Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

hej:)witam z rana z kawą:)tradycyjnie:)i mam problem:(znowu ten mój wykres temperatur jest jakiś dziwny...i niewiem czy był już ten skok czy nie był..jak by któraś z Was mogła zerknąć może mi pomoże:)link mam w stopce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Monia_aa - super, że napisałaś o ty gbs - to pokrzepiające u CIebie wszystko ok się skończyło.... Araguaia - ustaliłam wczoraj z położną, że do 4 kg rodzę od 4 kg cc. O ile wytrzymam do wizyty u gina - mam 25.01.2012 Wanda - to ja mam te same bóle tylko chyba nieco mniejsze bo samochodem jeżdźę bez problemu. Trzymaj się w kupie .. Monia - chyba wszystko wygląda ok. Był spadek owulacyjny i skok potwierdzony testem - teraz powinno rosnąć ... interpretacje będzie możliwa za parę dni ... Ach jak dzisiaj spałyście ? U mnie już drugi dzień z tym ciężko - rwie mnie przyrodzenie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zapomniałam napisać, że dzisiaj zaczęliśmy 39 tc :). Czy Wam też trzeci trymestr- dokładnie od 30 tc leci czas migusiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove ale to nie za wcześnie??owu by była??tzn wydaje mi sie że wczoraj:)bo mnie wieczorem najpierw strasznie brzuch kuł na dole a potem była plamka krwi...:)to czyli mam juz nie łykać tego wiesiołka??bo to tylko do owu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIesiołka odstaw w razie czego ... Dlaczego za wcześnie? U mnie jak wszystko się poustawiało z hormonami to z 19 dc owu przeszła na 14dc ... A czujesz, że śluz trochę stężał :) - jest mniej płodny. U mnie było tak, ze po owu w parę godzin śluz się zagęszczał ... Musimy jeszcze poobserwować ... ale na razie wygląda to dobrze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok:)to już wieczorem nie łykam:)no śluz wczoraj od rana do wieczora mnóstwo było a dziś narazie nie ma...sucho...no to owu by była w 12 dc..a teraz cykle mam 27-dniowe ostatnio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia wiesiołka można brać cały cykl, ale jeśli była owu to chyba nie ma już sensu. Tym bardziej, że potwierdził Ci ją test i ta plamka krwi. Tak jak mówi Love wykres wygląda ok. Tylko mój z zeszłego cyklu wygląda jak połamaniec. Zresztą wkurza mnie teraz to, że @ nie chce mi się skończyć. Cały czas jeszcze plamie, a tak miałam po 4-5 dniach już spokój. Nie licząc tego, że ta pogoda za oknem jest dobijająca :( Przez nią cały czas chce mi się spać. Wczoraj myślałam, że przyładuje kolo 15 nosem w biurko taka byłam senna. Dziś lecę szukać prezentu dla dziadków na dzień babci i dziadka. Wypatrzyłam fajne kubki z napisami w Rossmanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Ja dzisiaj spałam jak mmops:) Od razu samopoczucie lepsze. Chociaż zdarzają się nocki gdzie się tylko kręcę z boku na bok. Monia - z tą owulacją to jest jak jej się podoba, ale jak pisze Lovekrove odstaw wiesiołka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netta ale jak to cały cykl??ja wiem że do owu bo on wywołuje skurcze macicy i może dojść do poronienia...jeśli będzie ciąża...ale odstawie go:)lepiej nie ryzykować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove odnośnie czasu który ostatnio leci jak szalony to się zgadzam:) Turbodoładowanie czasowe ktoś włączył:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmierzyłam sie w największej części brzucha i dalej jest 92 cm:) Dzisiaj idę po południu na wizytę do gina, zobaczymy co powie. Mam jeszcze pytanie kiedy się robi ten GBS??