z ziemi i Dziecię w pośpiechu cicho zapytało: - O, Boże, jeśli już zaraz mam tam podążyć powiedz mi, proszę, imię mojego anioła. - Imię twojego anioła nie ma znaczenia, będziesz do niego wołał: "MAMUSIU" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roma01
Wychodzi na to że jak narazie że MY staraczki to DIABLICE ha haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda nie mam pojęcia. Gin od USG stwierdził, że wszystko jest wzorowo. Ale spytam go oto jutro na USG. Może mnie oświeci. Na razie pierwszy raz od dłuższego czasu zaobserwowałam u siebie śluz płodny i do na dodatek lekko podbarwiony na różowo, więc jest dobrze. Tym bardziej, że nic nie biorę na poprawę śluzu, bo len leży w szafce i zapomniałam o nim. M zaciągnę dziś na siłę jak nie będzie chciał ;) Nie mi zrobi prezent pod choinkę ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie do dziewczyn z pessarem :) bo ja co 3 dzień musze "brac" globulki dopochwowe,biore macmiror. No i wczoraj wieczorem jak wkladalam sobie ta tablete to wyczulam palcem krazek,to noramlne jest??? boje sie ze ten krazek sie obnizyl czy cos. Wizyte u gina mam dopiero w poniedzialek,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilia a powiedz mi, poniewaz jak większość zamierzam karmic piersią, czy laktator bedzie potrzebny?? I co je rózni, że kosztują od 50 do nawet o zgorozo 550zł Rozumiem, że są ręczne i elektryczne, ale taka róznica?? bo o ile dobrze zrozumiałam odciągasz pokarm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziękuje Asiu za dobre rady, wody staram się pic wiecej kupiłam żurawine, ale chyba jest słodzona :(. Haniu nie poddawaj się, diagnoza nie wesoła, ale to tylko diagnoza, nigdy nic nie wiadomo, kiedyi gdzie :) zora85- tak mi przykro, masz cięzkie chwile, pamiętaj o maluszku w środku, to da Wam siłe. justysiu88- ciesze sie, ze wszystko dobrze, ja też chce usłyszec serduszko ( na razie widziałam ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roma01
No to mój aniołek wybrał inną MAMUSIĘ:( dostałam@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roma01
dam radę nie ma co panikować inne dziewczyny są w gorszej sytuacji i się trzymają, to co ja z moimi 7 cyklami nie dam rady:) :) :) :) :) jako wieczna optymistka @ oznacza dwie dobre rzeczy po pierwsze cykl mi się wyregulowały nareszcie trwał 27 dni:D :D :D po drugie... staranie sie o dzidziusia jest baaardzooo przyjemne, a po trzecie w takich chwilach jak te przypominam sobie za kogo wyszłam za mąż i dlaczego:* aha miały być dwie dobre rzeczy heh jedna w gratisie:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W oczekiwaniu na ciążę
W oczekiwaniu na ciążę: http://selkar.pl/aff/hanool/w_oczekiwaniu_na_ciaze_heidi_e_murkoff_p_168182.html W oczekiwaniu na ciążę to niezwykła książka, po którą warto, a wręcz należy, sięgnąć przed rozpoczęciem starań o poczęcie. Dowiesz się z niej wszystkiego, o czym powinnaś wiedzieć, zanim zajdziesz w ciążę. a nawet zanim zaczniesz ją planować. Znajdziesz tu wiele praktycznych wskazówek oraz przemyślanych strategii, które pomogą ci się przygotować na jeden z największych cudów natury: poczęcie nowego życia. Dowiesz się, jak ty i twój partner powinniście się odżywiać, które nawyki wykorzenić, a które pielęgnować, jak uprawiać seks i wreszcie kiedy zgłosić się do specjalisty zajmującego się leczeniem niepłodności. Ten wyjątkowy poradnik jest lekturą obowiązkową dla wszystkich par, które pragną urzeczywistnić swoje marzenia o rodzicielstwie. Jak szybko zajść w ciążę: http://selkar.pl/aff/hanool/jak_szybko_zajsc_w_ciaze_williams_christopher_d_p_133741.html Autor książki jest ginekologiem-położnikiem. Wyjaśnia, jak dieta, ruch oraz zaplanowanie odpowiedniego czasu i częstotliwości współżycia wpływają na szanse zajścia w ciążę. Dr Williams prostymi słowami omawia budowę i funkcjonowanie układów rozrodczych kobiety i mężczyzny. Radzi, kiedy należy przerwać antykoncepcję, podważa mity i plotki na temat płodności, tłumaczy, jak przewidzieć owulację, oraz przedstawia najnowsze dane dotyczące właściwego odżywiania, mającego wpływ na zdolność poczęcia zdrowego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :* Zorka tak mi przykro :*** jej nie wiem co napisać, ale bardzo wspólczuję tu umierająca osoba tu dać wsparcie dla męża a Ty musisz sobie sama dawać rade czy masz siły czy nie. Wanda nie martw sie balonami moze nie pofruniemy za daleko ;-p Pamiętaj ciesz się,że dzidzka będzie miała co jeść i będzie zdrowa jak ryba :-). Netta dosłownie jakbym czytała siebie. Też pozniej po nieudanych staraniach dałam sobie na luz i wyszło. A co do objawów ciąży to najlepiej nie myśleć za dużo ja tylko pozniej czekałam do daty okresu fakt miało sie świadomość czy zrobie M niespodzianke a tu np zonk. A jak wyszlo to nie wierzył pamietam jak dziś pracowałam na popołudnie i wracamy pyta się mnie czy dostałam @ a ja że nie. A on nie kłam ja sie śmieje i mówie, że nie dostałam, a w domu pokazuje, ze nic nie ma he, fajne uczucie ach :-). Życzę Wam takiej samej niespodzianki a teraz taki miesiąc na "Mikołajki" super :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roma01
