Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

staraczki - nie poddawać się !!!!!!!!!!!! Walczyć !!!!!!!!!!! do ostatniego promila nadziei !!!!!!! Same wiecie ilu dziewczynom się tutaj udało!!!! Zaraz wiosna a rok temu na wiosnę zaciążanie się zaczęło - wiosna należy do Was !!!!! VIlia - no to Ty teraz jak Pamela - szczupła w biodrach obfita w biuście - cud mamuśka :). Nie mogę szaleć ze wszystkimi słodkościami bo jeszcze potrafi cukier odbić !!! Ale dawkuję rozsądnie :). Pewnie Viluś to "o" wskoczy Tobie dopiero jak urodzę klocka 4,5 sn :) - chodź lepiej by tak nie było :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A piernicze, odkurze po obiedzie. A co ja robot jestem?! ;) Beti, ale mnie nastraszyłas tym mlekiem a z drugiej str dobrze że napisałas o tym (i Vilia też) bo nie miałam pojecia że takie mleczko tylko przez godz jest zdatne do wypicia. Ale do tej pory mam przed oczami wyobrazni lato, plaże i to nieszczęsne dziecko. justysia, :) super że wszysko ok. Usmiałam sie ta akcją z noskiem. Moj synek to ewentualnie dupkę wypina i raz nie wiem czy ziewnął czy zrobil gymas ale tez śmiesznie było :D Katiaa, a co to za opierdalanie się w tyciu? :P To ja już 11kg do przodu, rozstępy mnie zżeraja, a Ty figurę modelki masz? Natychmaist prosze mi tu tyć i puchnąć ;) M sie śmieje że mam pupe jak kort tenisowy i mimo że widzi mnie codziennie to dopiero wczoraj go olśniło bo mowi: ,,jeny! jaki Ty masz duuuuży brzuch''. I co dziwne zaraz poszedł do kompa ogladać wózki :D Obudził się dopiero czy jak? hahaha. **Aguśka**, ja po porodzie postawie narazie na prezerwatywy a potem dopytam gina jaka metode wybrać. Ale coś mi się wydaje ze chyba bedą tabsy żeby torbiele (pcos) mi calkowicie janikow nie zajeły. Love, dopiero doczytalam o guzie zrobionym przez tate :D Nie mogę przestac się śmiać - chcesz żeby Alan mi wstrząsu mózgu dostal od tego rechotu? :D hahahahahahahah Beti, nie wiem ile cukru maja poszczególne owoce ale wiadomo mi że osoby z cukrzycą (wiem że Ty jej nie masz) nie moga jesc winogron i bananów bo mają one najwięcej cukru. Ale czy reszta też? Dziwne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Riolek, naprawde nic nie urosło??? Kurde, czemu?! Współczuję :( I co teraz gin zrobi? Próbujecie dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora ciężko cokolwiek Ci poradzić, naprawde dzielna jesteś Tylko trzeba to naprawde jakoś roziązać, bo jak Teśc tak robi to nawet możesz się później bać o Małego W każdym razie ludziom, którzy się poświęcają tak jak Ty należy się medal Katiaaa właśnie czytam, że chcesz tu uciekać Chyba żartujesz Ja praktycznie cały czas mam komp włączony, bo co mi więcej zostało jak nie forum:) Czasrm każdy pisze sam o sobie i sam do siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda, martwie sie o maleństwo ale na szczęście mam pokój zamykany na klucz i w razie pójścia do wc zamknę drzwi. Bo faktycznie człowiek chory może coś odwinąć. Medal to może za duzo powiedziane ale na pewno nalezy mi się szacunek z ich strony!! Tym bardziej że ja na nich nie krzycze i nie wyzywam. Teść jest chory (i wkurwiający też) ale zabolalo mnie że szwagir sie nawet slowem nie odezwał!! Palił sobie peta i słuchal jak teść mnie wyzywał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee Beti ludzie nie widzą problemu w paleniu przy ciężarnej Mój ojciec też pali, tylko ja wychodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa - :) super zdjęcie :), jeszcze chyba języczek wystawia -a przynajmniej tak to wygląda :). Nie bój się badań - wszystko buędzie dobrze - musi !!! Kurde mi cukry spadły po ciastku do 70 - nie mogę jeść cukrów prostych - cukier za szybko skacze i za szybko spada !!!! Oj wytrzymam jeszcze 2 tygodnie - albo mniej !