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Love trzymam kciuki, aby wszystko było ok, zresztą na pewno będzie. Jeszcze chwilka i będziesz po. To czekanie i ta niewiadoma to chyba dla mnie najgorsze, człowiek układa w głowie tysiące scenariuszy, a może wcale nie być tak źle... Wanda za Ciebie też trzymam, abyś jak najdłużej wytrzymała w dwupaku, a jeśli Adrianek zdecyduje jednak, że już musi mamusię zobaczyć, żeby był zdrowiutki, różowiutki :-) Ja dziś trochę nie spałam w nocy, ale nie było tak źle. Byliśmy wczoraj na szkole rodzenia. Był poród od a do z :-) Katiaa, gdzie nam znowu uciekłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczka Monisia masz rację z tym wiesiołkiem, pomyliłam go z siemieniem lnianym (jego można brać cały cykl). Te plamienia pewnie od anty. Mam nadzieję, że szybko się uspokoją. Zresztą dziś dopiero 6 dc. Monia trzymam kciuki za zafasolkowanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netta - za krótko bierzesz te tabsy by coś jeszcze uregulowały - te plamienia pookresowe to jeszcze zamieszanie z poprzedniego cyklu. W następnym cyklu anty powinno być ok. Też tak miałam :) JUż niedługo koszmar się skończy .... i odpoczniesz ... Monia staraczka - wisiołek do @ - tak jak piszesz potem wywołuje skurcze. Sama miałam teraz brać by przyśpieszyć poród - ale się przeterminował o parę dni :) .. . Gosieńka - to brzusio już pokaźne - zaraz będzie widać brzunio a potem Ciebie :)) GBs robi się między 30 a 36 tc - tak około tego .... Pilnujcie tego bo nie wszyscy ginowie zlecają a potem dzidzi trzeba faszerować antybiotykiem .... no i inne powikłania ... Beti - ja raczej jestem dobrej myśli - teraz jest taka opieka, że najważniejsze to wiedzieć zarówno o cukrzycy jak i o tym paciorkowcu i przypominać przy porodzie ... a wszystko będzie ok. Bardziej męczy mnie to, ze nie wiem jak będe rodzić - ja wole sobie w głowie poukładać a tu nawet nie mogę sobie wyobrazić bo jak myśle o cc i sobie wyobrażam, ze wszystko będzie ok to zaraz myślę "a może to będzie sn" i wszystko od się rozpływa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netta powiem Ci że mi juz tak nie zależy..jak się uda to super:)ale wiem ze nic na siłe:)wkońcu przyjdzie mój czas:)a poza tym teraz myśle już tylko o tej wycieczce:)więc byle do kwietnia:)no to wychodzi że jutro mam ostatni dzień płodny:)więc muszę jeszcze z raz wykorzystac mojego m :P he he:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia - fajnie,ze ta wycieczka tak Ciebie absorbuje. Najszybciej zaciąża się gdy się tego w pełni nie planuje :). Oj czuję, ze ty sama na tę wycieczkę nie pojedziesz :). Kiedy wcześniej miałaś owulację - kiedy ja podejrzewałaś? MOże do tej pory przoczałaś owulację myśląc, ze jest później? Może bedziesz jedną z niewielu, którym Castagnus pomógł uregulować cykl ... Oby ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w zeszłym cyklu była prawdopodobnie w 13 dc..i ostatnio też miałm właśnie 12 dc cyklu ból i to plamienie..w sumie to tak od 3 cykli kiedy brałam Castagnusa:)a zawsze się sugerowałam ze owu jest 14dc skoro @ zawsze miałam co 28 dni...a wogóle to jak w tym cyklu sie nie uda to zamierzam isć na monitoring:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz jezcze boję się, że sączą mi się wody płodowe Ku...już nie mam siły się martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wandzia a co konkretnie się dzieje .... MOże to większa ilość śluzu - u mnie tak jest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim! monisia, zapewne owu była w 12 dc. Ja na śluz oprócz wiesiołka piłam olej lniany i syrop Guajazyl, ten ostatni był najskuteczniejszy. Lovekrove, ja spałam fatalnie bo synek ma znów katar - tak więc w nocy się dusił nie mogąc oddychać przez nos a ja nie spałam wraz z nim, strasznie mi go zal. Jeśli czujesz kiedy po owulacji