Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Hej dziewczyny, ale mnie głowa boli, przez te nerwy, dzis ciagle cos. Jeszcze z pracy do mnie dzwonili, o dokumenty bo maja dziewczyne na zastepstwo od dzis, a ja mam zw lek do srody !!! nawet nie spytali czy wracam czy nie, a co jak nie dostane zwolnienia ?? zdenerwowali mnie. Do tego dzis zauwazyłam, że mam jakaś krostke w tym miejscu i się denerwuje, a gina mam dopiero w środe i to o 20.15 :( zora- był już u Ciebie lekarz ? mała gosia- dziewczyny maja racje, jak człowiek za bardzo sie nakreca to przez stres nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dzięki za rady. Nie chce zapeszać ale zmieniłam chleb z razowca na normalny i od wczoraj spokój - jak ręką odjął .... Głupia jestem, ze się nie domyśliłam, że to ciężkostrawne jest i może małemu szkodzić ... Poczekamy zobaczymy ... Trzymajcie się laski ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusiiiii, wlasnie lekarz byl :) Kazał mi brac Paracetamol bo bal sie cos innego zapisac. Ale jak tylko zniknie goraczka i bóle mięsni to mam odstwaić. A gdzie Ci ta krosta wyszla? W srodku czy na zewnatrz? Bo jak na zewnatrz to może to jakas potówa. Love, pisz pisz co tam szkodzi a co nie bo ja tez bym się nie kapnęła że taki zdrowy chlebek może szkodzić. A najwyższa pora bym zbierała info na ten temat ;) Oprócz palenia w gardel jest ok tylko to cholerne oslabienie. Wystarczy że postoję z dwie minuty i az mi sie slabo robi. Lekarz kazał leżeć, leżeć i leżeć. Byle by mi do piatku to przeszło bo nie wiem jak dojade do gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jestem na moment Love a ja Ci ze wszystkiego nie pogratulowałam Grzecznie poczekałam w kolejce, nie wyprzedzałam Cię na siłe, ale jak juz Asia napsała, że urodziłas to mnie pognało:) Szczegółowego opisu porodu zamieszczać nie będę:) ale może skrobnę coś ciekawego jak Asia na maila...tylko kiedyAle widzę ze nie napisałam nic oprócz tego że urodziłam A więc- poród siłami natury -dobra sobie, adekwatna nazwa.... Adrian-55cm długi 3350 ważył (choc miałam wrażenie, że tonę, albo i dwie) Mnie ciężko dojść do siebie, bo jestem delikatnie mówiąc rozerwana na cztery strony świata i do dzisiaj nie mogę usiąść Mały masakruje mi sutki, a ja nie mogę nawet usiaść karmiąc Go Jest głodny co godzinę, a póżniej spi 4 że az mnie bola z przepełnienia Dzięki temu kto wymyślił laktator i poduszkę z dziurką Ale w życiu nie czułam sie tak szczęśliwa, tego nie da sie z niczym porównać, nie da się opisać słowami Co nie zmienia faktu, że ptrafię ryczęc bez powodu M przy porodzie był ogromnym wsparciem, pewnie że dałabym rade bez niego, ale nie wyobrażałam sobie, żeby mogło Go tam nie być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jaki laktator polecacie? macie jakies linki na cos ciekawego do dziecka? Bo cos ciezko idzie mi szukanie na allegro :/ a chce sie tak rozejrzec i jeszcze troche i zaczac cos kompletowac np posciel do lozeczka materacyk itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duuuuupppppaaaaa. To kropelki pomagają a nie odstawienie ciemnego chleba .... dawałam je od soboty i kolki przeszły. Teraz myśląc, ze to chleb uznałam, ze kropelki nie potrzebne - i to był błąd .... kolka wróciła ..... Boje się ich dalej używać - niby są od pierwszych dni życia ale on jest jeszcze taki mały - nie wiem czy ie za mały na leki .... Czy ktoś słyszał o Delicol - bo to te kropelki - może coś wiecie czy można je tak wcześnie podawać ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