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justysia - piękne zdjęcie Lovekrove czas na nnas, a wydawało się to takie odległe U mnie prawdopodobnie wraz z rozpoczęciem 37 tyg odstawia leki i nie bedzie już odwołania, chyba że Młodemu sie odwidzi i będzie chciał zaczekąc np. do 42 tyg, albo urodzi się 29 lutego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a ja troszke z innej beczki, mianowicie jestemw ciazy :) naarzie dowiedzialam sie tylko prez test :) w piatek ide do lekarza :) i cche go prosic o zwolnienie tylko ze jestem na umowie zastepostwo.... o mam taki problem bo ide do niego w piatek i z jakim dniem ma mi wsyatwic to zwolnienie zeby mnie nie zatwili w pracy i zwolnili;/ czy piatkowym czy poniedzialkowym juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda - czyli będziemy rodziły w tym samym czasie? :) Malentka - zwolnieie dostaniesz dopiero jak zobaczy gin serduszko - to wtedy ciąża z medycznego punktu widzenia staje się ciążą. Serduszko jest ok. 7,8 tc. Niektórzy ginowie nie chcą bez powodów wypisywać zwolnień. Jeżeli dostaniesz zwolnienie to gin będzie wiedział od kiedy . Gratulacje !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym tyciem to mi się wydaje, że taka już nasza uroda. Przecież teraz nie będzie się stosować żadnej drastycznej diety bo zaszkodzi się maleństwu. Dzisiaj chodzę śpiąca, na szczęście już obiad mam przygotowany i teraz będę gotować kaszę:) Zora - trzymaj się dzielnie i dbaj o Was:) Aguśka - a może wkładka po porodzie? Lovekrove ma rację Maleństwo wszystko z Nas wyciągnie i to my się musimy pilnować żeby morfologia była w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznanski kwiat polny
Sophia1234- możesz uzupełnić datę, to wypada podobno na 20.07 ;) hmm, no i myślę że będzie chłopczyk. zora, dzięki za informację. Co prawda ja nie mam na razie nawet tej karty... hehe :) czy NT w 13- stym tyg jest prawidłowe? nie znam sie na tym, ale w sumie skoro powiedziala ze ok to chyba spoko. Aguśka, fajnie że podalaś spis tych rzeczy, niby jest w necie wszystko ale przyda się. Gratuluję wszystkim Mamom!!! Kurczę, ja ostatniego zdj z usg nie dostałam :( i dopiero przy nast dostanę ;( Justysia, uśmiałam się z Twojego postu! :D hmm, w tym samym momencie moja Dzidzia miala 6,5 cm. Moze po Tacie, ma z 1,7 m ;p :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosik - nie do końca uroda... z tym tyciem..... Ja nie stosuje drastycznej diety a waga stanęła .... a gdyby to uroda była miałabym 20 kg na plusie. Po wszystkim wydaje mi się, ze to odpowiednio zbilansowane posiłki - w cukrzycy one muszą być by się najeść, dostarczyć maleństwu wszystkiego ale nie mieć za wysokich cukrów - oraz częste a małe posiłki ... Nigdy tak zdrowo się nie odżywiałam jak teraz - o ile zdrowe są warzyw a zimą - ale to już inna kwestia .... Jem sporo więcej niż przez dietą ale jem coś innego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
Love, jak masz okazję, to łap się na cc, zawsze to jedno bolesne doświadczenie mniej, a czy rozerwany tyłek, czy brzuch, to jedna chwała. Mi się krocze zrasta już 3 tydzień i dopiero zaczyna nie boleć. Ja bym się drugi raz zdecydowała na cc. Szczególnie jak bobo rosłe. Zora, wiem, że teść chory, i szkoda chłopa, ale z drugiej strony to chyba takie wredne dziady razem z tym szwagrem, co to mają kobietę za nic. Nie za wiele pewnie do nich dotrze nawet jak byś im przywaliła z liścia, ale może warto wydrzeć japę i ich trochę ustawić. Wiem, bo mam b. podobnego ojca, co jest na wszystko chory, ale tak wredny, że za każdym razem coś mi dowali. Ja mu teraz w ciąży też zaczęłam. 