STARACZKI: ********************************************************* ************************** NICK................WIEK..........SKĄD..... .CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** Anirak..................32.........pomorskie.........38.. .. ......... zaczynam od nowa...31........zach-pom............14.............18.11 Roma01.................25.......małopolskie.........7... ...........27.12 Sophia123..............25........śląsk................1 2.............11-12.12 staraczka Monisia......23.......podkarpacie.........6...............12 .12 netta2..................27.......mazowieckie........30... . . .......18.12 HANKA81...............30........ŚLĄSKIE.............49? .............19.12 CIĘŻARÓWKI: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD..............PŁEĆ. .. ....TER.PORODU ********************************************************* ************************* Asia1983.............28......zach-pom............ Dz ...........12.12.2011 Mooniaaa123........35..........maz................Dz..... ......24.12.2011 Monia__aa...........24......wielkopolska.........CH...... .....28.01.2012 Lovekrove ..........29......warm-maz........... CH.........02.02.2012 Wanda23............24.......wielkopolskie........CH...... .17.02.2012 Aguśka1.............26.......podlaskie.............. ...........03.03.2012 Mala_Gosienka.....25......zach-pom............DZ......... .30.03.2012 KALA85..............26.......pomorskie........DZ....... ....08.04.2012 Zora85..............26........kuj-pom...........CH....... ....19.04.2012 Beti2905............31......mazowieckie.......... ........ ....03.05.2012 Agusiiiii28..........28......mazowieckie........... ...... .....22.06.2012 Araguaia............33......dolnośląskie............. .. .......22.06.2012 justysia88...........23........lubelskie............ ............21.07.2012 MAMUSIE: ********************************************************* ***************************** NICK...........WIEK........SKĄD...........DATA PORODU....IMIĘ DZIECKA ********************************************************* ***************************** krakowianka.....29......małopolskie.........18.06.2011.. . ....(córka) Vilia..............27.........łódzkie........... 17.08.2011.......Bartuś justynp..........32.....świętokrzyskie........21.08.201 1......(syn) **Karolina23**...23....wielkopolskie..........18.11.2011. .....Marysieńka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim! Ja tylko na chwilkę niestety, jutro poczytam co tam naskrobałyście :) Jutro o 9:50 mam USG, będzie sprawdzana m.in. kość nosowa i przezierność karkowa, im bliżej wizyty tym mam większego pietra (33 latka na liczniku a dodatkowo w rodzinie męża jest jedno dziecko z Zespołem Downa) więc trzymajcie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguśka oczywiście, że cieszę sie na samą myśl o karmieniu piersią Tylko czasem mam gorsze dni, czuje się młloatrakcyjna i musze pomarudzić Araguaia trzymamy kciuki 33 lata to wcale nie dużo, ze to dzisiaj przeciętny wiek chyba statystyki mówią śrewdnio o 29 Mnie się czasem wydaje ze jestem za młoda- bede miała 25 lat, ale jak tak patrze na młode matki w mojej okolicy to mam wrażenie, że zaczynają wcześniej A przeziornością sama się martwiłam...bo była w górnej granicy normy- na szczęscie inne późniejsze badania wskazują, że wszystko jest ok(taka mam nadzieję)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wygrzebałam z szafy taki hm - jak to nazwać - staniko-bluzeczkę - jakby stanik sportowy. Postanowiłam w nim spać - bo w nocy cyce mi się rozciągają i czuję jak skóra wiotczeje :))). Więc teraz non stop w kupie będą. Co do rozstępów i kondycji skóry mogę Wam polecić gąbkę tanią, którą się szorowałam jak byłam na diecie 2 lata temu i do tej pory ją stosuję - rewelacyjnie wygładza skórę i powoduje jej lepsze ukrwienie. Ostrzegam tylko, że jest bardzo ostra i na początku trzeba się do niej przyzwyczaić - potem to już pikuś :))). Szoruje się nią codziennie i wklepuje w siebie dużo kremów - na razie rozstępów nie ma a jak się pojawią to przynajmniej robiłam wszystko co w mojej mocy :))); http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=27372 pamiętajcie by tylko kupić tę antycelulitową - bo są też inne wersje :))).