Love, czyli maluch ma nietolerancję laktozy. Jak dajesz pierś, to wyciskaj te pierwsze krople mleka do zlewu. To podobno pomaga przy nietolerancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Love ja niestety nie pomogę... My byliśmy wczoraj u ginki, szyjka ok, "mały" ustawiony główką w dół, tylko nie taki mały, bo ponoć ma ok.1,8-2kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Katia - ja będę kupować laktator aventu - dużo osób go poleca, i jeszcze ostatnio rozmawiałam ze znajomą i też mówiła żeby go kupić. Mi się włącza powoli marudzenie i narzekanie na wszystko, ale to już chyba ten czas. Mam zęba zrobionego, ale wczoraj tak mnie jeszcze bolał, że leżałam i marudziłam poduszce, na szczęscie nie odpowiedziała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti - tylko czasami te pomiary na usg są trochę przekłamane. Chociaż też nie ukrywam, że jestem ciekawa jak to wyjdzie w realu z wagą maluszka u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu jestem tego świadoma, ale gdzieś tam teraz z tyłu głowy siedzi myśl, że może będzie za duży na poród sn, albo mnie porozrywa na wszystkie strony świata :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, czym go tak futrujesz? ;) Ja będę wiedziała w piatek ile wazy mój olbrzym :) LOve, mooniaaa - ja tez pisaam o tym odciągnięciu. Ja tez! Ja też! Ale może przeoczylyście :P Za kare nie podziele sie z wami czekoladkami :P Kupiłam sobie wczoraj apap i raczej nic nie dał bo w nocy mialam dreszcze :( Z jednej str dobrze że tylko w nocy je miewam. Cos mi się wydaje że to ta goraczka co ją kiedys miałam i trzymało mnie ze 2 tyg. Pamięta ktoś? ;) A tak z innej beczki to: nie moge dlugo stać, chodzic bo ciąży mi strasznie brzuch. Nie za wczesnie? Czuje że mi maly wszystko tam bolesnie gniecie i kopniaki tez nie należą już do delikatnych. Nawet szybki wypad do sklepu sprawia że potem musze się położyć bo brzuch pobolewa, plecy i chyba wszystkie flaki. Ma ktos tak czy tylko ja należę do przewrazliwionych? ;) Od kiedy jest to ktg bo ja go jeszcze nie miałam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, mój ma dłuuuugie girki i to np.one moga sporo wazyć. Może u Ciebie jest podobnie?? Najwazniejsze wypchnąć główkę ,reszta sama się wyslizgnie. Przynajmniej tak sobie wkręcam codziennie ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zorka to normalne że już Cię boli wszystko:) Mnie trochę wcześniej ale już mam to raz za sobą, nie mogę wstawać z łóżka chodzę jak kaczka, a brzunio taki sobie....dziś idziemy na usg do innego lekarza, sprawdzi przepływy przy okazji bo ma dopplera, może się uspokoję. A Ktg to zalezy raczej od lekarza i jego sprzętu, mi dopiero 2 lutego robił pierwsze ktg, swoim aparatem, robi to tez polozna, ale ma tak stary sprzęcior że dopiero po 30 tyg coś słychać....masakra... ...żeby mi siętak dziś wszystko chciało jak mi się nie che....;/ ale jestem leniwa ostatnio;/ Nie doczytałam ostatnich stron bo poprostu nie mam jakos natchnienia, ale wiem jedno Gratuluję Wandziu Adrianka:) Przepiszcie się z Love w tabelce:) buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Kalunia. Ale te kopniaki to takie jakby mi bezposrednio w miesnie nawalal. Bardzo nieprzyjemne i bolesne. Myslalam żę za miesiąc cos takiego bede czula a to juz. Czasami sama sie z siebie smieje i mowie w myslach ,,kopniaki ledwo znosisz a rodzic chcesz'' :D Własnie, trzeba poszukac tabele bo się gdzieś zawieruszyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: ********************************************************* ************************** NICK................WIEK..........SKĄD..... .CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** Anirak..................32.........pomorskie.........38.. .. ......... Roma01.................25.......małopolskie.........8... ...........25.01 netta2..................27.......mazowieckie........20... . . .......09.02 Sophia123..............25........śląsk................1 4.............13.02 malinowa 1986.........25.....mazowieckie.........9..............22.02 aguuula25,25.........25........