3m się. Wanda, będziesz miała takiego małego nerwuska, jak ty, coś czuję. :-) Co do szkoły rodzenia, to jak piszecie 550zł, to kupa kasy, a moim zdaniem nie za bardzo się przyda. Położne i tak będą mówić co i jak. Jak będzie już stała z nożycami nad waszym kroczem, to pokazujcie dokładnie, kiedy jest kulminacja skurczu, bo wtedy nacinanie nic nie boli. No i przeć z całych sił i oddychać (wsiągać szybko i wolno wydychać) Vilia, to mówisz, że już zrzuciłaś kg? super, ja też miałam +20kg i w stare spodnie się niestety nie mieszcze. Brzuch już prawie płaski, ale jakaś szeroka się zrobiłam i tyłek spory, nie mam wagi, ale pewnie z 7-8 jeszcze zostało. Ile Ci zajęło zrzucenie reszty? 3mam kciuki za Was, żeby było szybko i w miarę mało boleśnie i czekamy na Wasze bobasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove oj dobijasz mnie z tą dietą A własnie starałam się uspokoić moimi niemal 17kg na plusie, a było ich więcej tylko schudłam w szpitalu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: ********************************************************* ************************** NICK................WIEK..........SKĄD..... .CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** Anirak..................32.........pomorskie.........38.. .. ......... NIka0503...............21...... małopolska...........3............28.12 Roma01.................25.......małopolskie.........8... ...........25.01 malinowa 1986.........25.....mazowieckie.........9..............ok.27 .01 staraczka Monisia......23.......podkarpacie.......8...............03.0 2 zaczynam od nowa...31........zach-pom............17.............08.02 netta2..................27.......mazowieckie........20... . . .......09.02 Sophia123..............25........śląsk................1 4.............13.02 CIĘŻARÓWKI: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD..............PŁEĆ. .. ....TER.PORODU ********************************************************* ************************* Monia__aa...........24......wielkopolska.........CH...... .....28.01.2012 Lovekrove ..........29......warm-maz........... CH.........02.02.2012 Wanda23............24.......wielkopolskie........CH...... .17.02.2012 Aguśka1.............26.......podlaskie...."prawdopodobni e "DZ"..03.03.2012 Mala_Gosienka.....25......zach-pom............DZ......... .30.03.2012 KALA85..............26.......pomorskie........DZ....... ....08.04.2012 Zora85..............26........kuj-pom...........CH....... ....19.04.2012 Beti2905............31......mazowieckie...... CH............03.05.2012 katiaa85............26..........WLKP...........?..............12.06.2012 Araguaia............33......dolnośląskie............. .. .......22.06.2012 Agusiiiii28..........28......mazowieckie........... ...... .....27.06.2012 Polny Kwiat..........20.......podkarpackie................... 20.07.2012 justysia88...........23........lubelskie............ ............21.07.2012 Matik2012...........30.........wielkopolskie...........2. .......10.09.2012 MAMUSIE: ********************************************************* ***************************** NICK...........WIEK........SKĄD...........DATA PORODU....IMIĘ DZIECKA ********************************************************* ***************************** krakowianka.....29......małopolskie.........18.06.2011.. . ....(córka) Vilia..............27.........łódzkie........... 17.08.2011.......Bartuś justynp..........32.....świętokrzyskie.......21.08.2011........