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak miło, ze jestem dla kogoś Aniołem :) hehe przynajmniej na razie, bo potem już mały szkrab nie będzie mnie tak bardzo potrzebował ;) monia_aa, ja miałam pessar, ale go nie wyczuwałam...A wcześniej go czułaś czy dopiero teraz zaczęłaś? Zrozumiałam, ze dopiero teraz. Nie pomogę Ci, bo tak nie miałam..A nie możesz zadzwonić do gina i skonsultować tego telefonicznie? Wanda, aż uśmiechnęłam się czytając Twój post o piersiach :) Moje teraz są nieco obwisłe :( Pewnie będą jeszcze bardziej jak skończę ściągać pokarm...eh...czego się nie robi dla Maluszka ;) Wanda, ja zakupiłam laktator jeszcze w ciąży i nie żałuję. U mnie to inna bajka, bo Bartek nie chciał w ogóle ssać piersi. Ale koleżanka karmi piersią i też bez laktatora nie wyobraża sobie życia, bo jak Franek je w nocy z jednej piersi to ona musi drugą opróżnić, bo nie dotrwa do rana. Nie polecam elektrycznych. Ja bazuję tylko na ściąganiu a ręczny w zupełności mi wystarcza. Mam Avent Philips ręczny. Mam też Medelę elektr. ale wyje jak dojarko - kosiarka i jakoś tak mocno zasysa i jej w ogóle nie używam. A ręcznym trochę sama regulujesz siłę. Jak laktacja się unormuje to takim ręcznym szybko idzie ściąganie (ja dwie piersi opróżniam w około 20 minut - około 250-300 ml na jedno "dojenie"). A laktator jest wygodny jak musisz gdzieś wyjść a chcesz żeby ktoś podał dziecku Twoje mleko a nie modyfikowane; jak robią się zastoje; przy nawale (noworodek z reguły nie "przerabia" takiej ilości pokarmu). To są moje odczucia - wg mnie na te elektryczne szkoda wydawać pieniędzy. Ja tylko korzystam z laktatora ręcznego (żywy laktator "Bartuś" wypiął się na moje mleczarnie) i daję sobie świetnie radę. Lovekrove, ja teraz bez tych sportowych staników sobie życia nie wyobrażam. Na noc obowiązkowo taki zakłądam, zeby nie mieć piersi jak murzynka ;) W okolicach pępka ;) Araguaia, trzymamy kciuki żeby było ok na wizycie z USG :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove Jeszcze by mi celulitów i rozstępów brakowało;(:( (mam już kilka z okresu dojrzewania, ale są białe) a widziałam takie "piękne" czerwone jak rany Chyba kupię taki stanik, babka w sklepie poradziła mi spać w normalnym, ale w nocy jak mam nerw bo nie moge spać to czasem ze złosci sie do naga rozbieram bo mi we wszystkim niewygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda, jak się karmi to nie polecają staników z fiszbinami, bo mogą powodować zastoje przez ucisk. Ja w dzień noszę zwykłe staniki (nawet nie takie do karmienia tylko zwykłe) - sztywne z fiszbinami, alew nocy nie wyobrażam sobie w takim spać. A te sportowe (bezszwowe) są rewelacyjne - jak druga skóra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde cukry mi po kolacji skaczą :(((. A jem jak zawsze - zaczyna się jazda - jak tak dalej będzie trzeba będzie przejść na pyszną insulinkę.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Love, a może coś innego zjadłaś? Obyś nie musiała jednak na tą insulinę przechodzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Vilia więc jeszcze zakup laktotora A powiedz mi podtrzymują one ten biust na miejscu, no bo ja już bez stanika mam go trochę jakby niżej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podtrzymują - na pewno nie tak jak te sztywne staniki, ale podtrzymują. Ja mam z Gatty i firmy Brubeck i jestem bardziej zadowolona z tego drugiego - wg mnie lepiej trzyma w ryzach moją dość pokaźną mleczarnię. Bo Gatta ma standardowe rozmiary S/M/L. I L-ka jest w biuście OK, ale na obwodzie luźno, więc nie trzyma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vilia wiesz co chyba nie zwrocilam uwagi na to czy go czuje. czytalam po roznych stronach ze dziewczyny wyczuwaly go palcem. wizyte mam teraz w poniedzialek wiec sie chyba wstrzymam z telefonem do gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha i jeszcze jeden mam zakupiony z sklepie sportowym (Go Sport), ale też ma rozmiarówkę jak normalny stanik (tzn. obwód pod biustem + miseczka) - 75 D. A z Brubeck mam 80C i jest w porządku. ŁĄdnie się "miseczki" rozciągają, a w obwodzie trzyma (mimo, ze mam staniki na 75 a nie 80).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia_aa, czyli pewnie tak może być. A jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove, ekspertem od cukrów jest Asia, a ją jakby "wcięło"...Mam nadzieję, że doprowadzisz te cukry do ładu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×