ślaskie...........ok.2,5roku........22.02 staraczka Monisia......23.......podkarpacie.......9...............01.0 3 netta2..................27.......mazowieckie........21... . . .......03.03 zaczynam od nowa...31........zach-pom............18.............05.03 CIĘŻARÓWKI: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD..............PŁEĆ. .. ....TER.PORODU ********************************************************* ************************* Lovekrove ..........29......warm-maz........... CH.........02.02.2012 Wanda23............24.......wielkopolskie........CH...... .17.02.2012 Aguśka1.............26.......podlaskie...."prawdopod."DZ"..03.03.2012 Mala_Gosienka.....25......zach-pom............DZ......... .30.03.2012 KALA85..............26.......pomorskie........DZ....... ....08.04.2012 Zora85..............26........kuj-pom...........CH....... ....19.04.2012 Beti2905............31......mazowieckie...... CH............03.05.2012 katiaa85............26..........WLKP.............DZ...... .....12.06.2012 Araguaia............33......dolnośląskie............. .. .......22.06.2012 Agusiiiii28..........28......mazowieckie........... ...... .....27.06.2012 Polny Kwiat..........20.......podkarpackie................... 20.07.2012 justysia88...........23........lubelskie............ ............21.07.2012 Matik2012...........30.........wielkopolskie...........2. .......10.09.2012 Nika0503.............21......małopolskie............. ...........05.09.2012 MAMUSIE: ********************************************************* ***************************** NICK...........WIEK........SKĄD...........DATA PORODU....IMIĘ DZIECKA ********************************************************* ***************************** krakowianka.....29......małopolskie.........18.06.2011.. . ....(córka) Vilia..............27.........łódzkie........... 17.08.2011.......Bartuś justynp..........32.....świętokrzyskie.......21.08.2011 ........(syn) **Karolina23**...23....wielkopolskie........18.11.2011. ....Marysieńka Asia1893.........28...zachodniopomorskie...3.12.2011..... . ..Julia Mooniaaa123.....35..........maz.............01.01.2012... .....Kaja monia_aa...........24.........wlkp............12.01.2012. .......Tymon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguska1, mala_gosienka - i jak tam? Robiecie już w majty? ;) Bo ja pomalu zaczynam. Jak się czujecie? Kala na pewno uwinie sie raz dwa :) Ja piernicze, ale ten czas zasuwa!! A niedawno co wylam w poduszkę ze nigdy mi sie nie uda zajśc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Zora Zora:) to nie jest powiedziane że u mnie będą musieli w biegu małą łapać:P ale faktem jest to że juz nie moge się doczekać, chcę już ją w końcu tulić do siebie i słyszeć jej płacz...nie mam nic przygotowane, może po tej wizycie zaczne powoli, nie chce zapeszać, a z drugiej strony chciałabym już mieć to wszystko dopięte.. Najpierw to mój szanowny M musi się zabrać za malowanie pokoiku....a pali się do tego jak diabli:P z pilotem na kanapie:P a kopniaki i rozpychanie jest czasem bardzo bolesne, tak jak mówisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora mój od dawna na każdym usg ma nogi do przodu 3 tygodnie, głowa na 29, nóżki na 32. I ta waga pasuje do 32 tygodnia :-) Też mnie już boli brzuch jak chodzę, dlatego trzeba szybko ogarnąć resztę wyprawki :-) Ktg jeszcze nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, mój wyprzedza o 2 tygodnie :) Ale i tak gin mówi ze rosnie jak na drożdżach a i ja tez ładnie przybieram na wadze pomimo anemii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora o swoim przybieraniu na wadze nie wspomnę :-) albo tak po cichu..... 