(syn) **Karolina23**...23....wielkopolskie........18.11.2011. ....Marysieńka Asia1893.........28...zachodniopomorskie...3.12.2011...... ..Julia Mooniaaa123.....35..........maz.............01.01.2012........Kaja Poznański kwiatku, wpisałam Ci termin porodu :) jesteś tylko 1 dzień przede mną :) a może razem urodzimy tego samego dnia :P kto wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj moniaaa masz racje pewnie będzie taki wariat jak ja, w tym szpitalu ganiały mnie do łożka, a i w domu mnie nosi a jak Kaja dalej taka spokojna? co do nacinana to polozne mówiły że robią to w ostateczności jak juz głowka napiera krocze na szczycie skurczu i wtedy odczuwamy to jako uszczypnięcie (nie omiszkałam o to zapytać) chyba że przy braku wspólpracy czyli jak rodząca sie cały czas drze to nie bardzo wiadomo kiedy to zrobić, a najgorzej jeszcze jak jest spanikowana i się ruszy (czyt Wanda uciekająca porzed nożyczkami z rozcieciem na pól dupy) co do cc to taka granicą są 4,5 kg, ale dużo zależy od kobiecej budowy(o to też pytałam) a z obserwacji wynikało ze te po sn jakoś szybciej wracają do nas (sala na której leżałam były rodzące i kobiety po 30 tyg- nadające3 się do ktg) powiedzieć że nie było źle Lovekrove a co lekarz mówi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniaaa123, nie wiem od czego to zależy, ale moja znajoma po porodzie naturalnym ma 10cm więcej w biodrach... A rodziła ponad rok temu... I nie jest to tłuszczyk, tylko kości jej się tak rozeszły i już zostały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz mówi by jak będzie duży to też rodzic sn. W sumie to rozeszliśmy się w wielkiej niewiadomej bo ustaliliśmy, że 25 stycznia ustalimy co robić czy sn czy cc. Sorry za tę dietę - piszę com sama doświadczyła :). Schudniemy szybko i nawet się nie obejrzymy a w lato w strojach będziemy poginać jak laski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co wam tak śpieszno do chudnięcia po porodzie? 9 miechów tyłyście i mniej wiecej tyle(moim zdaniem!) powinno sie chudnąc by skróra nie zwisała i takie tam :) poznanski polny kwiatku, skoro gin mowi że jest ok to musi tak byc :) Ja też się nie znam na tych wymiarach itd ale gdy gin mówi mi że są w normie to patrze jeszcze na jego wyraz twarzy czy aby na pewno mówi prawdę ;) Znam go już rok i poznam od razu gdy cos mu sie nie podoba. Narazie jest ok. Ale mam brzuch twardy. Na szczęście mały dziś kopał jak zwykle. Ani za mocno, ani za lekko więc pewnie czuje się ok. Jeszcze tylko niech M wróci z pracy i mnie przytuli i nic wiecej mi do szczęścia na dzis nie jest potrzebne. Jutro mam Kolędę i będę sama z teściem :/ M ma ,,szczeście'' bo już piąty rok unika Kolędy przez prace :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justysia, dobrze że wspomnialaś o kościach. Mam glupie pytanie :P Czy biodre się w ciąży przesuwają czy coś? Bo jak z przyzwyczajenia chcę się za nie chwycić to nie mogę ich ,,znalezć'' - tak jakby uciekly gdzieś w tył :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mooniaaa123 :* A czemu monia_aa jeszcze jest w pozycji ciężarowek? Na dół z nią ;) KALA, ani się obejrzymy a bedzie nasza kolej :) Ścigamy się? ;) Oczywiście żartuje. Niech każda rodzi w terminie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde tyle się napisałam Zorka otymTwoim teściu, wlazł M i tak się zlękłam że mi wszystko pożarło:( nie będę tego pisać bo były to impulsywne słowa, napiszę tylko tyle że to Ty jesteś na 1-wszym miejscu i Twój M powinien wziąść sprawy w swoje ręce a brata solidnie w obroty!!! No Zorka niewiem jak tobędzie z Naszymi Maluchami terminy mamy różne, ale Twój Alaneknieźle wziął się za jedzenie i przybieranie na wadze:) U Nas to tylko mamusia tak wpiep..a, no mówię Wam ciągle coś mielę, nigdy tak nie było:)Oby moja Mała wzięła się teraz za siebie:) Kurcze tyle piszecie że nie nadąrzammmmmmmmmm:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
no moje bobo już nie jest takie spokojne, daje żyć, ale w nocy 3h nie spało, tylko kazało się lulać, no i matka lulała. Justysia, 10cm to straszne, mam nadzieję, ze ja się jednak skurczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIOLEK
w czwartek mam wizyte dopiero sie wszysko okaze czy cos mi uroslo ale czuje sie tak jak w poprzednim cyklu dlatego boje sie ze nic mi nie uroslo a powinno bo jestem przy podwojnej dawce clo odkad pamietam zawsze dobrze hormony na mnie wplywaly moze i tym razem jest tak jak kiedys i nie ma co sie bac jakby co to sie zalamie jak mi nic nie urosnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Riolek, samopoczuciem się nie kieruj. Ja pierwszą owu odczulam bolesnie a pozostałe wcale a i tak były. Trzymam kciukasy i daj zaraz znać jak bedziesz po usg wybieramy wózek i coraz to głupsi jestesmy. Jak jest fajny i w dobrej cenie to kólka ma nie takie lub nie ma przekładanej rączki. ocipieje zaraz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, Lovekrove, ooo to ja zrobię (oczy jak pięć złotych i z ust wielkie "OOOOO kurde") jak Ty takiego wielkoluda urdzisz naturalnie ;) Ale może tak hardcorowo nie będzie ;) Oby, trzymam kciuki :) A do Pameli to mi brakuje ;) Wzrostu przede wszystkim ;) W biodrach wcale taka szczuplutka nie jestem - tzn. nie jest źle, ale mam szersze niż przed ciążą (mimo, że nie rodziłam sn to jednak biodra się rozszerzają - spojenie się rozłazi czy co?) Justysia, też widzę ten języczek na zdjęciu :) T pierwsze co mi się w oczy rzuciło :D moniaa123, każdy widać ma inne wspomnienia z porodu. Ja np gdybym miała wybór to wolałabym rdzić sn. Po cesarce bardzo ciężko dochodziłam do siebie (może taka moja uroda, nie wiem) - przez 5 tygodni miałąm problem ze wstanem z łóżka z pozycji leżącej :o Bolało jak diabli. No a po samym cięciu to była masakra przez te 2-3 dni - ból ogrmny. I tak jak pisze Wanda, te po porodzie sn latały po korytarzu "jak frygi" a ja ledwo z nogi na nogę...A do tej pory coś się z jednej strony sączy (z cięcia) - tak malutko, ale jednak...Chyba nie ominie mnie wizyta u chirurga :( moniaaa123, zrzuciłam te 20 kg (ufff..od razu lepiej :D ) U mnie ten spadek wyglądał tak: Po powrocie do domu ze szpitala miałam już 9 kg mnie, po po miesiącu kolejne 5 kg do tyłu (razem 14), a potem to już powoli leciały te kg - ok. 2 kg miesięcznie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zorka wspolczuje z teściem przebojów. No, ale tak jak napisała któraś z dziewczyn to Twój M powinien choć dla szwagra do rozumu przetłumaczyć. Mam nadzieję, że będziesz miała siły i jakoś to przetrwasz. A ja dziś mam zły dzień masakra, pokłóciłam się z mamą, po prostu nie lubie jak ktoś mi stoi nad głowa jak coś robie to żarcia. ehh czyżby burza hormonów zaszalała..... Nie wiem na lato to może ja do pracy wróce, też wkurzyłam sie bo już miałabym umowe na nieokreślony a tak przesrałam, ale nast razem ich sprytem podejde na kolejne bobo. sasasa zastanawiam się jak teraz powinni mi dac na czas nieokreślony to moga dać na okreslony, poniewaz jestem w ciazy?? Szkoda, ze nie zrobili czegos takiego, ze to z pracownikiem sie gada czy bede chciala wrocic hmmm No to nieźle vilia mam nadzieje, że ze mnie tez tak szybko spłynie he no, ale pewnie tak bo mam tendencje do chudniecia. Zorka nie martw sie jakos wybierzecie pomalu wózek. Ja do tej pory nie mam, ale dzis pokazałam M i oczywiście wybral kolor zielony, a ja pytam Ty bedziesz nim wozić?? No, ale moze lepiej taki niz rozowy czy niebieski czy czarny caly czy bialy ehhh niekiedy śmiesznie dziwne maja te kolory. Gosia o jakie wkładki Ci chodziło?? Wandzia Ty tam trzymaj malego za uszka żeby tak szybko nie wychodził :-). Choć ja sama bym mogła rodzic w 37tyg A powiedzcie jak to u was bylo z ustaleniem daty porodu, mialyscie jedna czy z jakims usg wam sie zmienilo. Chodzi o to ze ja odkad mialam pierwsze usg to nic sie nie zmienila data porodu, a dla kolezanek zmienila sie na wczesniejsza. Jak to bylo z wami>??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×