zmienia Ci się śluz to gdy będziesz planować siostrzyczkę dla Mikołaja to metoda O+12 jest dla Ciebie stworzona, podobno jest najskuteczniejsza (czytałaś moje zapiski w pdfie?) :) Mi też 3 trymestr mijał jak szalony. Ale Ci dobrze, że już niebawem będziesz miała wraz z Wandą to wszystko za sobą i będziecie już mogły przytulić Wasze dzieciaczki. Ja drugi poród chciałabym również przez CC. Mały nie da mi więcej napisać, zajrzę do Was później, miłego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczka Monisia tam jak mówi Love jesteś zaabsorbowana wycieczką, więc może tym razem się jednak uda. Przede wszystkim trzeba być dobrej myśli. Zazdroszczę Ci, że castagnus pomógł Ci w miarę uregulować cykle. Mnie niestety tylko namieszał :( Mam tylko nadzieję, że u mnie tak zadziałają anty. Zresztą gorzej już chyba być nie może w moi przypadku. Na razie umówiłam się do gina na 20 lutego na wizytę kontrolną. Kazał się pokazać jak zacznę brać 2 opakowanie anty. Pewnie da receptę na trzecie opakowanie i przedstawi mi plan działania po ich odstawieniu. mala_gosienka dziadkowie żyją, ale ledwo łażą oboje. Ale najważniejsze, że są i jeszcze w miarę w kupie się trzymają. Do dziś jednak nie doszłam jak wytrzymują ze sobą ponad 50 lat, bo tak się kłócą. Ale może to ich konserwuje ;) Zresztą nie mogą się doczekać kiedy będą mieli prawnuka ode mnie, bo mają już 1 prawnuczkę (córka mojego brata). Dziadka to, aż skręca, tak biedak nie może się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak mi jakoś mokro Wysłałam mamę (całe szczęscie że dzisiaj w domu) po papierki lakmusowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie kobietki:) mam nadzieją że przygarniecie do swojego grona bezdzietna starająca sie zbłąkana owieczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Araguaia - potwierdzam po Guaiazylu też płynęłam najbardziej ... Nie czytałam jeszcze ...ale slyszalam, ze 3 góra 2 dni przed owu to na dziewczynkę. Ale ostatnio zastanawaim się, czy mój M nie ma predyspozycji do chłopców - tzn w jego rodzinie rodzili i rodzą sie sami chłopcy .... No nic za jakiś czas trzeba będzie spróbować - a ten czas zależy od tego jak będę rodziła ... Każda czeka na koniec ciąży myśląc, zę to koniec wkrętów i śrub i schiz - a to dopiero początek "problemów" :) - właśnie tylu katarki, uczulenia, kolki ach ach ciężka rola matki od początku do końca - zawsze coś ... Wanda - ja też miałam takie przypuszczenia ale gin na podstawie właśnie badania ph i usg wykluczył - sprawdź to najlepiej tym papierkiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Araguaia ja łukam Oeparol femina:)i tam jest wyciag z wiesiołka i siemienia lnianego:)plus kwasy omega:)i naprawde zauważyłam poprawe:)a ten gujazyl czy jak tam to mi się z dzieciństwem kojarzy:)zawsze nam go mama kupowała na kaszel:)ale czemu on akurat na sluz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy dziś z cappuccino:) Kurde ja też spie byle jak, mam pod du..skiem już 3 poduszki by było wygodniej, a krocze boli tak masakrycznie że po każdym leżeniu gdy wstaję to muszę trzymać się stolika, stołu i kuśtykam jak stara kaczka;/;/ tak nigdy nie było;/Do tego Ta moja Kruszynka tak mnie boksuje wieczorami i w nocy że przespanie całej to cud, zasypiam ok 1.00 i budzę się o 4.00 - 4.30;/ Ale ważne że boksuje, a głowę to ma wysoko:) chyba pod samymi moimi cycuchami hehe:) Boszszszszszeeee Love JUŻ 39 tc!!!!!!kiedy to zleciało:) Wandzia Ty to masz przeboje.....nie stresuj się kobieto i dotrwaj!! Karolina Maryśia ma bardzo ładne rzęski:) Gosieńko ja też się zmierzyłam, chyba przedwczoraj i mam 94cm "w pasie" :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×