16 kg na plusie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko na chwilkę Mam laktator tomme tippe- mnie ratuję zycie, ale nie mam porównania z innymi Ja przytyłam prawie 20 kg, ale juz w dniu wyjścia ze szpitala miałam 10 mniej, wieć moze nie bedzie tak źle:) Lovekrove widzę że poczatek tez trudny:) trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda szybko Ci zleci jak karmisz piersią, nie będzie znać ile przytyłaś w ciąży:) Muszę wyczyścić okulary, bo mało co widzę i zastanawiam sie nad powodem a tu po prostu masa kurzu na nich;) Zora - jak się czuję to trudne pytanie, bo jest dzień, że ok, chodzę sobie na spacerki i samopoczucie świetne, drugiego dnia wszystko mnie denerwuje i wyzywam zimę od czego się da, bo muszę buty zakładać wyższe żeby nogi nie zmarzły. Ogólnie daję radę:) Kala - tak pisałaś o kaszce mannie, że zaszalałam i zrobiłam ciasto z niej:) Już mi się studzi, będzie na walentynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: ********************************************************* ************************** NICK................WIEK..........SKĄD..... .CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** Anirak..................32.........pomorskie.........38.. .. ......... Roma01.................25.......małopolskie.........8... ...........25.01 netta2..................27.......mazowieckie........20... . . .......09.02 Sophia123..............25........śląsk................1 4.............13.02 malinowa 1986.........25.....mazowieckie.........9..............22.02 aguuula25,25.........25........ślaskie...........ok.2,5r oku........22.02 staraczka Monisia......23.......podkarpacie.......9...............01.0 3 netta2..................27.......mazowieckie........21... . . .......03.03 zaczynam od nowa...31........zach-pom............18.............05.03 CIĘŻARÓWKI: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD..............PŁEĆ. .. ....TER.PORODU ********************************************************* ************************* Wanda23............24.......wielkopolskie........CH...... .17.02.2012 Aguśka1.............26.......podlaskie...."prawdopod."DZ".. 03.03.2012 Mala_Gosienka.....25......zach-pom............DZ......... .30.03.2012 KALA85..............26.......pomorskie........DZ....... ....08.04.2012 Zora85..............26........kuj-pom...........CH....... ....19.04.2012 Beti2905............31......mazowieckie...... CH............03.05.2012 katiaa85............26..........WLKP.............DZ...... .....12.06.2012 Araguaia............33......dolnośląskie............. .. .......22.06.2012 Agusiiiii28..........28......mazowieckie........... ...... .....27.06.2012 Polny Kwiat..........20.......podkarpackie................... 20.07.2012 justysia88...........23........lubelskie............ ............21.07.2012 Matik2012...........30.........wielkopolskie...........2. .......10.09.2012 Nika0503.............21......małopolskie............. ...........05.09.2012 MAMUSIE: ********************************************************* ***************************** NICK...........WIEK........SKĄD...........DATA PORODU....IMIĘ DZIECKA ********************************************************* ***************************** krakowianka.....29......małopolskie.........18.06.2011.. . ....(córka) Vilia..............27.........łódzkie........... 17.08.2011.......Bartuś justynp..........32.....świętokrzyskie.......21.08.2011 ........(syn) **Karolina23**...23....wielkopolskie........18.11.2011. ....Marysieńka Asia1893.........28...zachodniopomorskie...3.12.2011..... . ..Julia Mooniaaa123.....35..........maz.............01.01.2012... .....Kaja monia_aa...........24.........wlkp............12.01.2012. .......Tymon Lovekrove .........30 .......w-maz ...........03.02.2012.........Mikołaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×